Football.biz
F 25/10/19 Etar 0-0 CSKA Sofia
09/12 09:30 Palestino -:- Union La Calera
06/12 18:00 Cortulua -:- Leones
06/12 10:45 Slavia Sofia -:- Ludogorets Razgrad
06/12 08:30 Botev Plovdiv -:- CSKA Sofia
06/12 06:15 Botev Vratsa -:- Lokomotiv Plovdiv
04/12 11:15 Cherno More Varna -:- Etar
F 01/11/19 Skive IK - Roskilde
F 27/10/19 St. Polten (w) - Bergheim/Hof (w)
F 27/10/19 SKV Altenmarkt (w) - Wacker Innsbruck (w)
F 25/10/19 Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna
F 30/11 Etar14 1-0 Tsarsko Selo11
F 29/11 CSKA Sofia4 2-0 CSKA 1948 Sofia1
F 29/11 Ludogorets Razgrad1 2-1 Botev Vratsa1
F 28/11 Lokomotiv Plovdiv3 6-0 Botev Plovdiv17
F 28/11 Arda2 3-0 PFK Montana1
F 27/11 Cherno More Varna 3-2 Slavia Sofia11
F 23/11 Arda3 2-0 Tsarsko Selo2
F 22/11 Lokomotiv Plovdiv1 1-1 CSKA 1948 Sofia4
F 22/11 Cherno More Varna2 2-1 Botev Vratsa4
F 21/11 Slavia Sofia1 0-0 Etar4
F 08/11 CSKA 1948 Sofia 0-3 Ludogorets Razgrad1
F 08/11 PFK Montana2 1-2 CSKA Sofia2
F 08/11 Etar4 0-0 Arda4
F 07/11 Levski Sofia1 1-0 Lokomotiv Plovdiv2
F 07/11 Botev Plovdiv5 0-0 Cherno More Varna3
F 02/11 Botev Vratsa12 5-1 Etar1
F 01/11 Ludogorets Razgrad3 1-0 Levski Sofia2
F 01/11 CSKA Sofia2 1-0 Tsarsko Selo4
F 31/10 Beroe Stara Zagora2 0-1 Arda2
F 31/10 Slavia Sofia3 0-0 Botev Plovdiv2
F 30/10 Lokomotiv Plovdiv3 2-2 PFK Montana1
F 30/10 Cherno More Varna2 1-2 CSKA 1948 Sofia3
F 26/10 Etar4 2-3 Beroe Stara Zagora2
F 26/10 SV Spittal1 0-2 Union Gurten
F 26/10 Botev Plovdiv 2-0 Botev Vratsa2
F 26/10 FC Carlos Stein2 2-1 Academia Deportiva C2
F 25/10 PFK Montana3 1-3 Ludogorets Razgrad1
F 25/10 Arda5 1-1 CSKA Sofia1
F 25/10 CSKA 1948 Sofia 6-1 Slavia Sofia1
F 24/10 Levski Sofia3 1-2 Cherno More Varna13
F 24/10 Club Atletico Progre4 0-0 Plaza Colonia
F 24/10 Tsarsko Selo1 0-3 Lokomotiv Plovdiv
F 19/10 Botev Plovdiv3 1-1 Etar4
F 18/10 Slavia Sofia5 1-0 Levski Sofia11
F 17/10 CSKA Sofia 1-1 Beroe Stara Zagora3
F 17/10 Botev Vratsa1 0-0 CSKA 1948 Sofia4
F 17/10 Lokomotiv Plovdiv2 0-0 Arda4
F 17/10 Ludogorets Razgrad5 1-1 Tsarsko Selo3
F 17/10 Cherno More Varna1 3-0 PFK Montana2
F 20/11/17 Vereya2 2-0 Etar2
F 19/11/17 Vitosha Bistritsa3 0-0 Levski Sofia1
F 19/11/17 FC Dunav Ruse2 0-1 Cherno More Varna2
F 18/11/17 Lokomotiv Plovdiv13 0-3 Ludogorets Razgrad2
F 18/11/17 CSKA Sofia2 1-1 Botev Plovdiv3
F 18/11/17 Pirin Blagoevgrad2 0-1 Beroe Stara Zagora6
F 17/11/17 Slavia Sofia1 4-1 Septemvri Simitli3
F 06/11/17 Septemvri Simitli1 1-0 Pirin Blagoevgrad1
F 05/11/17 Ludogorets Razgrad3 1-2 CSKA Sofia14
F 05/11/17 Cherno More Varna3 1-2 Vereya3
F 04/11/17 Levski Sofia11 1-0 Lokomotiv Plovdiv4
F 04/11/17 Beroe Stara Zagora1 1-1 FC Dunav Ruse1
F 04/11/17 Etar3 2-0 Vitosha Bistritsa3
F 11:30 Botev Plovdiv14 1-1 Slavia Sofia16
F 30/10/17 Lokomotiv Plovdiv2 2-0 Etar4
F 30/10/17 FC Dunav Ruse2 0-1 Septemvri Simitli1
F 29/10/17 Ludogorets Razgrad3 2-0 Levski Sofia4
