football.biz
Football.biz
International
English Premier League
21:30
Southampton
-
Manchester City
19:00
Manchester United
-
West Ham United
19:00
Leeds United
-
Newcastle United
19:00
Brentford
-
Wolves
16:30
Everton
-
Aston Villa
F22/01 00:00
Watford12
0 - 3
Norwich City1
International
German Bundesliga
21:30
VfL Bochum
-
FC Koln
18:30
SC Freiburg
-
VfB Stuttgart
18:30
Borussia Monchengladbach
-
Union Berlin
18:30
Bayer Leverkusen
-
Augsburg
18:30
TSG Hoffenheim
-
Borussia Dortmund
18:30
Greuther Furth
-
FSV Mainz 05
International
Spanish La Liga
21:30
Sevilla
-
Celta Vigo
19:15
Villarreal
-
Mallorca
17:00
Levante
-
Cadiz
F22/01 00:00
RCD Espanyol13
1 - 4
Real Betis4
International
England Championship
19:00
Sheffield United
-
Luton Town
19:00
Coventry City
-
Queens Park Rangers (QPR)
19:00
Stoke City
-
Fulham
19:00
Reading
-
Huddersfield Town
19:00
Blackpool
-
Millwall
19:00
Swansea City
-
Preston North End
19:00
Birmingham City
-
Barnsley
19:00
Bournemouth AFC
-
Hull City
19:00
West Bromwich(WBA)
-
Peterborough United
16:30
Nottingham Forest
-
Derby County
16:30
Bristol City
-
Cardiff City
International
France Ligue 1
19:59
Stade Brestois
-
Lille
F22/01 00:00
Lyon1
1 - 0
Saint Etienne4
International
Italian Serie A
23:45
Lazio
-
Atalanta
21:00
Inter Milan
-
Venezia
18:00
Genoa
-
Udinese
International
Turkey Super Lig
19:59
Istanbul Buyuksehir Belediyesi
-
Goztepe
17:00
Adana Demirspor
-
Karagumruk
17:00
Sivasspor
-
Fenerbahce
14:30
Yeni Malatyaspor
-
Besiktas JK
International
England League 1
19:00
Ipswich Town
-
Accrington Stanley
19:00
Charlton Athletic
-
Fleetwood Town
19:00
Wigan Athletic
-
Gillingham
19:00
Rotherham United
-
Cheltenham Town
19:00
Oxford United
-
Sheffield Wednesday
19:00
Morecambe
-
Wycombe Wanderers
19:00
Sunderland A.F.C
-
Portsmouth
19:00
Milton Keynes Dons
-
Doncaster Rovers
19:00
Plymouth Argyle
-
Lincoln City
19:00
Cambridge United
-
Crewe Alexandra
19:00
Burton Albion
-
AFC Wimbledon
19:00
Shrewsbury Town
-
Bolton Wanderers
International
England Southern Premier League
19:00
Salisbury FC
-
Weston Super Mare
19:00
Swindon Supermarine
-
Walton Casuals
19:00
Truro City
-
Hayes Yeading United
19:00
Wimborne Town
-
Tiverton Town
19:00
Yate Town
-
Hartley Wintney
19:00
Beaconsfield SYCOB
-
Taunton Town
19:00
Dorchester Town
-
Chesham United
19:00
Gosport Borough
-
Harrow Borough
19:00
Hendon
-
Poole Town
19:00
Kings Langley
-
Farnborough Town
19:00
Merthyr Town
-
Metropolitan Police
International
England Conference North Division
19:00
AFC Fylde
-
Guiseley
19:00
AFC Telford United
-
Darlington
19:00
Alfreton Town
-
Blyth Spartans
19:00
Brackley Town
-
Chorley FC
19:00
Bradford Park Avenue
-
Kettering Town
19:00
Curzon Ashton FC
-
Chester FC
19:00
Farsley Celtic
-
Hereford United
19:00
Gateshead
-
Leamington
19:00
Gloucester City
-
Southport FC
19:00
Spennymoor Town
-
Boston United
19:00
Kidderminster Harriers
-
York City
International
International Club Friendly
35'
Surfers Paradise1
6 - 0
Tallebudgera Valley FC1
35'
Sigma Olomouc B
0 - 0
Unicov
35'
Blacktown City Demons1
0 - 0
SD Raiders FC
23:00
Zatoka Braniewo
-
Huragan Morag
22:00
Salthill Devon Galway
-
Shelbourne
21:00
Treaty United
-
Finn Harps
19:59
Dynamo Kyiv
-
Racing Union Luxemburg
19:59
FC Lviv
-
TSV Hartberg
19:59
Gornik Zabrze
-
Baltika Kaliningrad
19:00
KPV
-
Vaasa VPS
19:00
Chlumec nad Cidlinou
-
FK Kolin
19:00
Sparta Praha
-
Rostov FK
19:00
Aarau
-
Bellinzona
18:45
KuPs
-
KTP Kotka
18:30
Lech Poznan
-
NK Mura 05
18:30
Lokomotiv Moscow
-
Baumit Jablonec
18:30
Jeunesse Esch
-
Swift Hesperange
18:00
Red Bull Salzburg
-
Trenkwalder Admira Wacker
18:00
Drogheda United
-
Derry City
18:00
Basel
-
Neuchatel Xamax
18:00
FC Salzburg
-
Trenkwalder Admira Wacker
18:00
Wiener SC
-
SK Vorwarts Steyr
18:00
Zlin B
-
Slovacko II
18:00
TSV Schott Mainz
-
Sportfreunde Eisbachtal
18:00
Orleta Radzyn Podlaski
-
Chelmianka Chelm
18:00
Chernomorets Odessa
-
Prishtina
18:00
Pogon Szczecin
-
Rapid Wien
18:00
Slask Wroclaw
-
Floridsdorfer AC
18:00
Terek Grozny
-
Lechia Gdansk
18:00
FC Wels
-
FC Blau Weiss Linz
18:00
TSV 1860 Rosenheim
-
TuS Holzkirchen
18:00
Young Boys
-
Lausanne Sports
18:00
Maribor
-
LASK Linz
18:00
Krylya Sovetov
-
NK Publikum Celje
17:30
Znicz Pruszkow
-
GKS Belchatow
17:30
NK Bedem Ivankovo
-
NK Zrinski Jurjevac
17:30
Chiasso
-
Lugano
17:30
Vaduz
-
Austria Lustenau
17:30
FK Zarkovo
-
NK Lokomotiva Zagreb
17:30
Luzern
-
Rheindorf Altach
17:30
St Pauli II
-
VfR Neumunster
17:30
HNK Gorica
-
ASK Bravo Publikum
17:15
FC Wacker Innsbruck
-
SC Imst
17:00
Zenit St. Petersburg
-
Botev Plovdiv
17:00
HJK Helsinki
-
Ilves Tampere
17:00
Slaven Koprivnica
-
Inter Zapresic
17:00
Cobh Ramblers
-
Waterford United
17:00
Michalovce
-
Slavoj Trebisov
17:00
FV Illertissen
-
FC Memmingen
17:00
FC 08 Hombrug
-
UNA Strassen
17:00
FC Rosengard (w)
-
Brondby IF (w)
17:00
Ovrevoll Hosle(w)
-
Valerenga (w)
17:00
Rot-Weiss Erfurt
-
Hessen Kassel
17:00
IK Sirius FK
-
Orebro
17:00
Voska Sport
-
Bratstvo 07
17:00
FC Zurich
-
FC Wil 1900
17:00
Rielasingen Arlen
-
TSG Balingen
17:00
SV Stripfing Weiden
-
SV Horn
17:00
SG Austria Klagenfurt
-
NK Rogaska
17:00
Neusiedl
-
ASK Klingenbach
17:00
Wiener Viktoria
-
Parndorf
17:00
Koln (w)
-
Andernach (w)
