Football.biz

Dünənki oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [00:53:04]
F 08:30 Burnley1 0-4 Leeds United1
F 11:00 Southampton 3-1 Fulham1
F 16:00 Brighton Hove Albion1 1-1 West Ham United
F 10:30 Arminia Bielefeld1 1-1 TSG Hoffenheim2
F 10:30 Augsburg13 2-0 Werder Bremen13
F 10:30 Bayer Leverkusen2 1-1 Union Berlin2
F 10:30 Borussia Monchenglad2 1-2 VfB Stuttgart4
F 10:30 SC Freiburg1 2-2 Bayern Munchen2
F 10:30 Hertha Berlin2 0-0 FC Koln2
F 10:30 Schalke 04 4-3 Eintracht Frankfurt2
F 13:30 Leicester City1 1-1 Chelsea1
F 07:00 Qingdao FC4 1-1 Chongqing Liangjiang1
S 11:00 Grasshoppers U21 0-0 Zug 94
S 11:00 FC Luzern U21 0-0 FC Schotz
F 10:00 Genoa1 3-4 Atalanta2
F 10:00 Spezia3 4-1 Torino5
F 11:59 Valencia CF Mestalla11 1-2 AE Prat1
F 11:59 Burgos CF3 0-0 Calahorra1
F 12:59 Juventus15 3-2 Inter Milan15
F 15:45 AS Roma2 2-0 Lazio12
F 14:30 Ankaragucu2 0-1 Alanyaspor1
F 14:30 Antalyaspor3 0-0 Konyaspor2
F 14:30 Galatasaray 3-1 Yeni Malatyaspor
F 14:30 Goztepe1 1-2 Besiktas JK1
F 14:30 Karagumruk 5-1 Denizlispor12
F 14:30 Kayserispor15 1-2 Fenerbahce2
F 14:30 Caykur Rizespor1 0-2 Istanbul Buyuksehir
F 14:30 Sivasspor2 2-1 Kasimpasa3
F 14:30 Trabzonspor1 2-1 Genclerbirligi2
F 14:30 Hatayspor1 0-1 Gazisehir Gaziantep1
S 07:00 Henan Songshan Longm 0-0 Guangzhou FC
F 11:00 Ceramica Cleopatra F1 1-1 Smouha SC2
F 13:00 Misr Elmaqasah 1-0 El Gounah2
F 15:00 Al-Ittihad Alexandri3 1-1 Talaea EI-Gaish2
F 06:00 LSK Kvinner (w) 1-0 Kolbotn (w)2
F 07:00 Kurugenzi FC3 1-1 Mashujaa FC
F 08:00 Floya (w) 3-0 Medkila (w)
F 08:00 Roa (w)1 1-3 Lyn (w)1
F 08:00 Valerenga (w) 0-1 Rosenborg BK (w)
F 09:00 Sandviken (w) 9-1 Aasane (w)1
F 09:00 Triestina U192 1-3 Albinoleffe U202
F 09:00 Matlama FC 3-0 FC Likhopo1
F 09:00 Arna Bjornar (w)1 1-0 Avaldsnes (w)1
F 09:00 Amazon Grimstad (w) 1-1 Klepp (w)
F 11:00 Como2 0-3 Ternana3
F 11:00 Pachuca U204 0-2 Toluca U201
F 12:00 Roltek Dob3 3-4 Krka2
F 12:00 Radomlje2 2-0 NK Brezice3
F 12:00 NK Rudar Velenje 2-1 NK Bilje
F 12:00 Triglav Gorenjska4 1-1 NK Nafta1
F 14:00 Riopardense RS14 2-1 Riograndense RS12
F 09:00 Akron Togliatti12 0-2 Fakel5
F 09:00 Baltika Kaliningrad2 0-1 Krylya Sovetov3
F 09:00 FK Chayka K-SR2 1-0 Neftekhimik Nizhneka13
F 09:00 FK Krasnodar 23 1-0 Volgar-Gazprom Astra2
F 09:00 Gazovik Orenburg1 3-2 Dinamo Briansk13
F 09:00 SKA Khabarovsk2 1-2 Alania Vladikavkaz16
F 09:00 Spartak Moscow II1 4-3 Chertanovo Moscow4
F 09:00 Torpedo moskva3 0-1 Shinnik Yaroslavl4
F 09:00 Tom Tomsk3 1-1 FK Nizhny Novgorod4
F 09:00 Veles4 2-1 Tekstilshchik Ivanov2
F 09:00 Yenisey Krasnoyarsk4 2-1 Irtysh 1946 Omsk3
F 02:00 Shimizu S-Pulse3 0-3 Nagoya Grampus
F 02:00 Vegalta Sendai3 0-1 Avispa Fukuoka1
F 03:00 Kashima Antlers12 5-3 Yokohama Marinos2
F 04:00 Kashiwa Reysol1 0-4 FC Tokyo3
F 04:00 Hiroshima Sanfrecce2 0-1 Tokushima Vortis1
F 04:00 Oita Trinita2 1-1 Sagan Tosu
F 04:00 Beijing BeiKong1 1-1 Nanjing City1
F 04:00 Vissel Kobe 1-1 Cerezo Osaka
F 05:00 Yokohama FC 2-1 Shonan Bellmare1
F 10:30 NAC Breda1 4-1 Volendam2
F 12:45 De Graafschap2 2-3 Roda JC2
F 15:00 Almere City FC1 0-4 NEC Nijmegen
F 11:00 Notts County 2-2 Bromley2
F 11:00 Aldershot Town4 1-3 Hartlepool United1
F 11:00 Boreham Wood13 2-3 Wrexham1
F 11:00 Chesterfield4 0-0 Wealdstone FC3
F 11:00 Dagenham Redbridge3 3-0 Halifax Town3
F 11:00 Eastleigh2 3-0 Barnet2
F 11:00 Maidenhead United2 0-3 Sutton United
F 11:00 Solihull Moors2 2-1 Woking1
F 11:00 Weymouth1 2-1 Altrincham2
F 11:00 Yeovil Town1 3-1 Kings Lynn2
F 11:30 SC Farense4 1-0 CD Tondela12
F 11:30 Boavista FC4 1-0 Portimonense4
F 14:00 Benfica6 4-3 Sporting CP4
F 16:30 Rio Ave3 0-3 FC Porto1
F 12:59 Bastia 3-1 Red Star FC 93
F 12:59 Bastia Borgo 3-1 Creteil
F 12:59 Boulogne 1-0 Quevilly
F 12:59 Bourg Peronnas2 4-1 Cholet So2
F 12:59 Concarneau 2-1 Avranches
F 12:59 Stade Lavallois MFC 0-0 Orleans US 45
F 12:59 Le Mans2 3-2 Annecy2
F 12:59 Sete FC12 0-1 Stade Briochin
F 12:59 Villefranche1 5-1 Lyon Duchere2
F 15:00 Aston Villa U18 4-1 West Bromwich U18
F 15:00 Ipswich U18 1-2 Liverpool U18
F 07:00 Kitwe United2 2-1 Kabwe Warriors1
F 09:00 Red Arrows12 3-0 Forest Rangers1
F 09:00 Power Dynamos1 1-0 ZESCO United Ndola2
F 14:00 Acqua e Sapone C5 Fu 1-2 Catania Futsal
F 14:00 Pessah Lo Fano 8-3 Signor Prestito CMB
S 13:59 Nacional Montevideo 0-0 Cerro Largo
S 13:59 CA Penarol 0-0 Plaza Colonia
S 16:00 Real Potosi 0-0 The Strongest
S 18:15 Royal Pari FC 0-0 Jorge Wilstermann
S 20:30 Aurora 0-0 San Jose
F 03:00 Fremantle City1 1-1 Joondalup United1
F 03:00 Western Knights2 1-1 Subiaco AFC3
F 07:00 Quinns FC1 1-4 Stirling Macedonia
F 10:08 UWIC Inter Cardiff3 2-1 Flint Town1
F 10:08 Haverfordwest County2 2-0 Newi Cefn Druids2
F 10:08 Newtown AFC3 0-4 Aberystwyth Town1
S 15:00 Yaracuy FC 0-0 Llaneros De Guanare
F 20:00 Hartford Athletic3 1-1 Pittsburgh Riverhoun11
F 20:30 Birmingham Legion2 1-0 Memphis 9011
F 21:00 Tampa Bay Rowdies3 2-1 Phoenix Rising FC5
F 22:30 New Mexico United4 3-1 Austin Bold2
F 20:15 North Alabama SC (w)2 0-3 Chattanooga Red Wolv2
F 19:00 Sky Blue FC (w)2 1-0 Houston Dash (w)4
F 22:00 OL Reign Reign (w)1 0-0 North Carolina (w)2
F 17:30 Florida U23 0-2 Florida Elite
F 19:00 Milwaukee Torrent4 3-2 Panathinaikos Chicag2
