Football.biz

Bugünün oyunları

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [19:35:39]
F 15:30 Brighton Hove Albion 2-0 Swansea City3
F 15:45 Arsenal 3-0 AFC Wimbledon2
F 15:45 Chelsea2 1-1 Aston Villa1
F 15:45 Millwall 0-2 Leicester City
F 15:45 Manchester United 0-1 West Ham United1
F 15:45 Wolves2 2-2 Tottenham Hotspur1
F 13:30 Salernitana2 2-2 Verona3
F 13:30 Spezia2 2-3 Juventus1
F 15:45 AC Milan 2-0 Venezia2
F 15:45 Cagliari2 0-2 Empoli1
F 11:00 Gazisehir Gaziantep2 1-1 Istanbul Buyuksehir 1
F 14:00 IFK Berga 1-0 Kristianstads FF
F 14:00 Kayserispor3 3-0 Galatasaray3
F 14:00 Goztepe12 0-2 Hatayspor3
33' Juventus SC1 0-0 Criciuma1
F 07:15 Rejiche 2-0 CS.Hammam-Lif
F 07:15 Slavoj Vysehrad U191 3-1 Bohemians 1905 U191
F 13:30 BSV Al-Dersimspor4 3-2 FC Neubrandenburg 0414
F 13:30 Berlin Hilalspor2 1-3 TuS Makkabi Berlin1
F 14:00 CS Alagoano (w)1 2-0 Guerreiras Esporte C2
F 14:30 Bodens BK1 1-2 Skelleftea FF
F 14:30 FC Lincoln14 1-3 Europa FC4
F 14:30 Parla Escuela 2-1 CD Illescas1
F 10:00 Portugal (w) U17 0-1 Republic of Ireland
S 11:59 Sweden U16 0-0 Norway U16
F 14:00 Elfsborg4 0-1 Malmo FF3
F 14:00 Orebro1 2-0 Ostersunds FK2
F 14:00 IK Sirius FK 2-4 IFK Norrkoping FK1
F 14:00 Djurgardens1 3-2 Degerfors IF13
F 07:00 FC Tokyo11 1-1 Nagoya Grampus
F 07:00 Kashima Antlers1 1-2 Kawasaki Frontale
F 07:00 Hiroshima Sanfrecce1 1-1 Cerezo Osaka2
F 11:30 B 1913 Odense1 3-4 Sonderjyske1
F 11:30 Kjellerup 0-5 Midtjylland
F 11:30 VSK Arhus 1-2 Nordsjaelland
F 11:30 Aalborg Chang1 1-1 IF Lyseng3
F 11:30 Vanlose2 3-4 Vejle
F 12:59 Nykobing FC3 3-0 FC Copenhagen1
F 12:59 Fremad Amager 2-3 Randers FC1
F 13:30 Marienlyst2 1-1 Middelfart G og
F 12:30 CD Roda2 0-0 Atzeneta UE2
F 13:00 CD Artistico Navalca 3-0 Las Rozas1
F 14:00 Hertha BSC Berlin Yo2 0-3 SV Babelsberg 03
F 14:00 FC Lokomotive Leipzi2 4-0 Tennis Borussia Berl3
F 14:00 FC Hansa Luneburg1 1-1 SSV Jeddeloh2
F 14:00 SC Freiburg (Youth)3 0-1 Eintracht Braunschwe1
F 07:00 ZESCO United Ndola 2-0 Chambishi FC3
F 09:00 Forest Rangers3 1-3 Buildcon FC2
F 09:00 Green Eagles 0-1 Lusaka Dynamos2
F 09:00 Prison Leopards FC1 2-1 Power Dynamos5
F 09:00 Kafue Celtic FC1 1-2 Indeni FC4
F 15:45 Penrhyncoch3 1-3 Pontypridd2
F 07:15 Yangiyer 1-2 Xorazm Urganch
F 07:30 Shurtan Guzor 2-2 Aral Nukus
29' Charleston Battery 0-2 New York Red Bulls B
5' Atlanta United FC II 0-0 Birmingham Legion
20:00 Charlotte Independen -:- Miami FC
21:00 Memphis 901 -:- Indy Eleven
22:00 Austin Bold -:- El Paso Locomotive F
23:00 Oakland Roots -:- San Diego loyalty
23:00 Tacoma Defiance -:- Sacramento Republic
F 09:00 Villa Espanola U192 0-0 Albion FC U191
20:00 Defensor Sporting Mo -:- Cerro Montevideo
F 09:00 Oriental3 1-1 Salus37
F 11:00 Canadian SC2 1-1 Colon CF1
F 14:30 Platense FC1 0-3 Tacuarembo2
F 15:00 Albion FC3 1-0 CA Juventud3
F 17:30 Central Espanol3 1-0 Rocha3
