Football.biz Menu

Not Started Games

Settings:
Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 11:47:59 Change ]
- Chat (17 online) New!
English Premier League
16:30 Everton ?-? Aston Villa
19:00 Manchester United ?-? West Ham United
19:00 Leeds United ?-? Newcastle United
19:00 Brentford ?-? Wolves
21:30 Southampton ?-? Manchester City
German Bundesliga
18:30 SC Freiburg ?-? VfB Stuttgart
18:30 Borussia Monchengladbach ?-? Union Berlin
18:30 Bayer Leverkusen ?-? Augsburg
18:30 TSG Hoffenheim ?-? Borussia Dortmund
18:30 Greuther Furth ?-? FSV Mainz 05
21:30 VfL Bochum ?-? FC Koln
Spanish La Liga
17:00 Levante ?-? Cadiz
19:15 Villarreal ?-? Mallorca
21:30 Sevilla ?-? Celta Vigo
England Championship
16:30 Nottingham Forest ?-? Derby County
16:30 Bristol City ?-? Cardiff City
19:00 Sheffield United ?-? Luton Town
19:00 Coventry City ?-? Queens Park Rangers (QPR)
19:00 Stoke City ?-? Fulham
19:00 Reading ?-? Huddersfield Town
19:00 Blackpool ?-? Millwall
19:00 Swansea City ?-? Preston North End
19:00 Birmingham City ?-? Barnsley
19:00 Bournemouth AFC ?-? Hull City
19:00 West Bromwich(WBA) ?-? Peterborough United
France Ligue 1
19:59 Stade Brestois ?-? Lille
Italian Serie A
18:00 Genoa ?-? Udinese
21:00 Inter Milan ?-? Venezia
23:45 Lazio ?-? Atalanta
Turkey Super Lig
14:30 Yeni Malatyaspor ?-? Besiktas JK
17:00 Sivasspor ?-? Fenerbahce
17:00 Adana Demirspor ?-? Karagumruk
19:59 Istanbul Buyuksehir Belediyesi ?-? Goztepe
England League 1
19:00 Ipswich Town ?-? Accrington Stanley
19:00 Charlton Athletic ?-? Fleetwood Town
19:00 Wigan Athletic ?-? Gillingham
19:00 Rotherham United ?-? Cheltenham Town
19:00 Oxford United ?-? Sheffield Wednesday
19:00 Morecambe ?-? Wycombe Wanderers
19:00 Sunderland A.F.C ?-? Portsmouth
19:00 Milton Keynes Dons ?-? Doncaster Rovers
19:00 Plymouth Argyle ?-? Lincoln City
19:00 Cambridge United ?-? Crewe Alexandra
19:00 Burton Albion ?-? AFC Wimbledon
19:00 Shrewsbury Town ?-? Bolton Wanderers
England Southern Premier League
19:00 Salisbury FC ?-? Weston Super Mare
19:00 Swindon Supermarine ?-? Walton Casuals
19:00 Truro City ?-? Hayes Yeading United
19:00 Wimborne Town ?-? Tiverton Town
19:00 Yate Town ?-? Hartley Wintney
19:00 Beaconsfield SYCOB ?-? Taunton Town
19:00 Dorchester Town ?-? Chesham United
19:00 Gosport Borough ?-? Harrow Borough
19:00 Hendon ?-? Poole Town
19:00 Kings Langley ?-? Farnborough Town
19:00 Merthyr Town ?-? Metropolitan Police
England Conference North Division
19:00 AFC Fylde ?-? Guiseley
19:00 AFC Telford United ?-? Darlington
19:00 Alfreton Town ?-? Blyth Spartans
19:00 Brackley Town ?-? Chorley FC
19:00 Bradford Park Avenue ?-? Kettering Town
19:00 Curzon Ashton FC ?-? Chester FC
19:00 Farsley Celtic ?-? Hereford United
19:00 Gateshead ?-? Leamington
19:00 Gloucester City ?-? Southport FC
19:00 Spennymoor Town ?-? Boston United
19:00 Kidderminster Harriers ?-? York City
International Club Friendly
12:00 Sigma Olomouc B ?-? Unicov
12:00 Blacktown City Demons ?-? SD Raiders FC
12:00 Surfers Paradise ?-? Tallebudgera Valley FC
12:30 FK Minsk (w) ?-? Energetik-BGU Minsk (w)
13:00 Uhersky Brod ?-? Valasske Mezirici
13:00 FC Dabas ?-? Dunaharaszti MTK
13:00 Sokol Hostoun ?-? Marila Pribram
13:00 Opava ?-? Hlucin
13:00 Etar ?-? FC Zagorets
13:00 Hradec Kralove B ?-? FK OEZ Letohrad
13:00 Legia Warszawa B ?-? LKS Lagow
13:00 SK Zapy ?-? Admira Praha
13:15 FC Pisek ?-? Dukla Prague
13:45 SJK Seinajoen ?-? Flora Paide
14:00 FC Inter ?-? PIF Parainen
14:00 Tescoma Zlin ?-? Slavia Kromeriz
14:00 NK Dubrava Zagreb ?-? Radnik Sesvete
14:00 Banik Most Sous ?-? Usti nad Labem
14:00 HNK Gorica ?-? Rudes
14:00 Vysehrad ?-? Viktoria Zizkov
14:00 Astoria Walldorf ?-? Pforzheim
14:00 Ceska Lipa ?-? Velke Hamry
14:00 MFK Dubnica nad Vahom ?-? Jednota Banova
14:00 FC Gomel ?-? FC Belshina Babruisk
14:00 MSK Zilina B ?-? Trinec
14:00 Arka Gdynia ?-? Olimpia Elblag
14:00 ZNK Osijek ?-? Tabor Sezana
14:00 FC Viktoria Plzen ?-? Mlada Boleslav
14:00 Dinamo Minsk ?-? FK Isloch Minsk
14:00 Istra 1961 Pula ?-? NK Dugopolje
14:00 Thun ?-? Koniz
14:00 Silkeborg ?-? Middelfart G og
14:00 NK Olimpija Ljubljana ?-? Szombathelyi Haladas
14:00 Lisen ?-? Slovan Bratislava
14:00 FC Artmedia Petrzalka ?-? Sokol Dolna Zdana
14:00 Slovan Velvary ?-? FK Graffin Vlasim
14:00 Vysehrad ?-? Viktoria Zizkov
14:30 BATE Borisov ?-? Slutsksakhar Slutsk
14:30 Chrobry Glogow ?-? Miedz Legnica