17:00
Phonix Lubeck
-
SV Todesfelde
17:00
SV Schalding Heining
-
SV Donaustauf
17:00
Vysocina jihlava
-
Zivanice
17:00
Heider SV
-
Eckernforder SV
17:00
Hamburger SV (Youth)
-
Eintracht Norderstedt
17:00
FC Dornbirn 1913
-
SV Telfs
17:00
FK Krasnodar 2
-
FC Hebar Pazardzhik
17:00
Nurnberg (Youth)
-
SG Sonnenhof Grossaspach
17:00
FC Liefering
-
First Wien 1894
17:00
Schweinfurt 05 FC
-
Bayern Alzenau
17:00
SKU Amstetten
-
Bischofshofen
16:45
FA 2000
-
Vanlose
16:30
NK Opatija
-
Kustosija
16:30
SC Paderborn 07 II
-
FC Oberneuland
16:30
Chemnitzer
-
SpVgg Bayreuth
16:00
SC Znojmo
-
MFK Skalica
16:00
Rekord Bielsko-Biala
-
Podhale Nowy Targ
16:00
Deutschlandsberger SC
-
Grazer AK
16:00
KP Starogard Gdanski
-
Gedania Gdansk
16:00
Skra Czestochowa
-
Garbarnia Krakow
16:00
LKS Lodz
-
Motor Lublin
16:00
Shelbourne
-
Wexford (Youth)
16:00
FK Zalgiris Vilnius
-
Rigas Futbola skola
16:00
Gyori ETO
-
Rapid Vienna (Youth)
16:00
Brondby IF
-
Lyngby
16:00
Hajduk Split
-
FK Velez Mostar
16:00
Cukaricki Stankom
-
PFK Kuban
16:00
Lokomotiv Plovdiv
-
FC Maritsa 1921
16:00
Slavia Sofia
-
Metalist Kharkiv
16:00
Jagiellonia Bialystok
-
Mladost Lucani
16:00
LKS Nieciecza
-
Kolubara
16:00
OKS Stomil Olsztyn
-
Sokol Ostroda
16:00
FC Unterfohring
-
TSV Buchbach
16:00
AC Oulu
-
Jaro
16:00
VSK Arhus
-
Young Boys FD
16:00
Peresvet Podolsk
-
Kvant Obninsk
16:00
Longford Town
-
Shamrock Rovers
16:00
CA River Plate
-
Deportivo Maldonado
16:00
Wanderers FC
-
Rentistas
16:00
FC Tundzha 1915
-
FC Sozopol
16:00
Landskrona BoIS
-
Helsingor
16:00
FSV Optik Rathenow
-
1. FC Lok Stendal
16:00
Bayern Munchen (Youth)
-
FC Ismaning
16:00
Kriens
-
Hergiswil
16:00
Inter Turku
-
PIF Parainen
16:00
Lech II Poznan
-
Slask Wroclaw II
16:00
Djurgardens
-
Vasteras SK FK
15:45
Humenne
-
Sport Podbrezova
15:30
FC Koper
-
Kapfenberg
15:30
Hertha Zehlendorf
-
Tennis Borussia Berlin
15:30
Naestved
-
Roskilde
15:00
Neman Grodno
-
Dinamo Brest
15:00
Dila Gori
-
FC Sioni Bolnisi
15:00
Fremad Amager
-
AB Copenhagen
15:00
Odra Opole
-
Polonia Bytom
15:00
Korona Kielce
-
Wisla Pulawy
15:00
Ruckersdorf
-
ATUS Ferach
15:00
SC Gleisdorf
-
Weinland Gamlitz
15:00
GKS Tychy
-
LKS Goczalkowice Zdroj
15:00
Unirea Dej
-
Hermannstadt
15:00
GKS Jastrzebie
-
GKS Katowice
15:00
SV Babelsberg 03
-
FC Blaus Weiss 90 Berlin
15:00
FC Wacker Innsbruck
-
Kufstein
15:00
Widzew lodz
-
Chojniczanka Chojnice
15:00
Nykobing FC
-
Hillerod Fodbold
15:00
SK Kosmonosy
-
Benatky Nad Jizerou
15:00
FC Dunav Ruse
-
FC Dobrudzha
15:00
KP Calisia Kalisz
-
Mieszko Gniezno
15:00
Herfolge Boldklub Koge
-
KFUM Roskilde
15:00
Zaglebie Sosnowiec
-
Puszcza Niepolomice
14:30
BATE Borisov
-
Slutsksakhar Slutsk
14:30
Chrobry Glogow
-
Miedz Legnica
14:00
HNK Gorica
-
Rudes
14:00
Dinamo Minsk
-
FK Isloch Minsk
14:00
ZNK Osijek
-
Tabor Sezana
14:00
FC Viktoria Plzen
-
Mlada Boleslav
14:00
NK Dubrava Zagreb
-
Radnik Sesvete
14:00
Tescoma Zlin
-
Slavia Kromeriz
14:00
Astoria Walldorf
-
Pforzheim
14:00
Banik Most Sous
-
Usti nad Labem
14:00
FC Inter
-
PIF Parainen
14:00
Ceska Lipa
-
Velke Hamry
14:00
MFK Dubnica nad Vahom
-
Jednota Banova
14:00
FC Gomel
-
FC Belshina Babruisk
14:00
MSK Zilina B
-
Trinec
14:00
Arka Gdynia
-
Olimpia Elblag
14:00
Vysehrad
-
Viktoria Zizkov
14:00
Thun
-
Koniz
14:00
Istra 1961 Pula
-
NK Dugopolje
14:00
Lisen
-
Slovan Bratislava
14:00
FC Artmedia Petrzalka
-
Sokol Dolna Zdana
14:00
Slovan Velvary
-
FK Graffin Vlasim
14:00
Silkeborg
-
Middelfart G og
14:00
NK Olimpija Ljubljana
-
Szombathelyi Haladas
14:00
Vysehrad
-
Viktoria Zizkov
13:45
SJK Seinajoen
-
Flora Paide
13:15
FC Pisek
-
Dukla Prague
13:00
Uhersky Brod
-
Valasske Mezirici
13:00
FC Dabas
-
Dunaharaszti MTK
13:00
Sokol Hostoun
-
Marila Pribram
13:00
Opava
-
Hlucin
13:00
Etar
-
FC Zagorets
13:00
Hradec Kralove B
-
FK OEZ Letohrad
13:00
Legia Warszawa B
-
LKS Lagow
13:00
SK Zapy
-
Admira Praha
12:30
FK Minsk (w)
-
Energetik-BGU Minsk (w)
C22/01 20:15
TPS Turku
-
Ilves Tampere II
C22/01 16:00
PFK Montana
-
Yantra Gabrovo
C22/01 16:00
SKF Sered
-
Dukla Banska Bystrica
C22/01 15:59
Slavia Praha
-
Hajduk Split
TBD22/01 10:00
FC Talant
-
FK Kara-Balta
TBD22/01 10:00
Dandenong Thunder
-
Green Gully Cavaliers
P22/01 19:59
Bray Wanderers
-
Darwin Rovers
P22/01 17:00
JFC Helsinki
-
FC Superfund Pasching
P22/01 16:00
Gyori ETO FC II
-
Rapid Vienna (Youth)
P22/01 15:00
SG Essen-Schonebeck (w)
-
Herforder SV (w)
P22/01 15:00
Unia Janikowo
-
Hermannstadt
P22/01 14:00
Resovia Rzeszow
-
Hutnik Krakow
P22/01 14:00
Baltika-BFU Kaliningrad
-
Lokomotiv Sofia
International
International Friendly
F22/01 01:00
Bolivia
5 - 0
Trinidad Tobago1
International
England League 2
19:00
Harrogate Town
-
Oldham Athletic
19:00
Sutton United
-
Northampton Town
19:00
Salford City
-
Colchester United
19:00
Rochdale
-
Bradford City
19:00
Walsall
-
Exeter City
19:00
Scunthorpe United
-
Newport County
19:00
Crawley Town
-
Tranmere Rovers
19:00
Leyton Orient
-
Port Vale
19:00
Hartlepool United
-
Stevenage Borough
19:00
Forest Green Rovers
-
Carlisle United
19:00
Barrow
-
Mansfield Town
17:00
Swindon Town
-
Bristol Rovers
International
Holland Jupiler League
19:30
Emmen
-
NAC Breda
International
England Northern Premier League
19:00
Scarborough
-
Grantham Town
19:00
Hyde F.C.