F 15:00 FC Shakhtar Donetsk4 3-0 Dynamo Kyiv6
F 07:00 SC Tavriya 1-3 PFC Oleksandria13
F 09:00 LNZ Lebedyn1 2-1 FC Inhulets Petrove15
F 11:00 Volyn13 0-0 FC Mariupol1
F 11:00 Vpk Agro Magdalinovk4 1-2 Dnipro-13
F 12:59 Obolon Kiev4 0-1 Defensores de Forres12
F 14:00 Montpellier 3-3 Bordeaux2
F 14:00 Monaco1 3-1 Saint Etienne11
F 14:00 Nantes1 3-1 Stade Brestois2
F 14:00 Rennes1 6-0 Clermont1
F 14:00 Lille2 2-1 Reims1
F 16:00 Metz16 1-2 Paris Saint Germain 2
F 16:00 Angers1 0-0 Marseille3
F 16:00 Lyon1 3-1 Troyes3
F 16:00 Lorient12 1-0 Nice4
F 16:00 Lens12 0-1 Strasbourg3
F 06:00 Gamba Osaka 4-1 Shonan Bellmare2
F 08:00 Ravshan Kulob 1-2 CSKA Pamir Dushanbe
F 08:00 Dushanbe-83 1-2 FK Eskhata
F 08:00 FC Kuktosh3 2-2 FC Istaravshan3
F 14:30 IFK Skovde FK 1-2 Grebbestads IF
F 10:30 FK Zeleziarne Podbre3 3-0 FK Senica U192
F 12:59 MFK Ruzomberok3 1-0 Slovan Bratislava2
F 10:30 OK castkovce2 1-1 SKM Puchov2
F 10:30 TJ Nafta Gbely3 0-3 FK Senica1
F 10:30 KFC Komarno15 0-0 Dunajska Streda2
F 10:30 Lokomotiva Kosice 1-2 Lipany
F 10:30 MFK Spartak Medzev 1-3 Humenne
F 10:30 Spartak Medzilaborce1 0-0 Vranov
F 10:30 Novohrad Lucenec12 2-5 FK Kosice2
F 10:30 Sport Podbrezova4 2-1 Dukla Banska Bystric2
F 10:30 OFK Trebatice1 0-9 Zlate Moravce1
F 12:59 Lausanne Sports4 1-6 Young Boys2
F 15:30 St. Gallen13 0-2 Basel3
F 12:59 Kriens 0-2 Yverdon2
F 14:30 Young Boys U21 1-5 Etoile Carouge2
F 15:00 Biel Bienne2 1-1 Basuli B team3
F 15:30 FC Black Stars Basel 1-1 YF Juventus Zurich
F 15:30 Neuchatel Xamax3 3-1 Stade Ouchy5
F 11:15 CD Colunga 0-2 CD Llanes1
F 11:15 CD Lealtad2 1-1 SD Navarro CF2
F 11:15 Sporting de Gijon B1 3-2 CD Praviano7
F 11:30 EI San Martin 2-1 Real Titanico Lavian
F 11:30 CD Tuilla 1-3 Real Oviedo B
F 11:45 UP Langreo B3 0-0 SD Lenense3
F 13:00 The Sith 0-2 L Entregu CF
F 13:00 Luarca CF 0-2 CD Mosconia
F 13:30 Caudal1 1-1 CD Covadonga2
F 14:00 Urraca2 1-1 UD Gijon Industrial1
F 12:00 Radomlje4 0-2 ASK Bravo Publikum2
F 15:15 NK Olimpija Ljubljan 2-1 Domzale
F 11:00 FK Radnicki Sremska 2 3-0 FK Buducnost Dobanov2
F 11:00 FK Zeleznicar Pancev3 3-0 Mladost Novi Sad4
F 11:00 Kabel Novi Sad1 0-3 IMT Novi Beograd3
F 11:00 FK Loznica1 2-0 Timok3
F 11:00 FK Rad Beograd2 2-1 Zlatibor Cajetina2
F 11:00 Habitpharm Javor1 2-0 FK Backa Backa Palan2
F 11:00 Indjija4 5-3 FK Graficar Beograd1
F 11:00 FK Zarkovo1 1-3 Macva Sabac3
F 11:00 FK Napredak Krusevac1 1-2 Cukaricki Stankom1
F 11:00 Vojvodina Novi Sad2 2-1 Kolubara1
F 11:00 FK Spartak Zlatibor 3 1-2 Proleter2
F 11:00 Radnicki 1923 Kraguj 2-1 Novi Pazar1
F 11:59 Diambars2 3-1 Pikine1
F 15:45 Dundee1 0-2 Saint Johnstone3
F 15:45 Glasgow Rangers1 2-0 Livingston2
F 10:00 Lamontville Golden A2 2-2 AmaZulu4
F 12:00 Maritzburg United3 1-0 Marumo Gallants FC1
F 10:00 Free State Stars 2-1 TS Sporting
F 10:00 Polokwane City FC 4-0 Richards Bay
F 10:00 Pretoria Callies 1-2 JDR Stars
