Football.biz
F 12/09 FBC Gravina 0-0 Citta di Fasano
F 12/09 Ravenna 0-0 ASD Sasso Marconi
F 12/09 Arezzo 0-0 Foligno Calcio
F 12/09 Caravaggio 0-0 Tritium
F 12/09 AC Dolomiti Bellunes 0-0 US Levico Terme
F 18/08/19 Teramo 0-0 Gubbio
F 10/08/19 Modena 0-0 USD Virtus Verona
F 10/08/19 Pistoiese 0-0 Pontedera
F 15/09 Avellino4 0-1 Societa Sportiva Mat5
F 15/09 Pro Vercelli2 2-2 Albinoleffe2
F 15/09 Trento2 0-0 Seregno14
F 15/09 Cesena1 1-2 ACD Virtus Entella1
F 15/09 JuventusU23 3-2 Feralpisalo3
F 15/09 Pescara1 2-0 Grosseto1
F 15/09 Foggia1 2-0 Messina3
F 15/09 Viterbese14 3-1 Turris Neapolis2
F 15/09 A.S Andria Bat2 1-1 Francavilla3
F 15/09 Catanzaro2 1-0 Catania1
F 15/09 SudTirol3 4-1 Giana2
F 15/09 Palermo4 2-1 AC Monopoli13
F 15/09 Modena2 4-0 Imolese1
F 14/09 Padova1 1-0 Legnago Salus2
F 22/08 Francavilla4 2-0 Taranto Sport5
F 22/08 Cesena1 3-1 Pistoiese2
F 22/08 Turris Neapolis1 1-0 Latina4
F 22/08 Pro Sesto1 2-2 JuventusU232
F 22/08 Imolese3 2-1 Carrarese
F 22/08 Piacenza2 1-0 Reggio Audace FC4
F 22/08 Albinoleffe3 2-1 Lecco2
F 21/08 AC Monopoli3 2-1 Potenza2
F 21/08 Juve Stabia1 2-3 Messina3
F 21/08 Bari2 0-1 A.S Andria Bat3
F 21/08 Foggia2 2-0 Paganese2
F 21/08 Grosseto2 2-1 Nuovo Campobasso2
F 21/08 Viterbese2 2-1 Gubbio2
F 21/08 ACD Virtus Entella1 1-0 US Fiorenzuola1
F 21/08 Triestina12 1-1 Trento4
F 21/08 Feralpisalo1 0-1 Pro Patria2
F 21/08 Robur Siena S.S.D.2 1-1 Fermana3
F 21/08 Societa Sportiva Mat1 1-1 Montevarchi13
F 21/08 Pontedera2 1-3 Mantova3
F 21/08 Vis Pesaro2 0-1 Modena1
F 21/08 Renate AC4 1-3 Seregno6
F 21/08 Legnago Salus1 0-3 Lucchese1
F 21/08 Teramo 2-0 Nuova Monterosi1
F 21/08 Vibonese2 0-0 Catania4
F 21/08 Palermo 4-1 AZ Picerno ASD3
F 21/08 USD Virtus Verona4 1-1 Giana1
F 21/08 Pro Vercelli1 0-0 Us Pergolettese4
F 19/08 Pescara3 2-0 Olbia2
F 15/11/17 Albinoleffe1 2-0 Pro Piacenza1
F 17/10/17 Bisceglie 19132 2-0 Virtus Francavilla2
F 12/09/17 Rende 0-2 Reggina4
F 29/08/17 Catania 6-0 USD Akragas12
F 29/08/17 Catanzaro2 1-2 Rende11
F 20/08/17 Fano Calcio3 0-0 Ravenna2
F 20/08/17 Pistoiese1 0-1 Pontedera2
F 20/08/17 AC Monopoli4 1-0 A.S Andria Bat1
F 20/08/17 Gavorrano2 0-1 Prato1
F 20/08/17 SudTirol 1-0 Triestina
F 20/08/17 Carrarese2 2-2 Cuneo3
F 20/08/17 Fondi 3-1 Fermana1
F 20/08/17 USD Akragas2 1-3 ASD Sicula Leonzio1
F 13/08/17 Prato2 1-1 Robur Siena S.S.D.1
F 13/08/17 Bisceglie 19131 4-1 AC Monopoli4
