Football.biz
F 26/10 Kabel Novi Sad - FK Backa Backa Palan
F 26/10 Radnicki Pirot - Radnicki 1923 Kraguj
F 26/10 FK Buducnost Dobanov - FK Zarkovo
F 26/10 Graficar - Zlatibor Cajetina
F 26/10 Novi Pazar - FK Sindelic Nis
F 26/10 FK Bezanija - FK Trajal Krusevac
F 26/10 Semendrija 1924 - Dinamo Vranje
F 19/10 FK Buducnost Dobanov 0-0 Zlatibor Cajetina
F 19/10 Radnicki Pirot 0-0 FK Backa Backa Palan
F 19/10 Zemun 0-0 Radnicki 1923 Kraguj
F 18/10 Graficar 0-0 FK Sindelic Nis
F 05/10 Kabel Novi Sad - Zemun
F 05/10 Zlatibor Cajetina - FK Zarkovo
F 05/10 FK Sindelic Nis - FK Trajal Krusevac
F 05/10 Semendrija 1924 - Radnicki Pirot
F 04/10 Metalac Gornji Milan - FK Bezanija
F 31/08 SV Kuchl 0-0 Bischofshofen
F 31/08 Santa Ana 0-0 Vocklamarkt
F 31/08 Kabel Novi Sad 0-0 FK Zarkovo
F 31/08 ATSV Stadl Paura 0-0 SC Weiz
F 31/08 Borac Cacak 0-0 FK Buducnost Dobanov
F 31/08 Radnicki Pirot 0-0 FK Trajal
F 31/08 FC Martigny Sports - Olympique de Geneve
F 31/08 Azzurri 90 - Echallens
F 31/08 US Terre Sainte - FC Naters
F 31/08 La Chaux-de-Fonds - Vevey Sports
F 31/08 Grand-Lancy - Chenois
F 31/08 Dinamo Vranje 0-0 Zlatibor Cajetina
F 31/08 FK Backa Backa Palan 0-0 FK Sindelic Nis
F 31/08 Meyrin - Young Boys U21
F 31/08 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 Metalac Gornji Milan
F 31/08 Lausanne SportsU21 - Bulle
F 30/08 Zemun 0-0 FK Bezanija
F 30/08 Semendrija 1924 0-0 Graficar
F 26/10 Zemun1 2-2 Metalac Gornji Milan3
F 19/10 Kabel Novi Sad 1-0 Dinamo Vranje1
F 19/10 FK Trajal Krusevac2 0-0 Semendrija 19241
F 19/10 Novi Pazar1 2-1 Metalac Gornji Milan3
F 18/10 FK Bezanija1 0-0 FK Zarkovo2
F 12/10 Zlatibor Cajetina3 1-0 FK Bezanija15
F 12/10 FK Zarkovo3 1-1 FK Trajal Krusevac1
F 12/10 Radnicki 1923 Kraguj3 0-1 Novi Pazar2
F 12/10 FK Backa Backa Palan5 1-0 Zemun3
F 12/10 Metalac Gornji Milan2 0-0 Graficar2
F 12/10 FK Sindelic Nis2 3-2 FK Buducnost Dobanov2
F 12/10 Dinamo Vranje2 2-1 Radnicki Pirot3
F 12/10 Semendrija 19242 2-1 Kabel Novi Sad
F 09/10 Novi Pazar 0-1 FK Backa Backa Palan6
F 09/10 Zemun5 0-0 Dinamo Vranje3
F 09/10 Radnicki Pirot3 0-1 Kabel Novi Sad4
F 20/11/17 Jagodina 0-2 Metalac Gornji Milan
F 19/11/17 FK Sindelic Nis 1-0 FK Buducnost Dobanov
F 18/11/17 Teleoptik 4-0 Proleter
F 18/11/17 Radnicki 1923 Kraguj 1-1 FK Bezanija
F 18/11/17 Sevojno Uzice 2-0 FK Temnic
F 18/11/17 Novi Pazar 2-1 Dinamo Vranje
F 18/11/17 Karadjordje Topola1 0-0 CSK Pivara Celarevo5
F 17/11/17 Indjija4 1-0 Radnicki Pirot
F 13/11/17 Sevojno Uzice5 2-3 Karadjordje Topola2
F 13/11/17 Dinamo Vranje 4-1 FK Sindelic Nis
F 12/11/17 FK Bezanija4 2-0 Novi Pazar3
F 12/11/17 Radnicki Pirot5 1-0 Teleoptik1
F 12/11/17 FK Buducnost Dobanov 4-0 Jagodina1
F 11/11/17 Metalac Gornji Milan2 3-0 CSK Pivara Celarevo
F 11/11/17 Proleter3 2-0 Radnicki 1923 Kraguj15
F 10/11/17 FK Temnic 0-2 Indjija
F 06/11/17 FK Sindelic Nis3 2-2 FK Bezanija3
