Football.biz

Sabahkı oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [19:21:51]
08:30 Leicester City -:- Tottenham Hotspur
11:00 Burnley -:- Norwich City
11:00 Manchester City -:- Watford
11:00 Everton -:- Sheffield United
13:30 Newcastle United -:- Brighton Hove Albi
10:30 Bayern Munchen -:- FC Koln
10:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
10:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn 07
10:30 SC Freiburg -:- Augsburg
13:30 Werder Bremen -:- RB Leipzig
08:30 Leeds United -:- Derby County
11:00 Cardiff City -:- Middlesbrough
11:00 Wigan Athletic -:- Charlton Athletic
11:00 Sheffield Wednesday -:- Fulham
11:00 Bristol City -:- Swansea City
11:00 Birmingham City -:- Preston North End
11:00 Nottingham Forest -:- Barnsley
11:00 Millwall -:- Queens Park Rangers
11:00 Brentford -:- Stoke City
11:00 Luton Town -:- Hull City
11:00 Reading -:- Blackburn Rovers
12:30 Marseille -:- Montpellier
15:00 Bordeaux -:- Stade Brestois
15:00 Metz -:- Amiens
15:00 Nice -:- Dijon
15:00 Nimes -:- Toulouse
15:00 Reims -:- Monaco
04:30 Dalian Aerbin -:- Shenzhen JiaZhaoye
08:35 Shandong Luneng -:- Shanghai Shenhua
08:35 Hebei HX Xingfu -:- Tianjin Teda
09:00 KPV -:- RoPS Rovaniemi
15:30 Westerlo -:- Saint Gilloise
15:30 Defensa Y Justicia -:- CA Huracan
17:45 San Lorenzo -:- Boca Juniors
20:00 Atletico Tucuman -:- Independiente
10:00 Udinese -:- Brescia
12:59 Juventus -:- Verona
09:00 Kasimpasa -:- Antalyaspor
11:30 Kayserispor -:- Denizlispor
14:00 Fenerbahce -:- Ankaragucu
11:00 Bolton Wanderers -:- Sunderland A.F.C
11:00 Gillingham -:- Ipswich Town
11:00 Wycombe Wanderers -:- Portsmouth
11:00 Accrington Stanley -:- Blackpool
11:00 Tranmere Rovers -:- Burton Albion
11:00 AFC Wimbledon -:- Bristol Rovers
11:00 Rotherham United -:- Shrewsbury Town
11:00 Fleetwood Town -:- Rochdale
11:00 Doncaster Rovers -:- Peterborough United
11:00 Lincoln City -:- Oxford United
11:00 Milton Keynes Dons -:- Southend United
S 11:00 Bury - Coventry City
00:00 Maitland -:- Devonport City
02:00 South Coast Wolves -:- Canberra Olympic
18:00 CSD Municipal -:- Siquinala FC
23:00 Xelaju MC -:- Guastatoya
08:30 Falkenberg -:- Ostersunds FK
08:30 Bischofswerdaer FV -:- Lichtenberg 47
08:30 BSG Chemie Leipzig -:- Hertha BSC Berlin Yo
08:30 BFC Viktoria 1889 -:- FSV Optik Rathenow
11:00 Kalmar -:- Hacken
11:00 IFK Norrkoping FK -:- Orebro
12:59 IFK Goteborg -:- IK Sirius FK
15:30 Deportivo Muniz -:- Central Ballester
15:30 Liniers -:- CA Lugano
15:30 Claypole -:- CA Atlas
15:30 Defensores de Cambac -:- Yupanqui
15:30 Centro Espanol -:- Puerto Nuevo
15:30 Juventud Unida -:- Deportivo Paraguayo
10:00 Torpedo Armavir -:- Luch Energiya
10:00 Baltika Kaliningrad -:- Rotor Volgograd
10:00 Chertanovo Moscow -:- Shinnik Yaroslavl
10:00 Fakel -:- Khimki
10:00 FK Chayka K-SR -:- FK Krasnodar II
10:00 Mordovya Saransk -:- Tekstilshchik Ivanov
10:00 FK Nizhny Novgorod -:- Avangard
10:00 Spartak Moscow II -:- Neftekhimik Nizhneka
10:00 Torpedo moskva -:- Tom Tomsk
F 09:00 SKA Khabarovsk2 2-0 Yenisey Krasnoyarsk2
14:45 Helmond Sport -:- FC Oss
11:00 Port Vale -:- Mansfield Town
11:00 Colchester United -:- Leyton Orient
11:00 Plymouth Argyle -:- Cheltenham Town
11:00 Walsall -:- Scunthorpe United
11:00 Bradford City -:- Carlisle United
11:00 Crewe Alexandra -:- Salford City
11:00 Cambridge United -:- Swindon Town
11:00 Newport County -:- Exeter City
11:00 Forest Green Rovers -:- Stevenage Borough
11:00 Oldham Athletic -:- Morecambe
11:00 Northampton Town -:- Crawley Town
11:00 Grimsby Town -:- Macclesfield Town
11:00 Botafogo RJ -:- Sao Paulo
11:00 SSV Jeddeloh -:- HSC Hannover
11:00 Aldershot Town -:- Wrexham
11:00 Boreham Wood -:- Stockport County
11:00 Bromley -:- Notts County
11:00 Chorley FC -:- Woking
11:00 Ebbsfleet United -:- Barrow
11:00 Halifax Town -:- Barnet
11:00 Hartlepool United -:- Dover Athletic