15:00 Dila Gori ?-? FC Sioni Bolnisi
15:00 Neman Grodno ?-? Dinamo Brest
15:00 Ruckersdorf ?-? ATUS Ferach
15:00 Fremad Amager ?-? AB Copenhagen
15:00 Odra Opole ?-? Polonia Bytom
15:00 Korona Kielce ?-? Wisla Pulawy
15:00 SC Gleisdorf ?-? Weinland Gamlitz
15:00 GKS Tychy ?-? LKS Goczalkowice Zdroj
15:00 Unirea Dej ?-? Hermannstadt
15:00 GKS Jastrzebie ?-? GKS Katowice
15:00 SV Babelsberg 03 ?-? FC Blaus Weiss 90 Berlin
15:00 FC Wacker Innsbruck ?-? Kufstein
15:00 Widzew lodz ?-? Chojniczanka Chojnice
15:00 Nykobing FC ?-? Hillerod Fodbold
15:00 SK Kosmonosy ?-? Benatky Nad Jizerou
15:00 FC Dunav Ruse ?-? FC Dobrudzha
15:00 KP Calisia Kalisz ?-? Mieszko Gniezno
15:00 Herfolge Boldklub Koge ?-? KFUM Roskilde
15:00 Zaglebie Sosnowiec ?-? Puszcza Niepolomice
15:30 FC Koper ?-? Kapfenberg
15:30 Hertha Zehlendorf ?-? Tennis Borussia Berlin
15:30 Naestved ?-? Roskilde
15:45 Humenne ?-? Sport Podbrezova
16:00 Kriens ?-? Hergiswil
16:00 Lech II Poznan ?-? Slask Wroclaw II
16:00 VSK Arhus ?-? Young Boys FD
16:00 Peresvet Podolsk ?-? Kvant Obninsk
16:00 LKS Lodz ?-? Motor Lublin
16:00 Inter Turku ?-? PIF Parainen
16:00 Shelbourne ?-? Wexford (Youth)
16:00 SC Znojmo ?-? MFK Skalica
16:00 Skra Czestochowa ?-? Garbarnia Krakow
16:00 Brondby IF ?-? Lyngby
16:00 Gyori ETO ?-? Rapid Vienna (Youth)
16:00 Hajduk Split ?-? FK Velez Mostar
16:00 Rekord Bielsko-Biala ?-? Podhale Nowy Targ
16:00 Deutschlandsberger SC ?-? Grazer AK
16:00 KP Starogard Gdanski ?-? Gedania Gdansk
16:00 FK Zalgiris Vilnius ?-? Rigas Futbola skola
16:00 Cukaricki Stankom ?-? PFK Kuban
16:00 Lokomotiv Plovdiv ?-? FC Maritsa 1921
16:00 Slavia Sofia ?-? Metalist Kharkiv
16:00 Djurgardens ?-? Vasteras SK FK
16:00 Jagiellonia Bialystok ?-? Mladost Lucani
16:00 LKS Nieciecza ?-? Kolubara
16:00 OKS Stomil Olsztyn ?-? Sokol Ostroda
16:00 FC Unterfohring ?-? TSV Buchbach
16:00 AC Oulu ?-? Jaro
16:00 Longford Town ?-? Shamrock Rovers
16:00 CA River Plate ?-? Deportivo Maldonado
16:00 Wanderers FC ?-? Rentistas
16:00 FC Tundzha 1915 ?-? FC Sozopol
16:00 FSV Optik Rathenow ?-? 1. FC Lok Stendal
16:00 Bayern Munchen (Youth) ?-? FC Ismaning
16:00 Landskrona BoIS ?-? Helsingor
16:30 NK Opatija ?-? Kustosija
16:30 SC Paderborn 07 II ?-? FC Oberneuland
16:30 Chemnitzer ?-? SpVgg Bayreuth
16:45 FA 2000 ?-? Vanlose
17:00 HJK Helsinki ?-? Ilves Tampere
17:00 Michalovce ?-? Slavoj Trebisov
17:00 FV Illertissen ?-? FC Memmingen
17:00 Zenit St. Petersburg ?-? Botev Plovdiv
17:00 Slaven Koprivnica ?-? Inter Zapresic
17:00 Cobh Ramblers ?-? Waterford United
17:00 FC Zurich ?-? FC Wil 1900
17:00 Schweinfurt 05 FC ?-? Bayern Alzenau
17:00 SKU Amstetten ?-? Bischofshofen
17:00 FC 08 Hombrug ?-? UNA Strassen
17:00 FK Krasnodar 2 ?-? FC Hebar Pazardzhik
17:00 Nurnberg (Youth) ?-? SG Sonnenhof Grossaspach
17:00 FC Liefering ?-? First Wien 1894
17:00 FC Rosengard (w) ?-? Brondby IF (w)
17:00 Ovrevoll Hosle(w) ?-? Valerenga (w)
17:00 Rot-Weiss Erfurt ?-? Hessen Kassel
17:00 IK Sirius FK ?-? Orebro
17:00 Voska Sport ?-? Bratstvo 07
17:00 Rielasingen Arlen ?-? TSG Balingen
17:00 SV Stripfing Weiden ?-? SV Horn
17:00 SG Austria Klagenfurt ?-? NK Rogaska
17:00 Neusiedl ?-? ASK Klingenbach
17:00 Wiener Viktoria ?-? Parndorf
17:00 Koln (w) ?-? Andernach (w)
17:00 Phonix Lubeck ?-? SV Todesfelde
17:00 SV Schalding Heining ?-? SV Donaustauf
17:00 Vysocina jihlava ?-? Zivanice
17:00 Heider SV ?-? Eckernforder SV
17:00 Hamburger SV (Youth) ?-? Eintracht Norderstedt
17:00 FC Dornbirn 1913 ?-? SV Telfs
17:15 FC Wacker Innsbruck ?-? SC Imst
17:30 NK Bedem Ivankovo ?-? NK Zrinski Jurjevac
17:30 Chiasso ?-? Lugano
17:30 Vaduz ?-? Austria Lustenau
17:30 Znicz Pruszkow ?-? GKS Belchatow
17:30 St Pauli II ?-? VfR Neumunster
17:30 FK Zarkovo ?-? NK Lokomotiva Zagreb
17:30 Luzern ?-? Rheindorf Altach
17:30 HNK Gorica ?-? ASK Bravo Publikum
18:00 Red Bull Salzburg ?-? Trenkwalder Admira Wacker
18:00 FC Salzburg ?-? Trenkwalder Admira Wacker
18:00 Drogheda United ?-? Derry City
18:00 Basel ?-? Neuchatel Xamax
18:00 Maribor ?-? LASK Linz
18:00 Krylya Sovetov ?-? NK Publikum Celje
18:00 Young Boys ?-? Lausanne Sports
18:00 Wiener SC ?-? SK Vorwarts Steyr
18:00 Zlin B ?-? Slovacko II
18:00 TSV Schott Mainz ?-? Sportfreunde Eisbachtal
18:00 Orleta Radzyn Podlaski ?-? Chelmianka Chelm
18:00 Chernomorets Odessa ?-? Prishtina
18:00 Pogon Szczecin ?-? Rapid Wien
18:00 Slask Wroclaw ?-? Floridsdorfer AC
