Football.biz
27/04 06:35 Sydney FC -:- Melbourne Victory
25/04 13:30 Bohemians 1905 -:- Slavia Praha
25/04 11:00 Sparta Praha -:- Opava
25/04 09:00 Brno -:- Teplice
25/04 09:00 MFK Karvina -:- Marila Pribram
25/04 09:00 Tescoma Zlin -:- Pardubice
24/04 06:00 University of Queens -:- Albany Creek
24/04 06:00 Toowong -:- Acacia Ridge
24/04 05:00 Western Spirit -:- The Lakes
24/04 05:00 The Gap BPL -:- Mount Gravatt Hawks
F 31/10/20 Dolni Benesov 0-0 Frydek-Mistek
F 17/10/20 SV Leobendorf - Wiener Viktoria
F 03/10/20 Karlsruher SC U17 0-0 Hoffenheim U17
F 12:59 Opava 0-0 Sigma Olomouc
F 12:59 Marila Pribram 0-0 Teplice
F 11:59 Tescoma Zlin 0-0 MFK Karvina
F 27/10/19 FC Viktoria Plzen - Slavia Praha
F 27/10/19 Dynamo Ceske Budejov - MFK Karvina
F 27/10/19 Mlada Boleslav - Slovan Liberec
F 27/10/19 Vrchovina 0-0 Uhersky Brod
F 27/10/19 Vyskov 0-0 Slovacko II
F 27/10/19 Dolni Benesov 0-0 Hlucin
F 27/10/19 Zivanice 0-0 Mlada Boleslav B
F 27/10/19 Pardubice B 0-0 Teplice B
F 26/10/19 Sparta Praha 0-0 Bohemians 1905
F 21/04 Slavia Praha1 2-1 Tescoma Zlin1
F 21/04 Pardubice1 2-2 Sparta Praha2
F 21/04 Opava6 0-2 Slovan Liberec3
F 21/04 Teplice1 0-1 FC Viktoria Plzen1
F 21/04 Marila Pribram2 1-4 Bohemians 19051
F 21/04 Synot Slovacko4 4-2 Brno4
F 20/04 Baumit Jablonec 3-0 MFK Karvina2
F 20/04 Banik Ostrava 2-1 Mlada Boleslav3
F 20/04 Dynamo Ceske Budejov3 2-2 Sigma Olomouc
F 17/04 Anorthosis Famagusta2 0-2 Omonia Nicosia FC3
F 17/04 FC Viktoria Plzen2 1-1 Baumit Jablonec2
F 17/04 Sigma Olomouc3 1-1 Teplice4
F 17/04 MFK Karvina1 3-0 Dynamo Ceske Budejov3
F 17/04 Mlada Boleslav1 2-0 Opava4
F 16/04 Bohemians 19051 1-1 Banik Ostrava2
F 14/04 Baumit Jablonec1 1-0 Sparta Praha2
F 13/04 Pardubice1 3-1 Synot Slovacko2
F 11/04 Slavia Praha4 2-0 Sparta Praha4
F 11/04 Teplice2 1-3 Mlada Boleslav1
F 11/04 Dynamo Ceske Budejov1 0-2 Brno
F 10/04 Apollon Limassol FC4 1-1 Anorthosis Famagusta4
F 10/04 Synot Slovacko2 1-0 Slovan Liberec1
F 10/04 Banik Ostrava1 3-0 Opava3
F 10/04 MFK Karvina2 1-1 FC Viktoria Plzen1
F 10/04 Marila Pribram1 0-2 Sigma Olomouc2
F 19/11/17 MFK Karvina2 2-1 Baumit Jablonec3
F 19/11/17 Mlada Boleslav15 1-2 Bohemians 19054
F 18/11/17 Synot Slovacko2 1-4 FC Viktoria Plzen2
F 18/11/17 Slavia Praha1 5-0 Dukla Prague2
F 18/11/17 Sigma Olomouc 2-0 Tescoma Zlin1
F 18/11/17 Brno15 1-0 Teplice2
F 18/11/17 Slovan Liberec2 2-1 Banik Ostrava2
F 17/11/17 Sparta Praha2 1-0 Vysocina jihlava1
F 05/11/17 FC Viktoria Plzen1 1-0 Slavia Praha2
F 05/11/17 Tescoma Zlin2 2-2 Sparta Praha2
F 05/11/17 Baumit Jablonec1 1-0 Brno5
F 04/11/17 Bohemians 19051 1-1 Sigma Olomouc
F 04/11/17 Vysocina jihlava3 3-1 Slovan Liberec13
F 04/11/17 Teplice1 3-0 Synot Slovacko3
F 04/11/17 Dukla Prague2 3-2 MFK Karvina3
F 04/11/17 Banik Ostrava2 0-1 Mlada Boleslav13