F 05/11/17 CSK Pivara Celarevo 2-2 FK Buducnost Dobanov
F 05/11/17 Novi Pazar 1-1 Proleter
F 05/11/17 Karadjordje Topola 0-2 Metalac Gornji Milan
F 04/11/17 Jagodina 0-0 Dinamo Vranje
F 04/11/17 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 Radnicki Pirot
F 04/11/17 Indjija 2-0 Sevojno Uzice
F 03/11/17 Teleoptik 0-0 FK Temnic
F 30/10/17 Proleter2 1-0 FK Sindelic Nis4
F 30/10/17 Dinamo Vranje4 1-0 CSK Pivara Celarevo1
F 29/10/17 Radnicki Pirot3 1-0 Novi Pazar2
F 29/10/17 FK Buducnost Dobanov2 0-0 Metalac Gornji Milan2
F 29/10/17 Indjija12 1-1 Karadjordje Topola2
F 29/10/17 FK Bezanija 2-0 Jagodina
S 28/10/17 Sevojno Uzice 0-0 Teleoptik
F 27/10/17 FK Temnic1 2-2 Radnicki 1923 Kraguj
F 23/10/17 CSK Pivara Celarevo15 0-0 FK Bezanija13
F 08:30 Novi Pazar 1-1 FK Temnic
F 08:30 Radnicki 1923 Kraguj1 0-2 Sevojno Uzice4
F 21/10/17 Metalac Gornji Milan 0-2 Dinamo Vranje
F 21/10/17 Karadjordje Topola 1-0 FK Buducnost Dobanov
F 21/10/17 FK Sindelic Nis3 2-0 Radnicki Pirot14
F 21/10/17 Jagodina 2-2 Proleter
F 20/10/17 Teleoptik1 2-1 Indjija2
F 16/10/17 Dinamo Vranje12 1-0 FK Buducnost Dobanov13
F 15/10/17 FK Bezanija1 0-1 Metalac Gornji Milan3
F 15/10/17 Radnicki Pirot 3-1 Jagodina1
F 15/10/17 Sevojno Uzice3 0-0 Novi Pazar
F 15/10/17 FK Temnic 0-2 FK Sindelic Nis
F 14/10/17 Proleter 3-0 CSK Pivara Celarevo
F 14/10/17 Teleoptik2 2-0 Karadjordje Topola12
F 13/10/17 Indjija3 0-2 Radnicki 1923 Kraguj3
F 09/10/17 Jagodina 1-0 FK Temnic
F 08/10/17 Metalac Gornji Milan3 1-2 Proleter4
F 08/10/17 CSK Pivara Celarevo2 2-1 Radnicki Pirot4
F 08/10/17 FK Buducnost Dobanov1 1-1 FK Bezanija6
F 07/10/17 Novi Pazar1 4-3 Indjija4
F 07/10/17 Karadjordje Topola4 0-0 Dinamo Vranje3
F 07/10/17 Radnicki 1923 Kraguj3 1-0 Teleoptik1
F 07/10/17 FK Sindelic Nis 1-1 Sevojno Uzice
F 02/10/17 FK Temnic 2-2 CSK Pivara Celarevo
F 02/10/17 Proleter2 3-1 FK Buducnost Dobanov1
F 01/10/17 Radnicki Pirot 0-3 Metalac Gornji Milan
F 01/10/17 Teleoptik 0-0 Novi Pazar
S 30/09/17 Indjija 0-0 FK Sindelic Nis
S 30/09/17 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 Karadjordje Topola
S 30/09/17 Sevojno Uzice 0-0 Jagodina
F 29/09/17 FK Bezanija2 1-2 Dinamo Vranje4
F 25/09/17 Dinamo Vranje4 1-0 Proleter2
F 24/09/17 Metalac Gornji Milan11 2-0 FK Temnic2
F 24/09/17 FK Sindelic Nis 0-0 Teleoptik1
F 24/09/17 Jagodina1 0-0 Indjija3
F 24/09/17 CSK Pivara Celarevo2 3-1 Sevojno Uzice1
F 24/09/17 FK Buducnost Dobanov2 3-1 Radnicki Pirot2
S 23/09/17 Karadjordje Topola - FK Bezanija
S 23/09/17 Novi Pazar - Radnicki 1923 Kraguj
F 16/09/17 Sevojno Uzice1 0-2 Metalac Gornji Milan2
F 16/09/17 Novi Pazar 2-0 Karadjordje Topola
F 16/09/17 FK Temnic2 2-0 FK Buducnost Dobanov1
F 16/09/17 Radnicki 1923 Kraguj3 0-1 FK Sindelic Nis2
F 16/09/17 Indjija3 1-0 CSK Pivara Celarevo1
F 16/09/17 Radnicki Pirot5 3-5 Dinamo Vranje1
F 15/09/17 Proleter3 3-2 FK Bezanija3
F 15/09/17 Teleoptik3 0-2 Jagodina2