-
Whitby Town
19:00
Matlock Town
-
Bamber Bridge
19:00
Mickleover Sports
-
Witton Albion
19:00
Morpeth Town
-
Buxton FC
19:00
Radcliffe Borough
-
Gainsborough Trinity
19:00
Warrington Town AFC
-
South Shields
19:00
Ashton United
-
Lancaster City
19:00
Atherton Collieries
-
Stafford Rangers
19:00
Basford Utd
-
Nantwich Town
19:00
FC United of Manchester
-
Stalybridge Celtic
International
England Conference
21:20
Dagenham Redbridge
-
Stockport County
19:00
Altrincham
-
Torquay United
19:00
Boreham Wood
-
Weymouth
19:00
Maidenhead United
-
Halifax Town
19:00
Solihull Moors
-
Dover Athletic
19:00
Woking
-
Wealdstone FC
19:00
Chesterfield
-
Aldershot Town
19:00
Yeovil Town
-
Wrexham
19:00
Grimsby Town
-
Bromley
International
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
19:00
Bishop s Stortford
-
East Thurrock United
19:00
Bognor Regis Town
-
Potters Bar Town
19:00
Bowers Pitsea
-
Merstham
19:00
Margate
-
Corinthian Casuals
19:00
Worthing
-
Hornchurch
19:00
Cheshunt
-
Horsham
19:00
Cray Wanderers
-
Carshalton Athletic FC
19:00
Folkestone
-
Wingate Finchley
19:00
Haringey Borough
-
Leatherhead
19:00
Kingstonian
-
Enfield Town
19:00
lewes
-
Brightlingsea Regent
International
England Conference South Division
19:00
Bath City
-
Eastbourne Borough
19:00
Billericay Town
-
Havant Waterlooville
19:00
Braintree Town
-
Slough Town
19:00
Dartford
-
Hampton Richmond Borough
19:00
Dorking
-
Ebbsfleet United
19:00
Dulwich Hamlet
-
Concord Rangers
19:00
Hungerford Town
-
Chelmsford City
19:00
St Albans City
-
Maidstone United
19:00
Tonbridge Angels
-
Hemel Hempstead Town
19:00
Welling United
-
Oxford City
International
German Bundesliga 2
23:30
Erzgebirge Aue
-
Schalke 04
16:30
Ingolstadt
-
Darmstadt
16:30
SC Paderborn 07
-
Werder Bremen
16:30
Hansa Rostock
-
Heidenheimer
International
Portugal Primeira Liga
22:00
CD Tondela
-
Vizela
19:30
Moreirense
-
Santa Clara
F22/01 01:15
Pacos de Ferreira4
1 - 1
Boavista FC5
International
Spanish Segunda Division
21:15
Fuenlabrada
-
Las Palmas
19:00
Real Zaragoza
-
Real Valladolid
F22/01 00:00
Tenerife1
4 - 0
Real Oviedo3
International
Persian Gulf Pro League
18:30
Persepolis
-
Foolad Khozestan
16:30
Persepolis Pakdasht
-
Esteghlal Tehran
15:30
Mes Rafsanjan
-
Sepahan
International
Scotland FA Cup
21:30
Alloa Athletic
-
Celtic FC
19:00
Dumbarton
-
Dundee
19:00
Peterhead
-
East Kilbride
19:00
Clydebank FC
-
Annan Athletic
19:00
Kelty Hearts
-
Saint Johnstone
19:00
Partick Thistle
-
Airdrie United
19:00
Kilmarnock
-
Dundee United
19:00
Ayr United
-
Saint Mirren
19:00
Livingston
-
Ross County
19:00
Banks o Dee
-
Raith Rovers
19:00
Arbroath
-
Darvel FC
19:00
Aberdeen
-
Edinburgh City
19:00
Motherwell
-
Greenock Morton
16:30
Auchinleck Talbot
-
Heart of Midlothian
International
German 3.Liga
17:00
Kaiserslautern
-
BFC Viktoria 1889
17:00
Eintracht Braunschweig
-
Hallescher FC
17:00
SV Wehen Wiesbaden
-
VfL Osnabruck
17:00
Wurzburger Kickers
-
SV Waldhof Mannheim
17:00
Te Cu Kukuh Atta Seip
-
TSV 1860 Munchen
17:00
Viktoria koln
-
SC Verl
International
Belgian Pro League
23:45
Charleroi
-
KAA Gent
21:30
Sint-Truidense
-
Seraing United
21:30
Beerschot Wilrijk
-
Oud Heverlee
19:15
Kortrijk
-
KAS Eupen
International
Italian Serie B
19:15
Perugia
-
Pordenone Calcio SSD
17:00
Monza
-
Reggina
17:00
Como
-
Crotone
17:00
Cosenza Calcio 1914
-
Ascoli
17:00
Spal
-
Pisa
17:00
Alessandria
-
Benevento
17:00
Brescia
-
Ternana
International
France Ligue 2
22:00
USL Dunkerque
-
Sochaux
22:00
Bastia
-
Toulouse
22:00
Dijon
-
Quevilly
22:00
Le Havre
-
Rodez Aveyron
22:00
Valenciennes
-
Nancy
22:00
Amiens
-
Guingamp
22:00
Pau FC
-
Nimes
18:00
AJ Auxerre
-
Paris FC
P22/01 22:00
Grenoble
-
Chamois Niortais
International
Greece Super League A
21:30
Ionikos
-
Panathinaikos
19:15
OFI Crete
-
Panaitolikos Agrinio
International
Holland Eredivisie
23:00
SC Heerenveen
-
PEC Zwolle
23:00
AZ Alkmaar
-
SC Cambuur
21:45
Vitesse Arnhem
-
Groningen
International
Thai Premier League
16:00
BG Pathum United
-
Nong Bua Lamphu
15:00
Prachuap Khiri Khan
-
Chiangrai United
14:30
Samut Prakan City
-
BEC Tero Sasana
P22/01 15:00
Ratchaburi FC
-
Muang Thong United
International
Turkey 1. Lig
19:59
Ankaragucu
-
Denizlispor
17:00
Altinordu
-
Istanbulspor
14:30
Manisa BB Spor
-
Genclerbirligi
14:30
Umraniyespor
-
Menemen Belediye Spor
International
Primera Division de Mexico
F22/01 07:00
Mazatlan FC12
1 - 2
Toluca2
P22/01 07:00
Puebla
-
Club Tijuana
International
Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
F22/01 04:15
Boca Juniors
3 - 2
Universidad de Chile14
International
French Feminines D1
19:59
Montpellier (w)
-
Lyon (w)
17:30
Bordeaux (w)
-
Reims (w)
17:30
Issy FF (w)
-
Guingamp (w)
17:30
ASJ Soyaux (w)
-
Paris FC (w)
P22/01 17:30
Dijon w
-
Fleury 91 (w)
International
UAE Division 1 Group A
17:10
Gulf Heroes FC
-
Al-Jazira Al-Hamra
17:05
Masafi
-
City Club
17:05
Masfut
-
Dubba Al-Husun
International
Scottish Championship
19:00
Dunfermline Athletic
-
Inverness
International
Primera Division de Colombiano-Apertura
F22/01 03:00
Independiente Santa Fe4
1 - 1
La Equidad3
F22/01 05:05
Deportivo Pasto11
0 - 1
Millonarios2
International
Turkey Bayanlar 1. Ligi
13:00
Yabancilar (w)
-
Galatasaray SK (W)
International
Saudi Arabia Division 2
21:10
Al Dahab
-
Al-Sadd FC(SA)
17:10
Al Entesar
-
Al-Washm
16:55
Al-Riyadh
-
Al-Sharq
16:45
Al Bukayriyah
-
Al-Saqer
16:40
Tuwaiq
-
Al-Arabi(KSA)
16:20
Al-Nojoom
-
Al Liwaa
International
Bra CaP
23:00
Coritiba PR
-
Cianorte PR
International
Greece National B
19:00
SKODA Xanthi
-
Veria FC
16:45
Almopos Arideas
-
Olympiakos Piraeus B
16:45
Niki Volou
-
Apollon Larissas
P22/01 16:45