F 19:00 Pensacola City FC 3-3 Tallahassee SC12
F 19:00 Appalachian FC2 0-1 Georgia Revolution2
F 19:30 Maryland Bobcats FC13 0-2 LA Force3
F 20:00 San Diego 1904 FC3 1-3 Detroit City1
F 21:00 Forward Madison FC2 1-0 North Carolina1
S 15:00 Orlando City U23 0-0 Jacksonville United
S 19:00 Denton Diablos FC 0-0 Katy 1895 FC
S 20:00 LSA Limeno 0-0 Potros FC
F 14:00 Villa Espanola5 0-0 Club Atletico Progre3
F 16:15 Wanderers FC1 1-0 Boston River3
F 18:30 Torque2 0-1 IA Sud America2
F 08:00 SC Villa11 1-3 Vipers2
F 09:00 URA Kampala2 3-1 Uganda Police FC1
F 09:00 Express FC1 1-0 Defense forces2
F 09:00 BUL FC2 0-1 Bright Stars13
F 09:00 Mbarara City3 2-1 Onduparaka FC3
F 09:00 Wakiso Giants FC 8-2 Airtel Kitara FC
F 05:00 FC Halych3 0-3 FC Uzhgorod4
F 09:00 Chayka Petropavlovsk4 2-1 Volyn Lutsk Reserves14
F 09:00 FC Chernigiv3 2-2 Niva Vinica5
F 10:00 FC Kryvbas Kriviy Ri 2-0 Metalurh Zaporizhya2
F 10:00 FK Metal Kharkiv 3-1 Balkany Zorya2
F 09:00 Ahrobiznes TSK Romny 1-0 Chernomorets Odessa1
F 09:00 MFK Mikolaiv 2-0 Kremin Kremenchuk
F 09:00 Aksarayspor13 0-1 Yldrm Belediyesispor2
F 09:00 Yesilyurt Belediyesp1 1-2 Bukaspor11
F 13:30 Fethiyespor1 1-1 Erzin Belediyespor2
F 13:30 Ispartaspor1 0-0 Erokspor1
F 09:00 Pan African3 1-0 Tunduru Korosho FC1
F 01:15 Devonport City1 2-0 Kingborough Lions1
F 01:15 Olympia Warriors1 1-4 South Hobart2
F 03:30 Riverside Olympic3 2-2 Hobart Zebras13
F 03:30 Glenorchy Knights FC 5-0 Launceston City3
F 00:15 Glenorchy Knights Re2 2-2 South East United FC2
F 00:15 New Town Eagles2 4-0 Taroona
F 00:15 Beach City1 0-3 University of Tasman
F 00:15 Hobart United1 1-0 Clarence Zebras Rese1
F 02:30 Metro Claremont SC2 2-3 Kingborough Lions Re3
F 02:30 Devonport Strikers R2 3-1 Ulverstone FC13
F 09:00 Azam1 2-1 KMC FC2
F 09:00 Mtibwa Sugar1 1-0 Tanzania Prisons
F 09:00 Namungo FC1 0-0 Young Africans
F 09:00 Fountain Gate FC1 0-2 Geita Gold1
F 09:00 Pamba SC4 1-0 Transit Camp4
F 09:00 Arusha FC 3-2 Alliance FC1
F 09:00 FC Khatlon4 2-0 FC Kuktosh2
F 07:00 Fcf Rapid Lugano (w) 0-4 Servette (w)1
F 10:00 FC Zurich Frauen (w) 6-2 Young Boys (w)
F 13:00 Grasshopper (w)1 1-1 St Gallen (w)
F 08:00 SfB Oure 1-3 Brabrand2
F 08:00 FC Sydvest 0-2 B93 Copenhagen2
F 08:00 Akropolis IF5 0-1 Orgryte1
F 08:00 Skovde AIK 1-3 FC Trollhattan
F 08:00 Tvaakers IF2 2-0 IFK Malmo FK2
F 08:00 Silkeborg 4-1 Herfolge Boldklub Ko1
F 10:00 IK Brage4 1-2 Norrby IF3
F 10:00 GIF Sundsvall 3-2 Vasalunds IF1
F 10:00 Esbjerg1 0-4 Viborg1
F 12:00 Helsingborg2 0-1 Osters IF2
F 11:00 Glentoran FC2 0-2 Cliftonville2
F 11:00 Linfield FC 1-2 Larne FC3
F 11:00 Thisted FC1 1-0 Dalum4
F 11:00 IF Sylvia 0-2 Umea FC
F 11:00 Orebro Syrianska IF 2-1 Taby
F 11:00 Brommapojkarna2 5-0 Hudiksvalls ABK1
F 14:00 Gefle IF 1-1 Haninge
F 08:00 IFK Norrkoping DFK ( 1-1 Brommapojkarna (w)
F 09:00 Alingsas (w) 0-0 Umea IK (w)
F 10:00 IFK Kalmar (w) 0-0 Alvsjo AIK FF (w)
F 10:00 IK Uppsala (w) 3-1 Mallbackens IF (w)
F 12:00 Zlate Moravce1 0-4 Slovan Bratislava2
F 12:00 Michalovce1 2-2 SKF Sered1
F 12:00 MFK Ruzomberok2 2-0 Nitra1
F 12:00 FK Senica 0-0 Sokol Dolna Zdana3
F 12:59 Trencin1 1-1 Dunajska Streda1
F 12:00 FK Kosice1 1-0 MSK Zilina B
F 12:00 FC Artmedia Petrzalk1 1-1 MFK Dubnica nad Vaho2
F 12:00 KFC Komarno4 1-1 Dukla Banska Bystric3
F 12:00 MSK Puchov2 0-2 Tatran LM
F 12:00 Partizan Bardejov11 0-1 Sport Podbrezova3
F 12:00 Slovan Bratislava B5 2-1 Slavoj Trebisov4
F 12:00 STK Samorin3 1-2 MFK Skalica5
F 11:00 CS Universitatea Cra 1-3 CFR Cluj4
F 15:30 St. Gallen1 5-0 Lausanne Sports3
F 15:30 Young Boys3 5-3 Luzern4
F 15:30 Vaduz2 1-3 Servette2
F 15:30 Lugano3 3-1 FC Sion4
F 15:30 Basel1 4-0 FC Zurich13
F 16:00 Estudiantes de Caser1 1-0 Quilmes2
F 10:00 YF Juventus Zurich 5-2 FC Munsingen13
F 11:30 Yverdon2 3-2 SC Cham2
S 11:00 FC Dietikon 0-0 FC Kosova Zurich
S 11:00 FC Wettswil Bonstett 0-0 FC Gossau
S 12:00 FC Balzers 0-0 FC Winterthur U21
S 12:00 Echallens 0-0 US Terre Sainte
S 12:30 Grand-Lancy 0-0 Lausanne SportsU21
F 06:00 Union Viera3 0-1 CD Santa Ursula2
F 07:00 Las Palmas C 2-2 Tenisca4
F 07:00 Panaderia Pulido 1-1 CD Atletico Paso
F 10:00 Colegios Diocesanos4 2-1 CD Becerril1
F 10:30 Comillas2 2-3 CA River Ebro2
F 11:00 Manzanares CF2 1-1 CD Illescas2
F 11:00 Suodu Pei3 3-0 SD Balmaseda FC2
F 11:00 CD La Granja2 3-1 CD Penaranda5
F 11:00 Santurtzi CD2 4-1 Urgatz4
F 11:30 CE Felanitx3 0-1 CD Binissalem2
F 11:59 Atletico Ibanes1 1-0 CD Madridejos2
F 11:59 CD Genova3 3-3 UD Alcudia2
F 11:59 UD Ibarra1 0-0 Villa Santa Brigida
F 11:59 Urduliz FT1 0-3 Sestao2
F 11:59 Acero3 2-2 Hercules II4
F 11:59 CD Torrijos3 3-0 CD Guadalajara24
F 11:59 Ibiza Islas Pitiusas 4-0 San Jodie
F 11:59 CD Lagun Onak 4-1 Tolosa
F 11:59 Andratks 1-0 CF Platges De Calvia
F 11:59 Cultural de Durango 0-0 JD Somorrostro1
F 11:59 CD La Granja 3-1 CD Penalanda
F 11:59 CD Vitoria(SPA) 1-2 SD Gernika
F 11:59 Pasaia KE 0-5 Real Sociedad C
F 11:59 Ribamontan Al Mar CF 0-6 Castro
F 11:59 UD Collerense 2-1 San Rafael
F 11:59 CD Manacor 3-1 Santanyi
F 12:30 CD Ferriolense4 4-1 Santa Catalina Atlet5
F 12:30 SD Revilla2 0-2 Barreda Balompie2
F 12:30 Racing B11 1-3 U.M. Escobedo2
F 13:00 Ourense CF2 3-0 SD Festra11
F 13:00 Conil CF 0-1 Coria CF2
F 10:00 CFF Caceres II (W)1 0-0 ADFB La Rambla (w)1