F 10:00 Venda 0-0 Jomo Cosmos
F 06:30 Dinamo Barnaul3 0-1 FK Nizhny Novgorod3
F 09:00 Legion Dynamo2 1-1 FC Ufa2
F 10:00 FK Leningradets6 0-2 FC Krasnodar3
F 10:00 Kairat Moskva3 0-3 Terek Grozny2
F 10:00 FK Znamya Noginsk 0-10 Krylya Sovetov1
F 12:00 Dinamo Briansk3 1-6 Arsenal Tula1
F 12:00 Mordovya Saransk3 1-1 Khimki2
F 12:00 Stavropolye-20091 0-6 Dynamo Moscow2
F 13:30 FK Chayka Pesch4 1-0 Rostov FK1
F 08:00 Arges2 0-0 FC Botosani3
F 09:30 CSM Slatina1 1-2 Dunarea Calarasi3
F 09:30 FK Csikszereda Mierc1 0-1 Chindia Targoviste3
F 09:30 FC Unirea 2004 Slobo12 0-1 FC Timisoara11
F 09:30 Concordia Chiajna1 0-0 Gaz Metan Medias2
F 09:30 Gloria Buzau1 1-1 Academica Clinceni4
F 09:30 CA Oradea2 0-1 Hermannstadt3
F 11:00 Farul Constanta2 0-1 Sepsi OSK Sfantul Gh1
F 15:30 Corvinul Hunedoara2 3-3 FC Steaua Bucuresti2
F 05:00 CSS Caransebes U195 0-3 CSM Resita U192
F 05:00 FC Academica Clincen2 0-4 Farul Constanta U19
F 05:00 CSS Lugoj U192 3-1 CS Luceafarul Oradea1
F 10:00 Alexandria2 1-0 CS Universitatea Cra3
F 06:45 Brisbane City1 7-2 SWQ Thunder1
F 11:55 Al Rayyan2 2-4 Al-Sadd1
F 11:55 Al Khor SC3 1-2 Al-Wakra2
F 14:30 Al Duhail 3-1 Al-Garrafa2
F 14:00 Rio Ave2 2-2 Santa Clara13
F 16:15 FC Famalicao2 5-0 Penafiel15
F 13:00 Karkonosze Jelenia G13 2-2 Odra Wodzislaw2
F 09:30 Gornik Zabrze 2-0 Radomiak Radom
F 09:30 Orleta Radzyn Podlas2 2-3 Lechia Zielona Gora3
F 11:00 Concordia Elblag3 0-2 Unia Skierniewice2
F 11:00 Gawin Sleza Wroclaw13 3-2 Chojniczanka Chojnic1
F 12:30 Wigry Suwalki1 1-3 Legia Warszawa1
F 13:45 WKP Wloclavia Wlocla1 0-2 Piast Gliwice
F 14:00 Motor Lublin3 1-0 Podbeskidzie Bielsko4
F 14:00 Miedz Legnica1 4-0 Odra Opole1
F 14:15 Stal Rzeszow1 2-4 Rakow Czestochowa3
F 15:00 Korona Kielce4 2-2 Wisla Plock15
F 15:30 Stal Mielec1 1-3 Wisla Krakow1
F 12:59 Sport Boys3 3-2 Cusco FC
F 15:15 Alianza Lima14 1-0 FBC Melgar1
F 17:30 Sporting Cristal1 1-3 Carlos Manucci4
21:15 Rubio nu -:- Sol de America
F 17:15 Club Fernando de la 2 2-3 Sportivo Luqueno
F 11:00 Kongsvinger 4-1 IF Floya
F 12:00 Grorud2 2-2 Lillestrom1
F 12:00 KFUM Oslo1 3-1 Kristiansund BK
F 12:59 Stromsgodset1 5-1 Stabaek
F 12:59 Valerenga14 0-3 Odd Grenland
F 12:59 Bryne1 1-4 Molde12
F 12:59 Ranheim IL3 1-1 Aalesund FK1
F 12:59 Harstad 0-5 Brann1
F 12:59 Oygarden FK2 0-5 Sarpsborg 08
F 12:59 Ham-Kam 1-2 Raufoss
F 12:59 Start Kristiansand 4-2 Mjondalen IF2
F 12:59 Sogndal 0-2 Asane Fotball1
F 12:59 Nardo FK5 2-2 FK Arendal3
F 12:59 Moss 1-7 Sandnes Ulf
F 12:59 Alta1 1-2 Bodo Glimt1
F 15:10 Viking4 3-1 Rosenborg1
F 13:00 Eik-Tonsberg2 4-1 Oppsal1
F 10:30 Namestovo 0-3 Sokol Dolna Zdana
S 11:59 FC Esteli 0-0 Las Sabanas
33' Managua FC 1-0 Deportivo Ocotal1
F 08:30 Big Bullets FC 1-1 Mafco
F 08:30 Silver Strikers 3-0 Ntopwa United FC1
F 04:00 Alliance FC2 3-4 Khukh Arslanguud11
S 07:00 Erchim B 0-0 Shonkhoruud
F 12:59 CSF Baliti 2-4 Dinamo-Auto