PAOK Saloniki B
-
Trikala
International
Hong Kong Premier League
P22/01 11:00
Kitchee
-
Southern District
International
UAE Cup
19:30
Ajman
-
Al Nasr Dubai
17:00
Ittihad Kalba
-
Al-Wasl
International
Scottish Division One
19:00
East Fife
-
Falkirk
19:00
Clyde
-
Queen s Park
International
Brasil Copa SP Juniores
F22/01 03:00
Santos (Youth)2
3 - 0
America MG (Youth)1
International
Spanish Bizkaia-Tercera Division
22:30
Rapido de Bouzas
-
CD Barco
22:00
EMD Aceuchal
-
Jerez
22:00
CD Roces
-
CD Covadonga
21:45
AD Complutense Alcala
-
CF Pozuelo Alarcon
21:30
CD Union Sur Yaiza
-
Union Viera
21:30
Calahorra B
-
CD Anguiano
20:30
CD Santa Ursula
-
CD Buzanada
20:30
Las Palmas C
-
La Quadra
19:59
UD Rotlet Molinar
-
CE Campos
19:59
UDC Txantrea KKE
-
CD Subiza
19:59
CD Colindres
-
Barreda Balompie
19:59
Sevilla C
-
UD Los Barrios
19:59
Amurrio
-
Santutxu FC
19:59
CF Platges De Calvia
-
CD Manacor
19:59
UD Poblense
-
Portmany
19:59
FC Vilafranca
-
UE Castelldefels
19:59
FC Asco
-
EC Granollers
19:30
Pasaia KE
-
SD Beasain
19:30
Tolosa
-
Portugalete
19:15
CA Bembibre
-
Atletico Astorga
19:00
CD Beti Onak
-
Pamplona
19:00
San Rafael
-
CE Felanitx
19:00
San Jodie
-
Inter Ibiza
19:00
Samanod
-
AD Siete Villas
19:00
Llosetense
-
CD Serverense
19:00
Salamanca B
-
Ciudad Rodrigo
19:00
Sporting de Gijon B
-
CD Llanes
19:00
Valle de Egues
-
Avance Ezcabarte
19:00
CD Huarte
-
CD Cantolagua
19:00
Colegios Diocesanos
-
Numancia B
18:45
CF Rapid De Murillo
-
Casalarreina
18:45
CD Cortes
-
Beti Kozkor KE
15:00
Ursaria
-
Las Rozas
P22/01 19:30
CD Villacanas
-
Manchego Ciudad
International
UEFA Futsal Championship
P22/01 20:30
Spain Indoor Soccer
-
Bosnia and Herzegovina Indoor
P22/01 17:30
Georgia Indoor Soccer
-
Azerbaijan Indoor Soccer
International
Italy C1
18:00
Pontedera
-
Ancona
17:30
A.C. Reggiana 1919
-
Pistoiese
17:30
Vis Pesaro
-
Teramo
17:30
Modena
-
Fermana
17:30
Cesena
-
Viterbese
17:30
Pescara
-
Montevarchi
17:30
ACD Virtus Entella
-
Gubbio
International
England Ryman(Isthmian) League
19:00
Hastings United
-
Burgess Hill Town
International
Scottish Division Two
19:00
Cowdenbeath
-
Stranraer
P22/01 19:00
Albion Rovers
-
Kelty Hearts
P22/01 19:00
Elgin City
-
Annan Athletic
P22/01 19:00
Stirling Albion
-
Forfar Athletic
International
Israel Youth League
20'
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
0 - 0
Maccabi Achi Nazareth U19
17:00
Ihud Bnei Baqa U19
-
Hapoel Akko U19
15:15
Maccabi Ashdod U19
-
Hapoel Hod Hasharon U19
14:30
Hapoel Raanana Roei U19
-
Maccabi Petach Tikva U19
14:15
Hapoel Ramat Gan U19
-
Ironi Nesher U19
14:00
Ashdod MS U19
-
Beitar Jerusalem Oren U19
13:55
Maccabi Tel Aviv U19
-
Maccabi Netanya U19
13:50
Maccabi Haifa U19
-
Hapoel Hadera U19
13:25
Hapoel Nof HaGalil U19
-
Hapoel Umm al-Fahm U19
13:15
Hapoel Ashkelon U19
-
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19
13:00
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
-
Hapoel Tel Aviv U19
13:00
Beitar Nes Tubruk U19
-
Hapoel Afula U19
13:00
Hapoel Haifa U19
-
Football Club Nave Yosef U19
13:00
FC Kfar Qasim U19
-
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
13:00
Bnei Sakhnin U19
-
Hapoel Kiryat Shmona U19
13:00
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
-
Hapoel Kfar Saba U19
12:30
Maccabi Herzliya U19
-
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
12:30
Beitar Shimshon Tel Aviv U19
-
Hapoel Qiryat Ono U19
International
Brazil Campeonato Catarinense Division 1
23:30
Chapecoense SC
-
Barra FC
23:30
Camboriu SC
-
EC Prospera
International
Saudi Professional League
19:20
Al-Hazm
-
Al Raed
16:35
Al-Feiha
-
Al-Tai
International
Qatar League
20:15
Al-Arabi SC
-
Al-Sadd
20:15
Al-Ahli Doha
-
Al-Sadd
17:30
Al Khor SC
-
Al-Sailiya
17:30
Al Duhail
-
Al-Wakra
International
Malta Premier League
21:00
Gudja United
-
Sliema Wanderers FC
19:00
Mosta FC
-
Hibernians FC
17:00
Balzan FC
-
Hamrun Spartans
International
Botola 2
22:15
Maghrib Association Tetouan
-
Stade Marocain du Rabat
18:00
Raja de Beni Mellal
-
Racing Casablanca
18:00
TAS de Casablanca
-
Chabab Atlas Khenifra
International
Brazil Pernambucano League
23:30
Nautico (PE)
-
Aibisi
International
Australia A-League
12:45
Sydney FC
-
Perth Glory
P22/01 13:00
Perth Glory
-
Newcastle Jets
P22/01 13:00
Central Coast Mariners
-
Melbourne Victory
P22/01 13:00
Melbourne City
-
Sydney FC
P22/01 13:00
FC Macarthur
-
Western Sydney
P22/01 13:00
Western United FC
-
Wellington Phoenix
International
Brazil Campeonato Baiano Division
23:00
Vitoria da Conquista BA
-
Bahia de Feira BA
International
Costa Rica Primera Division
F22/01 01:00
Sporting San Jose2
2 - 2
Guadalupe FC5
International
Romania Liga I
22:00
CS Universitatea Craiova
-
Rapid Bucuresti
16:30
Chindia Targoviste
-
FC Voluntari
International
Libyan Premier League
19:00
Al-Nasr Benghazi
-
Al Ahli Benghzi
International
United Arab Emirates U19
17:10
Al Wasl SC U19
-
Ajman SCC U19
17:10
Shabab Al Ahli Dubai U19
-
Sharjah SCC U19
17:05
Khor Fakkan U19
-
Al Hamriyah U19
International
Albania Super league
17:00
KS Perparimi Kukesi
-
Skenderbeu Korca
16:45
Partizani Tirana
-
Kastrioti Kruje
16:45
Teuta Durres
-
KF Laci
P22/01 17:00
KS Dinamo Tirana
-
KF Tirana
International
Cyprus 2 Division
16:30
Onisilos Sotiras
-
Ermis Aradippou
16:30
Alki Oroklini
-
Othellos Athienou
16:30
Asil Lysi
-
Akritas Chloraka
16:30
E.N.Paralimniou
-
Nea Salamis
International
Lebanese Premier League
16:15
Al-Hikma
-
Al Akhaahli Alay
16:15
Al-Ahed
-
Al-Safa
International
Welsh Premier League
18:30
Barry Town United
-
Flint Town
18:30
Newtown AFC
-
Haverfordwest County
18:30
UWIC Inter Cardiff
-
Bala Town F.C.