F 11:00 Viajes Interrias FF 3 2-0 Gijon FF (w)2
F 11:30 CD Julio Suarez (w)1 1-1 CD Tarsa (w)1
F 11:59 Osasuna II (W)1 2-1 Real Sociedad II (W)1
F 11:59 Olimpico de Leon (W)3 4-1 Atletico Madrid C (2
F 06:00 Sevilla FC (w)1 0-1 Madrid CFF (w)5
F 06:00 Colegio Aleman Valen2 1-2 Real Betis (w)1
F 07:00 Atletico de Madrid 2 3-1 Athletic Club Bibao 2
F 11:00 Deportivo La Coruna 2 2-1 RCD Espanyol (w)2
F 05:00 Badazous U191 1-4 Burgos U193
F 05:30 Mallorca U192 3-2 Stadium Casablanca U3
F 06:00 Barcelona U194 4-2 Gimnastic Tarragona 2
F 06:00 Atletico de Madrid U2 1-2 Valladolid U194
F 06:30 Calasanz U192 1-1 Real Oviedo U193
F 08:00 Union Viera CF U192 3-1 CF Juventud Laguna U1
F 09:45 Rayo Vallecano U191 2-2 Getafe U19
F 10:30 Union Adarve U194 2-1 Alcorcon U193
F 10:30 Conxo Santiago U19 2-4 CD Roces U191
F 10:30 Real Murcia U191 2-3 Alboraya U192
F 11:00 AD Huracan U194 1-1 Llanos Aridane U192
F 11:15 CE Europa U191 2-0 CD Ebro U192
F 11:30 Atletico Madrileno U4 1-3 Valencia U194
F 11:30 Vazquez Cultural U19 0-1 Cadiz U19
F 11:59 Elche U195 2-1 Villarreal U194
F 11:59 Espanyol U192 2-2 Real Zaragoza U194
F 14:00 CF Damm U192 5-1 Sabadell U193
F 06:00 Benfica Sad U17 3-2 Sporting Lisbon Sad
F 06:00 Vitoria SC Guimaraes 1-4 Porto Sad U17
F 07:00 Jaen Paraiso Interio 2-2 F.C.Barcelona Futsal
F 14:45 Tre Fiori5 0-0 SP La Fiorita5
F 17:15 Alianza FC San Salva2 3-3 CD Aguila Reserves1
F 15:00 Alianza FC San Salva3 5-0 Santa Tecla (w)1
F 16:30 Municipal Limeno (w)3 4-2 CD FAS (w)4
F 17:00 CD Marte Soyapango2 0-0 AD Destroyer FC3
F 21:00 Santa Tecla1 0-1 CD FAS3
F 06:00 Olimpija Ljubljana U1 5-0 NK Drava Ptuj U19
F 09:00 Koroska Dravograd6 1-7 Bistrica12
F 11:00 NK Smarje pri Jelsah4 0-1 Sampion Celje3
F 12:30 Prevalje1 1-2 Dobrovce1
F 12:00 NK Fuzinar 1-1 ND Beltinci
F 12:00 Krsko Posavlje 1-1 Jadran Dekani
F 12:00 NK Primorje 0-0 Drava
F 11:45 Maribor2 3-0 ND Gorica2
F 15:00 NK Aluminij3 0-0 NK Mura 051
F 06:30 Albirex Niigata FC 2-1 Young Lions
F 06:30 Tampines Rovers FC 5-1 Balestier Khalsa FC2
F 03:56 Cukaricki U192 2-1 FK Vozdovac U1912
F 05:00 Budapest Honved U19 1-1 Vasas U19
F 05:00 Spartak Subotica U191 1-3 Mladost Lucani U192
F 05:00 OFK Belgrade U19 5-0 FK Napredak U192
F 10:56 Crvena Zvezda Youth2 2-1 FK Rad Belgrade U191
F 10:57 ZFK Sloga Zemun (w)2 0-0 ZFK Masinac (w)
F 12:00 FK Buducnost Dobanov11 1-1 Radnicki 1923 Kraguj2
F 12:00 FK Dubocica13 1-0 IMT Novi Beograd17
F 12:00 Jagodina2 2-3 Kabel Novi Sad2
F 12:00 Kolubara2 3-1 Borac Cacak2
F 12:00 FK Loznica1 6-0 Zemun2
F 12:00 Sloga Kraljevo2 1-3 FK Graficar Beograd1
F 12:00 FK Trajal Krusevac 0-2 FK Zarkovo
F 12:00 FK Zeleznicar Pancev 0-1 Radnicki Pirot1
S 12:00 FK Radnicki Sremska 2 1-1 Dinamo Vranje5
F 12:00 FK Backa Backa Palan1 0-5 Crvena Zvezda
F 12:00 Indjija2 0-5 Proleter2
F 12:00 Habitpharm Javor3 1-2 Cukaricki Stankom
F 12:00 Metalac Gornji Milan1 1-1 Novi Pazar12
F 12:00 FK Napredak Krusevac 2-0 Mladost Lucani2
F 12:00 Partizan Belgrade3 3-0 FK Vozdovac Beograd2
F 12:00 FK Rad Beograd 7-1 Macva Sabac3
F 12:00 Radnik Surdulica1 0-3 Backa Topola
F 12:00 Vojvodina Novi Sad5 1-1 FK Spartak Zlatibor 1
F 12:00 Zlatibor Cajetina3 0-0 Radnicki Nis2
F 12:30 Africa Promo Foot2 0-1 Guediawaye1
F 12:30 US Ouakam Dakar1 1-1 Demba Diop3
F 12:30 EJ Fatick2 1-0 Jamono Fatick1
F 08:30 Hibernian1 0-0 Celtic FC2
F 08:30 Glasgow Rangers1 4-0 Aberdeen
F 08:30 Saint Johnstone1 0-0 Livingston1
F 08:30 VSK Arhus4 1-2 Holstebro BK5
F 14:45 Dundee2 0-1 Raith Rovers4
F 07:00 Croesus (w)1 2-1 Soweto Fabulous (w)4
F 08:00 Kempton Park FC (W) 5-2 Springs Home Sweeper
F 09:00 Sisters FC (W)3 4-0 Tshandama Young Star
F 09:00 Sealene FC (W)3 3-5 Morning Stars Lacost15
F 06:00 Amazulu Reserves1 1-1 Cape Town City FC Re11
F 09:00 FK Rostov (w)13 0-1 Zenit St Petersburg 2
F 09:00 CSKA Moscow (w)4 1-1 Zvezda 2005 (w)2
F 09:00 Rubin Kazan (w) 0-3 Lokomotiv Moscow (w)
F 05:00 MFK Sinara Ekaterinb 3-1 MFK Torpedo Futsal1
F 05:00 MFK Tyumen Futsal 3-1 Dynamo Samarra Futsa
F 06:30 Norilsky Nickel Futs 5-3 Novali Futsal
F 07:00 MFK CPRF Futsal 0-0 TTG-Ugra Yugorsk Fut
F 03:00 SY Sakhalinsk4 1-1 FK Kaluga2
F 07:00 SKA Rostov2 1-1 Krasnodar III2
F 08:00 FC Krasny Smolensk5 2-0 Metallurg Lipetsk13
F 08:00 Kvant Obninsk1 0-1 FK Znamya Noginsk1
F 08:00 Sokol3 2-0 Saturn Moscow3
F 09:00 FK Khimik Novomoskov14 0-4 Salyut-Energia Belgo2
F 09:00 Metallurg Vidnoye4 3-1 Avangard7
F 11:00 FK Ryazan2 2-0 Strogino Moscow3
F 04:00 ACS Sepsi U192 3-2 Petrolul Ploiesti U13
F 05:00 ASU Politehnica Timi 1-4 FC Academica Clincen
F 05:00 Concordia Chiajna U14 1-0 FC Voluntari U1914
F 05:00 Universitaea Cluj U1 0-1 FK Csikszereda Mierc
S 05:00 LPS Bihorul Oradea U 0-0 FC Ripensia Timisoar
F 04:30 CSA Steaua Bucuresti1 2-0 Mostistea Ulmu12
F 10:30 ACS Vedita Colonesti3 1-1 SR Brasov27
F 10:30 ACS Viitorul Selimba 2-2 Crisul Chisineu Cris1
F 10:30 CS Soimii Lipova2 1-1 Magura Cisnadie2
F 10:30 Dacia Unirea Braila 4-0 Bucovina Radauti22
F 10:30 ACS Foresta Suceava5 0-0 FC Otelul Galati6
F 10:30 Unirea Dej3 3-1 CS Minaur Baia Mare2
F 04:00 ACS Comuna Recea2 2-0 FC Unirea 2004 Slobo3
F 10:08 Pen-y-Bont FC1 0-2 Connahs Quay Nomads 4
F 10:08 The New Saints1 2-0 Bala Town F.C.