F 12:59 Sheriff Tiraspol 4-0 FC Floresti
F 10:00 Pehchevo 0-2 FK Shkendija 79
F 10:00 KF Veleshta1 0-1 FK Shkupi1
F 11:00 Monterrey U2011 1-0 Toluca U2014
79' Tlaxcala FC1 0-0 Tepatitlan de Morelos2
21:05 Tampico Madero -:- Cimarrones de Sonora
23:05 Pumas Tabasco -:- Venados FC
21:00 Monterrey -:- Toluca
F 17:30 MCO Mouloudia Oujda2 0-2 FAR Forces Armee Roy
F 15:00 Red Boys Differdange 3-0 Hamm RM Benfica FC1
F 15:00 Etzella Ettelbruck 3-1 FC Wiltz 71
F 15:00 Fola Esch3 2-1 Swift Hesperange6
F 15:00 US Mondorf-les-Bains6 0-1 F91 Dudelange1
F 15:00 Racing Union Luxembu 7-0 Hostert1
F 15:00 UNA Strassen4 2-1 Progres Niedercorn4
F 15:00 CS Petange 0-1 Jeunesse Esch
F 15:00 Victoria Rosport 3-2 Rodange 91
F 12:00 Rigas Futbola skola2 2-1 FK Liepaja4
F 12:15 Al-Qadasiya2 3-1 Al-Akhdoud11
F 12:50 Bisha FC 0-1 Uhud4
F 14:15 Al-adalh1 3-0 Al-Draih2
F 02:00 Jeju United 0-1 Daegu FC3
F 04:30 Suwon City 3-1 Seongnam FC
F 07:00 FC Seoul2 1-0 Incheon United3
F 06:00 Tusker3 1-1 Gor Mahia13
F 09:00 FK Kaspyi Aktau13 0-0 Lokomotiv Astana7
F 09:00 FK Taraz1 0-0 FC Shakhtyor Karagan3
F 11:00 Tobol Kostanai 1-0 Kyzylzhar Petropavlo3
F 11:00 FC Kairat Almaty1 3-0 Kaisar Kyzylorda1
F 04:30 National Police Comm2 4-3 Asia Euro University4
F 04:30 Nagaworld FC 1-2 Svay Rieng FC1
F 07:00 Phnom Penh FC1 3-1 Kirivong Sok Sen Che1
F 14:30 Al Hussein Irbid1 2-1 Al Aqaba SC1
F 16:30 Mount Pleasant FA 1-1 Harbour View FC
F 05:00 Lazio U20 2-0 Reggina U19
F 08:00 Ascoli U20 2-1 Frosinone U20
F 09:00 Bologna U2012 2-2 Pisa U19
F 09:00 Brescia U201 6-0 Pordenone Youth1
F 09:00 Cagliari U191 4-0 S.S.D. Monza 1912 Yo
F 09:00 Cosenza Calcio Youth4 3-2 Crotone U193
F 09:00 AC Milan U202 6-0 Como U203
F 09:00 Verona U202 2-1 Venezia F.C. Youth
F 09:00 Napoli U20 2-0 Benevento (Youth)11
F 09:00 Lecce U20 2-1 Sha LAN U191
F 09:00 Genoa U20 0-2 Alessandria U19
F 09:00 Torino U20 3-0 Virtus Entella U201
F 09:00 Parma U20 2-2 US Cremonese U203
F 09:00 Pescara Youth1 3-2 Spezia U201
F 11:00 Sassuolo U202 3-0 Perugia U202
F 09:00 SC Caronnese 2-0 Sangiuliano City Nov1
F 13:30 Ponte San Pietro1 2-0 Arconatese3
F 09:00 AC Mestre1 2-3 Montebelluna1
F 09:00 Sammaurese4 0-1 Ravenna1
F 09:00 Luparense FC2 0-1 US Levico Terme
F 09:00 A.S.D. Bra2 0-1 FC Vado2
F 09:00 ASD Cartigliano3 4-0 ACD Campodarsego3
F 09:00 Rimini 1-1 SCD Progresso Calcio2
F 09:00 ASD Flaminia Civita 5-1 Rieti3
F 09:00 USD Castellanzese2 3-2 Legnano15
F 09:00 Aglianese 0-3 Scandicci1
F 09:00 Aprilia 2-0 AS Ostia Mare12
F 09:00 USD Casatese2 2-3 Virtus Ciserano Berg1
F 09:00 ASD Caldiero Terme1 3-0 GSD Ambrosiana1
F 09:00 ASD Brusaporto1 1-1 Caravaggio3
F 09:00 Azy based nano Bo2 2-1 Sona3
F 09:00 ASD Seravezza Calcio 2-2 ASD Pro Livorno2
F 09:00 USD Bitonto3 1-0 FB Brindisi 19123
F 09:00 FC Messina3 1-1 ASD San Luca
F 09:00 Sangiovannese1 0-2 Prato3
F 14:00 FBC Gravina 0-0 Team Altamura2