18:00 Terek Grozny ?-? Lechia Gdansk
18:00 FC Wels ?-? FC Blau Weiss Linz
18:00 TSV 1860 Rosenheim ?-? TuS Holzkirchen
18:30 Lokomotiv Moscow ?-? Baumit Jablonec
18:30 Lech Poznan ?-? NK Mura 05
18:30 Jeunesse Esch ?-? Swift Hesperange
18:45 KuPs ?-? KTP Kotka
19:00 KPV ?-? Vaasa VPS
19:00 Chlumec nad Cidlinou ?-? FK Kolin
19:00 Sparta Praha ?-? Rostov FK
19:00 Aarau ?-? Bellinzona
19:59 Dynamo Kyiv ?-? Racing Union Luxemburg
19:59 FC Lviv ?-? TSV Hartberg
19:59 Gornik Zabrze ?-? Baltika Kaliningrad
21:00 Treaty United ?-? Finn Harps
22:00 Salthill Devon Galway ?-? Shelbourne
23:00 Zatoka Braniewo ?-? Huragan Morag
England League 2
17:00 Swindon Town ?-? Bristol Rovers
19:00 Harrogate Town ?-? Oldham Athletic
19:00 Sutton United ?-? Northampton Town
19:00 Salford City ?-? Colchester United
19:00 Rochdale ?-? Bradford City
19:00 Walsall ?-? Exeter City
19:00 Scunthorpe United ?-? Newport County
19:00 Crawley Town ?-? Tranmere Rovers
19:00 Leyton Orient ?-? Port Vale
19:00 Hartlepool United ?-? Stevenage Borough
19:00 Forest Green Rovers ?-? Carlisle United
19:00 Barrow ?-? Mansfield Town
Holland Jupiler League
19:30 Emmen ?-? NAC Breda
England Northern Premier League
19:00 Ashton United ?-? Lancaster City
19:00 Atherton Collieries ?-? Stafford Rangers
19:00 Basford Utd ?-? Nantwich Town
19:00 FC United of Manchester ?-? Stalybridge Celtic
19:00 Scarborough ?-? Grantham Town
19:00 Hyde F.C. ?-? Whitby Town
19:00 Matlock Town ?-? Bamber Bridge
19:00 Mickleover Sports ?-? Witton Albion
19:00 Morpeth Town ?-? Buxton FC
19:00 Radcliffe Borough ?-? Gainsborough Trinity
19:00 Warrington Town AFC ?-? South Shields
England Conference
19:00 Altrincham ?-? Torquay United
19:00 Boreham Wood ?-? Weymouth
19:00 Maidenhead United ?-? Halifax Town
19:00 Solihull Moors ?-? Dover Athletic
19:00 Woking ?-? Wealdstone FC
19:00 Chesterfield ?-? Aldershot Town
19:00 Yeovil Town ?-? Wrexham
19:00 Grimsby Town ?-? Bromley
21:20 Dagenham Redbridge ?-? Stockport County
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
19:00 Bishop s Stortford ?-? East Thurrock United
19:00 Bognor Regis Town ?-? Potters Bar Town
19:00 Bowers Pitsea ?-? Merstham
19:00 Margate ?-? Corinthian Casuals
19:00 Worthing ?-? Hornchurch
19:00 Cheshunt ?-? Horsham
19:00 Cray Wanderers ?-? Carshalton Athletic FC
19:00 Folkestone ?-? Wingate Finchley
19:00 Haringey Borough ?-? Leatherhead
19:00 Kingstonian ?-? Enfield Town
19:00 lewes ?-? Brightlingsea Regent
England Conference South Division
19:00 Bath City ?-? Eastbourne Borough
19:00 Billericay Town ?-? Havant Waterlooville
19:00 Braintree Town ?-? Slough Town
19:00 Dartford ?-? Hampton Richmond Borough
19:00 Dorking ?-? Ebbsfleet United
19:00 Dulwich Hamlet ?-? Concord Rangers
19:00 Hungerford Town ?-? Chelmsford City
19:00 St Albans City ?-? Maidstone United
19:00 Tonbridge Angels ?-? Hemel Hempstead Town
19:00 Welling United ?-? Oxford City
German Bundesliga 2
16:30 Ingolstadt ?-? Darmstadt
16:30 SC Paderborn 07 ?-? Werder Bremen
16:30 Hansa Rostock ?-? Heidenheimer
23:30 Erzgebirge Aue ?-? Schalke 04
Portugal Primeira Liga
19:30 Moreirense ?-? Santa Clara
22:00 CD Tondela ?-? Vizela
Spanish Segunda Division
19:00 Real Zaragoza ?-? Real Valladolid
21:15 Fuenlabrada ?-? Las Palmas
Persian Gulf Pro League
15:30 Mes Rafsanjan ?-? Sepahan
16:30 Persepolis Pakdasht ?-? Esteghlal Tehran
18:30 Persepolis ?-? Foolad Khozestan
Scotland FA Cup
16:30 Auchinleck Talbot ?-? Heart of Midlothian
19:00 Arbroath ?-? Darvel FC
19:00 Clydebank FC ?-? Annan Athletic
19:00 Aberdeen ?-? Edinburgh City
19:00 Motherwell ?-? Greenock Morton
19:00 Dumbarton ?-? Dundee
19:00 Peterhead ?-? East Kilbride
19:00 Kelty Hearts ?-? Saint Johnstone
19:00 Ayr United ?-? Saint Mirren
19:00 Livingston ?-? Ross County
19:00 Banks o Dee ?-? Raith Rovers
19:00 Partick Thistle ?-? Airdrie United
19:00 Kilmarnock ?-? Dundee United
21:30 Alloa Athletic ?-? Celtic FC
German 3.Liga
17:00 Kaiserslautern ?-? BFC Viktoria 1889
17:00 Eintracht Braunschweig ?-? Hallescher FC
17:00 SV Wehen Wiesbaden ?-? VfL Osnabruck
17:00 Wurzburger Kickers ?-? SV Waldhof Mannheim
17:00 Te Cu Kukuh Atta Seip ?-? TSV 1860 Munchen
17:00 Viktoria koln ?-? SC Verl
Belgian Pro League
19:15 Kortrijk ?-? KAS Eupen
21:30 Sint-Truidense ?-? Seraing United
21:30 Beerschot Wilrijk ?-? Oud Heverlee
23:45 Charleroi ?-? KAA Gent
Italian Serie B
17:00 Brescia ?-? Ternana
