Football.biz
29/09 21:10 Temperley -:- Talleres Cordoba
20:30 Boca Juniors -:- Patronato Parana
F 15/09 South Africa (w) - Cameroon (w)
F 11/08 Godoy Cruz Antonio T 0-0 Racing Club
F 30/03 Huracan Las Heras 0-0 Estudiantes Rio Cuar
F 21/02 Melbourne City (w) - Canberra United (w)
F 27/11/20 CA Huracan 0-0 Patronato Parana
F 15:00 Godoy Cruz Antonio T3 3-3 Racing Club3
F 08/09 Defensa Y Justicia1 0-0 Club Atletico Tigre2
F 18/08 Gimnasia La Plata15 2-3 Argentinos juniors3
F 11/08 Estudiantes Rio Cuar3 1-1 Talleres Cordoba2
F 04/08 Boca Juniors4 0-0 River Plate6
F 04/08 Club Atletico Tigre3 2-1 Independiente1
F 20/07 Sarmiento Junin4 0-1 Temperley2
F 14/07 San Telmo3 1-0 Banfield3
F 13/07 Villa San Carlos3 0-1 Patronato Parana2
F 19/05 Talleres Rem de Esca14 0-4 Temperley3
F 17/05 Newells Old Boys23 0-1 Sarmiento Junin4
F 12/05 Estudiantes de San L 1-2 Villa San Carlos1
F 21/04 Huracan Las Heras11 1-4 Estudiantes Rio Cuar14
F 14/04 San Martin San Juan2 2-2 Racing Club2
F 07/04 Atletico Tucuman1 1-2 River Plate
F 07/04 Talleres Cordoba2 1-1 Velez Sarsfield14
F 06/04 Patronato Parana4 2-2 Lanus2
F 30/03 Deportivo Madryn11 0-1 Banfield13
F 30/03 Boca Unidos3 1-2 Godoy Cruz Antonio T5
F 25/03 San Lorenzo1 0-2 Defensa Y Justicia1
F 24/03 Boca Juniors4 3-0 Defensores de Belgra2
F 23/03 Gimnasia La Plata(N) 5-0 Sood G3
F 17/03 Racing Club1 3-1 Sportivo Belgrano13
F 17/03 Colon de Santa Fe14 0-1 Argentinos juniors1
F 17/03 Deportivo Laferrere1 0-2 San Telmo
F 10/03 Independiente1 1-0 Villa Mitre3
F 10/03 Atletico Tucuman(N) 3-0 Comunicaciones BsAs2
F 10/03 Banfield1 2-0 Club Atletico Guemes3
F 03/03 Boca Juniors1 2-1 Claypole3
F 02/03 Defensa Y Justicia2 1-0 Estudiantes de Caser2
F 02/03 Talleres Cordoba12 0-0 Atletico Rafaela3
F 01/03 San Martin Tucuman1 0-1 San Martin San Juan1
F 23/02 Lanus1 3-1 Real Pilar2
F 21/02 Atletico Atlanta2 0-0 Villa San Carlos2
F 20/02 Club Atletico Tigre 1-1 Alvarado Mar del Pla2
F 19/02 Defensores de Belgra4 4-2 Almirante Brown3
F 18/02 San Lorenzo3 3-0 Liniers1
F 17/02 Velez Sarsfield2 3-1 Deportivo Camioneros2
F 10/02 River Plate 4-1 Defensores Pronuncia
F 10/02 CA Huracan3 1-1 Estudiantes de San L2
F 28/01 Arsenal de Sarandi1 0-1 Huracan Las Heras4
F 13/01 Colon de Santa Fe3 1-0 Club Cipolletti12
F 12/01 Rosario Central2 0-3 Boca Unidos3
F 12/11/17 River Plate2 3-0 Deportivo Moron2
F 10/11/17 Atletico Tucuman2 0-0 Rosario Central2
F 24/10/17 Atletico Tucuman13 1-0 Velez Sarsfield1
F 23/10/17 Olimpo Bahia Blanca3 0-1 Deportivo Moron1
F 23/10/17 Godoy Cruz Antonio T14 2-3 Rosario Central1
F 18/10/17 River Plate 4-1 Atletico Atlanta1
F 09/10/17 Belgrano3 1-2 Atletico Atlanta3
F 07/10/17 River Plate1 3-0 Defensa Y Justicia5
F 06/10/17 CA Huracan1 0-0 Velez Sarsfield5
F 04/10/17 Atletico Tucuman2 4-0 Sarmiento Junin16
F 04/10/17 Union Santa Fe2 0-0 Deportivo Moron
F 04/10/17 Olimpo Bahia Blanca1 3-2 Gimnasia Mendoza3
F 28/09/17 Godoy Cruz Antonio T 2-1 Banfield
F 27/09/17 Rosario Central16 1-0 Boca Juniors2
S 20/09/17 Atletico Atlanta 0-0 Pacifico1