11:00 Maidenhead United -:- Harrogate Town
11:00 Solihull Moors -:- Yeovil Town
11:00 Sutton United -:- Chesterfield
11:00 Torquay United -:- Dagenham Redbridge
13:20 AFC Fylde -:- Eastleigh
14:00 Belenenses -:- Rio Ave
08:00 Nurnberg -:- Karlsruher SC
08:00 SV Sandhausen -:- VfL Bochum
08:00 VfB Stuttgart -:- Greuther Furth
08:00 SV Wehen Wiesbaden -:- Arminia Bielefeld
15:15 Sliema Wanderers FC -:- Gudja United
15:15 Bidvest Wits -:- Orlando Pirates
15:30 Albacete -:- Malaga
15:30 Racing Genk -:- Oostende
09:00 Greuther Furth (Yout -:- SpVgg Bayreuth
09:00 TSV Aubstadt -:- Te Cu Kukuh Atta Sei
09:00 VfB Eichstatt -:- TSV 1860 Rosenheim
09:00 Viktoria Aschaffenbu -:- VfR Garching
09:00 SV Schalding Heining -:- FC Memmingen
09:00 SV Heimstetten -:- TSV Buchbach
09:00 Schweinfurt 05 FC -:- FC Augsburg II
09:00 TSV Rain Am Lech -:- FV Illertissen
09:00 Chemnitzer -:- Carl Zeiss Jena
09:00 MSV Duisburg -:- TSV 1860 Munchen
09:00 Hallescher FC -:- Preuben Munster
09:00 Kaiserslautern -:- Magdeburg
09:00 Unterhaching -:- SG Sonnenhof Grossas
09:00 Viktoria koln -:- Eintracht Braunschwe
20:00 Charlotte Independen -:- Swope Park Rangers
20:00 Louisville City FC -:- New York Red Bulls B
20:30 Tampa Bay Rowdies -:- Bethlehem Steel
21:00 Memphis 901 -:- Saint Louis FC
21:00 Nashville -:- Pittsburgh Riverhoun
21:00 Tulsa Roughneck -:- Orange County Blues
21:00 Chicago Red Stars (w -:- Washington Spirit (
21:30 Rio Grande Valley -:- Real Monarchs
22:30 El Paso Locomotive F -:- Colorado Springs Swi
23:30 Fresno FC -:- Phoenix Rising FC
23:30 Portland Thorns FC ( -:- Houston Dash (w)
10:00 FC Cahul-2005 -:- FC Olimpia Balti
10:00 Real Succes -:- Glodeni
10:00 Dacia-Buiucani -:- FC Singerei
10:00 FC ABUS Ungheni -:- Victoria Bardar
10:30 Carmarthen -:- The New Saints
10:30 Pen-y-Bont FC -:- Airbus UK Broughton
10:30 Bala Town -:- UWIC Inter Cardiff
F 10:30 Newtown AFC 1-1 Connahs Quay Nomads 3
10:30 Cambrian Clydach -:- Haverfordwest County
10:30 STM Sports -:- Llanelli
10:30 Cwmbran Celtic -:- Goytre Utd
10:30 Swansea University -:- Undy Athletic
F 10:30 Afan Lido 0-3 Briton Ferry Athleti
F 10:30 Taffs Well1 5-2 Pontypridd2
F 10:30 Cwmamman United 1-3 Llantwit Major
F 10:30 Ammanford1 2-1 Caerau Ely14
19:45 Sport Boys -:- UTC Cajamarca
22:00 Sport Huancayo -:- Universitario De Dep
15:00 Deportivo Anzoategui -:- Zulia FC
16:00 Always Ready -:- The Strongest
20:30 Blooming -:- San Jose
17:00 CD Chalatenango -:- Jocoro FC
17:00 Once Municipal -:- Santa Tecla
17:00 CD FAS -:- Municipal Limeno
17:00 CD El Vencedor -:- Alianza San Salvador
17:00 A.D. Isidro Metapan -:- Aguila
17:00 Independiente San Vi -:- CD Sonsonate
08:00 Kolos Kovalivka U21 -:- PFC Oleksandria U21
08:00 FC Vorskla U21 -:- Dinamo KyivU21
08:00 Desna Chernihiv U21 -:- FC Shakhtar Donetsk
12:00 SV Kuchl -:- SV Seekirchen
12:00 USK Anif -:- Salzburger AK 1914
F 12:00 Ahrobiznes TSK Romny1 2-1 FK Avanhard Kramator
F 12:00 Metalurh Zaporizhya1 0-2 FC Mynai1
12:00 Zorya -:- FC Mariupol
12:00 FC Lviv -:- Olimpic Donetsk
16:30 Bragantino -:- Londrina PR
19:00 Coritiba PR -:- CRB AL
19:00 Cuiaba -:- Oeste
F 12:00 Dnipro-13 2-0 FC Karpaty Lviv2
08:00 Herlufsholm GF (w) -:- HB Koge Womans
08:00 FC Damso (w) -:- Boldklubben AF 1893
08:00 Osterbro IF (w) -:- Frederiksberg Boldkl
08:00 Sundby BK (w) -:- Naesby BK (w)
08:00 Umraniyespor -:- Boluspor
10:30 Altay Spor Kulubu -:- Keciorengucu
10:30 Osmanlispor FC -:- Altinordu
17:15 Sociedad Deportivo Q -:- Club Sport Emelec
19:30 Macara -:- Delfin SC
08:00 Sukhothai -:- Muang Thong United
09:00 Suphanburi FC -:- Ratchaburi FC
10:00 Bangkok United FC -:- Chiangrai United
10:00 Brescia U20 -:- Virtus Entella U20
10:00 Cittadella U20 -:- Venezia F.C. Youth
10:00 Parma U20 -:- Udinese U20
10:00 Pordenone Youth -:- AC Milan U20
07:45 Lampang FC -:- Army United F.C.