International
Northern Ireland Premier League
19:00
Ballymena United
-
Warrenpoint Town
19:00
Coleraine
-
Carrick Rangers
19:00
Dungannon Swifts
-
Portadown
19:00
Linfield FC
-
Glenavon Lurgan
International
Belgium Women 1st National
P22/01 19:59
ASE de Chastre (w)
-
Oud Heverlee Leuven II (w)
P22/01 19:59
Anderlecht II (w)
-
Famkes Merkem (w)
P22/01 18:30
Kontich FC (w)
-
RAEC Mons (w)
P22/01 18:30
Ladies Genk B (w)
-
KV Mechelen (w)
P22/01 18:00
Moldavo (w)
-
Gent B (w)
P22/01 18:00
Royal FC Liege (w)
-
Wuustwezel (w)
P22/01 17:30
KSKV Zwevezele (w)
-
KVK Tienen (w)
International
Tunisian Cup
16:30
Jerba Midoun
-
AS Gabes
P22/01 16:30
Kalaa Sport
-
Stade tunisien
P22/01 16:30
Croissant Msaken
-
E.Gawafel.S.Gafsa
P22/01 16:30
Jendouba Sport
-
S.S. Sfaxien
P22/01 16:30
AS Oued Ellil
-
ES Rades
P22/01 16:30
CS Korba
-
Stade Gabesien
International
Estonia Cup
P22/01 15:00
Vastseliina FC Tannem
-
Tabasalu Charma
International
Scottish Highland Football League
19:00
Brora Rangers
-
Brechin City
19:00
Clachnacuddin
-
Keith
19:00
Formartine United
-
Inverurie Loco Works
19:00
Forres Mechanics
-
Nairn County
19:00
Fort William
-
Buckie Thistle FC
19:00
Huntly
-
fraserburgh
19:00
Lossiemouth
-
Turriff United
19:00
Strathspey Thistle
-
Deveronvale
19:00
Wick Academy
-
Rothes
International
Portugal Segunda Liga
19:30
Varzim
-
Academica Coimbra
15:00
Vilafranquense
-
Nacional da Madeira
International
Israel Premier League
21:50
Maccabi Haifa
-
Hapoel Jerusalem
19:59
Hapoel Hadera
-
Hapoel Kiryat Shmona
19:20
Maccabi Tel Aviv
-
Maccabi Netanya
17:00
Hapoel Natzrat Illit
-
Hapoel Haifa
International
Tipsport Cup
16:00
FK MAS Taborsko
-
SK Slovan Varnsdorf
13:30
Vyskov
-
Brno
13:30
Zlate Moravce
-
FK Senica
International
Belgian Second Division
P22/01 23:45
Westerlo
-
KMSK Deinze
International
Northern Ireland IFA Championship
19:00
Ballinamallard United
-
Newry City
19:00
Dergview FC
-
Institute FC
19:00
Dundela
-
Loughgall FC
19:00
HW Welders
-
Queen s University
18:00
Knockbreda
-
Ballyclare Comrades
F22/01 00:00
Ards FC2
0 - 1
Annagh United1
International
Australia W-League
F22/01 10:05
Sydney FC (w)
3 - 0
Melbourne City (w)
P22/01 10:05
Canberra United (w)
-
Melbourne Victory (w)
International
Cyprus 1 Division
21:00
AEL Limassol
-
Ethnikos Achnas FC
19:00
AEP Paphos
-
Apollon Limassol FC
International
Finland League Cup
P22/01 16:00
Lahti
-
FC Haka
International
Mexico Youth U20
19:00
Club America U20
-
Atlas U20
19:00
Leon U20
-
Pachuca U20
19:00
Chivas Guadalajara U20
-
Queretaro U20
19:00
Monterrey U20
-
CDSyC Cruz Azul U20
International
Italian Campionato Nazionale Primavera
P22/01 18:00
Bologna U20
-
Pescara Youth
P22/01 18:00
Verona U20
-
Napoli U20
P22/01 16:00
Inter Milan U20
-
Sampdoria Youth
P22/01 15:30
Torino U20
-
Lecce U20
P22/01 14:00
Spal U19
-
Juventus U20
International
Saudi Arabia Youth League
19:20
Al-Shabab (Youth)
-
Al-Tai (Youth)
17:10
Ohud Medina Youths
-
Al Wehda (Youth)
17:00
Arar (Youth)
-
Al-Hilal (Youth)
16:45
Al Raed U20
-
Al-Ittihad (Youth)
16:40
Al-Faisaly Harmah Youth
-
Al-Fath (Youth)
16:20
Al-Qadasiya (Youth)
-
Al-Taawon Youths
16:20
Al-Ettifaq (Youth)
-
Al Khaleej Youths
International
Malta First Division League
23:00
Zejtun Corinthians
-
Rabat Ajax
21:00
St. Andrews
-
Pieta Hotspurs
17:00
Naxxar Lions
-
St Georges
15:00
San Gwann
-
Lija Athletic
F22/01 00:00
Vittoriosa Stars
1 - 1
Mqabba FC
P22/01 00:00
Melita FC Saint Julian
-
Pembroke Athleta
International
Thai Division 2 League
5'
See Kwae FC
0 - 0
Nan FC
15:00
Bankhai United
-
Chanthaburi FC
14:00
Chiangrai FC
-
Nakhon Mae Sot United FC
12:30
Royal Thai Air Force FC
-
Nonthaburi United
12:30
Muangnont Bankunmae FC
-
Bangkok
12:30
Surat Thani FC
-
Nakhon Si Thammarat FC
12:30
Chamchuri United FC
-
North Bangkok College
12:30
Muang Loei United
-
Sisaket United
12:30
Mahasarakham United FC
-
Udon United
International
Brazil Campeonato Tocantinense
23:00
Interporto FC
-
Palmas
23:00
Capital TO
-
Tocantinopolis
23:00
Bela Vista
-
Araguacema TO
International
Ireland Leinster Senior League
18:00
Bangor Celtic
-
Maynooth University Town FC
16:00
Dublin University FC
-
Portlaoise AFC
F22/01 00:00
St John Bosco13
0 - 1
St Francis FC3
International
Spain Youth League
21:00
Real Sociedad U19
-
Tolosa CF U19
21:00
Real Aviles CF U19
-
Racing Santander U19
20:15
CE Europa U19
-
Girona U19
19:45
Seneca CF U19
-
Coria CF U19
19:00
Villegas U19
-
Mutilvera U19
19:00
UD La Cruz Villanovense U19
-
Alcorcon U19
19:00
Conquense U19
-
Valencia U19
19:00
Atletico Madrileno U19
-
La Nucia U19
17:00
Acodetti CF U19
-
Las Palmas U19
16:00
Las Zocas U19
-
CD Maspalomas U19
16:00
Recreativo Huelva U19
-
Sporting Ceuta U19
15:00
Arucas CF U19
-
CD Marino U19
15:00
CD Sobradillo U19
-
Union Viera CF U19
15:00
Barcelona U19
-
Lleida Esportiu U19
International
Algeria U19 Youth League
35'
JS Kabylie U19
0 - 0
CR Belouizdad U19
35'
CS Constantine U19
0 - 0
CA Batna U19
35'
NRB Teleghma U19
0 - 0
MO Constantine U19
35'
NA Hussein Dey U19
0 - 0
ES Setif U19
35'
Olympique Medea U19
0 - 0
RC Arba U19
35'
USM El Harrach U19
0 - 0