F 10:30 Barry Town United 3-2 Caernarfon
F 11:00 Astra Giurgiu 0-3 FC Voluntari2
F 11:00 CSM Politehnica Iasi4 0-1 Hermannstadt5
F 03:30 Samford Ranges3 0-2 North Star1
F 04:00 Mitchelton FC2 4-1 Brisbane Wolves24
F 04:00 SWQ Thunder 2-0 Southside Eagles1
F 04:30 Souths United2 3-2 Sunshine Coast FC1
F 04:35 Hebei Jingying 0-1 Wuxi Wugou
F 05:30 Brisbane City4 1-0 Rochedale Rovers5
F 09:00 Rekord Bielsko Biala1 1-0 UKS SMS II Lodz (w)
F 08:00 Pacos Ferreira U193 0-0 Rio Ave U192
F 08:00 Alverca U193 8-0 Vilafranquense U193
F 08:00 Vitoria FC Setubal U1 0-0 Sacavenense U194
F 08:00 GD Estoril-Praia U194 4-2 Amora FC U193
F 11:00 Sporting Lisbon U192 0-2 Benfica U192
F 11:59 Vitoria SC Guimaraes3 2-2 FC Porto U192
F 11:59 Leixoes U192 0-3 Braga U191
F 11:59 Belenenses U19 2-0 Academica Coimbra U1
F 11:59 Tondela U191 2-1 Vizela U191
F 11:00 Oeiras U17 2-1 Louletano U17
F 13:00 Clube Desportivo Tro15 0-1 Anadia4
F 06:00 UD San Sebastian Rey4 1-3 Algeciras4
F 07:00 GD Chaves2 3-1 Leixoes1
F 10:00 UD Levante B3 0-1 Lleida6
F 11:00 Vilafranquense5 0-0 Cova Piedade2
F 11:00 FC Linkoping City3 1-1 Ljungskile
F 11:00 Assyriska Turab IK J 0-3 Atvidabergs
F 11:00 Oskarshamns AIK1 4-1 Osterlen FF1
F 11:00 Lunds BK3 4-1 Vanersborgs IF2
F 12:00 CD Mafra3 0-1 FC Arouca2
F 06:00 KKPK Medyk Konin (w)2 3-3 UKS Lodz (w)1
F 08:00 Czarni Sosnowiec (w)1 4-1 WKS Slask Wroclaw (w1
F 11:00 MKS Olimpia Szczecin2 2-0 KKP Bydgoszcz (w)2
S 07:59 Swit Warsaw 0-0 UKS Walka Kosow
F 07:00 Nowy Hutnik Youth 0-5 Wisla Krakow (Youth)
F 07:00 Lechia Gdansk (Youth 1-2 Slask Wroclaw U21
F 07:00 SMS Lodz Youth 0-0 Arka Gdynia (Youth)
F 07:00 Pogon Szczecin(Youth 0-0 Lech Poznan (Youth)
F 07:00 Gornik Zabrze (Youth 0-1 Jagiellonia Bialysto
F 07:00 Cracovia Krakow (You 4-0 Zha Buse U19
F 05:00 Unia Janikowo3 0-0 Baltyk Koszalin12
F 05:00 Drukarz Warszawa2 0-1 KS Raszyn5
F 06:00 Baltyk Gdynia4 3-6 Radunia Stezyca2
F 06:00 Jagiellonia Bialysto3 1-2 Unia Skierniewice3
F 06:00 Legia Warszawa B 3-1 KS Legionovia Legion2
F 07:00 Cracovia II12 2-1 Stal Krasnik1
F 07:00 Zaglebie Lubin B1 6-1 Foto-Higiena Olawa12
F 08:00 Lechia Tomaszow Mazo 0-4 KS Kutno4
F 08:00 Chemik Police16 1-3 Unia Swarzedz4
F 09:00 Sokol Aleksandrow Lo4 1-1 Concordia Elblag1
F 10:00 Znicz Pruszkow2 0-2 Stargard Szczecinski2
F 10:00 Gryf Wejherowo3 1-3 Flota Swinoujscie3
F 10:00 Blonianka Blonie3 1-4 RKS Radomsko3
F 10:00 Ursus Warszawa1 2-1 Ruch Wysokie Mazowie3
F 11:00 Jutrzenka Giebultow5 5-3 Hetman Zamosc2
F 11:00 Huragan Morag3 1-3 Wikielec1
F 11:00 Avia Swidnik1 2-1 Siarka Tarnobrzeg2
F 11:00 Stal Stalowa Wola 2-2 KS Wiazownica
F 11:00 MKS Kluczbork 1-3 Rekord Bielsko-Biala
F 11:00 GKS Pniowek Pawlowic3 3-1 Miedz Legnica II1
F 11:00 Sokol Sieniawa2 0-1 Wisla Pulawy14
F 11:59 Ruch Chorzow 5-0 KS Energetyk ROW1
F 12:00 Hutnik Krakow2 5-0 Motor Lublin4
F 12:00 Lech II Poznan 2-0 KP Calisia Kalisz
F 12:00 Olimpia Grudziadz1 2-0 Skra Czestochowa4
F 12:00 Sokol Ostroda1 1-1 Bytovia Bytow14
F 12:00 Pogon Siedlce3 1-2 Garbarnia Krakow3
F 12:00 Gornik Polkowice1 2-2 Slask Wroclaw II1
F 12:59 GKS Katowice2 2-2 Wigry Suwalki2
F 13:11 Polonia Warszawa1 0-2 Pogon Grodzisk Mazow
S 11:45 Znicz Pruszkow Youth 0-0 Victoria Sulejowek
F 07:40 Miedz Legnica3 2-3 GKS Tychy3
F 11:00 Gornik Leczna3 1-1 Odra Opole1
F 12:00 GKS Jastrzebie2 2-0 OKS Stomil Olsztyn3
F 12:00 Chrobry Glogow3 1-0 Zaglebie Sosnowiec3
F 12:00 Korona Kielce 3-0 GKS Belchatow1
F 17:00 Sol de America13 0-2 Sportivo Luqueno25
F 21:00 12 de Octubre3 1-1 Guairena4
F 16:05 Sao Raimundo AM4 2-1 Manaus (AM)12
F 22:00 Wellington Marist AF4 2-2 Stop Out
F 00:53 Broadmeadow Magic Re 2-1 Lambton Jaffas Reser2
S 22:49 Valentine Phoenix Re 0-2 Edgeworth Eagles Res
F 01:30 Adamstown Rosebuds F2 0-4 Maitland1
F 04:00 Weston Workers FC2 1-3 Lake Macquarie3
F 04:10 Broadmeadow Magic1 1-2 Lambton Jarvis
F 11:00 Dungannon Swifts2 1-3 Ballymena United2
F 11:00 Portadown1 2-1 Carrick Rangers1
F 21:00 Diriangen2 3-0 Walter Ferretti2
F 11:00 Stationary Stores FC2 3-2 Vandrezzer FC1
F 11:00 Bukola Babes2 4-1 GK Shekarau5
F 11:00 Kogi United3 0-0 Niger Tornadoes FC2
F 08:30 Civo United3 1-2 Be Forward Wanderers
F 08:30 Big Bullets FC 6-0 TN Stars1
F 08:30 Mzuzu University1 1-0 Kamuzu Barracks1
F 10:00 Dinamo-Auto 0-7 Sheriff Tiraspol
F 12:00 Codru Lozova 0-4 Dacia-Buiucani
F 12:00 FC Milsami 2-1 Zimbru Chisinau
F 12:00 FK Rudar Pljevlja2 0-2 FK Sutjeska Niksic1
F 12:00 FK Iskra Danilovgrad 1-1 FK Buducnost Podgori
F 12:00 Decic Tuzi 0-1 FK Podgorica
F 12:00 FK Zeta1 2-1 OFK Titograd4
F 12:00 Jezero Plav 1-0 OFK Petrovac4
F 12:00 Kamenica-Sasa 3-0 FK Roseman
F 12:00 FC Plackovica 2-0 FK Osogovo
F 12:00 Pobeda Prilep 2-2 FK Kozuv
F 12:00 FK Sloga 1934 Vinica 1-0 Pehchevo
F 12:00 Bregalnica Stip 5-0 FK Tikves Kavadarci1
F 12:00 FK Drita Bogovinje 3-4 Korab Debar
F 12:00 FK Teteks Tetovo 1-0 FK Ohrid 2004
F 12:00 FK Kadino 2-2 FK Rinija Gostivar
F 12:00 FK Skopje 3-0 KF Veleshta1
F 17:00 Monarcas Morelia2 2-2 Tepatitlan de Morelo2
F 19:00 Puebla2 1-0 Atlas3
F 21:05 CDSyC Cruz Azul1 3-1 Toluca2
F 13:00 ASS Association Spor1 3-1 Chabab Ben Guerir2
F 13:00 KAC de Kenitra 2-1 Chabab Atlas Khenifr
F 13:00 UTS Union Touarga Sp 2-2 Racing Casablanca
F 15:00 Wydad Fes 2-0 Olympique Dcheira
F 13:00 Renaissance Zmamra 1-1 SCCM Chabab Mohamedi
F 13:00 Olympique de Safi1 1-1 IRT Itihad de Tanger1