09:00 Air Force Central -:- Khonkaen FC
09:00 Bangkok Glass -:- Navy FC
09:00 Udon Thani -:- Ayoubi Taya
09:00 FC Heidenheim U19 -:- Greuther Furth U19
10:00 Samut Sakhon -:- Rayong FC
08:00 IFK Kalmar (w) -:- Kvarnsvedens IK (w)
09:00 AIK Solna (w) -:- Umea IK (w)
10:00 Borgeby FK (w) -:- Lidkopings FK (w)
10:00 Brommapojkarna (w) -:- Mallbackens IF (w)
10:00 IF Limhamn Bunkeflo -:- Kristianstads DFF (w
10:00 Djurgardens (w) -:- Kopparbergs Goteborg
F 11:00 FK Sindelic Nis 2-1 Zlatibor Cajetina
08:30 Varbergs BoIS FC -:- Syrianska FC
11:00 Dalkurd FF -:- Osters IF
15:45 AC Milan -:- Inter Milan
15:45 Vitesse Arnhem -:- Fortuna Sittard
08:00 Lindome GIF -:- Ljungskile
10:00 Skovshoved -:- FA 2000
10:00 Tvaakers IF -:- Atvidabergs
10:00 Karlstad BK -:- IF Sylvia
10:00 Nykopings BIS -:- Rynninge IK
11:00 Assyriska Turab IK J -:- Utsiktens BK
11:00 Torns IF -:- Eskilsminne IF
12:00 Dunajska Streda -:- MFK Ruzomberok
14:00 Trencin -:- Slovan Bratislava
14:00 Nitra -:- Michalovce
14:00 MSK Zilina -:- Sokol Dolna Zdana
14:00 SKF Sered -:- Zlate Moravce
F 14:00 Spartak Trnava2 0-0 FK Senica4
14:00 Neuchatel Xamax -:- FC Sion
14:00 St. Gallen -:- Servette
12:00 Stade Ouchy -:- Chiasso
12:59 Winterthur -:- FC Wil 1900
14:00 Aarau -:- Schaffhausen
16:30 Moreirense -:- Benfica
07:00 JAI Fodbold (w) -:- Aalborg (w)
07:00 Romalt Womans -:- IF Lyseng (w)
07:00 Aarhus 1900 (w) -:- Vildbjerg SF (w)
07:00 Fortuna Hjorring B ( -:- ASA Aarhus (w)
12:59 Madrid CFF (w) -:- RCD Espanyol (w)
12:59 Barcelona (w) -:- Atletico de Madrid
14:00 Cordoba -:- Badajoz
12:59 Club America U20 -:- Queretaro U20
12:59 NK Aluminij -:- Tabor Sezana
11:00 Semendrija 1924 -:- Zemun
11:00 Radnicki Pirot -:- Novi Pazar
11:00 Dinamo Vranje -:- FK Buducnost Dobanov
11:00 Radnicki 1923 Kraguj -:- FK Trajal Krusevac
11:00 Metalac Gornji Milan -:- FK Zarkovo
11:00 Southampton U23 -:- Chelsea U23
10:00 Partizan Belgrade -:- Crvena Zvezda
10:00 Cukaricki Stankom -:- Mladost Lucani
10:00 FK Spartak Zlatibor -:- Habitpharm Javor
10:00 FK Napredak Krusevac -:- Backa Topola
10:00 Macva Sabac -:- Proleter
10:00 Indjija -:- Radnicki Nis
10:00 FK Rad Beograd -:- Radnik Surdulica
10:00 Vojvodina Novi Sad -:- FK Vozdovac Beograd
16:00 Deportivo Pasto -:- Atletico Nacional Me
18:00 Patriotas FC -:- Atletico Huila
19:00 Dep.Independiente Me -:- Millonarios
20:00 Aguilas Doradas -:- Deportiva Once Calda
22:00 America de Cali -:- Atletico Bucaramanga
22:00 Utah Royals (w) -:- North Carolina (w)
11:00 Livingston -:- Aberdeen
11:00 Motherwell -:- Ross County
11:00 Saint Mirren -:- Hamilton Academical
11:00 Albion Rovers -:- Edinburgh City
11:00 Annan Athletic -:- Stirling Albion
11:00 Elgin City -:- Cove Rangers
11:00 Queens Park -:- Cowdenbeath
11:00 Stenhousemuir -:- Brechin City
11:00 Airdrie United -:- Raith Rovers
11:00 East Fife -:- Dumbarton
11:00 Forfar Athletic -:- Montrose
11:00 Peterhead -:- Clyde
11:00 Stranraer -:- Falkirk
11:00 Dundee United -:- Arbroath
11:00 Inverness -:- Queen of South
11:00 Greenock Morton -:- Dundee
11:00 Partick Thistle -:- Dunfermline Athletic
11:00 Alloa Athletic -:- Ayr United
10:00 Chippa United -:- Bloemfontein Celtic
10:00 Stellenbosch FC -:- Black Leopards
10:30 Polokwane City FC -:- Supersport United
12:59 Mamelodi Sundowns -:- Maritzburg United
17:00 Carabobo FC -:- Aragua FC
17:00 Portuguesa FC -:- Deportivo Tachira
17:00 LALA FC -:- Zamora Barinas
18:00 Estudiantes Caracas -:- Academia Puerto Cabe
10:00 Pretoria Univ -:- Uthongathi FC
10:00 Royal Eagles -:- Real Kings
10:00 Steenberg United -:- Maccabi FC
10:00 TS Sporting -:- Mbombela United
07:00 FK Orenburg Youth -:- Lokomotiv Moscow You
07:00 Arsenal Tula Youth -:- FK Ural Youth
07:00 Dinamo Moscow Youth -:- PFC Sochi Youth