JS Bordj Menaiel U19
35'
ASM Oran U19
2 - 0
USM Bel Abbes U19
35'
MC El Eulma U19
0 - 0
USM Alger U19
20'
JS Saoura U19
0 - 0
WA Tlemcen U19
15'
MC Oran U191
0 - 0
MC Saida U19
15:00
RC Kouba U19
-
Ain Defla U19
13:30
WA Boufarik U19
-
SKAF Khemis Miliana U19
International
South Africa Reserve League
35'
Cape Town City FC Reserves
0 - 0
Moroka Swallows Reserves
35'
Maritzburg United Reserves1
0 - 0
Supersport United Reserves
International
Mexico Liga TDP
19:59
FC Guerreros de la Plata
-
Faraones Texcoco
International
Egypt League Cup
19:00
Zamalek
-
Ghazl El Mahallah
16:30
Pharco
-
Talaea EI-Gaish
16:30
Ceramica Cleopatra FC
-
Enppi
International
French Championnat Amateur
21:30
Vannes
-
Caen II
21:30
Gobelins
-
Entente Sannois
21:00
FC Rouen
-
Poissy As
21:00
Blois
-
Saint Malo
21:00
Chartres FC
-
Romorantin
21:00
Voltigeurs Chateaubriant
-
Granville
21:00
Guingamp B
-
Vitre
21:00
St Pryve St Hilaire
-
Plabennec
21:00
GRACES
-
Monaco B
21:00
Lorient B
-
Versailles 78
21:00
Louhans-Cuiseaux
-
Lyon Duchere
21:00
Marignane Gignac
-
GFA Rumilly Vallieres
21:00
OLYMPIQUE DE MARSEILLE B
-
Saint-Priest
21:00
Canet Roussillon
-
Bourges
21:00
Colomiers
-
Angers II
21:00
FC Nantes B
-
Le Puy Foot 43 Auvergne
21:00
CHAMALIERES
-
Montpellier B
21:00
Bobigny A.C.
-
Schiltigheim
21:00
Fleury Merogis U.S.
-
Beauvais
21:00
Angouleme
-
Mont-de-Marsan
21:00
Saint Quentin
-
Metz B
21:00
Poissy As
-
FC Rouen
19:59
Andrezieux
-
Les Herbiers
19:59
Auxerre B
-
ASM Belfortaine
19:59
Lens B
-
St. Maur Lusi
19:59
Stade Reims II
-
Sainte Genevieve Sports
19:59
Yzeure AS
-
FC Bergerac
19:00
Haguenau
-
Epinal
19:00
Jura Sud Foot
-
Frejus St-Raphael
19:00
Lyonnais II
-
Martigues
P22/01 21:00
Aubagne
-
Chasselay M.D. Azergues
P22/01 21:00
Hyeres
-
Toulon
P22/01 21:00
Trelissac
-
Avenir Sportif Beziers
International
Turkiye Lig3
14:00
Anadolu Selcukluspor
-
Ispartaspor
14:00
Bukaspor
-
Akhisar Bld.Geng
14:00
Erzincanspor
-
Tarsus Idman Yurdu
14:00
Amedspor
-
Kirsehir Koyhizmetleri
14:00
Kirklarelispor
-
Ankarademirspor
14:00
S.Urfaspor
-
Eskisehirspor
14:00
Bayburt Ozel Idare
-
Turgutluspor
14:00
Bodrumspor
-
Diyarbakirspor
14:00
Corum Belediyespor
-
Ergene Velimese
14:00
Hekimoglu Trabzon
-
Inegolspor
14:00
Ankaraspor FK
-
Nigde Belediyespor
14:00
Kahramanmarasspor
-
Etimesgut Belediye Spor
14:00
Sariyer
-
Sakaryaspor
14:00
Sivas Dort Eylul Belediyespor
-
Serik Belediyespor
13:30
Pazarspor
-
Nazillispor
C22/01 21:00
Kastamonuspor
-
Usakspor
P22/01 14:00
Somaspor
-
Adiyamanspor
P22/01 14:00
Belediye Vanspor
-
Afjet Afyonspor
International
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2
19:00
Amora FC U19
-
Benfica U19
19:00
FC Porto U19
-
Leixoes U19
19:00
Gil Vicente U19
-
Rio Ave U19
19:00
Sporting Lisbon U19
-
Vilafranquense U19
19:00
Vitoria SC Guimaraes U19
-
FC Famalicao U19
19:00
Vitoria FC Setubal U19
-
Academica Coimbra U19
19:00
GD Estoril-Praia U19
-
Sacavenense U19
19:00
Nacional U19
-
Uniao Leiria U19
19:00
Alverca U19
-
Belenenses U19
19:00
Pacos Ferreira U19
-
Braga U19
19:00
Vizela U19
-
Feirense U19
19:00
Oliveirense U19
-
Tondela U19
International
Burundi League
17:00
Flambeau de LEst
-
Rukinzo FC
17:00
Athletico Olympic
-
BS Dynamic
17:00
Musongati FC
-
Aigle Noir
17:00
Les Crocos
-
Le Messager Ngozi
International
Wales FAW Championship
18:30
Briton Ferry Athletic
-
Pontypridd
18:30
Conwy Utd
-
Prestatyn Town FC
18:30
Llangefni town
-
Llanrhaeadr
18:30
Llanidloes Town
-
Colwyn Bay
18:30
Penrhyncoch
-
Buckley Town
18:30
Ruthin Town FC
-
Airbus UK Broughton
18:00
Cwmbran Celtic
-
Trefelin
18:00
Llantwit Major
-
Llanelli
18:00
Undy Athletic
-
Taffs Well
International
Portugal Liga 3
23:30
Uniao Leiria
-
Amora FC
21:00
Sporting CP B
-
Cova Piedade
19:00
Pevidem SC
-
Fafe
15:00
FC Felgueiras
-
CF Canelas 2010
International
Angola Girabola League
19:30
Petro Atletico de Luanda
-
Cuando Cubango
18:30
Academica Do Lobito
-
Primeiro de Agosto
18:30
Sagrada Esperanca
-
Progresso da Lunda Sul
18:30
Sporting de Benguela
-
Recreativo Caala
P22/01 18:30
Sporting Cabinda
-
Kabuscorp do Palanca
P22/01 18:30
Interclube Luanda
-
CRD Libolo
International
Costa Rica Cup Women
F22/01 05:00
Dimas Escazu (w)2
2 - 1
Saprissa (w)2
International
Iceland Championship
17:00
Breidablik
-
HK Kopavogs
16:00
Keflavik
-
Leiknir Reykjavik
P22/01 16:00
Akranes
-
IBV Vestmannaeyjar
International
Turkey 3. Ligi B
14:00
Catalca Spor
-
Kelkit Belediye Hurriyet
14:00
Sile Yildizspor
-
Yesilyurt Belediyespor
International
Brazil Brasiliense DF Division 1
22:30
Brasiliense
-
Paranoa EC
22:30
Ceilandia DF
-
SE do Gama
International
San Marino League
P22/01 18:00
SP Cosmos
-
SS Virtus
P22/01 18:00
SP La Fiorita
-
Murata
P22/01 18:00
Folgore/Falciano
-
Fiorentino
P22/01 18:00
Tre Penne
-
AC Juvenes
P22/01 18:00
Cailungo
-
SP Domagnano
P22/01 18:00
Faetano
-
SP Libertas
P22/01 18:00
San Giovanni
-
S.S Pennarossa
International
Togo Premier Division
19:00
Entente 2
-
Gomido FC
19:00
Sara FC
-
ASC Kara
International
Holland Ligue 3
P22/01 18:30
ASWH
-
Koninklijke HFC
P22/01 18:30
Excelsior Maassluis
-
Rijnsburgse Boys
P22/01 18:30
GVVV Veenendaal