F 15:15 Maghrib Association 3 0-0 FAR Forces Armee Roy2
F 13:00 Monrovia Black Star1 2-1 AS Nianan2
F 05:00 DFK Dainava Alytus B13 1-2 FK Kauno Zalgiris II3
F 07:00 Sveikata3 3-2 BFA Vilnius II5
F 07:00 Babrungas1 2-3 FK Zalgiris Vilnius
F 07:00 FK Minija 0-1 FK Panevezys-22
F 08:00 FK Trakai II2 3-4 FK Neptunas Klaipeda1
F 07:00 Kauno Zalgiris1 1-0 Dziugas Telsiai2
F 10:00 Hviti Riddarinn1 6-0 Vatnaliljur12
F 10:00 Lettir Reykjavik3 3-2 Kormakur2
F 10:00 Vaengir Jupiters4 4-3 Ulfarnir4
F 10:00 IH Hafnarfjordur16 3-3 Dalvik Reynir4
F 10:00 Vidir Gardur4 3-2 KFS Vestmannaeyjar
F 16:00 Chacarita juniors13 1-2 Temperley2
F 05:00 FC Ilbirs 0-1 FC Abdish-Ata Kant1
F 12:55 Al-Fateh3 2-3 Al Wehda Mecca3
F 13:20 Al Raed1 1-2 Al-Taawon2
F 15:00 Dhamk1 1-1 Al Ittihad(KSA)3
F 12:55 Al-Nahdha 0-2 Al-Feiha
F 12:55 Al-Thuqbah 4-0 Al-Nojoom
F 13:10 Al-Draih 0-1 AL-Rbeea Jeddah
F 13:35 Al-Tai 2-1 Al-Kawkab
F 13:35 Uhud15 1-1 Al-Jabalain14
F 03:00 Busan Transportation 1-0 Pyeongtaek Citizen1
F 03:00 Cheonan City2 2-2 Paju Citizen FC13
F 03:00 Gangneung City2 2-0 Yangju Citizen1
F 03:00 Gimpo FC4 2-0 Cheongju Jikji3
F 04:00 Daejeon Korail1 2-0 Hwaseong FC1
F 04:00 Gimcheon Sangmu3 1-1 Daejeon Citizen1
F 04:30 Gangwon FC1 0-0 Suwon City3
F 07:00 Incheon United2 2-1 Gwangju Football Clu3
S 02:00 FC Seoul 0-0 Jeonbuk Hyundai Moto
S 04:30 Pohang Steelers 0-0 Seongnam FC
F 02:00 Seoul United2 3-1 Jungnang Chorus Must2
F 02:00 Dangjin Citizen1 2-1 Pocheon FC2
F 02:00 Geoje Citizen 0-0 Yeoju Sejong
F 03:00 Jinju Citizen 2-1 Gangwon II
F 09:00 FK Atyrau1 1-0 FK Taraz4
F 09:00 Kyzylzhar Petropavlo2 2-0 FK Kaspyi Aktau3
F 09:00 Ordabasy12 1-1 Tobol Kostanai4
F 04:30 Visakha FC1 1-1 National Police Comm2
F 04:30 Nagaworld FC2 2-2 Tiffy Army FC1
F 01:00 Norddea Hokkaido (w) 1-0 Tsukuba FC (w)
F 01:00 Shizuoka Sangyo Univ 4-0 Kibi International U
F 02:00 Gunma FC White Star 4-0 Okayama Yunogo Belle
F 23:00 JFA Academy Fukushim 3-0 Fukuoka AN (w)1
F 01:00 NGU Nagoya (w) 1-1 Cerezo Osaka Sakai
F 01:00 Ehime FC (w) 0-1 Orca Kamogawa FC (w)
F 01:00 Sony Sendai1 0-1 Honda Lock SC2
F 01:00 Honda FC2 0-2 Osaka FC4
F 01:00 Maruyasu Industries2 0-2 Ban Di Tesi Iwaki
F 01:00 Kagoshima United2 0-3 Fujieda MYFC3
F 02:00 Ventforet Kofu 1-0 Blaublitz Akita
F 02:00 Matsumoto Yamaga FC 0-0 Zweigen Kanazawa FC1
F 02:00 Jubilo Iwata 1-0 Thespa Kusatsu
F 02:00 V-Varen Nagasaki1 2-2 JEF United Ichihara
F 02:00 Renofa Yamaguchi 1-0 SC Sagamihara1
F 06:30 FC Ryukyu 4-2 Tochigi SC3
F 14:30 Al Hussein Irbid4 3-1 Al-Jalil12
F 06:00 Perugia U202 2-1 Fano U19
F 08:30 Modena U191 2-6 Cesena U20
F 09:00 Renate U191 1-0 Pro Sesto U192
F 09:00 US Pergolettese U194 2-3 AC Feralpisalo U192
F 09:00 Ravenna U192 1-1 Mantova U204
F 09:00 Pontedera U191 0-3 Livorno U19
F 09:00 Ternana u193 3-2 Gubbio U192
F 09:00 Legnago Salus U193 2-0 SudTirol U191
F 09:00 Alessandria U191 4-2 Giana Erminio U193
F 09:00 Monopoli U193 3-1 Bari U193
F 09:00 Casertana U1915 0-0 Cavese U195
F 09:00 Novara U201 1-1 Como U2014
F 09:00 Teramo U192 0-1 Fermana U193
F 09:00 CartanU19 3-0 Bisceglie 1913 U192
F 09:00 Imolese U19 3-0 Pro Piacenza U191
F 09:10 Lecco U192 2-3 Pro Patria U193
F 09:12 Vibonese U193 0-2 Catania U191
F 06:00 Spal U192 0-1 AC Milan U203
F 07:30 Ascoli U203 0-1 Cagliari U192
F 08:00 Inter Milan U202 1-0 Fiorentina U203
F 09:00 Union Feltre Asd3 1-3 US Adriese3
F 10:00 AC Mestre2 0-1 Luparense FC3
F 10:30 Foligno Calcio3 2-1 Trastevere Calcio13
F 11:30 Bisceglie 19133 2-1 Paganese3
F 11:30 Ravenna4 0-1 Legnago Salus3
F 11:30 Atzeneta UE4 1-2 LHospitalet2
F 14:30 Maccabi Yavne1 3-1 Shimshon Kafr Qasim2
S 11:00 SC KuFu-98 0-0 NJS
S 11:00 PeKa 0-0 PEPO Lappeenranta
S 11:00 PIF Parainen 0-0 GrIFK Kauniainen
S 11:00 Honka Akatemia 0-0 SalPa
S 11:00 SC Goldau 0-0 SC Buochs
S 11:00 Solothurn 0-0 Biel Bienne
S 11:00 Wohlen 0-0 Langenthal
S 11:00 Baden 0-0 Delemont
S 11:00 Bassecourt 0-0 SV Muttenz
S 14:30 Hapoel Bnei Zalfa 0-0 Hapoel Ironi Baka El
S 14:30 MS Ironi Kuseife 0-0 SC Maccabi Ashdod
S 14:30 Hapoel Ashkelon 0-0 Hapoel Marmorek lron
F 10:30 Mes Shahr-e Babak 3-0 Shohada Babolsar1
F 11:00 Oghab Tehran2 4-0 Naft Omidiyeh13
F 11:00 Pas1 0-1 Shahid Ghandi13
F 11:00 Shahrdari Mahshahr14 3-0 Shahrdari Bam2
F 11:00 Shams Azar Qazvin1 1-1 Sardar Bukan FC1
S 11:00 Niroye Zamini 0-0 Shahin Bandar Anzali
F 12:30 Malavan 0-0 Shahin Bushehr
F 09:00 Shelbourne (w) 5-0 Galway LFC (w)1
F 13:00 Peamount Utd (w) 3-1 Cork City (w)
F 13:30 Wexford Youths (w)1 7-1 Bohemians Dublin (w)1
F 14:00 Yalong City (w) 0-1 DLR Waves (w)1
F 15:00 Cobh Ramblers1 1-2 Shelbourne1
F 11:30 ASI Abengourou3 0-0 AF Amadou Diallo Dje
F 14:00 San Pedro FC 1-0 Africa Sports2
F 10:00 Tindastoll Neisti ( 2-1 IBV Vestmannaeyjar (
F 11:00 UMF Selfoss (w)2 3-1 Stjarnan (w)1
F 11:00 Valur (w) 1-0 Fylkir (w)1
F 11:00 Keflavik (w) 2-2 Trottur Reykjavik (w
F 12:59 Breidablik (w)1 3-1 Thor KA Akureyri (w)2
F 11:00 Throttur Vogum5 1-1 KF Fjardabyggd4
F 11:00 Leiknir F 2-5 Haukar Hafnarfjordur
F 12:59 Magni 2-2 UMF Njardvik
F 12:59 Volsungur husavik1 1-2 IR Reykjavik3
F 12:59 Reynir Sandgerdi2 0-2 KF Fjallabyggdar2
F 09:00 Throttur Reykjavik1 1-3 Vestri2
F 09:00 FK Chigatoy 3-2 Navbahor Namangan B
F 10:00 Diosgyori VTK (1 2-3 Ferencvarosi TC (w)
F 10:00 Kelen SC (w)4 0-2 Gyori Dozsa (w)3
F 12:00 MTK Hungaria FC (w) 7-0 Taksony (w)4