07:00 CSKA Moscow (R) -:- FK Krasnodar Youth
07:00 Zenit St.Petersburg -:- Rubin Kazan (R)
07:00 Holstein Kiel U19 -:- Hamburger SV U19
07:30 Qviding FIF -:- Hittarps IK
F 07:00 Ufa Youth1 1-2 Spartak Moscow Youth1
F 07:00 FC Terek Groznyi You4 3-1 Krylya Sovetov Samar3
F 07:00 FC Tambov Youth11 1-1 FK Rostov Youth
08:00 Terek Grozny -:- Kryliya Sovetov
12:59 Spartak Tambov -:- Rostov FK
12:59 Zenit St. Petersburg -:- Rubin Kazan
11:30 FC Kitzbuhel -:- SV Telfs
07:00 Spartak Nalchik -:- Spartak Vladikavkaz
07:00 Alania Vladikavkaz -:- Inter Cherkessk
07:00 Chernomorets Novoros -:- Stavropolye-2009
07:00 Krasnodar III -:- FK Makhachkala
07:00 SKA Rostov -:- Urozhay Krasnodar
07:00 Legion Dynamo -:- Druzhba Maykop
07:00 Anzhi Makhachkala -:- FK Biolog
07:00 Akron Togliatti -:- FK Ural-2
07:00 Chelyabinsk -:- Lada SOK Dimitrovgra
07:00 FK Zenit Izhevsk -:- Zvezda Perm
07:00 Volga Ulyanovsk -:- Ufa B
07:00 Nosta Novotroitsk -:- Tyumen
F 11:00 KAMAZ Naberezhnye Ch 4-0 FC Lada Togliatti2
05:00 Concordia Chiajna -:- SCM Argesul Pitesti
05:00 Juventus Bucuresti -:- Metaloglobus
05:00 Farul Constanta -:- Ripensia Timisoara
05:00 Rapid Bucuresti -:- Gloria Buzau
05:00 CS Mioveni -:- Dunarea Calarasi
05:00 Pandurii Targu-Jiu -:- FC UT Arad
05:00 FC Timisoara -:- Scolar Resita
05:00 Sportul Snagov -:- FK Csikszereda Mierc
05:00 Voin Tate Numa Glenn -:- Luceafarul Oradea
F 05:00 Universitaea Cluj2 4-0 Petrolul Ploiesti12
12:00 Sepsi -:- AFC Hermannstadt
12:00 FC Viitorul Constant -:- Politehnica Iasi
12:00 CS Voluntari -:- FC Clinceni
14:30 FC Astra Giurgiu -:- Dinamo Bucuresti
F 12:00 Gaz Metan Medias6 2-3 CS Universitatea Cra5
10:50 Al Rayyan -:- Al Khor SC
10:00 LKS Lodz -:- Arka Gdynia
12:30 Lechia Gdansk -:- Korona Kielce
15:00 Slask Wroclaw -:- Zaglebie Lubin
F 12:00 Piast Gliwice3 2-1 Rakow Czestochowa12
10:30 Bangor City FC -:- Llandudno
10:30 Buckley Town -:- Llanrhaeadr
10:30 Colwyn Bay -:- Llanfair United
10:30 Conwy Utd -:- Ruthin Town FC
10:30 Flint Town -:- Llangefni town
10:30 Gresford -:- Guilsfield
10:30 Porthmadog -:- Prestatyn Town FC
10:30 Rhyl FC -:- Penrhyncoch
14:00 Olimpia Elblag -:- Bytovia Bytow
14:00 Gornik Polkowice -:- Elana Torun
F 12:59 Gornik Leczna14 1-0 Gryf Wejherowo4
12:00 Stal Mielec -:- GKS Belchatow
12:59 Chojniczanka Chojnic -:- Radomiak Radom
12:59 Chrobry Glogow -:- Odra Opole
12:59 Zaglebie Sosnowiec -:- GKS Jastrzebie
14:10 Sandecja Nowy Sacz -:- Warta Poznan
15:00 LKS Nieciecza -:- Miedz Legnica
15:15 Deportivo Union Come -:- Academia Deportiva C
11:00 Arna Bjornar (w) -:- Avaldsnes (w)
11:00 Fart (w) -:- Roa (w)
11:00 Kolbotn (w) -:- Stabaek (w)
11:00 LSK Kvinner (w) -:- Sandviken (w)
11:00 Lyn (w) -:- Klepp (w)
11:00 Valerenga (w) -:- Trondheims Orn (w)
08:00 Odd Grenland 2 -:- Floro
11:00 Baerum SK -:- Elverum
11:00 Fram Larvik -:- Oppsal
10:30 Kongsvinger -:- Ullensaker/Kisa IL
17:00 Cruzeiro (MG) -:- Flamengo
19:00 Corinthians Paulista -:- Bahia BA
21:00 Santos -:- Gremio (RS)
11:00 Carrick Rangers -:- Linfield FC
11:00 Cliftonville -:- Institute FC
11:00 Coleraine -:- Crusaders
11:00 Glenavon Lurgan -:- Ballymena United
11:00 Glentoran FC -:- Warrenpoint Town
11:00 Larne FC -:- Dungannon Swifts
09:00 Codru Lozova -:- Dinamo-Auto
09:00 Speranta Nisporeni -:- Sheriff Tiraspol
15:00 Arsenal Tivat -:- Bokelj Kotor
15:00 Jezero Plav -:- Mornar
15:00 Jedinstvo Bijelo Pol -:- Decic Tuzi
15:00 FK Ibar Rozaje -:- FK Drezga
15:00 Otrant -:- Lovcen Cetinje
08:00 Odense BK (w) -:- Kolding B (w)
08:00 Skovlunde IF (w) -:- VSK Aarhus(w)
10:00 Thisted FC (w) -:- Brondby IF (w)
10:00 Fortuna Hjorring (w) -:- Nordsjaelland (w)
F 15:30 Gimnasia Jujuy1 0-0 Quilmes1
12:00 Balkany Zorya -:- Prykarpattya Ivano F