-
Spakenburg
P22/01 18:30
HHC Hardenberg
-
Kozakken Boys
P22/01 18:30
IJsselmeervogels
-
De Treffers
P22/01 18:30
Katwijk
-
Volendam (Youth)
P22/01 18:30
Noordwijk
-
Scheveningen
P22/01 18:30
AFC
-
Quick Boys
P22/01 18:30
TEC
-
Jong Sparta Rotterdam (Youth)
International
Niger Super League
19:15
AS GNN
-
AS Police (Niamey)
17:15
SONIDEP
-
Racing FC de Boukoki
International
Spanish Segunda Division B
22:00
CD Arenteiro
-
Arosa SC
21:00
SD Laredo
-
Sestao
19:59
Bergantinos CF
-
Union Langreo
19:59
Marino luanco
-
Real Aviles
19:30
Burgos Promesas
-
CD Ardoi Draw
19:30
UD Mutilve
-
UD Logrones B
19:00
Granada CF B
-
Hercules
19:00
Leganes B
-
UC Ceares
International
Tanzania Ligue 1
17:00
Mtibwa Sugar
-
Simba Sports Club
17:00
Biashara United FC
-
Geita Gold
15:00
Tanzania Prisons
-
Azam
International
Gambia GFA League
19:59
Banjul Hawks FC
-
WAA Banjul
International
Mali Premiere Division
22:00
AS Olympique de Missira
-
AS Police
20:30
Monrovia Black Star
-
AS Bakaridjan
19:59
Stade Malien de Bamako
-
Lafia Club de Bamako
19:30
CS Duguwolofila
-
Cercle de Bamako
International
Costa Rica 2.Liga
F22/01 01:00
AD Carmelita4
3 - 1
San Jose Costa Rica2
International
Gibraltar Premier Division
21:30
Europa FC
-
St Joseph s FC
19:00
Europa Point
-
FC Lincoln
International
Ghana Premier League
19:00
Accra Lions
-
Ashanti Gold
19:00
Karela United FC
-
Accra Hearts of Oak
International
France Youth U19 League
17:30
Nice U19
-
Montpellier U19
17:00
Laval U19
-
Chateauroux U19
International
Belgian First Amateur Division
P22/01 23:00
FCV Dender EH
-
Dessel Sport
P22/01 23:00
KFC Mandel United
-
KSK Heist
P22/01 23:00
Patro Eisden
-
Olympic Charleroi
P22/01 23:00
La Louviere Centre
-
Sint-Eloois-Winkel
P22/01 22:30
Thes Sport
-
URS Lixhe-Lanaye
International
Reykjavik Football Tournament
19:00
KR Reykjavik
-
Fram Reykjavik
18:00
IR Reykjavik
-
Throttur Reykjavik
P22/01 18:00
Valur Reykjavik
-
Fylkir
International
Greece U19
17:00
Asteras Tripolis U19
-
Apollon Smirnis U19
16:30
Aris Thessaloniki U19
-
PAS Lamia U19
16:30
Volos Nps U19
-
PAOK Saloniki U19
15:00
Ionikos U19
-
Panathinaikos U19
14:00
OFI Crete U19
-
Panaitolikos U19
14:00
Olympiakos Piraeus U19
-
PAS Giannina U19
International
Spanish Ladies Premier League B
21:30
Racing Santander II (W)
-
CD Monte (w)
21:00
CD Achaman Santa Lucia (w)
-
Las Majoreras (w)
20:30
Mislata CF (w)
-
Murcia Feminas (w)
19:59
UD Geneto Del Teide (w)
-
Puerto del Carmen (W)
19:30
Atleico Malaga (w)
-
UCD Canada Atletico (W)
19:00
Athletic Bilbao C (W)
-
Mutilvera (W)
18:30
Arratia CD (w)
-
Oiartzun KE (w)
15:00
CPM Friol (w)
-
Victoria CF (W)
F22/01 01:00
CFS La Garita (w)3
1 - 7
Union Viera CF (w)
International
Spain Primera Division RFEF
22:00
Barcelona B
-
UCAM Murcia
22:00
Athletic Bilbao B
-
Extremadura
22:00
SD Logrones
-
Racing Santander
22:00
Real Valladol B
-
CD Tudelano
22:00
Andorra CF
-
UE Llagostera
19:59
Cultural Leonesa
-
Real Union Irun
19:59
UD San Sebastian Reyes
-
Celta vigo b
19:59
CD Alcoyano
-
Real Madrid Castilla
19:59
UE Cornella
-
C.D. San Fernando Isleno
P22/01 19:59
Albacete
-
Sabadell
International
Belgium Women s Premier League
19:15
Club Brugge (w)
-
Charleroi (w)
19:00
Eendracht Aalst (w)
-
White Star Bruxelles (w)
17:00
Standard Liege (w)
-
Anderlecht (w)
International
French Guiana Ligue 1
22:30
AJ Saint Georges
-
Etoile Filante Iracoubo
F22/01 03:30
ASC Karib1
1 - 4
AS Etoile Matoury1
International
ENG SD1
19:00
Biggleswade FC
-
Waltham Abbey
International
Rwanda Womens League
16:00
Inyemera WFC (w)
-
Bugesera (w)
16:00
Rambura (w)
-
ES Mutunda (w)
P22/01 16:00
Kamonyi FC (w)
-
Fatima (w)
International
El Salvador Reserves League
22:15
Jocoro FC Reserves
-
Alianza FC San Salvador Reserves
International
Brazil Mato-grossense Division 1
23:30
Cuiaba
-
Sociedade Acao
23:30
Academia Futebol
-
CEO Varzeagrandense
International
Spain Segunda Women
23:00
Real Betis B (w)
-
CD Juan Grande (w)
19:00
Atletico Madrid B (w)
-
Seccio Esportiva AEM (w)
16:00
UD Granadilla Tenerife Sur B (w)
-
Elche (w)
15:00
Cacereno (W)
-
Madrid CFF II (w)
15:00
Alhama CF (w)
-
Real Union de Tenerife (W)
15:00
RCD Espanyol (w)
-
Osasuna (w)
International
Turkey A2 League U19
14:00
Sivasspor U19
-
Fenerbahce U19
13:00
Buyuksehir BLD.Spor U19
-
Goztepe U19
13:00
Ankaragucu U19
-
Denizlispor U19
13:00
Manisa Belediyespor U19
-
Genclerbirligi U19
13:00
Adana Demirspor U19
-
Fatih Karagumruk U19
12:30
Antalyaspor U19
-
Gazisehir Gaziantep FK U19
International
UAE Division 2 Group A
17:00
LIWA FC
-
LaLiga Academy HPC
International
England Northern League Division One
19:00
Kidsgrove Athletic
-
Warrington Rylands
19:00
Workington
-
Newcastle Town FC
19:00
Stocksbridge Park Steels
-
Worksop Town
International
The lowlands of Scotland League
19:00
Spartans
-
Civil Service Strollers FC
19:00
Stirling University
-
Gala Fairydean
International
Germany Regionalliga
18:30
Koln Am
-
Rot-Weiss Oberhausen
17:05
Carl Zeiss Jena
-
FC Lokomotive Leipzig
17:00
Alemannia Aachen
-
SV Lippstadt
17:00
SV Straelen
-
Bonner
17:00
Wiedenbruck
-
Uerdingen KFC 05
17:00
Monchengladbach AM.