F 04:00 Szeged-Csanad Grosic 2-0 Bekescsaba U19
F 05:00 Dunaujvaros PASE U19 2-3 KaposvarU19
F 05:00 Gyirmot SE U19 2-1 ZalaegerzsegTE U19
F 06:00 Fehervar Videoton U1 2-1 Paksi SEU19
F 08:00 UTE U19(HUN) 0-5 Puskas Akademia Fehe
F 16:30 CD Victoria La Ceiba3 4-1 Olancho FC12
F 18:00 Deportivo La Guaira5 0-0 Gran Valencia FC2
F 06:30 Shatin (w)3 3-3 Kitchee (w)
F 07:00 Wofoo Tai Po (w) 2-0 Hong Kong FC (w)
F 07:00 Citizen AA (w) 5-1 Standard Perpetual M1
F 09:00 Happy Valley (w) 8-0 Chelsea SS HK (w)1
F 03:00 Eastern A.A Football3 4-0 Sun Pegasus1
F 05:30 Kitchee3 0-1 LeeMan
F 13:00 Cobaneras FC (w) 1-1 CSD Municipal (W)4
F 15:00 FC Cremas (W) 6-0 Chimaltecas CSDFF (w1
F 17:30 Deportivo Amatitlan 2 1-1 Tunecas (W)2
F 11:59 Quiche FC1 1-1 CSD Solola4
F 16:00 Club Aurora3 0-0 Nueva Concepcion2
F 16:00 Atletico Mitre de Sa4 1-2 Agropecuario de Carl3
F 20:00 C.S.D. Comunicacione1 1-1 CD Puerto de Iztapa1
F 08:45 Trikala 1-1 Doxa Dramas
F 08:45 Apollon Larissas3 2-2 Giorgos Karaiskakis2
F 08:45 Ierapetra 2-3 Panahaiki-2005
F 13:30 OFI Crete1 2-2 Panaitolikos Agrinio1
F 13:30 AEL Larisa3 2-0 Pas Giannina3
F 13:30 Apollon Smirnis2 0-1 Lamia
F 13:30 Atromitos Athens1 1-0 Volos NFC1
F 12:15 Mons Calpe SC1 0-3 Europa FC2
F 12:00 WAFA1 1-0 Legon Cities FC3
S 14:30 AJ Saint Georges 0-0 ASC Agouado
F 09:00 Rot-Weiss Ahlen2 2-1 SV Rodinghausen2
F 09:00 Bonner 2-1 VFB Homberg
F 09:00 Fortuna Koln2 0-1 Monchengladbach AM.2
F 09:00 SV Lippstadt3 2-0 Schalke 04 (Youth)4
F 09:00 Rot-Weiss Essen 2-1 Alemannia Aachen
F 09:00 Wegberg-Beeck 2-1 Preuben Munster
F 09:00 Wiedenbruck 3-5 Wuppertaler
F 09:00 Bayern Alzenau 0-3 TSV Schott Mainz1
F 09:00 Bahlinger 2-2 Astoria Walldorf2
F 09:00 TSG Balingen 1-0 FC 08 Hombrug
F 09:00 FC Giessen 1-0 FK Pirmasens
F 09:00 SG Sonnenhof Grossas3 0-2 FSV Frankfurt
F 09:00 TSG Hoffenheim (Yout 0-2 SV Elversberg
F 09:00 Kickers Offenbach 4-2 Rot-Weiss Koblenz
F 09:00 TSV Steinbach3 1-1 Hessen Kassel12
F 09:00 SSV Ulm 1846 2-0 VfB Stuttgart II
S 09:00 Borussia Dortmund (Y 0-0 Bergisch Gladbach 09
F 07:00 FC Merani Tbilisi4 4-3 FC Gagra2
F 08:00 Baia Zugdidi1 2-5 Merani Martvili2
F 08:00 FC Shevardeni1 1-0 Gareji Sagarejo3
F 06:00 RoPS (w)1 0-1 PK Keski Uusimaa (w)
F 10:00 FC Vaajakoski3 2-2 JS Hercules2
F 12:59 OLS Oulu2 0-2 RoPS 2
F 09:30 HBTorshavn II3 2-5 Skala Itrottarfelag1
F 11:00 EB/Streymur II1 2-1 NSI Runavik II2
F 11:59 B36 Torshavn II2 1-2 KI Klaksvik II13
F 08:00 Tammeka Tartu (w) 0-3 FC Flora Tallinn (w)
F 08:00 Ajax Tallinna (w) 0-3 JK Tallinna Kalev (w
F 12:00 Suure-Jaani United (1 0-1 Saku Sporting (w)
F 07:00 Nomme JK Kalju II13 1-5 Viimsi MRJK1
F 07:00 JK Tallinna Kalev 0-2 Paide Linnameeskond
F 06:00 Vaprus Parnu5 0-4 Levadia Tallinn3
F 07:00 Viljandi Tulevik11 1-2 FC Kuressaare12
F 10:00 Tallinna JK Legion1 3-0 Trans Narva2
S 12:59 FC Flora Tallinn 0-0 Tartu JK Maag Tammek
F 16:00 Olmedo Riobamba1 1-3 Independiente Jose T4
F 18:30 Universidad Catolica 0-1 Delfin SC1
F 11:00 Patronage Sainte-Ann2 1-0 JS Talangai
F 16:00 Atletico De San Fran2 0-2 Atletico Vega Real2
F 08:00 Vanlose4 1-2 Skovshoved15
F 08:30 Crusaders 0-1 Coleraine
F 08:30 KFUM Roskilde5 1-2 B 73 Slagelse2
F 08:45 FA 200011 0-0 Hillerod Fodbold1
F 10:00 Bronshoj1 0-4 Roskilde2
F 10:00 Nykobing FC3 3-0 AB Copenhagen12
F 09:00 Aarhus Fremad2 3-1 BK Frem2
F 09:00 Naesby3 0-1 Jammerbugt1
F 09:00 Hvidovre IF2 2-2 Vendsyssel14
F 09:00 Holbaek2 1-2 Middelfart G og
F 09:00 FC Kobenhavn U17 3-4 Odense BK U17
F 09:00 Sparta Praha (w)14 1-1 Slavia Praha (w)2
F 10:00 FC Viktoria Plzen (w 1-2 Slovacko (w)1
F 12:00 Blansko4 1-1 Vysehrad2
F 12:00 Trinec1 1-2 SK Prostejov
F 10:00 Opava11 1-2 Sigma Olomouc3
F 12:00 Banik Ostrava4 4-2 Tescoma Zlin3
F 12:00 Marila Pribram3 1-0 Baumit Jablonec3
F 14:30 Synot Slovacko1 1-1 Bohemians 19051
F 10:00 Asil Lysi1 3-1 Ahironas Liopetriou
F 10:00 Agia Napa 2-2 Xylotympou
F 10:00 Akritas Chloraka 0-1 Aris Limassol
F 10:00 Digenis Morphou1 1-1 Thoi Lakatamias
F 10:00 Kouris Erimi 4-2 Omonia Aradippou
F 10:00 Omonia Psevda 2-1 Anagennisi FC Deryne
F 10:00 PAEEK1 2-2 Othellos Athienou
F 10:00 Onisilos Sotiras 6-1 Dignis Yepsonas
F 10:00 AE Zakakiou1 2-2 Alki Oroklini
F 15:00 Anorthosis Famagusta8 1-1 Olympiakos Nicosia F1
F 05:00 Hrvatski Dragovoljac1 0-3 Dinamo Zagreb U19
F 06:30 NK Orijent U191 2-1 ZNK Osijek U192
F 08:00 Slaven Belupo U191 3-1 Rijeka U191
S 11:00 NK Varazdin U19 0-0 Sesvete U19
F 11:00 NK Zagora Unesic3 3-1 NK Uskok1
F 11:30 Jadran LP2 1-0 Nk Neretvanac Opuzen1
F 11:30 Crikvenica NK2 2-1 NK Vinodol4
F 11:30 Zagreb Hask4 2-1 Karlovac1
F 11:30 NK Naprijed Hreljin1 2-1 NK Rudar Labin1
F 11:30 NK Ponikve13 3-2 GAJ Mace12
F 11:30 NK Spansko14 1-2 HNK Segesta Sisak4
F 11:30 NK Maksimir2 6-1 NK Udarnik Kurilovec1
S 11:30 Vuteks Sloga 0-0 NK Granicar Zupanja
F 12:00 Istra 1961 Pula5 1-0 Slaven Koprivnica1
F 14:05 NK Lokomotiva Zagreb3 0-2 ZNK Osijek5
S 14:30 Sport Club Dimona 0-0 Hapoel Bnei Lod
F 04:35 Dantong Tengyue 1-1 Hubei Chufengheli FC
F 04:35 Qingdao Youth Island 2-2 Sichuan Minzu
F 04:35 Guangxi Baoyun FC 0-1 Xi An FC
F 04:35 Xiamen Ludao 0-0 Quanzhou Yaxin
F 05:00 Illes Akademia Halad2 0-4 NergihasaU19
F 08:35 Bei Li Gong3 2-0 Guizhou Hengfeng F.C14
F 12:59 Kaizer Chiefs 4-0 Simba Sports Club2
F 12:59 CR Belouizdad3 2-0 Esperance Sportive d1
F 16:00 EL Ahly3 2-0 Mamelodi Sundowns1
