Football.biz
F 26/10/19 FC Gomel 0-0 Dinamo Brest
F 31/10/20 Zonguldak 0-0 Erzincanspor
F 31/10/20 Sariyer 0-0 Amedspor
F 31/10/20 Hacettepe SK 0-0 Hekimoglu Trabzon
F 31/10/20 Usakspor 0-0 S.Urfaspor
F 31/10/20 Manisa BB Spor 0-0 Sancaktepe Belediye
F 31/10/20 Corum Belediyespor 0-0 Ankarademirspor
F 28/10/20 Chicago Red Stars (w - Houston Dash (w)
F 24/10/20 FC Martigny Sports 0-0 Lausanne SportsU21
F 24/10/20 Grand-Lancy 0-0 Azzurri 90
F 24/10/20 Vevey Sports 0-0 US Terre Sainte
F 02/11/19 BATE Borisov - FK Isloch Minsk
F 02/11/19 FK Gorodeya - Neman Grodno
F 02/11/19 Slavia Mozyr - FC Gomel
F 12:59 Shakhter Soligorsk - BATE Borisov
F 11:00 FK Vitebsk - FC Torpedo Zhodino
F 25/10/19 FK Isloch Minsk 0-0 Dnepr Mogilev
F 18/10/19 FC Torpedo Minsk 0-0 Torpedo-MAZ Minsk
F 04/10/19 Torpedo-MAZ Minsk 0-0 Slavia Mozyr
F 28/09/19 Dinamo Brest 0-0 Torpedo-MAZ Minsk
F 13/09/19 Dnepr Mogilev 0-0 Torpedo-MAZ Minsk
F 07/09/19 Esbjerg FB U17 - AGF Viby U17
F 07/09/19 LYNGBY FODBOLD CLUB - FC Kobenhavn U17
F 07/09/19 Nordsjaelland U17 - Brondby IFU17
F 07/09/19 Midtjylland U17 - Odense BK U17
F 30/08/19 Torpedo-MAZ Minsk 0-0 FC Torpedo Zhodino
F 09/08/19 FK Isloch Minsk 0-0 Torpedo-MAZ Minsk
F 21/07/19 Torpedo-MAZ Minsk 0-0 Shakhter Soligorsk
F 21/07/19 Slavia Mozyr 0-0 Dinamo Minsk
F 15/12/20 Krumkachy Minsk15 0-2 Slutsksakhar Slutsk2
F 05/12/20 Slutsksakhar Slutsk2 2-1 Krumkachy Minsk2
F 28/11/20 FC Belshina Babruisk 3-7 FC Rukh Brest
F 28/11/20 Shakhter Soligorsk2 4-2 FC Minsk15
F 28/11/20 FK Vitebsk2 2-3 FC Torpedo Zhodino12
F 28/11/20 FK Isloch Minsk 2-2 FK Gorodeya3
F 28/11/20 Dinamo Minsk3 0-0 BATE Borisov3
F 28/11/20 Dinamo Brest3 3-1 Neman Grodno
F 28/11/20 Slavia Mozyr1 2-1 Energetik-BGU Minsk3
F 22/11/20 Energetik-BGU Minsk4 2-3 Dinamo Minsk1
F 22/11/20 FC Rukh Brest3 1-2 Shakhter Soligorsk
F 22/11/20 FC Minsk14 2-2 FK Vitebsk1
F 22/11/20 FC Torpedo Zhodino1 2-0 FK Isloch Minsk1
F 22/11/20 FK Gorodeya2 1-4 Dinamo Brest2
F 22/11/20 Smolevichy-STI1 0-3 Slavia Mozyr2
F 22/11/20 Neman Grodno3 1-0 Slutsksakhar Slutsk3
F 22/11/20 BATE Borisov 5-0 FC Belshina Babruisk2
F 08/11/20 Slavia Mozyr1 0-1 Dinamo Minsk3
F 08/11/20 FC Belshina Babruisk3 1-5 Energetik-BGU Minsk1
F 07/11/20 Shakhter Soligorsk2 1-1 BATE Borisov2
F 07/11/20 Dinamo Brest1 2-3 FC Torpedo Zhodino1
F 18/11/17 FK Isloch Minsk2 1-0 Dnepr Mogilev1
F 18/11/17 Dinamo Minsk3 1-0 Krumkachy3
F 18/11/17 Dinamo Brest2 1-1 FK Gorodeya4
F 18/11/17 Shakhter Soligorsk2 1-2 FC Torpedo Zhodino1
F 18/11/17 Slutsksakhar Slutsk1 2-3 FK Vitebsk
F 18/11/17 FC Torpedo Minsk 0-2 FC Gomel1
F 18/11/17 Slavia Mozyr 1-2 Naftan Novopolock2
F 18/11/17 BATE Borisov2 3-1 Neman Grodno13
F 06/11/17 FC Torpedo Zhodino1 2-4 BATE Borisov3
F 05/11/17 FK Gorodeya4 1-1 FC Torpedo Minsk12
F 05/11/17 Dinamo Minsk 2-0 Slutsksakhar Slutsk2
F 04/11/17 Neman Grodno1 0-2 Dinamo Brest1
F 04/11/17 Naftan Novopolock25 1-5 Shakhter Soligorsk2
F 04/11/17 Krumkachy2 0-1 FC Gomel1
F 03/11/17 Dnepr Mogilev2 5-3 Slavia Mozyr1
