Football.biz

Bitmiş oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [17:02:28]
F 10:00 Sweden1 1-0 Slovakia3
F 12:59 Croatia1 1-1 Czech3
F 16:00 England 0-0 Scotland2
F 14:00 Wadi Degla SC 0-0 El Gounah1
F 10:00 Slavia Kromeriz 1-0 Sardice
F 11:30 Oud Heverlee 5-1 Olympia Wijgmaal
F 11:59 SC Znojmo12 2-1 Havlickuv Brod
F 11:59 Radomlje 1-1 Domzale
F 12:00 Otrokovice1 3-3 Bzenec
F 12:30 Traiskirchen 3-1 SV Stripfing Weiden
F 12:30 SK Adnet 6-0 SK Strobl
F 12:30 Andelsbuch 2-1 SV St Margarethen
F 12:30 Wurzburger Kickers 3-0 TSV Karlburg1
F 12:59 Hamrun Spartans 2-1 SK Vorwarts Steyr
F 13:00 FC Berg1 0-5 SV Kuchl
F 13:00 SV Gralla2 2-3 SU Rebenland1
F 13:00 SV Grodig2 1-3 Union Gurten
F 13:00 Langenrohr1 0-4 SV Leobendorf
F 13:00 USV Draxler Mooskirc 2-4 Allerheiligen
F 13:00 USV Fliesen Klampfer 2-3 SV Wildon
F 13:30 SV Strass 2-3 SV Kloch
F 13:30 Neusiedl 2-3 FC Deutschkreutz
F 14:00 Eslovs BK12 1-4 IFK Hassleholm2
F 14:00 SC Gleisdorf 4-2 Wolfsberger AC Amate
F 14:00 FC Wels1 2-1 Donau Linz
F 14:00 SV Heiligenkreuz 4-1 TUS Bad Gleichenberg1
F 14:00 Hassleholms IF3 1-2 BK Olympic2
S 06:00 SC Dikkelvenne 0-0 KAA Gent
S 11:00 Slavicin 0-0 Slovacko II
S 13:00 Kontich 0-0 Germinal Beerschot A
S 13:00 FC Pinzgau Saalfelde 0-0 SK St Johann
S 13:30 Brustem Centrum 0-0 Sint-Truidense
S 14:30 Tek United 0-0 St. Mochtas
F 07:00 Indeni FC1 2-0 Lumwana Radiants2
F 09:00 Power Dynamos3 1-0 Lusaka Dynamos
F 11:30 Catania Futsal 4-3 Carme Dawson1
F 14:30 Pessah Lo Fano1 1-2 Phil diae Bolley1
F 07:30 Fremantle City FC (w 7-0 Curtin University FC
F 07:30 Murdoch University M 5-0 Balcatta (w)1
F 06:00 Qizilqum Zarafshon1 1-1 Termez Surkhon1
F 12:45 Rentistas6 0-2 Torque3
F 15:00 Centro Atletico Feni3 1-3 CS Cerrito2
F 10:00 Airtel Kitara FC 2-6 Kampala City Council1
F 10:00 Defense forces 2-1 SC Villa
F 09:00 Mbeya City1 2-0 Coastal Union
F 11:59 Azam 4-1 Gwambina FC1
F 14:00 Vanersborg FK3 1-3 Ahlafors IF3
F 14:00 IFK Skovde FK1 0-0 IK Oddevold
F 14:00 Umea FC3 1-0 IFK Lulea3
F 13:00 Bellinzona3 0-2 FC Black Stars Basel1
F 14:00 CD Beti Onak 1-1 CD Baztan
F 14:00 UDC Txantrea KKE 1-2 Bidzala
F 11:00 FK Rostov (w) 0-2 Lokomotiv Moscow (w)
F 11:00 MFK Tyumen Futsal 3-3 MFK Sinara Ekaterinb
F 12:30 MFK CPRF Futsal3 2-4 Norilsky Nickel Futs
S 06:00 Spg C Braga U17 0-0 Benfica Sad U17
F 07:06 Garbarnia Krakow U19 3-0 Motor Lublin U19
F 11:00 Karolina Jaworzyna S 4-1 Skalki Stolec1
F 11:00 Huragan Morag2 6-4 Ruch Wysokie Mazowie3
F 11:30 LKS Wolczanka Wolka 1 3-1 LKS Lagow3
F 11:59 KP Starogard Gdanski12 0-2 Swit Skolwin1