17:00 Monza ?-? Reggina
17:00 Como ?-? Crotone
17:00 Cosenza Calcio 1914 ?-? Ascoli
17:00 Spal ?-? Pisa
17:00 Alessandria ?-? Benevento
19:15 Perugia ?-? Pordenone Calcio SSD
France Ligue 2
18:00 AJ Auxerre ?-? Paris FC
22:00 USL Dunkerque ?-? Sochaux
22:00 Bastia ?-? Toulouse
22:00 Dijon ?-? Quevilly
22:00 Le Havre ?-? Rodez Aveyron
22:00 Valenciennes ?-? Nancy
22:00 Amiens ?-? Guingamp
22:00 Pau FC ?-? Nimes
Greece Super League A
19:15 OFI Crete ?-? Panaitolikos Agrinio
21:30 Ionikos ?-? Panathinaikos
Holland Eredivisie
21:45 Vitesse Arnhem ?-? Groningen
23:00 SC Heerenveen ?-? PEC Zwolle
23:00 AZ Alkmaar ?-? SC Cambuur
Thai Premier League
14:30 Samut Prakan City ?-? BEC Tero Sasana
15:00 Prachuap Khiri Khan ?-? Chiangrai United
16:00 BG Pathum United ?-? Nong Bua Lamphu
Turkey 1. Lig
14:30 Manisa BB Spor ?-? Genclerbirligi
14:30 Umraniyespor ?-? Menemen Belediye Spor
17:00 Altinordu ?-? Istanbulspor
19:59 Ankaragucu ?-? Denizlispor
French Feminines D1
17:30 Bordeaux (w) ?-? Reims (w)
17:30 Issy FF (w) ?-? Guingamp (w)
17:30 ASJ Soyaux (w) ?-? Paris FC (w)
19:59 Montpellier (w) ?-? Lyon (w)
UAE Division 1 Group A
17:05 Masafi ?-? City Club
17:05 Masfut ?-? Dubba Al-Husun
17:10 Gulf Heroes FC ?-? Al-Jazira Al-Hamra
Scottish Championship
19:00 Dunfermline Athletic ?-? Inverness
Turkey Bayanlar 1. Ligi
13:00 Yabancilar (w) ?-? Galatasaray SK (W)
Saudi Arabia Division 2
16:20 Al-Nojoom ?-? Al Liwaa
16:40 Tuwaiq ?-? Al-Arabi(KSA)
16:45 Al Bukayriyah ?-? Al-Saqer
16:55 Al-Riyadh ?-? Al-Sharq
17:10 Al Entesar ?-? Al-Washm
21:10 Al Dahab ?-? Al-Sadd FC(SA)
Bra CaP
23:00 Coritiba PR ?-? Cianorte PR
Greece National B
16:45 Almopos Arideas ?-? Olympiakos Piraeus B
16:45 Niki Volou ?-? Apollon Larissas
19:00 SKODA Xanthi ?-? Veria FC
UAE Cup
17:00 Ittihad Kalba ?-? Al-Wasl
19:30 Ajman ?-? Al Nasr Dubai
Scottish Division One
19:00 East Fife ?-? Falkirk
19:00 Clyde ?-? Queen s Park
Spanish Bizkaia-Tercera Division
15:00 Ursaria ?-? Las Rozas
18:45 CF Rapid De Murillo ?-? Casalarreina
18:45 CD Cortes ?-? Beti Kozkor KE
19:00 CD Beti Onak ?-? Pamplona
19:00 San Rafael ?-? CE Felanitx
19:00 San Jodie ?-? Inter Ibiza
19:00 Samanod ?-? AD Siete Villas
19:00 Llosetense ?-? CD Serverense
19:00 Salamanca B ?-? Ciudad Rodrigo
19:00 Sporting de Gijon B ?-? CD Llanes
19:00 Valle de Egues ?-? Avance Ezcabarte
19:00 CD Huarte ?-? CD Cantolagua
19:00 Colegios Diocesanos ?-? Numancia B
19:15 CA Bembibre ?-? Atletico Astorga
19:30 Pasaia KE ?-? SD Beasain
19:30 Tolosa ?-? Portugalete
19:59 UD Rotlet Molinar ?-? CE Campos
19:59 UDC Txantrea KKE ?-? CD Subiza
19:59 CD Colindres ?-? Barreda Balompie
19:59 Sevilla C ?-? UD Los Barrios
19:59 Amurrio ?-? Santutxu FC
19:59 CF Platges De Calvia ?-? CD Manacor
19:59 UD Poblense ?-? Portmany
19:59 FC Vilafranca ?-? UE Castelldefels
19:59 FC Asco ?-? EC Granollers
20:30 CD Santa Ursula ?-? CD Buzanada
20:30 Las Palmas C ?-? La Quadra
21:30 CD Union Sur Yaiza ?-? Union Viera
21:30 Calahorra B ?-? CD Anguiano
21:45 AD Complutense Alcala ?-? CF Pozuelo Alarcon
22:00 EMD Aceuchal ?-? Jerez
22:00 CD Roces ?-? CD Covadonga
22:30 Rapido de Bouzas ?-? CD Barco
Italy C1
17:30 A.C. Reggiana 1919 ?-? Pistoiese
17:30 Vis Pesaro ?-? Teramo
17:30 Modena ?-? Fermana
17:30 Cesena ?-? Viterbese
17:30 Pescara ?-? Montevarchi
17:30 ACD Virtus Entella ?-? Gubbio
18:00 Pontedera ?-? Ancona
England Ryman(Isthmian) League
19:00 Hastings United ?-? Burgess Hill Town
Scottish Division Two
19:00 Cowdenbeath ?-? Stranraer
Israel Youth League
12:15 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 ?-? Maccabi Achi Nazareth U19
12:30 Beitar Shimshon Tel Aviv U19 ?-? Hapoel Qiryat Ono U19
12:30 Maccabi Herzliya U19 ?-? Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
13:00 Bnei Yehuda Tel Aviv U19 ?-? Hapoel Tel Aviv U19
13:00 Beitar Nes Tubruk U19 ?-? Hapoel Afula U19
13:00 Hapoel Haifa U19 ?-? Football Club Nave Yosef U19
13:00 FC Kfar Qasim U19 ?-? Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
13:00 Bnei Sakhnin U19 ?-? Hapoel Kiryat Shmona U19
13:00 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 ?-? Hapoel Kfar Saba U19
13:15 Hapoel Ashkelon U19 ?-? Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19
13:25 Hapoel Nof HaGalil U19 ?-? Hapoel Umm al-Fahm U19
13:50 Maccabi Haifa U19 ?-? Hapoel Hadera U19
13:55 Maccabi Tel Aviv U19 ?-? Maccabi Netanya U19
14:00 Ashdod MS U19 ?-? Beitar Jerusalem Oren U19