F 03/11/17 FK Vitebsk3 0-2 FK Isloch Minsk2
F 29/10/17 Dinamo Brest2 1-0 FC Torpedo Zhodino3
F 29/10/17 FC Torpedo Minsk12 0-1 Neman Grodno3
F 29/10/17 Slavia Mozyr1 0-1 FK Vitebsk
F 28/10/17 BATE Borisov2 1-1 Naftan Novopolock1
F 28/10/17 FK Isloch Minsk1 1-5 Dinamo Minsk2
F 28/10/17 FC Gomel1 0-0 FK Gorodeya1
F 28/10/17 Slutsksakhar Slutsk12 2-0 Krumkachy1
F 11:00 Shakhter Soligorsk2 2-1 Dnepr Mogilev4
F 23/10/17 FC Torpedo Zhodino1 1-1 FC Torpedo Minsk1
F 23/10/17 Dnepr Mogilev3 0-2 BATE Borisov
F 22/10/17 FK Vitebsk3 1-2 Shakhter Soligorsk3
F 22/10/17 Slutsksakhar Slutsk1 1-3 FK Isloch Minsk2
F 22/10/17 Dinamo Minsk 0-0 Slavia Mozyr2
F 21/10/17 Neman Grodno1 3-0 FC Gomel1
F 21/10/17 Naftan Novopolock1 0-4 Dinamo Brest
F 20/10/17 Krumkachy5 0-3 FK Gorodeya2
F 18/10/17 Dnepr Mogilev3 1-2 FK Isloch Minsk3
F 16/10/17 FC Gomel2 0-1 FC Torpedo Zhodino1
F 15/10/17 BATE Borisov1 3-1 FK Vitebsk3
F 15/10/17 Dinamo Brest3 3-0 Dnepr Mogilev1
F 15/10/17 FC Torpedo Minsk1 2-2 Naftan Novopolock
F 15/10/17 Slavia Mozyr1 1-2 Slutsksakhar Slutsk2
F 14/10/17 Shakhter Soligorsk1 0-1 Dinamo Minsk2
F 14/10/17 FK Isloch Minsk2 1-1 Krumkachy4
F 13/10/17 Neman Grodno3 2-1 FK Gorodeya1
F 01/10/17 FC Torpedo Zhodino 3-2 FK Gorodeya2
F 01/10/17 Dinamo Minsk1 0-1 BATE Borisov2
F 01/10/17 Slutsksakhar Slutsk2 0-2 Shakhter Soligorsk2
F 30/09/17 Dnepr Mogilev1 1-1 FC Torpedo Minsk
F 30/09/17 Naftan Novopolock1 0-3 FC Gomel2
F 30/09/17 Krumkachy1 2-2 Neman Grodno3
F 29/09/17 FK Isloch Minsk2 1-0 Slavia Mozyr3
F 29/09/17 FK Vitebsk1 2-2 Dinamo Brest1
F 24/09/17 Neman Grodno1 0-1 FC Torpedo Zhodino3
F 24/09/17 FK Gorodeya2 2-0 Naftan Novopolock1
F 24/09/17 FC Torpedo Minsk 0-0 FK Vitebsk1
F 24/09/17 Slavia Mozyr1 3-1 Krumkachy1
F 23/09/17 Shakhter Soligorsk1 4-0 FK Isloch Minsk2
F 23/09/17 BATE Borisov 6-0 Slutsksakhar Slutsk
F 22/09/17 Dinamo Brest 1-0 Dinamo Minsk2
F 22/09/17 FC Gomel2 0-0 Dnepr Mogilev1
F 18/09/17 FK Isloch Minsk2 0-2 BATE Borisov1
F 17/09/17 Slavia Mozyr4 0-3 Shakhter Soligorsk5
F 17/09/17 Slutsksakhar Slutsk 1-0 Dinamo Brest13
F 17/09/17 Naftan Novopolock3 3-2 Neman Grodno4
F 16/09/17 Dnepr Mogilev1 2-2 FK Gorodeya2
F 16/09/17 FK Vitebsk 1-0 FC Gomel2
F 16/09/17 Krumkachy1 0-3 FC Torpedo Zhodino1
F 16/09/17 Dinamo Minsk1 1-0 FC Torpedo Minsk11
F 11/09/17 Neman Grodno3 2-0 Dnepr Mogilev
F 11/09/17 FC Torpedo Zhodino1 1-1 Naftan Novopolock12
F 10/09/17 Dinamo Brest4 4-1 FK Isloch Minsk3
F 10/09/17 FK Gorodeya3 3-2 FK Vitebsk2
F 10/09/17 FC Torpedo Minsk12 1-1 Slutsksakhar Slutsk1
F 09/09/17 BATE Borisov2 2-0 Slavia Mozyr2
F 09/09/17 Shakhter Soligorsk1 2-0 Krumkachy
F 08/09/17 FC Gomel 0-1 Dinamo Minsk1
F 10:59 Shakhter Soligorsk1 0-4 BATE Borisov2
F 09:00 Dinamo Minsk2 4-2 FK Gorodeya14
F 08:00 Slavia Mozyr3 1-2 Dinamo Brest2
F 26/08/17 FK Isloch Minsk1 0-0 FC Torpedo Minsk2
F 26/08/17 FK Vitebsk2 2-2 Neman Grodno
F 26/08/17 Slutsksakhar Slutsk1 1-0 FC Gomel1
F 25/08/17 Krumkachy1 2-2 Naftan Novopolock4