12:00 Metalist 1925 Kharki -:- Volyn
12:00 Cherkashchyna-Akadem -:- Hirnyk-Sport
12:00 Kremin Kremenchuk -:- Chernomorets Odessa
12:00 FC Inhulets Petrove -:- MFK Mikolaiv
12:00 Rukh Vynnyky -:- Obolon Kiev
12:00 San Luis U20 -:- Santos Laguna U20
16:30 Atlanta United -:- San Jose Earthquakes
18:00 Vancouver Whitecaps -:- Columbus Crew
20:30 FC Cincinnati -:- Chicago Fire
20:30 New England Revoluti -:- Real Salt Lake
21:30 FC Kansas City -:- Colorado Rapids
21:30 Houston Dynamo -:- Orlando City
23:30 LA Galaxy -:- Montreal Impact
23:30 Los Angeles FC -:- Toronto FC
15:00 Ferroviaria SP -:- Atibaia
15:00 Taubate -:- EC Sao Bernardo/SP
15:00 Ah so Santa SP -:- Nacional SP
15:00 XV de Piracicaba -:- Mirassol
15:00 Comercial-SP -:- Inter de Limeira
15:00 Juventus SP -:- Santo Andre
15:00 Rio Claro -:- Linense(BRA)
15:00 Sao Caetano -:- Desportivo Brasil SP
15:00 Itihad Z. Khemisset -:- Chabab Ben Guerir
15:00 Racing Casablanca -:- ASS Association Spor
15:00 KAC de Kenitra -:- Chabab Atlas Khenifr
15:00 Club Salmi -:- Maghreb Fez
15:00 Wydad Fes -:- Olympique Dcheira
15:00 Chabab Rif Hoceima -:- USK US Sidi Kacem
15:00 Wydad Temara -:- SCCM Chabab Mohamedi
15:00 Kawkab de Marrakech -:- TAS de Casablanca
12:00 Hamrun Spartans -:- Sirens
12:00 Hibernians FC -:- Senglea Athletic
15:00 Balzan FC -:- Valletta FC
F 12:00 Mosta FC3 1-1 Birkirkara FC2
10:00 Atlantas Klaipeda -:- Stumbras
14:20 Al Ittihad(KSA) -:- Al Hilal
17:00 Sampaio Correa -:- Confianca SE
F 09:00 Bergisch Gladbach 093 0-3 Schalke 04 (Youth)
F 09:00 Fortuna Koln4 0-2 SC Verl1
03:00 Busan Transportation -:- Daejeon Korail
03:00 Gyeongju KHNP -:- Mokpo City
07:00 Suwon City -:- Daejeon Citizen
05:00 Jeju United -:- Seongnam FC
05:00 Pohang Steelers -:- FC Seoul
07:00 Suwon Samsung Bluewi -:- Sangju Sangmu Phoeni
08:00 Posta Rangers -:- Weston Shitima
08:00 Kisumu All Stars -:- Nzoia United
08:00 Mathare United -:- Ulinzi Stars Nakuru
08:00 SoNy Sugar -:- Bandari
08:00 Wazito FC -:- AFC Leopards SC
10:00 Kaisar Kyzylorda -:- FC Kairat Almaty
10:00 FK Taraz -:- FK Atyrau
10:00 FC Zhetysu Taldykorg -:- Lokomotiv Astana
10:00 Okzhetpes -:- Irtysh Pavlodar
10:00 Volgar Astrakhan -:- Mashuk-KMV
11:00 Angelholms FF -:- FC Rosengard
11:00 Monterrey U20 -:- Puebla U20
01:00 Setagaya Sfida (w) -:- Yamato Sylphid (w)
01:00 Cerezo Osaka Sakai -:- Orca Kamogawa FC (w)
01:00 Bunnys Kyoto (w) -:- Shizuoka Sangyo Univ
04:00 Yokohama FC Seagulls -:- AS Elfen Sayama (w)
16:30 HFX Wanderers FC -:- Valour
19:00 FC Edmonton -:- York 9 FC
03:00 Honda Lock SC -:- Honda FC
06:00 Yokogawa Musashino -:- Sony Sendai
15:00 Bastia -:- Drancy
15:00 Bobigny A.C. -:- Lille B
15:00 Epinal -:- Haguenau
15:00 Lens B -:- Stade Reims II
15:00 St. Maur Lusi -:- Sedan
15:00 Sainte Genevieve Spo -:- ASM Belfortaine
15:00 Schiltigheim -:- Mulhouse
15:00 Saint Quentin -:- Iris Club de Croix
04:00 Avispa Fukuoka -:- Fagiano Okayama
06:00 Ventforet Kofu -:- Albirex Niigata
06:00 V-Varen Nagasaki -:- Kyoto Sanga
07:00 Zweigen Kanazawa FC -:- Renofa Yamaguchi
07:00 FC Ryukyu -:- Montedio Yamagata
15:45 Pistoiese -:- Como
10:00 Ascoli U20 -:- Lecce U20
10:00 Benevento (Youth) -:- Perugia U20
10:00 Pisa U19 -:- Cosenza Calcio Youth
10:00 Sha LAN U19 -:- Livorno Youth
10:00 Trapani Youth -:- Frosinone U20
10:00 Atalanta U20 -:- Juventus U20
10:00 Bologna U20 -:- Napoli U20
10:00 Chievo U20 -:- Sampdoria U20
10:00 Genoa U20 -:- Sassuolo U20
10:00 Inter Milan U20 -:- Fiorentina U20
10:00 Lazio U20 -:- Pescara U20
10:00 Torino U20 -:- AS Roma U20
F 10:00 Juve Stabia U20 1-0 Crotone U201
F 10:00 Shimshon Kafr Qasim2 1-3 Hapoel Kfar Shalem4
12:00 Hapoel Beer Sheva -:- Hapoel Tel Aviv
12:00 Maccabi Netanya -:- Hapoel Kfar Saba