F 29/10/17 Sparta Praha4 3-2 Banik Ostrava13
F 29/10/17 Synot Slovacko1 0-3 Slavia Praha2
F 29/10/17 Mlada Boleslav3 2-1 Vysocina jihlava2
F 28/10/17 Bohemians 19051 1-1 Tescoma Zlin1
F 28/10/17 Brno1 0-0 Dukla Prague2
F 28/10/17 Sigma Olomouc 1-0 Teplice
F 28/10/17 Slovan Liberec2 4-1 Baumit Jablonec1
F 27/10/17 MFK Karvina1 1-3 FC Viktoria Plzen3
F 22/10/17 Tescoma Zlin2 1-5 Mlada Boleslav3
F 22/10/17 Slavia Praha2 1-2 Slovan Liberec4
F 22/10/17 FC Viktoria Plzen1 3-0 Brno2
F 21/10/17 Baumit Jablonec3 0-3 Sparta Praha2
F 21/10/17 Teplice2 1-0 MFK Karvina
F 20/10/17 Banik Ostrava5 1-1 Sigma Olomouc15
F 20/10/17 Vysocina jihlava 2-4 Bohemians 19051
F 19/10/17 Dukla Prague2 1-1 Synot Slovacko3
F 15/10/17 Sparta Praha1 0-1 FC Viktoria Plzen4
F 14/10/17 MFK Karvina1 0-2 Slavia Praha2
F 14/10/17 Mlada Boleslav2 2-2 Teplice1
F 14/10/17 Sigma Olomouc 0-0 Baumit Jablonec3
F 14/10/17 Slovan Liberec1 3-0 Dukla Prague5
F 14/10/17 Brno1 2-1 Synot Slovacko1
F 14/10/17 Tescoma Zlin2 2-1 Vysocina jihlava3
F 13/10/17 Bohemians 19051 2-1 Banik Ostrava2
F 01/10/17 Slavia Praha1 2-0 Brno1
F 01/10/17 Baumit Jablonec1 3-1 Mlada Boleslav3
F 01/10/17 Banik Ostrava2 2-2 Tescoma Zlin3
F 01/10/17 Vysocina jihlava1 0-1 Sigma Olomouc3
F 01/10/17 FC Viktoria Plzen2 2-1 Bohemians 19054
F 30/09/17 Dukla Prague4 0-0 Sparta Praha
F 30/09/17 Synot Slovacko1 0-0 MFK Karvina2
F 29/09/17 Teplice2 2-1 Slovan Liberec3
F 25/09/17 Slovan Liberec15 1-1 Synot Slovacko13
F 24/09/17 Sparta Praha1 3-0 Teplice4
F 24/09/17 Vysocina jihlava1 2-1 Banik Ostrava1
F 24/09/17 MFK Karvina3 2-1 Brno14
F 11:59 Mlada Boleslav3 0-2 FC Viktoria Plzen3
F 11:00 Sigma Olomouc1 3-0 Dukla Prague4
F 11:00 Tescoma Zlin1 1-1 Slavia Praha2
F 11:00 Bohemians 1905 0-1 Baumit Jablonec3
F 18/09/17 FC Viktoria Plzen1 2-1 Tescoma Zlin3
F 17/09/17 Slavia Praha2 2-0 Sparta Praha14
F 17/09/17 Baumit Jablonec 5-0 Vysocina jihlava11
F 16/09/17 Synot Slovacko2 0-1 Mlada Boleslav13
F 16/09/17 MFK Karvina2 3-5 Sigma Olomouc1
F 16/09/17 Brno2 1-2 Slovan Liberec4
F 15/09/17 Teplice3 0-0 Bohemians 19052
F 15/09/17 Dukla Prague2 2-0 Banik Ostrava2
F 10/09/17 Sparta Praha 2-0 MFK Karvina
F 10/09/17 Vysocina jihlava1 3-2 Dukla Prague1
F 10/09/17 Mlada Boleslav 3-0 Brno1
F 09/09/17 Sigma Olomouc3 1-1 Slavia Praha5
F 09/09/17 Banik Ostrava 2-2 Baumit Jablonec1
F 09/09/17 Bohemians 19051 1-0 Synot Slovacko
F 09/09/17 Tescoma Zlin2 2-0 Teplice13
F 09/09/17 Slovan Liberec2 0-3 FC Viktoria Plzen2
F 27/08/17 FC Viktoria Plzen1 3-0 Banik Ostrava2
F 27/08/17 Teplice2 3-1 Vysocina jihlava3
F 27/08/17 Slavia Praha1 4-0 Mlada Boleslav2
F 27/08/17 Baumit Jablonec2 2-0 Tescoma Zlin15
F 26/08/17 Synot Slovacko3 0-0 Sigma Olomouc2
F 26/08/17 Brno13 2-0 Sparta Praha2
F 26/08/17 MFK Karvina5 0-1 Slovan Liberec2
F 25/08/17 Dukla Prague 2-0 Bohemians 19051