F 08:00 Canon de Yaounde (w)1 2-2 Caiman Douala (w)1
F 08:00 LP Super Sport Sofia1 0-0 FK Barocco (w)2
F 09:00 Lokomotiv Gorna Orya 0-0 Sportist Svoge1
S 12:00 Vitosha Bistritsa 0-0 Septemvri Sofia
S 12:30 TPV Tampere 0-0 Kaarinan Pojat
F 11:30 Ludogorets Razgrad1 4-1 Arda
F 14:00 Lokomotiv Plovdiv1 2-0 CSKA Sofia3
F 13:00 Atletico Mineiro (w)1 4-0 Alianca FC (w)
F 14:00 Botafogo RJ(w)3 2-0 Minas ICESP DF (w)
F 14:00 Rio Grande14 1-1 SC 12 Horas/RS13
F 14:00 Botafogo/PB (w)2 6-1 Santos Dumont (w)1
S 15:00 Esmac PA(w) 0-0 Sao Raimundo RR (w)
F 15:00 Noroeste13 3-3 Desportivo Brasil SP2
F 15:00 Marilia Ac2 0-3 Nacional SP3
F 15:00 Capie Warrero1 1-1 Primavera1
F 15:00 Barretos SP13 3-1 Olimpia SP3
F 15:00 CA Votuporanguense S3 3-1 Penapolense4
F 15:00 Rio Preto SP5 2-2 Esporte Clube Sao Jo16
F 15:00 Linense(BRA)2 4-4 Comercial-SP2
F 15:00 Batatais2 0-2 Bandeirante13
F 15:00 Ah so Santa SP13 3-3 AA Portuguesa Santis3
F 15:00 Juventus SP3 2-1 EC Sao Bernardo/SP3
F 15:00 Monte Azul SP5 1-2 Red Bull Brasil SP3
F 15:00 Oeste2 0-0 Rio Claro
F 15:00 XV de Piracicaba1 0-0 Atibaia5
F 15:00 Portuguesa Desportos3 3-0 Audax Sao Paulo2
F 15:00 Sao Bernardo11 1-1 AE Velo Clube SP
F 15:00 Taubate3 1-3 Sertaozinho3
F 15:00 CS Sergipe9 3-1 Lagarto11
F 16:00 Nautico (RR)4 0-2 GA Sampaio4
F 20:05 Fluminense RJ5 1-1 Flamengo4
F 16:00 Perilima PB14 1-4 Atletico Cajazeirens11
F 16:00 Clube Do Remo1 3-0 Castanhal PA3
F 09:00 Coimbra EC U201 2-0 Minas Boca/MG Youth1
F 14:00 CA Serranense U204 1-1 Cruzeiro (Youth)2
F 18:00 Sporting San Migueli2 1-0 Plaza Amador Reserve1
S 17:00 Atletico Chiriqui Re 0-0 SD Atletico Nacional
F 17:00 Veraguas FC2 0-0 CD Universitario
F 14:00 Brasiliense4 1-0 Ceilandia DF4
F 18:00 Leonico RR 1-3 Sao Raimundo/RR
F 09:00 Bangu U204 1-1 Nova Iguacu U205
F 09:00 Macae U204 1-3 Fluminense U2012
F 09:00 Portuguesa Santista 1 0-3 Madureira Youth
F 10:00 Resende RJ U202 1-1 Volta Redonda U202
F 14:00 Guarani SP (Youth)4 1-1 Nacional AC SP (Yout
F 15:00 Santa Cruz RN12 3-2 ASSU RN2
F 15:30 Crato CE 1-2 Pacajus
F 15:30 Icasa CE 3-2 Caucaia CE
F 16:00 Ceara1 0-2 Fortaleza3
F 18:15 Uniclinic Atletico C1 2-2 Ferroviario CE1
F 14:00 Rio Branco VN3 3-0 Rio Branco-ES3
F 16:00 Centro Sportivo Alag3 0-0 CRB AL1
F 08:00 FK Rubin (UZB) 2-2 FC Neftgazmontaj
F 08:00 Zaamin 1-0 Jizak
F 09:00 Anderlecht (w) 2-0 Oud Heverlee Leuven
F 11:00 Club Brugge (w)3 5-2 Standard Liege (w)
F 11:00 Bratstvo Gracanica3 2-1 HNK Capljina4
F 11:00 Zvi Jerzy Da4 7-0 FK Jedinstvo Brcko13
F 11:00 Zeljeznicar Banja Lu2 6-2 FK Podrinje3
F 09:00 Viktoria koln2 3-3 Kaiserslautern5
F 09:00 Unterhaching4 0-1 Hansa Rostock1
F 09:00 SC Verl2 0-1 SV Waldhof Mannheim2
F 09:00 Uerdingen KFC 051 1-0 Magdeburg3
F 09:00 MSV Duisburg2 1-5 Ingolstadt1
F 21:00 Club Sport Emelec1 1-0 Guayaquil City13
F 08:00 CR Flamengo (RJ) (Y2 1-0 Botafogo RJ (Youth)3
F 09:00 Tupi MG Youth6 2-0 Minas MG U203
F 14:00 Boston City FC Brasi1 2-1 Betim FC U203
F 04:50 Dinamo Brest Reserve2 2-0 FK Gomel Reserves3
F 06:52 FC Slutsk Reserves1 1-0 FC Minsk Reserves3
F 08:30 FK Lida 0-4 Lokomotiv Gomel
F 08:35 Xinjiang Tianshan Le2 0-2 Zhejiang Greentown2
F 08:35 Kunshan FC1 6-0 Jiangxi Liansheng FC4
F 10:30 Naftan Novopolock2 1-2 Krumkachy Minsk4
F 12:30 Shakhter Soligorsk I3 2-1 FC Baranovichi2
F 08:30 Neman Grodno14 1-2 Shakhter Soligorsk1
F 12:30 FC Torpedo Zhodino 3-3 FK Isloch Minsk4
F 14:30 BATE Borisov2 3-2 FC Rukh Brest1
F 11:59 US Ouagadougou2 0-3 RC Bobo Dioulasso1
F 11:59 Majestic FC1 1-1 Rahimo FC
F 14:00 Etoile Filante Ouaga2 0-2 AS Sonabel4
S 11:59 AS Police Ouagadougo 0-0 ASF Bobo
S 11:59 KOZAF 0-0 Sally Tas
F 15:45 Anderlecht1 1-2 Racing Genk2
F 10:00 FK Gilan Gabala 2-2 Sabah FK Baku
F 10:00 Qarabag 2-0 Keshla FK1
F 10:00 Standard Sumgayit3 0-1 FC Neftci Baku2
F 10:00 Zira FK 2-0 Sabail
F 05:06 Fitzroy City2 0-2 FC Clifton Hill1
F 02:30 Olympia FC Warriors 3-1 Launceston United (w
F 03:00 Capalaba (w) 11-0 Dare southwest Queen1
F 03:15 Brisbane City (w)2 0-9 Queensland Lionsï¼2
F 04:00 Virginia United SC ( 0-6 Gold Coast city (w)
F 04:45 Eastern Suburbs SC ( 4-1 Logan Lightning (w)2
F 02:00 Bayside United (w)1 0-3 FC Bulleen Lions (w)1
F 02:00 Calder United SC (w) 2-0 Emerging Athlete Pro
F 02:00 Alamein (w)1 2-1 Box Hill (w)1
F 02:00 Heidelberg United (w1 2-4 South Melbourne (w)
F 04:00 Matsuyama (w) 4-0 Southside Eagles (w)
F 05:00 University of Queens 0-0 Grange Thistle (w)
F 05:00 Toowong (wï¼ 0-5 Taringa Rovers (w)
F 05:28 Quinns FC Reserves3 2-2 Stirling Macedonia R1
F 01:00 Ballarat City FC2 0-7 Melborune Victory NP1
F 01:00 Doveton2 4-3 North Sunshine Eagle1
F 01:00 Whittlesea Ranges2 1-1 Springvale White Eag2
F 01:15 Box Hill United SC3 2-3 Nunawading City3
F 03:30 Geelong Sc 0-0 Melbourne City NPL
S 05:05 Berwick City 0-0 Heatherton United
F 02:00 Avondale FC3 2-0 South Melbourne5
F 02:00 Eastern Lions SC1 0-1 Dandenong City SC4
F 04:30 Hume City3 1-0 Heidelberg United1
F 06:00 Dandenong Thunder1 3-1 Altona Magic3
F 02:00 Moreland City1 1-1 Werribee City2
F 02:15 Manningham United Bl1 2-2 Brunswick City1
F 04:00 Goulburn Valley Suns14 0-1 Northcote City1
F 04:00 Maroochydore2 3-6 Buderim2
F 04:00 Gold Coast Knights1 0-2 Brisbane Olympic Uni2
F 06:15 Capalaba Bulldogs3 1-6 Gold Coast United
F 06:30 Magpies Crusaders3 0-3 Logan Lightning2
F 02:30 Sutherland Sharks 1-5 Northbridge Bulls