F 14:30 Trapani11 3-0 ASD Biancavilla2
F 14:30 ASD Fanfulla3 2-1 A.C. Crema 19081
S 09:00 San Donato Tavarnell 0-0 ASD Lornano Badese
F 15:30 USD Virtus Verona1 1-1 Piacenza
F 15:30 JuventusU234 2-1 Triestina4
F 21:30 Brasil de Pelotas4 1-1 CRB AL2
F 04:00 Hapoel Rishon Lezion2 3-1 Beitar Jerusalem Ore1
F 09:30 Hapoel Beer Sheva U12 2-1 Ironi Nesher U1914
F 09:30 Bnei Yehuda Tel Aviv1 2-0 Hapoel Kfar Saba U191
F 09:30 Bnei Sakhnin U197 1-3 Sectzya Nes Ziona U11
F 09:45 Hapoel Ramat Gan U192 2-1 Hapoel Hadera U193
F 10:00 Ashdod MS U191 1-1 Maccabi Petach Tikva3
F 10:30 Maccabi Tel Aviv U193 1-1 Hapoel Kiryat Shmona4
F 11:00 Maccabi Haifa U191 2-0 Hapoel Tel Aviv U19
F 11:00 Hapoel Raanana Roei 2 1-0 Maccabi Netanya U192
F 13:15 Maccabi Haifa3 1-1 Hapoel Beer Sheva3
F 15:00 Bohemians U192 3-1 Bray Wanderers U194
F 14:45 Malahide United1 2-2 St. Mochtas14
F 07:00 Kelen SC2 1-3 Veszprem2
F 08:00 Diosgyori VTK II1 2-3 Bekescsabai Elore SE14
F 08:00 BKV Elore2 3-1 Fuzesgyarmati SK1
F 10:00 Mohacs3 0-0 ESMTK3
F 10:00 FC Dabas2 1-0 Monori SE1
F 10:00 MTK Hungaria FC II2 1-0 Paksi B12
F 10:00 Gyirmot FC Gyor II2 1-2 Beech Sigit15
F 10:00 Cegled 2-1 Ferencvarosi TC B13
F 10:00 Rakosmenti KSK2 1-2 Vac-Dunakanyar3
F 10:00 Tatabanya1 0-2 BVSC4
F 10:00 Andrashida SC2 0-4 Komarom VSE3
F 10:00 Balatonfuredi FC3 1-0 Kaposvar3
F 10:00 DEAC1 4-2 Kisvarda II1
F 10:00 ETO Akademia 1-0 RCO Agde
F 11:00 Papai Perutz2 1-2 UFC Nagykanizsa1
F 11:59 SC Sopron3 2-2 MOL Fehervar FC II4
F 15:00 Fehervar Videoton2 0-1 Ferencvarosi TC3
21:00 CD Victoria -:- Honduras Progreso
F 13:45 NEC Nijmegen 0-3 FC Utrecht1
F 13:45 Go Ahead Eagles 1-2 PSV Eindhoven2
F 15:00 Groningen2 0-1 Vitesse Arnhem3
F 16:00 PEC Zwolle1 1-1 Sparta Rotterdam2
F 16:00 Feyenoord1 3-1 SC Heerenveen2
F 09:00 Kitchee15 1-1 Eastern A.A Football4
F 15:00 FCF El Estor (w)2 3-2 FC Cremas (W)2
F 11:00 C.S.D. Comunicacione1 0-1 CD Zacapa1
F 13:00 Suchitepequez5 1-0 Marquense1
F 14:00 Coatepecano IB4 2-0 Quiche FC15
F 17:00 Deportivo San Pedro2 5-0 Plataneros La Blanca5
F 17:00 Juventud Pinulteca F1 1-1 Chimaltenango FC14
F 17:00 Deportivo Mictlan3 1-1 Deportivo Mixco4
F 17:00 Club Aurora3 4-0 Deportivo Sanarate2
F 17:00 CSD Agua Blanca5 1-3 Sacachispas GT1
F 12:15 Panaitolikos Agrinio2 1-2 PAOK Saloniki3
F 12:15 Olympiakos Piraeus 4-2 Apollon Smirnis
F 12:15 OFI Crete2 0-0 Asteras Tripolis2
F 14:30 Aris Thessaloniki5 1-0 Panathinaikos2
F 14:30 AEK Athens1 1-0 Lamia4
F 13:30 Koln U192 0-1 Monchengladbach U191
F 14:30 VFB Lubeck5 2-2 Hamburger SV (Youth)2
F 10:30 FC An der Fahner Hoh3 0-4 International Leipzi
F 11:15 TSG Backnang4 0-3 Freiberg3
F 13:00 TSV 1860 Munchen (Yo 7-1 VFB Hallbergmoos2
F 13:00 Arminia Ludwigshafen1 1-1 TUS Mechtersheim3
F 13:00 FV Diefflen 2-2 FSV Jagersburg1
F 13:00 SV Elversberg II1 3-2 FV Eppelborn1
F 13:30 Wadegesi Heim1 1-0 Kaiserslautern (Yout2