12:59 Sectzya Nes Ziona -:- Bnei Yehuda Tel Aviv
14:30 Hapoel Kiryat Shmona -:- Beitar Jerusalem
14:30 Maccabi Tel Aviv -:- Maccabi Haifa
03:30 Persipura Jayapura -:- Persib Bandung
05:30 Semen Padang -:- PSM Makassar
08:30 Madura United -:- Persela Lamongan
08:30 ONS (w) -:- Y Ilves (W)
11:00 Valur (w) -:- Keflavik (w)
11:00 Stjarnan (w) -:- KR Reykjavik (w)
F 11:00 HK Vikingur (w)1 0-1 Thor KA Akureyri (w)
12:59 Qormi F.C -:- Fgura United
15:15 Naxxar Lions -:- Pieta Hotspurs
12:00 KF Fjardabyggd -:- Leiknir F
12:00 IR Reykjavik -:- KF Gardabaer
12:00 Kari Akranes -:- UMF Selfoss
12:00 Vestri -:- Tindastoll Sauda
12:00 UMF Vidir -:- Dalvik Reynir
12:00 Volsungur husavik -:- Throttur Vogum
11:00 Leiknir Reykjavik -:- Fram Reykjavik
11:00 Vikingur Olafsvik -:- UMF Njardvik
11:00 Thor Akureyri -:- Magni
11:00 Grotta Seltjarnarnes -:- Haukar Hafnarfjordur
11:00 Throttur Reykjavik -:- Afturelding
11:00 Keflavik -:- Fjolnir
05:00 Gyori ETO U19 -:- Vasas U19
07:00 Ferencvarosi U19 -:- Illes Akademia Halad
07:00 Budapest Honved U19 -:- Debrecin VSC U19
07:00 Puskas Akademia Fehe -:- MTK Budapest U19
22:15 Honduras Progreso -:- CD Vida
13:30 Sparta Rotterdam -:- RKC Waalwijk
14:45 Willem II -:- VVV Venlo
14:45 Groningen -:- PEC Zwolle
15:45 Bray Wanderers -:- Drogheda United
15:45 Cobh Ramblers -:- Longford Town
15:45 Wexford (Youth) -:- Cabinteely FC
15:45 Athlone Town -:- Salthill Devon Galwa
15:45 Shelbourne -:- Limerick FC
09:30 Hong Kong FC -:- Eastern District SA
11:00 MTK Hungaria FC (w) -:- Gyori Dozsa (w)
11:00 Ferencvarosi TC (w) -:- Taksony (w)
11:00 Kelen SC (w) -:- Szetomeharry Women
11:00 Viktoria FC Szombath -:- Diosgyori VTK Womens
12:00 Asteras Tripolis -:- Atromitos Athens
12:00 Volos NFC -:- OFI Crete
12:00 HIFK -:- SJK Seinajoen
14:00 Panaitolikos Agrinio -:- AEK Athens
06:00 VfL Bochum U19 -:- Monchengladbach U19
06:00 Fortuna Dusseldorf U -:- Viktoria koln U19
06:00 Wuppertaler SV Borus -:- Koln U19
06:00 Chemnitzer U19 -:- Werder Bremen U19
06:00 Niendorfer TSV U19 -:- Dynamo Dresden U19
06:00 Augsburg U19 -:- Eintracht Frankfurt
08:00 Alemannia Aachen U19 -:- Arminia Bielefeld U1
08:00 MagdeburgU19 -:- Hertha Berlin U19
08:00 Karlsruher SC U19 -:- Stuttgarter Kickers
08:00 Hoffenheim U19 -:- SC Freiburg U19
06:00 Cracovia Krakow (You -:- Legia Warszawa (Yout
06:00 Korona Kielce (Youth -:- Slask Wroclaw U21
06:00 SMS Lodz Youth -:- Wisla Krakow (Youth)
06:00 Arka Gdynia (Youth) -:- Lechia Gdansk (Youth
06:00 Escola Varsovia Wars -:- Pogon Szczecin(Youth
06:00 Gornik Zabrze (Youth -:- Jagiellonia Bialysto
06:00 Zaglebie Lubin (Yout -:- Zha Buse U19
06:00 Nowy Hutnik Youth -:- Lech Poznan (Youth)
09:00 Alemannia Aachen -:- Rot-Weiss Oberhausen
09:00 Borussia Dortmund (Y -:- SV Rodinghausen
09:00 VFB Homberg -:- Koln (Youth)
09:00 Sportfreunde Lotte -:- SV Lippstadt
09:00 TuS Haltern -:- Wattenscheid 09
09:00 FC Giessen -:- Saarbrucken
09:00 Bayern Alzenau -:- TSG Hoffenheim (Yout
09:00 SV Elversberg -:- TSV Steinbach
09:00 Kickers Offenbach -:- Rot-Weiss Koblenz
09:00 Bahlinger -:- FSV Frankfurt
09:00 Vfr Aalen -:- TSG Balingen
09:00 Heider SV -:- St Pauli II
09:00 VFB Lubeck -:- Oldenburg
06:00 AZS PWSZ Walbrzych ( -:- MKS Olimpia Szczecin
06:00 AZS Wroclaw (w) -:- TS Mitech Zywiec (w)
06:00 Biedrzychowice Women -:- GKS Gornik Leczna (w
06:00 KKP Bydgoszcz (w) -:- GKS Katowice (w)
06:00 KKPK Medyk Konin (w) -:- UKS Lodz (w)
06:00 AZS UJ Krakow (w) -:- Czarni Sosnowiec (w)
08:00 WIT Georgia Tbilisi -:- Dila Gori
08:00 Chikhura Sachkhere -:- Dinamo Tbilisi
F 08:00 FC Metalurgi Rustavi 2-1 Lokomotiv Tbilisi11
F 08:00 Dinamo Batumi3 1-0 FC Saburtalo Tbilisi13
F 08:00 FC Sioni Bolnisi2 2-0 Torpedo Kutaisi
15:00 Angers II -:- Fleury Merogis U.S.