F 00:35 Musgrave Mustangs B2 1-7 Tally Valley3
F 02:00 Runaway Bay Green2 0-4 Surfers Paradise1
F 03:50 Ormeau White1 5-0 Runaway Bay II1
F 03:50 Tamborine Mountain E 1-5 Palm Beach SC B2
F 04:00 Musgrave Yellow2 1-4 Southport Warriors3
F 04:00 Palm Beach4 4-1 Burleigh Heads3
F 03:40 Maroochydore Reserve2 3-1 Buderim Reserves11
F 02:30 Mindil Aces4 2-4 Darwin Olympics3
F 06:10 Newcastle Jets3 0-1 Central Coast Marine3
F 01:00 Monaro Panthers U233 0-1 Tuggeranong United U1
F 02:00 Canberra Olympic1 2-5 Canberra FC1
F 02:00 Belconnen United2 3-3 Gungahlin United2
F 04:30 Monaro Panthers1 2-2 Tuggeranong United2
F 04:00 Ipswich City 0-2 Logan Metro
F 04:00 Ripley Valley FC22 2-2 Newmarket SFC2
F 05:00 Annerley FC1 4-2 New Farm1
F 05:00 North Pine United1 2-0 AC Carina11
F 02:00 The Lakes1 2-0 Mount Gravatt Hawks2
F 05:00 Bayside United FC2 4-0 Western Spirit3
F 18:00 Nacional2 0-0 Racing Club Aruba2
F 20:00 Bubali SC12 1-2 SV Dakota1
F 08:00 Urartu 2-2 FC Avan Academy2
F 12:00 Ararat Yerevan1 3-1 Alashkert13
F 10:00 CA Independiente (w)2 1-2 Platense (w)4
F 10:00 Gimnasia LP (w)4 1-2 Boca Juniors (w)1
F 10:00 San Lorenzo (w)2 1-0 Social Atletico Tele2
F 14:00 Huracan (w)4 0-1 UAI Urquiza (w)2
F 14:00 River Plate (w)1 6-0 Estudiantes LP (w)
F 14:30 Rosario Central (w)2 6-2 Villa San Carlos (w)
F 15:00 Central Norte Argent6 0-1 CA Juventud de Puert2
F 15:00 CSD Fontana12 0-2 Sarmiento de Resiste4
F 14:30 Villa Mitre12 2-1 Estudiantes de San L2
F 15:00 Ferro Carril Oeste G13 0-0 Independiente Chivil3
F 16:00 Atletico Rafaela1 2-2 Tristan Suarez15
F 16:00 Barracas Central3 1-1 Instituto2
F 16:10 CA San Miguel2 1-0 Los Andes5
F 16:10 Canuelas FC2 0-0 Sacachispas2
F 16:10 Comunicaciones BsAs3 2-1 Defensores Unidos3
F 16:10 Deportivo Merlo 1-0 Argentino de Quilmes3
F 16:10 Flandria1 2-0 Uhl Que Sa2
F 16:10 Talleres Rem de Esca4 1-4 Colegiales2
F 05:00 Bonnyrigg White Eagl4 1-1 Central Coast Marine1
F 05:00 Dulwich Hill SC1 6-1 Bankstown United FC5
F 05:00 Inter Lions4 4-1 Central Coast United2
F 05:00 Dunbar Rovers FC3 0-2 Rydalmere Lions FC
F 06:00 Blacktown Spartans1 0-1 SD Raiders FC2
F 06:00 Spirit FC1 3-3 Western Sydney Wande2
F 06:00 Hills Brumbies 4-5 St George City FA2
F 06:00 Northern Tigers 3-1 Mounties Wanderers2
F 06:00 St George Saints4 1-0 Hake Ya Dong in Sydn14
F 00:45 Capalaba Bulldogs U21 0-2 Gold Coast United U21
F 01:00 Brisbane City U231 4-0 Rochedale Rovers U233
F 05:30 Gold Coast Knights U5 2-2 Brisbane Olympic FC 3
F 14:30 FC Ordino2 3-1 FS La Massana3
F 10:00 JS kabylie1 0-1 MC Oran1
S 09:00 FK Vora 0-0 KS Korabi Peshkopi
F 00:13 Runaway Bay Reserves1 0-3 Surfers Paradise Res2
F 12:00 Sagrada Esperanca 2-0 Desportivo Huila
F 12:00 CRD Libolo 1-0 Ferroviario Do Huamb
F 14:30 Argentino de Rosario4 2-1 Liniers5
F 14:30 Centro Espanol12 1-1 Yupanqui4
F 16:00 Deportivo Espanol3 1-0 Claypole2
F 16:00 El Porvenir1 2-4 Deportivo Laferrere3
F 16:00 Excursionistas 4-0 Leandro N Alem1
F 16:00 San Martin Burzaco3 3-0 Ituzaingo1
F 16:00 Sportivo Italiano5 1-1 Sood G13
F 03:00 Mt Druitt Town Range2 1-4 Manly United U201
F 03:26 Blacktown Spartans U 1-1 SD Raiders U202
F 03:28 Hills Brumbies U2014 1-4 St George City FA U21
F 03:30 St.George Saints U204 0-4 Hakoah Sydney City E2
F 22:30 Wollongong Wolves U21 2-2 Rockdale City Suns U3
F 22:30 Sydney United 58 U201 1-5 Sydney Olympic U201
F 01:00 Adelaide Comets FC1 4-0 Adelaide Victory1
F 01:00 Campbelltown City SC1 3-0 Poet Adelarde Pirate
F 01:00 Fulham United FC 1-3 Adelaide Olympic
F 01:00 Modbury Jets13 0-1 Sturt Lions
F 01:00 White City Woodville1 2-3 Adelaide City FC
F 01:00 Salisbury United5 1-1 Croydon Kings11
F 03:00 Bayswater City4 4-0 Balcatta FC2
F 03:00 Willip1 0-3 Floreat Athena1
F 03:00 Mandurah City3 0-1 Cockburn City2
F 03:00 Olympic Kingsway SC 0-8 ECU Joondalup
F 03:00 Sorrento F.C.1 1-0 Shamrock Rovers SC4
F 14:00 Shamrock Rovers12 1-1 Derry City13
F 14:00 Longford Town2 0-2 Bohemians2
S 14:00 Sligo Rovers 0-0 Waterford United
F 16:30 Estudiantes La Plata2 0-0 Independiente13
F 20:00 Colon de Santa Fe14 1-1 Talleres Cordoba15
F 12:00 Austria Wien2 2-1 St.Polten4
F 12:00 Rheindorf Altach1 3-0 SV Ried12
F 12:00 TSV Hartberg1 2-0 Trenkwalder Admira W4
F 11:00 AC Oulu3 0-2 SJK Seinajoen3
F 11:00 HIFK1 1-1 Ilves Tampere2
F 11:00 Castellon3 0-2 Ponferradina
F 13:30 CD Lugo2 2-1 Mirandes4
F 14:00 New York City Footba2 2-1 Toronto FC1
F 14:00 CD Linares Deportivo4 1-2 SD Amorebieta
F 14:00 Real Sociedad B2 1-1 Andorra CF24
F 15:00 Caen11 2-1 Clermont
F 15:00 Chateauroux1 0-0 Ajaccio1
F 15:00 USL Dunkerque1 3-3 Toulouse11
F 15:00 Grenoble1 1-0 Rodez Aveyron2
F 15:00 Le Havre1 3-2 Troyes2
F 15:00 Nancy 2-2 Amiens1
F 15:00 Chamois Niortais12 0-2 Guingamp1
F 15:00 Paris FC3 3-0 Chambly FC13
F 15:00 Pau FC3 4-3 Valenciennes3
F 15:00 Sochaux 2-3 AJ Auxerre
F 16:00 Almeria2 1-1 Albacete15
F 16:00 Las Palmas1 0-2 Real Zaragoza3
F 16:30 LA Galaxy 3-0 Austin FC
F 20:00 Atlanta United1 1-0 Montreal Impact3
F 20:15 Deportivo Tachira6 1-0 Estudiantes Merida F13
F 20:30 Philadelphia Union1 1-0 New York Red Bulls14
F 21:00 Minnesota United FC1 1-0 FC Dallas2
F 22:00 Colorado Rapids1 3-1 Houston Dynamo2
F 22:30 Real Salt Lake1 0-0 Nashville1
F 23:00 San Jose Earthquakes1 0-2 Portland Timbers2
S 11:00 Bromley - Macclesfield Town
S 11:00 Notts County - Dover Athletic