F 13:30 Waldgirmes2 2-2 Turk Gucu Friedberg3
F 13:30 SG 2000 Mulheim-Karl 0-0 Hassia Bingen
F 13:30 Engers6 2-1 Sportfreunde Eisbach11
F 13:30 VfR Wormatia Worms2 7-0 TSG Pfeddersheim2
F 13:30 TuS Koblenz2 1-2 Gonsenheim1
S 13:30 Goppinger SV 0-0 Germania Friedrichst
F 13:46 KSV Vatan Sport Brem1 7-0 Habenhauser2
F 13:30 FSV Vohwinkel Wupper13 2-3 SpVg Schonnebeck
S 13:30 Habenhauser 0-0 KSV Vatan Sport Brem
F 10:30 Russia Indoor Soccer 3-2 Viet Nam Futsal
F 13:00 Venezuela Futsal(N) 2-3 Morocco Futsal
F 11:15 TPK2 0-1 Peimari United3
F 11:59 JJK/2 2-1 PAVE4
F 11:59 Parque de Plata 0-0 La Luz
F 14:00 Tallinna FC Ararat T1 1-4 Flora Paide1
F 17:00 Sociedad Deportivo Q1 1-1 Gualaceo SC4
F 17:00 Chacaritas SC2 4-1 Guayaquil SC3
F 17:00 Pottu Via Ho3 3-3 CD Puerto Quito11
F 15:00 Spakenburg 5-2 UNA
F 15:00 OFC Oostzaan2 0-0 Excelsior Maassluis1
F 15:00 Staphorst2 3-1 VV Dongen2
F 15:00 ADO202 2-1 Koninklijke HFC11
F 15:00 USV Hercules2 1-1 ACV5
F 15:00 Hoogland1 0-1 RKVV
F 15:00 Kozakken Boys 2-0 Groene Ster1
F 15:00 GVV Unitas3 1-0 Ter Leede1
F 15:00 Gemert2 3-1 TEC4
F 15:00 OSS 201 2-1 HSC 21 Brein2
F 10:30 Loko Vltavin3 2-2 Banik Ostrava4
F 10:30 SK Zapy3 0-4 Hradec Kralove1
F 10:30 Vysocina jihlava2 2-0 Pardubice13
F 10:30 Trinec2 0-1 Teplice1
F 10:30 SK Prostejov3 0-4 Bohemians 1905
F 10:30 MFK Karvina2 1-0 Chrudim1
F 10:30 Slovan Velvary3 2-4 Slavia Praha1
F 10:30 FK Zbuzany 19532 1-2 Synot Slovacko1
F 10:30 FK Prepere3 0-1 Baumit Jablonec
F 10:30 FK Graffin Vlasim 1-2 Sigma Olomouc4
F 10:30 Lisen1 0-3 Sparta Praha
F 10:30 Opava 2-4 Mlada Boleslav3
S 10:30 Vyskov 0-0 Tescoma Zlin
F 12:59 Alki Oroklini14 0-4 AEK Larnaca1
F 12:59 Apollon Limassol FC2 3-1 Olympiada Lympion2
F 12:59 APOEL Nicosia3 2-0 Nea Salamis1
F 12:59 Omonia 29is Maiou 0-1 AEP Paphos3
F 11:00 GAJ Mace2 5-0 NK Mladost Petrinja4
F 11:00 NK Udarnik Kurilovec2 2-1 Bistra4
F 11:00 DUGO SELO14 2-1 NK Zagorec Krapina5
F 11:00 NK Ponikve2 1-0 NK Lukavec2
F 11:00 NK Tresnjevka2 1-2 Zagreb Hask5
F 11:00 NK Maksimir1 1-3 NK Lucko3
F 10:30 NK Belisce 4-0 NK vinogradar
F 10:30 Medjimurje3 0-1 HNK Sibenik
F 10:30 Zagreb 0-1 Oriolik3
F 10:30 Vuteks Sloga1 0-3 Istra 1961 Pula3
F 10:30 Rudar Labin2 2-0 NK Split1
F 10:30 Bjelovar 1-5 Rudes
F 10:30 Bijelo Brdo3 1-0 HNK Cibalia3
F 10:30 Radnik Sesvete3 2-2 NK Varteks Varazdin14
F 11:00 NK Orijent Rijeka3 1-4 Dinamo Zagreb1
F 13:30 Karlovac1 0-2 Slaven Koprivnica3
S 10:30 NK Croatia Sesvete 0-0 Varteks Varazdin
22:00 Club Leon -:- Seattle Sounders
63' Bragantino1 2-0 Libertad1
21:30 Flamengo -:- Barcelona SC(ECU)
F 11:59 Independiente Sabane 1-2 Ferrovalvulas FC6
F 16:00 Cosmos FC Santo Toma4 1-1 Club Cachorros3
S 16:00 Independiente Santa 0-0 Filipenses FC
21:00 Marathon -:- Real Esteli
72' Rangers Talca2 1-0 CD Magallanes2
F 15:00 Deportes Temuco 1-0 San Marcos de Arica1
21:00 Municipal Iquique -:- CD Copiapo S.A.