-
Schalke 04 (Youth)
16:00
VfB Auerbach
-
VSG Altglienicke
P22/01 17:00
SV Rodinghausen
-
Fortuna Dusseldorf (Youth)
P22/01 17:00
Wegberg-Beeck
-
VFB Homberg
P22/01 17:00
Sportfreunde Lotte
-
Preuben Munster
P22/01 17:00
Rot-Weiss Ahlen
-
Fortuna Koln
International
CAN W-U20
19:59
Morocco (w)U20
-
Senegal (w)U20
18:00
Cameroon (w)U20
-
Nigeria (w) U20
17:00
Uganda (w) U20
-
Ghana (w) U20
International
Zambia Super League
17:00
Kabwe Warriors
-
Kansanshi Dynamos
17:00
Power Dynamos
-
Prison Leopards FC
17:00
Buildcon FC
-
Forest Rangers
17:00
Zanaco
-
Green Buffaloes
17:00
Red Arrows
-
Nkana FC
17:00
Chambishi FC
-
ZESCO United Ndola
15:00
Indeni FC
-
Kafue Celtic FC
International
Kenya Premier League
16:00
Gor Mahia
-
Nairobi Star City
16:00
KCB SC
-
Posta Rangers
P22/01 16:00
Bandari
-
AFC Leopards
P22/01 16:00
Bidco United
-
Ulinzi Stars Nakuru
P22/01 16:00
Vihiga Bullets
-
Kariobangi Sharks
International
Rwanda National League
17:00
AS Kigali
-
APR FC
16:00
Esperance
-
Kirehe FC
16:00
Nyanza FC
-
Sunrise FC
16:00
Garhwal Heroes FC
-
UR FC
16:00
The Winners FC
-
La Jeunesse FC
14:30
Kiyovu FC
-
Espoir FC
International
Guatemala D2
21:00
Siquinala FC
-
Marquense
F22/01 06:10
Sacachispas GT3
2 - 1
CSD Agua Blanca4
International
Italian Women Division 1
17:30
Empoli (w)
-
Pomigliano (w)
17:30
Juventus (w)
-
Fiorentina (w)
15:30
Sassuolo (w)
-
AGSM Verona (w)
International
Mexico Liga MX Femenil
22:00
Atlas (w)
-
Santos Laguna (w)
22:00
Cruz Azul (w)
-
Queretaro (w)
International
Estonia Winter Tournament
20:30
Tallinna FC Ararat TTU
-
Viimsi MRJK
19:00
Tartu JK Maag Tammeka
-
Vaprus Parnu
18:30
JK Tallinna Kalev
-
FC Kuressaare
17:30
Tallinna JK Legion B
-
Laanemaa Haapsalu
16:30
Levadia Tallinn
-
Tallinna JK Legion
14:30
Parnu JK
-
Flora Tallinn II
P22/01 16:30
Viljandi Tulevik
-
FC Maardu
P22/01 13:15
Tartu Kalev
-
Rapla JK Atli
International
Indian Super League
18:00
Chennai Titans
-
Northeast United
International
Kenya Super League
16:00
Mwatate United
-
Dandora Love
16:00
Kericho
-
Silibwet Leons FC
16:00
Kibera Black Stars
-
Vihiga United
16:00
Kisumu All Stars
-
Shabana FC
16:00
Fortune Sacco
-
Migori Youth
14:00
Coastal Heroes
-
MCF FC
International
BRA SPB
23:00
Oeirense
-
EC Flamengo PI
International
Iceland Reykjavik Women s Tournament
P22/01 16:00
Fram Reykjavik (w)
-
Valur (w)
International
Thai Division 1 League
16:00
Nakhon Pathom FC
-
Navy FC
16:00
Ayutthaya United
-
Phrae United FC
15:30
Lampang FC
-
Kasetsart FC
15:00
Lamphun Warrior
-
Sukhothai
14:00
Trat FC
-
Raj Pracha FC
International
Italian Youth League B
17:30
Cittadella U20
-
Reggiana U20
P22/01 18:00
Brescia U20
-
S.S.D. Monza 1912 Youth
P22/01 18:00
Pordenone Youth
-
Alessandria U19
P22/01 18:00
Venezia F.C. Youth
-
Virtus Entella U20
P22/01 18:00
Vicenza U20
-
Como U20
P22/01 18:00
Benevento (Youth)
-
Spezia U20
P22/01 18:00
Frosinone U20
-
Pisa U19
P22/01 18:00
Cosenza Calcio Youth
-
Reggina U19
P22/01 18:00
Crotone U19
-
Lazio U20
P22/01 18:00
Sha LAN U19
-
Cesena U20
P22/01 18:00
Ternana u20
-
Ascoli U20
P22/01 18:00
Reggiana U20
-
US Cremonese U20
P22/01 18:00
Udinese U20
-
Cittadella U20
International
Germany Oberliga NOFV
P22/01 17:00
VFL Lohbrugge
-
Uhlenhorster SC Paloma
International
Liga de Elite
17:00
Lun Lok
-
CF Benfica Macau
15:00
Casa De Portugal
-
CD Monte Carlo
International
Jamaica Premier League
22:00
Humble Lions
-
Siti Worley Garden J
International
Mexico Segunda Division
22:00
Club Canoneros Marina
-
Montaneses FC
21:00
CD Inter Queretaro II
-
Celaya II
21:00
Universidad Guadalajara II
-
Mazorqueros FC
19:59
Inter Fundadores Queretaro
-
Lobos ITECA
19:59
Intel Paja
-
Cafetaleros de Tapachula
F22/01 06:00
CD Alacranes de Durango2
3 - 1
Atletico Saltillo2
P22/01 04:00
CF Cadereyta
-
Bucaneros de Matamoros
International
Iceland Championship B
P22/01 01:00
UMF Njardvik
-
Kordrengir
International
BRA SE
23:00
Frei Paulistano
-
Confianca SE
International
Colombia Copa Premier
23:00
Fortaleza F.C
-
Atletico Huila
International
Botswana Premier League
17:30
Masitaoka FC
-
Galaxy
International
Israel C League
22:45
SC Ramla
-
MS Jerusalem
21:30
Hapoel Segev Shalom
-
MS Hapoel Yeroham
16:30
Maccabi Ahva Shaab
-
Hapoel Ironi Karmiel
International
Portugal Campeonato Nacional
19:00
Sp. Espinho
-
Salgueiros
15:00
Clube Condeixa
-
ARC Oleiros
International
England Southern League Central Division
19:00
Alvechurch
-
Rushden Diamonds
19:00
Banbury United
-
Redditch United
19:00
Barwell
-
Leiston FC
19:00
Coalville
-
Bromsgrove Sporting FC
19:00
Hednesford Town
-
Peterborough Sports
19:00
Lowestoft Town
-
Nuneaton Borough
19:00
Needham Market
-
Hitchin Town
19:00
Rushall Olympic
-
Biggleswade Town
19:00
Stourbridge
-
Royston Town
19:00
Stratford Town
-
Tamworth
International
Nicaragua Apertura league
F22/01 01:00
HYH Export Sebaco FC2
4 - 4
Real Esteli14
F22/01 05:00
Diriangen3
4 - 0
UNAN Managua2
International
Italy Youth Championship Cup
18:00
CartanU19
-
Monopoli U19
17:30
Pro Vercelli U19
-
Pro Sesto U19
17:30
ADC Viterbese U19
-
Olbia U19
17:30
Lucchese U19
-
Vis Pesaro U19
17:30
Avellino U19
-
Potenza Calcio U19
17:30
Bari U19
-
Virtus Francavilla U19
17:30
Lecco U19
-
AC Feralpisalo U19
International
Portugal U23
19:00
Belenenses U23
-
Famalicao U23
19:00
Vitoria Guimaraes U23
-
Coimbra EC U23
15:00
Benfica U23
-
Leixoes U23
15:00
Vizela U23
-
Farense U23
P22/01 15:00
Portimonense U23
-
Rio Ave U23
International
Uganda Cup
16:00
Kalongo Utd
-
Adjumani Town Center