F 19/09/17 Independiente 1-2 Atletico Tucuman3
F 13/09/17 Boca Juniors2 1-0 Guillermo Brown2
F 06/09/17 Sarmiento Junin3 3-1 Sacachispas5
F 04/09/17 Newells Old Boys 1-2 Godoy Cruz Antonio T13
F 04/09/17 Aldosivi Mar del Pla3 0-1 Velez Sarsfield3
F 03/09/17 Rosario Central 2-1 Deportivo Riestra2
F 02/09/17 Defensores Belgrano 2 1-1 Belgrano3
F 01/09/17 CA Huracan2 1-0 Colon de Santa Fe3
F 01/09/17 Atletico Rafaela1 2-4 Banfield1
F 01/09/17 Talleres Cordoba1 1-1 Gimnasia Mendoza5
F 01/09/17 Racing Club12 2-4 Olimpo Bahia Blanca2
F 21/08/17 Temperley3 0-2 Defensa Y Justicia
F 20/08/17 River Plate1 4-1 Instituto13
F 20/08/17 Deportivo Moron3 1-0 San Lorenzo
F 18/08/17 Racing Club3 2-1 Atletico Mitre de Sa3
F 16/08/17 Lanus2 1-2 Union Santa Fe3
F 15/08/17 River Plate1 3-0 CA Atlas2
F 15/08/17 San Lorenzo2 1-1 Club Cipolletti3
F 14/08/17 Boca Juniors1 5-0 Gimnasia yTiro2
F 12/08/17 Rosario Central1 5-2 Atletico San Jorge3
S 09/08/17 Racing Club - Atletico Mitre de Sa
F 19/07/17 Argentinos juniors4 0-1 Instituto2
F 05/07/17 Guillermo Brown3 1-0 Chacarita juniors
S 04/07/17 Racing Club - Atletico Mitre de Sa
F 30/06/17 Temperley2 2-0 Sportivo Las Parejas2
S 29/06/17 Atletico Tucuman - All Boys
F 29/06/17 Union Santa Fe2 0-0 Nueva Chicago
S 29/06/17 Boca Juniors - Gimnasia yTiro
S 28/06/17 Argentinos juniors - Instituto
S 28/06/17 River Plate - CA Atlas
F 13/06/17 Godoy Cruz Antonio T 3-0 Santa Marina Tandil1
F 12/06/17 San Martin San Juan1 0-3 Atletico Atlanta2
F 12/06/17 Aldosivi Mar del Pla3 2-1 Central Cordoba SDE3
F 11/06/17 Newells Old Boys1 4-1 Central Norte Salta3
F 11/06/17 Estudiantes La Plata3 2-3 Pacifico3
F 09/06/17 Gimnasia La Plata2 0-1 Defensores Belgrano 12
F 08/06/17 Atletico Tucuman1 1-1 All Boys3
F 08/06/17 Lanus1 5-1 Si Bodi Pere Lachai1
F 08/06/17 Olimpo Bahia Blanca5 1-0 Ferro Carril Oeste G2
F 07/06/17 Colon de Santa Fe 1-0 Independiente Rivada2
F 07/06/17 Sarmiento Junin 1-0 CA Brown Adrogue
F 07/06/17 Atletico Rafaela2 1-0 Almagro5
S 05/06/17 Union Santa Fe - Nueva Chicago
F 01/06/17 Patronato Parana3 0-2 Deportivo Moron2
S 30/05/17 Sarmiento Junin - CA Brown Adrogue
S 30/05/17 Argentinos juniors - Instituto
S 30/05/17 San Martin San Juan - Atletico Atlanta
S 30/05/17 Temperley - Sportivo Las Parejas
S 30/05/17 Atletico Tucuman - All Boys
S 30/05/17 San Lorenzo - Club Cipolletti
S 30/05/17 River Plate - CA Atlas
S 30/05/17 Racing Club - Atletico Mitre de Sa
S 30/05/17 Newells Old Boys - Central Norte Salta
S 30/05/17 Gimnasia La Plata - Defensores Belgrano
S 30/05/17 Guillermo Brown - Chacarita juniors
S 30/05/17 Lanus - Si Bodi Pere Lachai
S 30/05/17 Aldosivi Mar del Pla - Central Cordoba SDE
S 30/05/17 Boca Juniors - Gimnasia yTiro
S 30/05/17 Atletico Rafaela - Almagro
S 30/05/17 Arsenal de Sarandi - Sacachispas
S 30/05/17 Olimpo Bahia Blanca - Ferro Carril Oeste G
S 30/05/17 Colon de Santa Fe - Independiente Rivada
S 30/05/17 Godoy Cruz Antonio T - Santa Marina Tandil
S 29/05/17 Talleres Cordoba - Defensores de Belgra
S 26/05/17 Atletico Tucuman - All Boys