14:15 Hapoel Ramat Gan U19 ?-? Ironi Nesher U19
14:30 Hapoel Raanana Roei U19 ?-? Maccabi Petach Tikva U19
15:15 Maccabi Ashdod U19 ?-? Hapoel Hod Hasharon U19
17:00 Ihud Bnei Baqa U19 ?-? Hapoel Akko U19
Brazil Campeonato Catarinense Division 1
23:30 Chapecoense SC ?-? Barra FC
23:30 Camboriu SC ?-? EC Prospera
Saudi Professional League
16:35 Al-Feiha ?-? Al-Tai
19:20 Al-Hazm ?-? Al Raed
Qatar League
17:30 Al Khor SC ?-? Al-Sailiya
17:30 Al Duhail ?-? Al-Wakra
20:15 Al-Arabi SC ?-? Al-Sadd
20:15 Al-Ahli Doha ?-? Al-Sadd
Malta Premier League
17:00 Balzan FC ?-? Hamrun Spartans
19:00 Mosta FC ?-? Hibernians FC
21:00 Gudja United ?-? Sliema Wanderers FC
Botola 2
18:00 Raja de Beni Mellal ?-? Racing Casablanca
18:00 TAS de Casablanca ?-? Chabab Atlas Khenifra
22:15 Maghrib Association Tetouan ?-? Stade Marocain du Rabat
Brazil Pernambucano League
23:30 Nautico (PE) ?-? Aibisi
Australia A-League
12:45 Sydney FC ?-? Perth Glory
Brazil Campeonato Baiano Division
23:00 Vitoria da Conquista BA ?-? Bahia de Feira BA
Romania Liga I
16:30 Chindia Targoviste ?-? FC Voluntari
22:00 CS Universitatea Craiova ?-? Rapid Bucuresti
Libyan Premier League
19:00 Al-Nasr Benghazi ?-? Al Ahli Benghzi
United Arab Emirates U19
17:05 Khor Fakkan U19 ?-? Al Hamriyah U19
17:10 Al Wasl SC U19 ?-? Ajman SCC U19
17:10 Shabab Al Ahli Dubai U19 ?-? Sharjah SCC U19
Albania Super league
16:45 Partizani Tirana ?-? Kastrioti Kruje
16:45 Teuta Durres ?-? KF Laci
17:00 KS Perparimi Kukesi ?-? Skenderbeu Korca
Cyprus 2 Division
16:30 Onisilos Sotiras ?-? Ermis Aradippou
16:30 Alki Oroklini ?-? Othellos Athienou
16:30 Asil Lysi ?-? Akritas Chloraka
16:30 E.N.Paralimniou ?-? Nea Salamis
Lebanese Premier League
16:15 Al-Hikma ?-? Al Akhaahli Alay
16:15 Al-Ahed ?-? Al-Safa
Welsh Premier League
18:30 Barry Town United ?-? Flint Town
18:30 Newtown AFC ?-? Haverfordwest County
18:30 UWIC Inter Cardiff ?-? Bala Town F.C.
Northern Ireland Premier League
19:00 Ballymena United ?-? Warrenpoint Town
19:00 Coleraine ?-? Carrick Rangers
19:00 Dungannon Swifts ?-? Portadown
19:00 Linfield FC ?-? Glenavon Lurgan
Tunisian Cup
16:30 Jerba Midoun ?-? AS Gabes
Scottish Highland Football League
19:00 Brora Rangers ?-? Brechin City
19:00 Clachnacuddin ?-? Keith
19:00 Formartine United ?-? Inverurie Loco Works
19:00 Forres Mechanics ?-? Nairn County
19:00 Fort William ?-? Buckie Thistle FC
19:00 Huntly ?-? fraserburgh
19:00 Lossiemouth ?-? Turriff United
19:00 Strathspey Thistle ?-? Deveronvale
19:00 Wick Academy ?-? Rothes
Portugal Segunda Liga
15:00 Vilafranquense ?-? Nacional da Madeira
19:30 Varzim ?-? Academica Coimbra
Israel Premier League
17:00 Hapoel Natzrat Illit ?-? Hapoel Haifa
19:20 Maccabi Tel Aviv ?-? Maccabi Netanya
19:59 Hapoel Hadera ?-? Hapoel Kiryat Shmona
21:50 Maccabi Haifa ?-? Hapoel Jerusalem
Tipsport Cup
13:30 Vyskov ?-? Brno
13:30 Zlate Moravce ?-? FK Senica
16:00 FK MAS Taborsko ?-? SK Slovan Varnsdorf
Northern Ireland IFA Championship
18:00 Knockbreda ?-? Ballyclare Comrades
19:00 Ballinamallard United ?-? Newry City
19:00 Dergview FC ?-? Institute FC
19:00 Dundela ?-? Loughgall FC
19:00 HW Welders ?-? Queen s University
Cyprus 1 Division
19:00 AEP Paphos ?-? Apollon Limassol FC
21:00 AEL Limassol ?-? Ethnikos Achnas FC
Mexico Youth U20
19:00 Club America U20 ?-? Atlas U20
19:00 Leon U20 ?-? Pachuca U20
19:00 Chivas Guadalajara U20 ?-? Queretaro U20
19:00 Monterrey U20 ?-? CDSyC Cruz Azul U20
Saudi Arabia Youth League
16:20 Al-Qadasiya (Youth) ?-? Al-Taawon Youths
16:20 Al-Ettifaq (Youth) ?-? Al Khaleej Youths
16:40 Al-Faisaly Harmah Youth ?-? Al-Fath (Youth)
16:45 Al Raed U20 ?-? Al-Ittihad (Youth)
17:00 Arar (Youth) ?-? Al-Hilal (Youth)
17:10 Ohud Medina Youths ?-? Al Wehda (Youth)
19:20 Al-Shabab (Youth) ?-? Al-Tai (Youth)
Malta First Division League
15:00 San Gwann ?-? Lija Athletic
17:00 Naxxar Lions ?-? St Georges
21:00 St. Andrews ?-? Pieta Hotspurs
23:00 Zejtun Corinthians ?-? Rabat Ajax
Thai Division 2 League
12:30 Royal Thai Air Force FC ?-? Nonthaburi United
12:30 See Kwae FC ?-? Nan FC
12:30 Muangnont Bankunmae FC ?-? Bangkok
12:30 Surat Thani FC ?-? Nakhon Si Thammarat FC
12:30 Chamchuri United FC ?-? North Bangkok College
12:30 Muang Loei United ?-? Sisaket United
12:30 Mahasarakham United FC ?-? Udon United
14:00 Chiangrai FC ?-? Nakhon Mae Sot United FC
15:00 Bankhai United ?-? Chanthaburi FC
Brazil Campeonato Tocantinense