15:00 Gobelins -:- Stade Briochin
15:00 Granville -:- Guingamp B
15:00 Lorient B -:- Entente Sannois
15:00 Mantes-la-Ville -:- Chartres FC
15:00 Oissel -:- Vitre
15:00 Saint Malo -:- FC Rouen
15:00 Vannes -:- Poissy As
09:00 Jyvaskylan Pallokerh -:- Honka Espoo (w)
09:00 TiPS Vantaa (w) -:- HJK Helsinki (w)
14:00 KuPs (W) -:- Aland United (w)
09:00 Vidar -:- Kvik Halden
09:00 BK Frem -:- Vanlose
09:00 Hillerod Fodbold -:- HIK Hellerup
09:00 RoPS 2 -:- SC KuFu-98
09:00 VPS J Akatemia -:- KajHa
09:00 FC Vaajakoski -:- VIFK
19:00 Zacatepec -:- Correcaminos UAT
19:00 Atletico San Luis -:- Santos Laguna
19:00 Necaxa -:- Club Leon
19:00 Monterrey -:- Puebla
21:00 Pachuca -:- Club Tijuana
23:00 Cimarrones de Sonora -:- Mineros de Zacatecas
23:00 Club America -:- Queretaro FC
23:00 Seattle Reign (w) -:- Sky Blue FC (w)
09:00 Mypa -:- KTP Kotka
09:00 Jaro -:- TPV Tampere
09:00 MuSa -:- AC Oulu
09:00 FC Espoo -:- Ilves Tampere II
09:00 Gnistan Helsinki -:- Jazz Pori
09:00 P-Iirot -:- KaPa
09:00 Tampere United -:- EPS Espoo
09:00 SalPa -:- GrIFK Kauniainen
09:00 Viikingit -:- Klubi 04 Helsinki
09:00 NJS -:- MP MIKELI
11:00 Levanger FK -:- Nardo FK
11:00 AC Kajaani -:- Ekenas IF Fotboll
11:00 JaPS -:- Lahden Reipas
09:30 Mladost Doboj Kakanj -:- Sloboda
09:30 FK Tuzla City -:- Sarajevo
08:00 Iceland (w) U17 -:- France (w) U17
08:00 Belarus (w) U17 -:- Malta U17(w)
07:00 Flora Paide -:- Viljandi Tulevik
07:00 Nomme JK Kalju -:- JK Tallinna Kalev
10:00 Levadia Tallinn -:- Trans Narva
11:00 Bromsgrove -:- Kings Langley
15:45 Modena -:- Feralpisalo
15:45 Ravenna -:- Imolese
07:00 Vegar -:- Aarhus Fremad
08:30 VSK Arhus -:- FC Sydvest
09:00 Middelfart G og -:- Brabrand
09:00 Naesby -:- Thisted FC
19:00 General Diaz -:- Cerro Porteno
08:00 Vejle U19 -:- Aarhus AGF U19
08:00 Odense BK U19 -:- BrondbyU19
08:00 Silkeborg U19 -:- Lyngby Fodbold Club
08:00 Randers Freja U19 -:- Sonderjyske U19
08:00 Aalborg BK U19 -:- Esbjerg U19
08:00 Midtjylland U19 -:- Nordsjaelland U19
06:00 Hradec Kralove U19 -:- Marila Pribram U19
06:00 Slovacko U19 -:- Mlada Boleslav U19
07:00 Dynamo Ceske Budejov -:- Brno U19
07:00 Banik Ostrava U19 -:- Meteor Praha(U19)
08:30 Tescoma Zlin U19 -:- Sparta Praha U19
F 07:30 MFK Karvina U191 0-2 Slavia Praha U191
05:15 Dukla Prague -:- Usti nad Labem
05:15 Chrudim -:- FK Graffin Vlasim
05:15 Trinec -:- Viktoria Zizkov
11:30 Lisen -:- SK Prostejov
11:30 SK Slovan Varnsdorf -:- Pardubice
11:30 Jiskra Usti nad Orli -:- Zivanice
11:30 Slovan Velvary -:- Dukla Praha B
11:30 Domazlice -:- Viktoria Plzen B
12:00 Hradec Kralove -:- Vysehrad
F 12:00 Vysocina jihlava2 3-2 Brno2
F 12:00 Vitkovice1 4-0 FK Banik Sokolov1
11:30 Opava -:- Slovan Liberec
11:30 Marila Pribram -:- MFK Karvina
11:30 Synot Slovacko -:- Teplice
12:00 Baumit Jablonec -:- Sigma Olomouc
14:00 Dynamo Ceske Budejov -:- FC Viktoria Plzen
F 12:00 Bohemians 19052 2-2 Tescoma Zlin13
05:15 Odra Petrkovice -:- Unicov
05:15 Jablonec B -:- Mlada Boleslav B
05:15 Benesov -:- Admira Praha
05:15 SK Motorlet Praha -:- Sparta Praha B
10:30 Frydek-Mistek -:- Uhersky Brod
10:30 Hlucin -:- Vrchovina
10:30 Slovan Rosice -:- Blansko
11:00 E.N.Paralimniou -:- APOEL Nicosia
11:00 Omonia Nicosia FC -:- Apollon Limassol FC
14:00 AEL Limassol -:- Doxa Katokopias
F 12:00 Olympiakos Nicosia F1 2-2 AEK Larnaca14
11:30 HNK Cibalia -:- Hajduk Split II
11:30 Hrvatski dragovoljac -:- Kustosija
11:30 NK Orijent Rijeka -:- NK Croatia Zmijavci
11:30 Radnik Sesvete -:- HNK Sibenik
11:30 NK Solin -:- Bijelo Brdo
14:00 Medjimurje -:- Dinamo Zagreb II
11:00 Istra 1961 Pula -:- Rijeka
11:30 Slaven Koprivnica -:- HNK Gorica
14:00 NK Varteks Varazdin -:- Dinamo Zagreb
F 11:00 NK Lokomotiva Zagreb6 2-1 ZNK Osijek2
10:00 FK Riteriai -:- FK Zalgiris Vilnius
10:00 Kauno Zalgiris -:- Suduva
12:59 Deportes Quindio -:- Deportivo Pereira
12:59 Universitario de Pop -:- Cortulua
12:59 Real Cartagena -:- Leones
20:00 SC Waterloo -:- FC Ukraine United
16:00 Granada CF -:- FC Barcelona
04:00 Kunshan FC -:- Sichuan Jiuniu
04:00 Zhejiang Yiwu -:- Hubei Chufengheli FC
04:00 Nanjing sand leaves -:- Yunnan Kunlu
04:00 Fujian Tianxin -:- Zhejiang Yiteng FC
04:00 Lhasa Chengtou -:- Shenzhen Pengcheng
04:00 Wuhan three town -:- Jiangxi Liansheng
04:00 Chengdu Xingcheng -:- Suzhou Dongwu
04:00 Guangxi Baoyun FC -:- Hunan Billows
04:00 Hebei Jingying -:- Qingdao Zhongneng