F 29/10/17 Vereya2 0-1 Beroe Stara Zagora3
F 28/10/17 CSKA Sofia1 1-0 Slavia Sofia5
F 27/10/17 Pirin Blagoevgrad 1-2 Botev Plovdiv2
F 27/10/17 Vitosha Bistritsa 1-2 Cherno More Varna2
F 23/10/17 Ludogorets Razgrad2 4-0 Etar4
F 22/10/17 Vitosha Bistritsa2 0-1 Beroe Stara Zagora2
F 22/10/17 Vereya2 0-1 Septemvri Simitli3
F 21/10/17 Lokomotiv Plovdiv2 0-3 Cherno More Varna3
F 21/10/17 Levski Sofia4 2-2 CSKA Sofia4
F 20/10/17 FC Dunav Ruse1 0-0 Botev Plovdiv1
F 20/10/17 Pirin Blagoevgrad6 0-0 Slavia Sofia2
F 16/10/17 Botev Plovdiv 1-0 Vereya13
F 16/10/17 Septemvri Simitli2 1-0 Vitosha Bistritsa4
F 15/10/17 CSKA Sofia1 0-0 Pirin Blagoevgrad3
F 15/10/17 Etar2 0-1 Levski Sofia3
F 14/10/17 Cherno More Varna4 0-1 Ludogorets Razgrad2
F 14/10/17 Slavia Sofia3 3-0 FC Dunav Ruse4
F 13/10/17 Beroe Stara Zagora 1-2 Lokomotiv Plovdiv3
F 12/10/17 Botev Plovdiv1 5-0 Septemvri Simitli2
F 01/10/17 Ludogorets Razgrad 2-0 Beroe Stara Zagora1
F 01/10/17 Levski Sofia 1-0 Cherno More Varna3
F 30/09/17 FC Dunav Ruse 0-0 Pirin Blagoevgrad1
F 30/09/17 Vitosha Bistritsa4 2-4 Botev Plovdiv
F 30/09/17 Etar3 2-2 CSKA Sofia1
F 29/09/17 Vereya3 1-1 Slavia Sofia1
F 29/09/17 Lokomotiv Plovdiv5 1-0 Septemvri Simitli16
F 25/09/17 Beroe Stara Zagora2 0-0 Levski Sofia4
F 24/09/17 Septemvri Simitli 1-4 Ludogorets Razgrad
F 24/09/17 Botev Plovdiv1 3-0 Lokomotiv Plovdiv14
S 24/09/17 FC Gute - IFK Lidingo FK
F 23/09/17 Cherno More Varna 0-0 Etar
F 23/09/17 Pirin Blagoevgrad14 1-2 Vereya17
F 23/09/17 Slavia Sofia1 4-0 Vitosha Bistritsa2
F 22/09/17 CSKA Sofia1 3-0 FC Dunav Ruse3
F 18/09/17 Ludogorets Razgrad2 2-1 Botev Plovdiv5
F 17/09/17 Lokomotiv Plovdiv3 1-2 Slavia Sofia5
F 17/09/17 Vitosha Bistritsa1 0-0 Pirin Blagoevgrad4
F 16/09/17 Cherno More Varna13 0-1 CSKA Sofia2
F 16/09/17 Vereya3 2-1 FC Dunav Ruse2
F 15/09/17 Levski Sofia2 2-0 Septemvri Simitli2
F 15/09/17 Etar5 1-2 Beroe Stara Zagora5
F 11/09/17 Septemvri Simitli4 1-1 Etar3
F 10/09/17 Botev Plovdiv5 2-1 Levski Sofia1
F 10/09/17 FC Dunav Ruse 3-0 Vitosha Bistritsa3
F 09/09/17 Slavia Sofia3 0-4 Ludogorets Razgrad1
F 09/09/17 Pirin Blagoevgrad1 5-0 Lokomotiv Plovdiv1
F 08/09/17 CSKA Sofia 3-0 Vereya3
F 08/09/17 Beroe Stara Zagora 2-0 Cherno More Varna2
F 06/09/17 Levski Sofia12 0-0 Ludogorets Razgrad13
F 28/08/17 Vitosha Bistritsa1 0-3 Vereya3
F 27/08/17 Ludogorets Razgrad1 1-1 Pirin Blagoevgrad3
F 27/08/17 Cherno More Varna12 1-4 Septemvri Simitli4
F 26/08/17 Levski Sofia2 4-0 Slavia Sofia2
F 26/08/17 Beroe Stara Zagora1 0-3 CSKA Sofia3
F 25/08/17 Lokomotiv Plovdiv3 2-1 FC Dunav Ruse3
F 25/08/17 Etar2 1-1 Botev Plovdiv2
F 21/08/17 Septemvri Simitli3 0-1 Beroe Stara Zagora3
F 20/08/17 FC Dunav Ruse3 0-5 Ludogorets Razgrad2
F 20/08/17 Slavia Sofia1 1-2 Etar2
F 19/08/17 CSKA Sofia1 6-1 Vitosha Bistritsa1
F 19/08/17 Vereya3 1-0 Lokomotiv Plovdiv1
F 18/08/17 Pirin Blagoevgrad16 0-3 Levski Sofia3
F 18/08/17 Botev Plovdiv3 1-2 Cherno More Varna1