F 12:00 Santiago Morning4 3-1 Cobreloa11
F 16:00 Puerto Montt3 1-0 Barnechea2
F 18:30 Fernandez Vial3 2-2 San Luis Quillota2
F 05:30 Zibo Cuju F.C. 2-1 Beijing BeiKong2
F 08:35 Wuhan three town1 3-0 Xinjiang Tianshan Le
5' Toronto FC 0-0 York 9 FC
22:00 Cavalry FC -:- Pacific FC
F 17:00 HFX Wanderers FC1 1-3 Montreal Impact1
F 07:00 Marek Dupnitza1 0-2 Levski Sofia1
F 10:00 Bansko 1-2 Pirin Blagoevgrad
F 10:00 Sportist Svoge1 0-1 Septemvri Sofia1
F 10:00 FC Hebar Pazardzhik 3-3 CSKA Sofia
F 10:00 Septemvri 98 Tervel 0-1 Septemvri Simitli
S 10:00 FK Levski 2020 Lom 0-0 Lokomotiv Sofia
F 14:00 Guarulhos SP1 0-1 Paulista(SP)1
F 14:00 Manthiqueira/SP2 0-2 Uniao Mogi2
F 14:00 Assisense SP4 1-2 Gremio Prudente2
F 14:00 Atletico Mogi SP1 0-6 Uniao Suzano AC SP
F 14:00 CA Taquaritinga SP5 0-1 America SP1
F 14:00 Catanduva FC1 1-2 Matonense SP2
F 14:00 Colorado Caieiras FC3 1-0 Barcelona Esportivo 13
F 14:00 ECUS 2-4 Maua FC1
F 14:00 Fernandopolis1 0-4 Inter Bebedouro/SP
F 14:00 Itapirense/SP13 0-3 GD Saocarlense6
F 14:00 Mauaense SP2 1-4 Flamengo (AA)3
F 14:00 Mogi Mirim EC3 0-2 Independente SP3
F 14:00 Sao Carlos2 1-4 Rio Branco(SP)3
F 14:00 XV de Jau 0-0 Vocem SP1
F 14:00 Santacruzense SP4 3-0 Osvaldo Cruz/SP3
F 10:00 Santos (w)1 2-1 Ferroviaria SP (w)2
F 14:00 Palmeiras SP (w)1 1-1 SC Corinthians Pauli12
F 14:00 Serrano BA6 1-0 Goytacaz RJ14
F 14:00 AA Carapebus 3-3 Duque de Caxias RJ1
F 14:00 Campo Grande CE1 1-0 Olaria2
F 14:00 Sao Goncalo3 0-2 Sao Paulo RJ2
F 14:00 Nova Cidade3 1-0 Serra Macaense22
F 14:00 Perolas Negras5 3-0 CGI April 71
F 14:30 Apucarana SC2 0-0 Nova Iguacu1
F 14:30 Araucaria ECR3 1-2 Vere FC1
F 14:30 Independente PA3 2-1 Parana STC PR1
F 14:30 Nacional PR23 1-3 CE Uniao PR11
F 14:30 Prudentopolis12 0-1 Andraus Brasil1
78' Avenida RS 3-1 Sao Gabriel RS4
46' Aimore RS 1-0 Garibaldi
35' GA Farroupilha/RS 0-0 Gloria RS1
F 10:00 Riopardense RS1 0-3 Sao Jose PoA RS2
F 14:00 Santo Angelo RS 0-2 Tres Passos RS2
S 14:00 Uniao Harmonia FC 0-0 Cruzeiro RS
S 14:00 CA Carazinho 0-0 Elite Clube Desporti
F 14:45 Oeirense4 2-0 AA Corisabba4
F 14:45 Comercial-SP3 1-3 Caicara EC4
F 15:00 EC Timon3 1-2 Piaui(PI)3
F 14:00 America-RJ3 1-1 Americano RJ1
F 14:00 CA Serranense U201 0-4 America MG (Youth)1
F 14:00 Joinville SC2 1-1 Avai XI4
S 14:00 Marcilio Dias SC 0-0 Figueirense
76' Vitoria BA3 0-0 Coritiba PR3
21:30 Operario Ferroviario -:- Ponte Preta
S 14:00 Carl Zeiss Jena 0-0 Energie Cottbus
F 10:00 Olaria RJ U204 2-2 Tigres Brasil U20
S 14:00 Artsul U20 0-0 Audax Rio EC U20
S 14:00 Cabofriense U20 0-0 Duque de Caxias RJ U
F 14:30 Anapolis U20 0-0 Rioverdense U20
F 14:00 Itarema EC U203 0-7 Ceara (Youth)2
F 14:00 Apafut RS (Youth)12 1-1 Internacional RS (Yo2
F 14:00 Concordia U201 0-0 Chapecoense (Youth)4
F 14:00 Fluminense U202 4-1 CR Flamengo (RJ) (Y12
F 14:00 Nova Iguacu U202 0-0 Resende RJ U203