04:00 Jiangsu Yancheng -:- Jinlin Baijia FC
04:00 Shenyang City Public -:- Yinchuan Helanshan
04:00 Dalian Chanjoy -:- Taizhou Yuanda
04:00 Yanbian Beiguo -:- Inner Mongolia Caosh
04:00 Zibo Sunday -:- Bei Li Gong
04:00 Qingdao Red Lions -:- Baoding Rongda FC
04:00 Xi An Daxing Chongde -:- ShanXi xingdu
04:30 Shanxi Chang An Athl -:- Guizhou Hengfeng Zhi
05:00 Sichuan Longfor -:- Nantong Zhiyun
06:30 Xinjiang Tianshan Le -:- Shanghai Shenxin
07:00 Honka Espoo -:- HJK Helsinki
08:30 Zhejiang Greentown -:- Beijing BeiKong
08:30 Inner Mongolia Zhong -:- Meizhou Hakka
08:00 Jelgava -:- Rigas Futbola skola
09:00 FK Spartaks -:- FK Liepaja
11:30 Botev Vratsa -:- FC Dunav Ruse
12:00 Etar -:- Vitosha Bistritsa
14:00 Slavia Sofia -:- Levski Sofia
F 12:00 Cherno More Varna1 2-0 Botev Plovdiv3
10:00 IS Halmia -:- Stafsinge IF
11:00 SC Bregenz -:- FC Wolfurt
11:00 VfB Hohenems -:- Dornbirner SV
12:00 FC Lauterach -:- Langenegg
12:00 TPS Turku (w) -:- Merane (w)
11:00 Guarani SP -:- Parana PR
14:30 Borac Banja Luka -:- NK Siroki Brijeg
14:30 FK Zeljeznicar -:- Radnik Bijeljina
08:00 FK Zorka-BDU Minsk -:- FK Isloch Minsk
10:00 Slutsksakhar Slutsk -:- FC Torpedo Zhodino
12:00 Neman Grodno -:- Dnepr Mogilev
14:45 Shakhter Soligorsk -:- FK Vitebsk
14:30 Dessel Sport -:- Lierse Kempenzonen
15:00 KMSK Deinze -:- Seraing
15:00 FCV Dender EH -:- LaLouviere
15:00 KSK Heist -:- Thes Sport
15:00 Tubize -:- Jeunesse Molenbeek
12:00 Excelsior Virton -:- KFCO Wilrijk
12:59 Charleroi -:- Sint-Truidense
15:00 Royal Antwerp -:- Cercle Brugge
15:00 Red Star Waasland -:- Mouscron Peruwelz
15:30 Atletico Atlanta -:- Guillermo Brown
15:30 Deportivo Moron -:- San Martin San Juan
15:30 Estudiantes Rio Cuar -:- Atletico Mitre de Sa
15:30 Independiente Rivada -:- Alvarado Mar del Pla
15:30 Temperley -:- Estudiantes de Caser
15:30 All Boys -:- Atletico Rafaela
15:30 Almagro -:- Chacarita juniors
15:30 San Martin Tucuman -:- CA Brown Adrogue
15:30 Sarmiento Junin -:- Gimnasia Mendoza
15:30 Villa Dalmine -:- Deportivo Riestra
09:30 FC Liefering -:- FC Wacker Innsbruck
15:00 FAC Team Fur Wien -:- FC Dornbirn 1913
05:30 Home United FC -:- Geylang United FC
12:59 Garbarnia Krakow -:- GKS Katowice
12:59 Lech II Poznan -:- Widzew lodz
12:59 KS Legionovia Legion -:- Stal Stalowa Wola
12:59 Pogon Siedlce -:- Stargard Szczecinski
12:59 Skra Czestochowa -:- Znicz Pruszkow
09:00 Yerevan FC -:- Banants
09:00 Shirak -:- FC Avan Academy
09:00 Alashkert -:- Gandzasar Kapan
12:00 SSV Ulm U19 -:- Bayern Munchen U19
14:00 F.C. Nouadhibou -:- Al-Jaish Damascus
06:00 North Korea U16 -:- Hong Kong China U16
09:00 IFK Malmo FK -:- Assyriska BK
09:00 BK Olympic -:- Eslovs BK
09:00 KSF Prespa Birlik -:- Onsala BK
09:00 Singapore U16 -:- Guam U16
F 10:00 Ironi Tiberias3 0-0 Hapoel Bnei Zalfa2
F 10:00 Maccabi Tzur Shalom12 0-1 Hapoel Iksal2
F 10:00 Moadon Sport Tira2 1-1 Maccabi Ironi Kiryat3
F 10:00 Verona U203 3-1 Spal U191
F 10:00 Spezia U20 3-0 US Cremonese U20
F 10:00 Empoli U20 1-2 Cagliari U20
F 15:30 El Porvenir3 0-3 Real Pilar2
F 15:30 Leandro N Alem 0-2 Excursionistas2
13:15 Estudiantes La Plata -:- Patronato Parana
15:30 Ferrol Carril Oeste -:- Nueva Chicago
15:45 Rende -:- Teramo
12:00 Trenkwalder Admira W -:- St.Polten
12:00 Mattersburg -:- Sturm Graz
12:00 WSG Wattens -:- Rapid Wien
15:30 Colegiales -:- Club Atletico Acassu
15:30 Villa San Carlos -:- Argentino de Quilmes
15:30 Comunicaciones BsAs -:- Defensores Unidos
15:30 CA San Miguel -:- Talleres Rem de Esca
15:30 Uhl Que Sa -:- UAI Urquiza
15:30 Los Andes -:- CA Fenix Pilar
15:30 Flandria -:- Almirante Brown
15:30 Deportivo Armenio -:- Tristan Suarez
08:00 Villarreal -:- Real Valladolid
10:00 Caen -:- Lens
10:00 Spezia -:- Perugia
10:00 Benevento -:- Cosenza Calcio 1914
10:00 Livorno -:- Pordenone Calcio SSD
10:00 Cremonese -:- Crotone
10:00 Juve Stabia -:- Ascoli
10:00 Pescara -:- ACD Virtus Entella
10:00 Empoli -:- Cittadella
11:00 Levante -:- Eibar
11:00 Cadiz -:- Deportivo La Coruna
12:59 Chievo -:- Pisa
12:59 Real Zaragoza -:- CD Lugo
12:59 Brann -:- Haugesund
13:30 Atletico Madrid -:- Celta Vigo
15:00 Rayo Vallecano -:- Almeria
15:30 Berazategui -:- Deportivo Laferrere
15:30 Argentino de Merlo -:- Victoriano Arenas
15:30 Sportivo Italiano -:- Ituzaingo
15:30 Canuelas FC -:- Deportivo Espanol
17:00 Raja Casablanca Atlh -:- Hilal AL Quds