23:00 Interporto FC ?-? Palmas
23:00 Capital TO ?-? Tocantinopolis
23:00 Bela Vista ?-? Araguacema TO
Ireland Leinster Senior League
16:00 Dublin University FC ?-? Portlaoise AFC
18:00 Bangor Celtic ?-? Maynooth University Town FC
Spain Youth League
15:00 Arucas CF U19 ?-? CD Marino U19
15:00 CD Sobradillo U19 ?-? Union Viera CF U19
15:00 Barcelona U19 ?-? Lleida Esportiu U19
16:00 Recreativo Huelva U19 ?-? Sporting Ceuta U19
16:00 Las Zocas U19 ?-? CD Maspalomas U19
17:00 Acodetti CF U19 ?-? Las Palmas U19
19:00 Villegas U19 ?-? Mutilvera U19
19:00 UD La Cruz Villanovense U19 ?-? Alcorcon U19
19:00 Conquense U19 ?-? Valencia U19
19:00 Atletico Madrileno U19 ?-? La Nucia U19
19:45 Seneca CF U19 ?-? Coria CF U19
20:15 CE Europa U19 ?-? Girona U19
21:00 Real Sociedad U19 ?-? Tolosa CF U19
21:00 Real Aviles CF U19 ?-? Racing Santander U19
Algeria U19 Youth League
12:00 JS Kabylie U19 ?-? CR Belouizdad U19
12:00 CS Constantine U19 ?-? CA Batna U19
12:00 MC El Eulma U19 ?-? USM Alger U19
12:00 NRB Teleghma U19 ?-? MO Constantine U19
12:00 ASM Oran U19 ?-? USM Bel Abbes U19
12:00 JS Saoura U19 ?-? WA Tlemcen U19
12:00 MC Oran U19 ?-? MC Saida U19
12:00 NA Hussein Dey U19 ?-? ES Setif U19
12:00 Olympique Medea U19 ?-? RC Arba U19
12:00 USM El Harrach U19 ?-? JS Bordj Menaiel U19
13:30 WA Boufarik U19 ?-? SKAF Khemis Miliana U19
15:00 RC Kouba U19 ?-? Ain Defla U19
South Africa Reserve League
12:00 Cape Town City FC Reserves ?-? Moroka Swallows Reserves
12:00 Maritzburg United Reserves ?-? Supersport United Reserves
Mexico Liga TDP
19:59 FC Guerreros de la Plata ?-? Faraones Texcoco
Egypt League Cup
16:30 Pharco ?-? Talaea EI-Gaish
16:30 Ceramica Cleopatra FC ?-? Enppi
19:00 Zamalek ?-? Ghazl El Mahallah
French Championnat Amateur
19:00 Haguenau ?-? Epinal
19:00 Jura Sud Foot ?-? Frejus St-Raphael
19:00 Lyonnais II ?-? Martigues
19:59 Andrezieux ?-? Les Herbiers
19:59 Stade Reims II ?-? Sainte Genevieve Sports
19:59 Yzeure AS ?-? FC Bergerac
19:59 Auxerre B ?-? ASM Belfortaine
19:59 Lens B ?-? St. Maur Lusi
21:00 FC Rouen ?-? Poissy As
21:00 Angouleme ?-? Mont-de-Marsan
21:00 Canet Roussillon ?-? Bourges
21:00 Colomiers ?-? Angers II
21:00 FC Nantes B ?-? Le Puy Foot 43 Auvergne
21:00 Louhans-Cuiseaux ?-? Lyon Duchere
21:00 Marignane Gignac ?-? GFA Rumilly Vallieres
21:00 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B ?-? Saint-Priest
21:00 Bobigny A.C. ?-? Schiltigheim
21:00 Fleury Merogis U.S. ?-? Beauvais
21:00 Saint Quentin ?-? Metz B
21:00 GRACES ?-? Monaco B
21:00 Blois ?-? Saint Malo
21:00 Chartres FC ?-? Romorantin
21:00 Voltigeurs Chateaubriant ?-? Granville
21:00 Guingamp B ?-? Vitre
21:00 St Pryve St Hilaire ?-? Plabennec
21:00 Lorient B ?-? Versailles 78
21:00 CHAMALIERES ?-? Montpellier B
21:00 Poissy As ?-? FC Rouen
21:30 Vannes ?-? Caen II
21:30 Gobelins ?-? Entente Sannois
Turkiye Lig3
13:30 Pazarspor ?-? Nazillispor
14:00 Anadolu Selcukluspor ?-? Ispartaspor
14:00 Bukaspor ?-? Akhisar Bld.Geng
14:00 Erzincanspor ?-? Tarsus Idman Yurdu
14:00 Amedspor ?-? Kirsehir Koyhizmetleri
14:00 Kirklarelispor ?-? Ankarademirspor
14:00 S.Urfaspor ?-? Eskisehirspor
14:00 Bayburt Ozel Idare ?-? Turgutluspor
14:00 Bodrumspor ?-? Diyarbakirspor
14:00 Corum Belediyespor ?-? Ergene Velimese
14:00 Hekimoglu Trabzon ?-? Inegolspor
14:00 Ankaraspor FK ?-? Nigde Belediyespor
14:00 Kahramanmarasspor ?-? Etimesgut Belediye Spor
14:00 Sariyer ?-? Sakaryaspor
14:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor ?-? Serik Belediyespor
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2
19:00 Amora FC U19 ?-? Benfica U19
19:00 FC Porto U19 ?-? Leixoes U19
19:00 Gil Vicente U19 ?-? Rio Ave U19
19:00 Sporting Lisbon U19 ?-? Vilafranquense U19
19:00 Vitoria SC Guimaraes U19 ?-? FC Famalicao U19
19:00 Vitoria FC Setubal U19 ?-? Academica Coimbra U19
19:00 GD Estoril-Praia U19 ?-? Sacavenense U19
19:00 Nacional U19 ?-? Uniao Leiria U19
19:00 Alverca U19 ?-? Belenenses U19
19:00 Pacos Ferreira U19 ?-? Braga U19
19:00 Vizela U19 ?-? Feirense U19
19:00 Oliveirense U19 ?-? Tondela U19
Burundi League
17:00 Flambeau de LEst ?-? Rukinzo FC
17:00 Athletico Olympic ?-? BS Dynamic
17:00 Musongati FC ?-? Aigle Noir
17:00 Les Crocos ?-? Le Messager Ngozi
Wales FAW Championship
18:00 Cwmbran Celtic ?-? Trefelin
18:00 Llantwit Major ?-? Llanelli
18:00 Undy Athletic ?-? Taffs Well
18:30 Briton Ferry Athletic ?-? Pontypridd