F 11:59 Stal Krasnik 5-1 Jutrzenka Giebultow1
F 14:00 UTC Cajamarca1 1-0 Molinos El Pirata1
F 14:45 Deportivo Capiata 1-1 Sportivo Iteno
F 15:00 Deportivo Santani 1-1 Fulgencio Yegros
F 15:00 Guarani de Trinidad 0-0 3 De Febrero
F 15:00 Club Fernando de la 3-1 2 de Mayo PJC
F 03:30 Christchurch United2 4-3 Coastal Spirit
F 06:58 Maitland FC Reserves 3-0 Lake Macquarie Reser
F 07:00 Maitland12 1-0 Lake Macquarie13
F 15:00 Crusaders Strikers (2 1-1 Linfield (w)
F 14:00 Strindheim TF U19 2-2 Kolstad U192
F 12:59 KFUM Oslo 2-2 Ranheim IL
F 12:59 Raufoss 3-0 Jerv
F 12:59 Stjordals Blink2 1-2 Sandnes Ulf3
F 12:59 Start Kristiansand 1-3 Ullensaker/Kisa IL2
F 12:59 Bryne 3-2 Grorud
F 12:59 Sogndal4 2-0 Aalesund FK2
F 12:59 Strommen1 1-0 Asane Fotball1
F 15:00 Fredrikstad1 0-1 Ham-Kam3
F 07:00 Dhaka City FC 1-1 Victoria Sporting Cl
F 09:00 Fakirapool Young Men3 0-0 Agrani Bank Ltd SC2
F 12:30 ASC Tidjikja2 0-1 FC Sahel
S 14:25 F.C. Nouadhibou 0-0 ASC Tevragh Zeine
F 12:59 Club Salmi 5-0 Racing Casablanca
F 12:59 Olympique Dcheira3 1-0 Chabab Atlas Khenifr1
F 12:59 OCK Olympique de Kho2 1-1 Chabab Ben Guerir2
F 12:59 Itihad Z. Khemisset 0-1 KAC de Kenitra
F 12:59 Kawkab de Marrakech 3-1 Wydad Temara
F 12:59 Wydad Fes 2-1 ASS Association Spor
S 12:59 TAS de Casablanca 0-0 Raja de Beni Mellal
S 12:59 Stade Marocain du Ra 0-0 UTS Union Touarga Sp
F 11:59 Stade Malien de Bama1 2-1 CS Duguwolofila3
F 05:00 AS Adema2 2-0 Five FC2
F 07:30 COSFA FC2 1-1 Ajesaia1
F 10:00 Hang Sai2 4-0 Casa De Portugal1
F 12:00 Dziugas Telsiai2 0-3 FK Zalgiris Vilnius1
F 14:00 Nevezis Kedainiai4 0-2 Banga Gargzdai6
F 07:00 Pyeongtaek Citizen3 0-2 Mokpo City13
F 07:00 Cheongju Jikji3 1-3 Daejeon Korail
F 10:00 FK Atyrau1 0-2 Lokomotiv Astana
F 10:00 Kyzylzhar Petropavlo2 0-1 Akzhayik Oral4
F 10:00 Ordabasy3 0-1 FK Aktobe Lento2
F 10:00 FC Shakhtyor Karagan1 1-0 FK Taraz5
F 09:00 FK Igilik1 2-1 Bulat Temirtau1
F 04:30 Cavese U193 0-3 Cesena U201
F 11:00 Arezzo U192 4-1 Perugia U20
F 10:00 Ge Kanter Arthur 3-0 Castelnuovo
F 03:30 Beitar Kfar Saba Shl 3-2 Beitar Ramat Gan
F 04:00 Beitar Ironi Kiryat 1 1-0 Maccabi Lroni Kiryat1
F 05:30 Maccabi Lroni Amisha11 5-2 Hapoel Kfar Qasm Shu3
F 06:00 Ahi Bir AL Maksur1 2-7 Hapoel Beit Sheany1
F 07:00 Hapoel Kfar Bara3 0-4 Beitar Petah Tikva
F 07:00 Moadon Sport Roch Te2 2-1 Shimshon Bnei Tayibe2
F 07:00 SC Shicun Hamizrah4 1-1 Maccabi Ironi Netivo1
F 08:00 Ironi Modiin3 4-2 FC Arad
F 08:00 Hapoel Ironi Gedera2 4-2 FC Beitar Yavne1
F 08:30 Sporting Club Tel Av1 0-5 Hapoel Pardesiyah No1