F 14:00 Mirassol FC (Youth)11 4-1 Olimpia SP U20
F 14:00 Corinthians Paulista4 3-0 Juventus-AC (Youth)2
F 14:00 Gremio Esportivo Lar3 2-2 Real Noroeste ES U201
F 14:30 Atletico GO (Youth)3 0-0 Aparecidense U201
F 14:30 Campineira U20 0-5 Itaberai U20
F 14:00 Sarajevo6 2-0 FK Zeljeznicar4
F 14:00 Radnik Bijeljina 1-0 HSK Zrinjski Mostar2
F 14:00 NK Siroki Brijeg1 3-1 FK Tuzla City3
F 14:00 Sloboda2 1-1 Posusje3
F 14:00 Leotar1 2-1 Rudar Prijedor3
S 14:00 FK Velez Mostar3 0-2 Borac Banja Luka1
20:00 Universitario de Suc -:- Mojocoya
59' Atletico Palmaflor Vinto 0-0 The Strongest4
21:00 Bolivar -:- Aurora
F 16:00 Blooming14 0-1 Real Tomayapo1
F 14:00 AD Arsenal U2015 3-2 Pague Menos U2011
F 07:00 FC Minsk Reserves3 2-1 FC Slutsk Reserves2
F 05:00 Ugyen Academy12 4-0 Tensung FC1
F 15:45 Royal Antwerp15 4-2 Racing Genk3
F 08:35 Shanxi Chang An Athl13 0-2 Kunshan FC14
F 09:00 Qarabag II 2-1 Standard Sumgayit II
F 09:00 Zaqatala FK 3-0 Turan Tovuz
F 09:00 Qaradag Lokbatan 1-1 FK Kapaz Ganca
F 13:30 VfB Hohenems2 0-4 Sturm Graz
F 14:00 Red Bull Salzburg 8-0 SC Kalsdorf
F 14:00 TSV St. Johns 1-2 SG Austria Klagenfur
F 14:00 SC Bregenz1 0-7 Lafnitz2
F 15:25 Grazer AK1 2-4 WSG Wattens2
F 04:30 Brisbane Knights Res 2-2 The Gap FC Reserve
F 07:00 Iran (w) 5-0 Bangladesh (w)
F 09:30 Palestine (w)2 0-2 Malaysia (w)
F 08:00 FC Noah 0-0 FK Van Charentsavan
F 07:00 FK Van Charentsavan1 1-2 FC Noah4
F 11:00 FC Avan Academy1 3-0 Urartu
20:30 Boca Juniors -:- Patronato Parana
F 15:00 Godoy Cruz Antonio T3 3-3 Racing Club3
F 05:30 Gold Coast United U22 1-1 Peninsula Power U232
S 05:30 Mitchelton U23 0-0 Holland Park Hawks U
F 07:30 Butrinti Sarande 1-1 KF Laci
F 08:00 Besa Kavaje 1-0 Pogradeci
F 10:00 Terbuni Puke 0-3 Partizani Tirana
F 10:00 Shkumbini Peqin 0-3 KF Tirana
F 10:00 KS Veleciku Koplik 0-3 Skenderbeu Korca
F 10:00 KF Oriku 1-2 KS Bylis
F 10:00 Erzeni 1-0 KS Dinamo Tirana
F 10:00 Beselidhja Lezhe 0-0 Burreli
F 10:00 FK Vora 2-1 KS Korabi Peshkopi
F 10:00 KF Maliqi 0-0 KS Perparimi Kukesi
F 10:00 KS Elbasani 0-2 Kastrioti Kruje
F 10:00 Flamurtari 1-1 Apolonia Fier
F 10:00 Turbina Cerrik 1-1 Egnatia
F 10:00 Lushnja KS2 0-3 Tomori berat1
F 10:00 Luzi 2008 1-4 Teuta Durres
F 10:00 Laberia 2-1 Vllaznia Shkoder
F 09:00 Nasaf Qarshi1 6-0 Mohun Bagan(Ind)4
S 04:30 Slacks Creek Reserve 0-0 Logan Metro Reserves
20:30 Club Internacional d -:- Nashville
21:00 Chicago Fire -:- New England Revoluti
F 12:30 Ilves Tampere3 2-0 IFK Mariehamn4
F 12:30 FC Haka4 4-0 SJK Seinajoen2
F 12:30 KTP Kotka15 1-2 Lahti3
F 12:30 HJK Helsinki2 0-2 HIFK4
F 12:30 Inter Turku 4-0 AC Oulu
F 12:30 Honka Espoo1 0-1 KuPs2
F 12:59 Ternana2 3-1 Parma2
F 14:30 RCD Espanyol2 1-0 Alaves1
F 14:30 Sevilla5 3-1 Valencia3
F 15:30 Cremonese4 0-3 Perugia14
F 17:00 Real Madrid2 6-1 Mallorca1
F 17:00 Villarreal1 4-1 Elche2