18:30 Conwy Utd ?-? Prestatyn Town FC
18:30 Llangefni town ?-? Llanrhaeadr
18:30 Llanidloes Town ?-? Colwyn Bay
18:30 Penrhyncoch ?-? Buckley Town
18:30 Ruthin Town FC ?-? Airbus UK Broughton
Portugal Liga 3
15:00 FC Felgueiras ?-? CF Canelas 2010
19:00 Pevidem SC ?-? Fafe
21:00 Sporting CP B ?-? Cova Piedade
23:30 Uniao Leiria ?-? Amora FC
Angola Girabola League
18:30 Academica Do Lobito ?-? Primeiro de Agosto
18:30 Sagrada Esperanca ?-? Progresso da Lunda Sul
18:30 Sporting de Benguela ?-? Recreativo Caala
19:30 Petro Atletico de Luanda ?-? Cuando Cubango
Iceland Championship
16:00 Keflavik ?-? Leiknir Reykjavik
17:00 Breidablik ?-? HK Kopavogs
Turkey 3. Ligi B
14:00 Catalca Spor ?-? Kelkit Belediye Hurriyet
14:00 Sile Yildizspor ?-? Yesilyurt Belediyespor
Brazil Brasiliense DF Division 1
22:30 Brasiliense ?-? Paranoa EC
22:30 Ceilandia DF ?-? SE do Gama
Togo Premier Division
19:00 Entente 2 ?-? Gomido FC
19:00 Sara FC ?-? ASC Kara
Niger Super League
17:15 SONIDEP ?-? Racing FC de Boukoki
19:15 AS GNN ?-? AS Police (Niamey)
Spanish Segunda Division B
19:00 Granada CF B ?-? Hercules
19:00 Leganes B ?-? UC Ceares
19:30 Burgos Promesas ?-? CD Ardoi Draw
19:30 UD Mutilve ?-? UD Logrones B
19:59 Bergantinos CF ?-? Union Langreo
19:59 Marino luanco ?-? Real Aviles
21:00 SD Laredo ?-? Sestao
22:00 CD Arenteiro ?-? Arosa SC
Tanzania Ligue 1
15:00 Tanzania Prisons ?-? Azam
17:00 Mtibwa Sugar ?-? Simba Sports Club
17:00 Biashara United FC ?-? Geita Gold
Gambia GFA League
19:59 Banjul Hawks FC ?-? WAA Banjul
Mali Premiere Division
19:30 CS Duguwolofila ?-? Cercle de Bamako
19:59 Stade Malien de Bamako ?-? Lafia Club de Bamako
20:30 Monrovia Black Star ?-? AS Bakaridjan
22:00 AS Olympique de Missira ?-? AS Police
Gibraltar Premier Division
19:00 Europa Point ?-? FC Lincoln
21:30 Europa FC ?-? St Joseph s FC
Ghana Premier League
19:00 Accra Lions ?-? Ashanti Gold
19:00 Karela United FC ?-? Accra Hearts of Oak
France Youth U19 League
17:00 Laval U19 ?-? Chateauroux U19
17:30 Nice U19 ?-? Montpellier U19
Reykjavik Football Tournament
18:00 IR Reykjavik ?-? Throttur Reykjavik
19:00 KR Reykjavik ?-? Fram Reykjavik
Greece U19
14:00 OFI Crete U19 ?-? Panaitolikos U19
14:00 Olympiakos Piraeus U19 ?-? PAS Giannina U19
15:00 Ionikos U19 ?-? Panathinaikos U19
16:30 Aris Thessaloniki U19 ?-? PAS Lamia U19
16:30 Volos Nps U19 ?-? PAOK Saloniki U19
17:00 Asteras Tripolis U19 ?-? Apollon Smirnis U19
Spanish Ladies Premier League B
15:00 CPM Friol (w) ?-? Victoria CF (W)
18:30 Arratia CD (w) ?-? Oiartzun KE (w)
19:00 Athletic Bilbao C (W) ?-? Mutilvera (W)
19:30 Atleico Malaga (w) ?-? UCD Canada Atletico (W)
19:59 UD Geneto Del Teide (w) ?-? Puerto del Carmen (W)
20:30 Mislata CF (w) ?-? Murcia Feminas (w)
21:00 CD Achaman Santa Lucia (w) ?-? Las Majoreras (w)
21:30 Racing Santander II (W) ?-? CD Monte (w)
Spain Primera Division RFEF
19:59 Cultural Leonesa ?-? Real Union Irun
19:59 UD San Sebastian Reyes ?-? Celta vigo b
19:59 CD Alcoyano ?-? Real Madrid Castilla
19:59 UE Cornella ?-? C.D. San Fernando Isleno
22:00 Andorra CF ?-? UE Llagostera
22:00 Athletic Bilbao B ?-? Extremadura
22:00 SD Logrones ?-? Racing Santander
22:00 Real Valladol B ?-? CD Tudelano
22:00 Barcelona B ?-? UCAM Murcia
Belgium Women s Premier League
17:00 Standard Liege (w) ?-? Anderlecht (w)
19:00 Eendracht Aalst (w) ?-? White Star Bruxelles (w)
19:15 Club Brugge (w) ?-? Charleroi (w)
French Guiana Ligue 1
22:30 AJ Saint Georges ?-? Etoile Filante Iracoubo
ENG SD1
19:00 Biggleswade FC ?-? Waltham Abbey
Rwanda Womens League
16:00 Inyemera WFC (w) ?-? Bugesera (w)
16:00 Rambura (w) ?-? ES Mutunda (w)
El Salvador Reserves League
22:15 Jocoro FC Reserves ?-? Alianza FC San Salvador Reserves
Brazil Mato-grossense Division 1
23:30 Cuiaba ?-? Sociedade Acao
23:30 Academia Futebol ?-? CEO Varzeagrandense
Spain Segunda Women
15:00 Cacereno (W) ?-? Madrid CFF II (w)
15:00 Alhama CF (w) ?-? Real Union de Tenerife (W)
15:00 RCD Espanyol (w) ?-? Osasuna (w)
16:00 UD Granadilla Tenerife Sur B (w) ?-? Elche (w)
19:00 Atletico Madrid B (w) ?-? Seccio Esportiva AEM (w)
23:00 Real Betis B (w) ?-? CD Juan Grande (w)
Turkey A2 League U19
12:30 Antalyaspor U19 ?-? Gazisehir Gaziantep FK U19
13:00 Ankaragucu U19 ?-? Denizlispor U19
13:00 Buyuksehir BLD.Spor U19 ?-? Goztepe U19
13:00 Manisa Belediyespor U19 ?-? Genclerbirligi U19
13:00 Adana Demirspor U19 ?-? Fatih Karagumruk U19