F 13/08/17 Santarcangelo4 0-2 Fano Calcio12
F 13/08/17 Modena11 1-1 Pistoiese3
F 13/08/17 Cuneo5 1-2 Monza1
F 10:00 Venezia3 3-1 Matera13
F 08/03/17 Venezia1 3-1 Padova2
F 08/03/17 Ancona2 2-2 Matera1
F 01/03/17 Matera 1-0 Ancona1
F 22/02/17 Padova2 1-1 Venezia2
S 14/02/17 Taranto Sport - Matera
F 08/02/17 Como3 1-1 Venezia2
F 08/02/17 Tuttocuoio2 0-1 Padova1
F 08/02/17 Teramo1 1-1 Ancona
F 23/11/16 Pontedera2 1-3 Tuttocuoio2
F 23/11/16 Taranto Sport2 1-0 Messina
F 23/11/16 Foggia11 0-1 Matera3
F 23/11/16 Carrarese2 0-1 Padova13
F 23/11/16 Teramo1 2-0 Robur Siena S.S.D.2
F 22/11/16 Venezia2 0-0 Reggiana4
F 22/11/16 Ancona4 2-1 Mar Ratase3
F 16/11/16 Como2 1-0 Giana1
F 09/11/16 Matera 2-1 Lecce3
F 09/11/16 Mar Ratase1 2-1 US Casertana 19081
F 09/11/16 Arezzo1 1-1 Tuttocuoio1
F 09/11/16 Pontedera1 3-1 Feralpisalo
F 09/11/16 A.S Andria Bat3 1-1 Foggia1
F 08/11/16 SudTirol3 0-4 Venezia1
F 08/11/16 Ancona2 1-0 Alma Juventus Fano1
F 02/11/16 Como 1-0 Cremonese2
F 02/11/16 Teramo1 2-2 Lupa Roma1
F 02/11/16 Robur Siena S.S.D. 2-0 Viterbese
F 02/11/16 Taranto Sport1 1-1 Cosenza Calcio 19142
F 02/11/16 Giana 1-1 Alessandria2
F 02/11/16 Messina1 2-0 Catania2
F 02/11/16 Livorno2 0-0 Carrarese2
F 01/11/16 Padova2 2-1 Bassano2
F 01/11/16 Modena 0-3 Reggiana2
F 23/10/16 Hegelmann Litauen - Nevezis Kedainiai
F 23/10/16 Kazlu Ruda - Banga Gargzdai
F 23/10/16 FK Zalgiris Vilnius - FK Palanga
F 23/10/16 Dziugas Telsiai - FBK Kaunas
F 23/10/16 Krazante - Silute
F 23/10/16 Baltija Panevezys - Alytis Alytus
F 23/10/16 FK Trakai II - Taip
F 23/10/16 Lokomotyvas Radvilis - FK Minija
F 19/10/16 Messina3 2-0 Vibonese1
F 19/10/16 Pro Piacenza2 1-4 Giana1
F 19/10/16 Virtus Francavilla1 1-1 Lecce2
F 19/10/16 Foggia1 4-1 Juve Stabia1
F 19/10/16 Prato3 0-2 Arezzo3
F 15/10/16 FBK Kaunas - Banga Gargzdai
F 15/10/16 FK Trakai II - Baltija Panevezys
F 15/10/16 FK Palanga - Dziugas Telsiai
F 15/10/16 Kazlu Ruda - Lokomotyvas Radvilis
F 15/10/16 Taip - FK Minija
F 15/10/16 Nevezis Kedainiai - Silute
F 15/10/16 Krazante - FK Zalgiris Vilnius
F 15/10/16 Alytis Alytus - Hegelmann Litauen
F 08/10/16 FK Palanga - Taip
F 08/10/16 FK Minija - Dziugas Telsiai
F 08/10/16 FK Trakai II - Krazante
F 08/10/16 Nevezis Kedainiai - Alytis Alytus
F 08/10/16 Banga Gargzdai - FK Zalgiris Vilnius
F 08/10/16 Baltija Panevezys - FBK Kaunas
F 08/10/16 Kazlu Ruda - Hegelmann Litauen
F 08/10/16 Silute - Lokomotyvas Radvilis