F 08:30 Ironi Beit Dagan 3-2 Otzma FC Holon
F 09:30 Beitar Haifa Yaacov1 6-4 Ihud Bnei Kfar Kara
F 09:30 Beitar Nahariya1 4-0 Maccabi Ironi Yafia3
F 09:30 Hapoel Ihud Bnei Gat 4-2 Buter Najar Sharp M
S 08:15 MS Pardes Hana Karku 0-0 Maccabi Ahi Iksal
F 15:30 Bray Wanderers1 4-0 UC Dublin1
F 15:45 Salthill Devon Galwa 1-0 Cabinteely FC2
F 15:45 Athlone Town2 0-2 Cork City2
F 15:45 Wexford (Youth)2 0-1 Shelbourne
S 14:00 HK KopavogurU19 0-0 Breidablik UBK U19
F 16:15 Haukar Hafnarfjordur1 1-1 UMF Njardvik5
F 15:00 IBV Vestmannaeyjar2 1-0 Fjolnir1
F 15:00 Thor Akureyri3 1-1 Kordrengir5
F 12:30 Jarra West FC2 1-1 Bombada FC1
F 14:00 Lunds BK 7-1 Torns IF1
F 14:00 Qviding FIF1 2-3 Vanersborgs IF5
F 11:59 BSG Wismut Gera2 3-3 FSV Preussen Bad Lan1
F 12:30 FV Offenburg12 2-4 Freiburger FC3
F 13:30 OSC Bremerhaven2 3-1 TuS Schwachhausen4
F 13:30 OT Bremen 1-9 Blumenthaler SV
F 13:30 FC Huchting 2-4 Union 60 Bremen
F 13:30 KSV Vatan Sport Brem2 3-4 LTS Bremerhaven3
S 13:30 Aumund-Vegesack 0-0 TuS Komet Arsten
F 10:00 Baia Zugdidi 2-1 FC Metalurgi Rustavi1
F 10:00 FC Sioni Bolnisi2 0-1 FC Gagra4
F 10:00 Merani Martvili1 4-1 WIT Georgia Tbilisi2
F 10:00 FC Shevardeni5 2-2 FC Merani Tbilisi3
F 10:00 Gareji Sagarejo 2-0 Chikhura Sachkhere
F 11:30 FC Telavi1 1-0 FC Shukura Kobuleti2
F 12:30 Torpedo Kutaisi 0-0 Samgurali Tskh1
F 13:30 Dinamo Batumi2 2-0 Dila Gori1
F 11:00 NuPS3 0-1 EsPa1
F 11:00 FC Kirkkonummi1 2-5 Poxyt
F 11:30 TiPS1 1-1 SAPA2
F 11:30 P-Iirot 1-1 TPS Turku II3
F 11:59 Saaksjarven Loiske2 2-2 TP-T1
F 11:59 PK-37 Iisalmi2 2-2 FC Jyvaskyla Blackbi1
F 11:59 JJK/212 5-0 LehPa Kontiolahti1
F 12:30 CLE1 1-1 ToTe2
F 12:30 Aifk Turku2 2-2 MaPS Masku13
F 13:00 HPS 3-1 FC Espoo 21
F 13:00 EBK1 4-1 Tikka4
F 13:15 Valtti1 1-0 FC Kontu1
S 11:59 Pato 0-0 NOPS
S 11:59 Nykarleby IK 0-0 Sporting Kristina
F 12:59 MiPK Mikkeli 0-2 NJS3
F 12:59 JaPS1 4-5 Atlantis14
F 04:45 Adelaide Comets (w) 2-2 Metropolis United (w1
S 06:51 Adelaide Comets Rese 0-2 Metro United FC Rese
F 11:00 NSI Runavik2 4-3 Toftir B684
F 12:59 FC Lootos Polva (w)1 0-5 JK Tallinna Kalev (w
F 10:00 El Merrikh1 0-1 Al Nasr Cairo1
F 10:00 Tanta12 1-2 Kokakola Cairo1
F 10:00 Petrojet2 3-1 Olympic El Qanal2
F 10:00 Tersana SC4 2-0 FC Porto Suez2
F 10:00 El Olympi1 0-1 Haras El Hedoud2
F 10:00 Pharco1 3-1 Sporting Alexandria3
F 10:00 EI Raja Marsa Matruh2 2-2 Biyala SC4
F 10:00 Kafr El Shaikh1 1-1 Matroh1
F 10:00 El Daklyeh 0-0 Ghomhoreyet Shebin11
F 10:00 El Sekka El Hadid14 3-2 Nogoom El Mostakbal14
S 10:00 ZED FC 0-0 Al Zarka