14:00 Sivasspor U19 ?-? Fenerbahce U19
UAE Division 2 Group A
17:00 LIWA FC ?-? LaLiga Academy HPC
England Northern League Division One
19:00 Kidsgrove Athletic ?-? Warrington Rylands
19:00 Workington ?-? Newcastle Town FC
19:00 Stocksbridge Park Steels ?-? Worksop Town
The lowlands of Scotland League
19:00 Spartans ?-? Civil Service Strollers FC
19:00 Stirling University ?-? Gala Fairydean
Germany Regionalliga
16:00 VfB Auerbach ?-? VSG Altglienicke
17:00 Monchengladbach AM. ?-? Schalke 04 (Youth)
17:00 SV Straelen ?-? Bonner
17:00 Wiedenbruck ?-? Uerdingen KFC 05
17:00 Alemannia Aachen ?-? SV Lippstadt
17:05 Carl Zeiss Jena ?-? FC Lokomotive Leipzig
18:30 Koln Am ?-? Rot-Weiss Oberhausen
CAN W-U20
17:00 Uganda (w) U20 ?-? Ghana (w) U20
18:00 Cameroon (w)U20 ?-? Nigeria (w) U20
19:59 Morocco (w)U20 ?-? Senegal (w)U20
Zambia Super League
15:00 Indeni FC ?-? Kafue Celtic FC
17:00 Chambishi FC ?-? ZESCO United Ndola
17:00 Kabwe Warriors ?-? Kansanshi Dynamos
17:00 Power Dynamos ?-? Prison Leopards FC
17:00 Buildcon FC ?-? Forest Rangers
17:00 Zanaco ?-? Green Buffaloes
17:00 Red Arrows ?-? Nkana FC
Kenya Premier League
16:00 Gor Mahia ?-? Nairobi Star City
16:00 KCB SC ?-? Posta Rangers
Rwanda National League
14:30 Kiyovu FC ?-? Espoir FC
16:00 Esperance ?-? Kirehe FC
16:00 Nyanza FC ?-? Sunrise FC
16:00 Garhwal Heroes FC ?-? UR FC
16:00 The Winners FC ?-? La Jeunesse FC
17:00 AS Kigali ?-? APR FC
Guatemala D2
21:00 Siquinala FC ?-? Marquense
Italian Women Division 1
15:30 Sassuolo (w) ?-? AGSM Verona (w)
17:30 Empoli (w) ?-? Pomigliano (w)
17:30 Juventus (w) ?-? Fiorentina (w)
Mexico Liga MX Femenil
22:00 Atlas (w) ?-? Santos Laguna (w)
22:00 Cruz Azul (w) ?-? Queretaro (w)
Estonia Winter Tournament
14:30 Parnu JK ?-? Flora Tallinn II
16:30 Levadia Tallinn ?-? Tallinna JK Legion
17:30 Tallinna JK Legion B ?-? Laanemaa Haapsalu
18:30 JK Tallinna Kalev ?-? FC Kuressaare
19:00 Tartu JK Maag Tammeka ?-? Vaprus Parnu
20:30 Tallinna FC Ararat TTU ?-? Viimsi MRJK
Indian Super League
18:00 Chennai Titans ?-? Northeast United
Kenya Super League
14:00 Coastal Heroes ?-? MCF FC
16:00 Mwatate United ?-? Dandora Love
16:00 Kericho ?-? Silibwet Leons FC
16:00 Kibera Black Stars ?-? Vihiga United
16:00 Kisumu All Stars ?-? Shabana FC
16:00 Fortune Sacco ?-? Migori Youth
BRA SPB
23:00 Oeirense ?-? EC Flamengo PI
Thai Division 1 League
14:00 Trat FC ?-? Raj Pracha FC
15:00 Lamphun Warrior ?-? Sukhothai
15:30 Lampang FC ?-? Kasetsart FC
16:00 Nakhon Pathom FC ?-? Navy FC
16:00 Ayutthaya United ?-? Phrae United FC
Italian Youth League B
17:30 Cittadella U20 ?-? Reggiana U20
Liga de Elite
15:00 Casa De Portugal ?-? CD Monte Carlo
17:00 Lun Lok ?-? CF Benfica Macau
Jamaica Premier League
22:00 Humble Lions ?-? Siti Worley Garden J
Mexico Segunda Division
19:59 Inter Fundadores Queretaro ?-? Lobos ITECA
19:59 Intel Paja ?-? Cafetaleros de Tapachula
21:00 CD Inter Queretaro II ?-? Celaya II
21:00 Universidad Guadalajara II ?-? Mazorqueros FC
22:00 Club Canoneros Marina ?-? Montaneses FC
BRA SE
23:00 Frei Paulistano ?-? Confianca SE
Colombia Copa Premier
23:00 Fortaleza F.C ?-? Atletico Huila
Botswana Premier League
17:30 Masitaoka FC ?-? Galaxy
Israel C League
16:30 Maccabi Ahva Shaab ?-? Hapoel Ironi Karmiel
21:30 Hapoel Segev Shalom ?-? MS Hapoel Yeroham
22:45 SC Ramla ?-? MS Jerusalem
Portugal Campeonato Nacional
15:00 Clube Condeixa ?-? ARC Oleiros
19:00 Sp. Espinho ?-? Salgueiros
England Southern League Central Division
19:00 Alvechurch ?-? Rushden Diamonds
19:00 Banbury United ?-? Redditch United
19:00 Barwell ?-? Leiston FC
19:00 Coalville ?-? Bromsgrove Sporting FC
19:00 Hednesford Town ?-? Peterborough Sports
19:00 Lowestoft Town ?-? Nuneaton Borough
19:00 Needham Market ?-? Hitchin Town
19:00 Rushall Olympic ?-? Biggleswade Town
19:00 Stourbridge ?-? Royston Town
19:00 Stratford Town ?-? Tamworth
Italy Youth Championship Cup
17:30 Pro Vercelli U19 ?-? Pro Sesto U19
17:30 ADC Viterbese U19 ?-? Olbia U19
17:30 Lucchese U19 ?-? Vis Pesaro U19
17:30 Avellino U19 ?-? Potenza Calcio U19
17:30 Bari U19 ?-? Virtus Francavilla U19
17:30 Lecco U19 ?-? AC Feralpisalo U19
18:00 CartanU19 ?-? Monopoli U19
Portugal U23
15:00 Benfica U23 ?-? Leixoes U23
15:00 Vizela U23 ?-? Farense U23
19:00 Belenenses U23 ?-? Famalicao U23
19:00 Vitoria Guimaraes U23 ?-? Coimbra EC U23
Uganda Cup
16:00 Kalongo Utd ?-? Adjumani Town Center