F 10:00 Quito FC (W) 1-0 EL Nacional (W)
F 11:00 Macara Reserves1 2-2 SD Aucas Reserves4
F 12:30 Tarnby FF2 2-2 Vordingborg IK1
F 13:00 Taastrup FC2 3-0 Avedore IF2
F 13:00 Estudiantes de Medel12 2-3 Club Deportivo La Ch15
S 13:00 E.D.P IND. Medellin 0-0 Club Deportivo La Ch
F 09:00 Renaissance de Figui1 0-1 Eding Sport (w)2
F 10:00 FC Gomel (w) 0-8 Energetik-BGU Minsk
F 10:00 Dinamo-BGUFK Minsk ( 5-0 Dnepr Mogilev (w)
F 10:00 Lokomotiv Vitebsk (w 0-5 FK Minsk (w)
F 10:00 Dinamo Brest (W) 0-5 Neman Grodno (w)
F 14:00 Atletico Goianiense 1-3 Fluminense RJ (w)1
S 15:30 Real Ariquemes/RO (w 0-0 Iranduba AM (w)
F 09:00 Cruzeiro (Youth)14 5-1 CA Serranense U202
F 09:00 Minas Boca/MG Youth2 3-3 Coimbra EC U203
F 10:00 Bangu U2013 0-3 Resende RJ U204
F 14:00 Manaus U202 1-0 Amazonas U201
F 14:00 Taruma U203 5-2 Rio Negro AM U202
F 10:00 FC Gomel Reserves3 3-2 FC Isloch Reserves3
F 10:00 Dinamo Minsk Reserve2 2-1 Bate Borisov Reserve1
F 10:00 Dnepr Mogilev 4-0 Lokomotiv Gomel1
F 12:00 Naftan Novopolock2 3-1 FK Orsha4
F 12:00 Slutsksakhar Slutsk2 1-4 Shakhter Soligorsk1
F 14:00 Dinamo Brest13 2-2 Smorgon FC5
F 04:00 Oakleigh Cannons U202 3-0 Altona Magic U202
F 06:30 South Melbourne2 0-1 Port Melbourne2
F 07:30 Oakleigh Cannons4 3-2 Altona Magic3
S 07:30 Moreland Zebras 0-0 Brunswick City
F 07:00 Gold Coast United1 1-1 Eastern Suburbs Bris
F 06:00 Broadmeadow Magic (W2 2-1 Adamstown Rosebud (w1
S 04:30 Moreland Zebras U20 0-0 Brunswick City U20
F 11:59 SV Donau3 0-1 SC Mannsworth3
F 12:30 Sportunion Mauer3 1-2 ASK Elektra1
F 13:00 FC Zirl4 0-1 SV Innsbruck1
F 13:30 Zams1 4-5 SV Kirchbichl1
F 05:00 Nerang 4-0 Musgrave Yellow
F 06:15 Tallebudgera Valley 4-3 Tweed United1
F 07:00 Darwin Hearts2 0-5 Darwin Olympics
F 04:30 Centenary Stormers R2 0-4 Toowong Reserves
F 07:30 Annerley FC 0-3 Ripley Valley FC
F 07:30 Ipswich City 0-4 Moggill FC
F 07:30 Slack Creek 2-2 AC Carina
F 07:30 Centenary Stormers1 2-2 Toowong1
F 07:30 Western Spirit13 4-4 Brisbane Knights4
F 05:00 AS Ain Mlila U213 1-2 CS Constantine U215
F 05:00 ASO Chlef U211 0-0 NA Hussein Dey U21
F 11:59 AS Ain Mlila2 2-3 CS Constantine2
F 12:45 ASO Chlef4 1-1 NA Hussein Dey5
S 09:00 USM Alger 0-0 JS kabylie
F 05:30 Brisbane City3 1-2 Queensland Lions SC4
F 15:45 St. Patricks Athleti1 2-0 Sligo Rovers1
F 15:45 Dundalk 1-1 Longford Town1
F 15:45 Waterford United1 1-4 Shamrock Rovers1
F 15:45 Bohemians1 5-0 Drogheda United2
F 16:00 Finn Harps1 1-2 Derry City2
F 16:00 Bodens BK1 4-1 Umea FC Academy1
F 12:30 HJK Helsinki 2-1 Ilves Tampere2