Football.biz
F 19/04 Radotin2 1-0 Slovan Velvary1
F 15/04 Shirak3 0-0 FC Artsakh2
F 15/04 FC Avan Academy1 1-1 Banants2
F 15/04 FCBohemians1905 U213 3-2 Synot SlovackoU211
F 15/04 FC Viktoria PlzenU21 1-5 BrnoU211
F 11/04 Ararat Yerevan1 1-2 FC Pyunik2
F 11/04 FC Artsakh1 1-3 FC Avan Academy1
F 08/04 Mlada BoleslavU21 0-3 SK Sigma OlomoucU211
F 08/04 FC Avan Academy5 2-2 Shirak2
F 07/04 Alashkert3 1-0 FC Artsakh3
F 07/04 FC Pyunik2 1-2 Lori Vanadzor1
F 31/03 Lori Vanadzor 2-2 Ararat Yerevan
F 31/03 Banants1 1-1 FC Pyunik2
F 18/05 Asarums IF FK - IFO Bromolla IF
F 18/05 Husqvarna FF - Nosaby IF
F 18/05 IFK Lulea - Taftea IK
F 18/05 Lori Vanadzor - FC Pyunik
F 18/05 Dalstorps IF - Rappe GOIF
F 18/05 Assyriska - Motala AIF FK
F 18/05 Sodertalje - Varmbols FC
F 27/04 Vanersborg FK - Vanersborgs IF
F 27/04 IFK Stocksund - Sundbybergs
F 27/04 Savedalens IF - IK Gauthiod
F 27/04 Valbo FF - Taby
F 27/04 Hudiksvalls ABK - Kvarnsvedens IK
F 27/04 Lori Vanadzor - Shirak
F 27/04 Gottne IF - Pitea IF
F 27/04 Ararat Yerevan - FC Avan Academy
F 27/04 IFK Ostersund - Skelleftea FF
F 27/04 IFK Mora FK - IFK Lidingo FK
F 27/04 IFK Umea - Ytterhogdal IK
F 27/04 Taftea IK - IFK Timra
F 27/04 IFK Uddevalla - Lidkopings FK
F 27/04 IFK Lulea - Friska Viljor FC
F 27/04 Nassjo FF - Asarums IF FK
F 27/04 Assyriska IF i Norrk - Enskede IK
F 27/04 Syrianska Botkyrka I - Sodertalje
F 27/04 Huddinge IF - FC Stockholm Interna
F 27/04 Haninge - Newroz FC
F 27/04 IFO Bromolla IF - Dalstorps IF
F 27/04 FC Pyunik - Alashkert
F 27/04 IFK Hassleholm - Osterlen FF
F 27/04 Nosaby IF - Rappe GOIF
F 27/04 Raslatt SK - Hassleholms IF
F 27/04 IFK Berga - FK Almeboda/Linneryd
F 27/04 Skiljebo SK - Gamla Upsala SK
F 27/04 Husqvarna FF - Karlskrona AIF
F 27/04 Tyreso FF - Assyriska
F 27/04 AFK Linkoping - IFK Aspudden-Tellus
F 27/04 Varmbols FC - Motala AIF FK
F 19/11/17 Ararat Yerevan2 0-1 FC Pyunik13
F 18/11/17 Gandzasar Kapan2 2-2 Shirak3
F 17/11/17 Banants2 2-2 Alashkert3
F 05/11/17 Shirak3 0-1 Banants3
F 04/11/17 FC Pyunik1 0-0 Gandzasar Kapan3
F 03/11/17 Alashkert1 2-0 Ararat Yerevan1
F 29/10/17 Gandzasar Kapan 2-0 Ararat Yerevan
F 29/10/17 Shirak2 0-1 Alashkert1
F 28/10/17 Banants3 1-1 FC Pyunik2
F 22/10/17 Alashkert 0-3 Gandzasar Kapan2
F 21/10/17 Shirak5 0-0 FC Pyunik13
F 20/10/17 Banants4 0-0 Ararat Yerevan
F 15/10/17 FC Pyunik3 0-1 Alashkert3
F 14/10/17 Gandzasar Kapan2 2-0 Banants2
F 13/10/17 Ararat Yerevan1 2-2 Shirak1
F 01/10/17 Shirak3 1-1 Gandzasar Kapan5
F 30/09/17 Alashkert4 2-0 Banants2
S 29/09/17 FC Pyunik 0-0 Ararat Yerevan
F 27/09/17 Banants4 3-0 Shirak2
F 27/09/17 Ararat Yerevan2 1-3 Alashkert1
F 23/09/17 Gandzasar Kapan3 3-1 FC Pyunik2
F 17/09/17 Ararat Yerevan4 0-2 Gandzasar Kapan2
F 16/09/17 Alashkert14 1-0 Shirak14
F 15/09/17 FC Pyunik2 1-2 Banants1
F 10/09/17 FC Pyunik1 0-2 Shirak2
F 09/09/17 Ararat Yerevan2 1-2 Banants5
F 08/09/17 Gandzasar Kapan15 1-1 Alashkert4
F 27/08/17 Banants2 1-1 Gandzasar Kapan5
F 08:00 Shirak3 2-1 Ararat Yerevan2
F 25/08/17 Alashkert 5-1 FC Pyunik1
F 20/08/17 Ararat Yerevan2 0-0 FC Pyunik1
F 19/08/17 Gandzasar Kapan3 0-1 Shirak4
F 18/08/17 Banants2 2-2 Alashkert2
F 13/08/17 Shirak2 1-0 Banants2
F 12/08/17 Alashkert1 3-0 Ararat Yerevan2
F 11/08/17 FC Pyunik3 2-1 Gandzasar Kapan1
F 06/08/17 Gandzasar Kapan1 1-3 Ararat Yerevan3
F 06/08/17 Banants1 2-2 FC Pyunik3
F 31/05/17 Ararat Yerevan1 1-4 Alashkert3
F 31/05/17 Banants1 0-2 FC Pyunik4
F 31/05/17 Shirak3 0-0 Gandzasar Kapan1
F 28/05/17 Alashkert2 3-1 Shirak3
S 27/05/17 Sparta Praha (w) - Slavia Praha (w)
F 27/05/17 Gandzasar Kapan12 2-1 Banants2
S 27/05/17 Anundsjo IF - Skelleftea FF
F 27/05/17 FC Pyunik2 2-1 Ararat Yerevan5
F 20/05/17 Gandzasar Kapan2 1-1 FC Pyunik1
F 20/05/17 Ararat Yerevan2 2-3 Shirak2
F 19/05/17 Banants3 0-3 Alashkert1
S 14/05/17 FK Afips - Zhemchuzhina Sochi
F 14/05/17 Shirak1 1-0 Banants2
F 13/05/17 Ararat Yerevan4 1-2 Gandzasar Kapan2
F 13/05/17 Alashkert 3-3 FC Pyunik1
F 06/05/17 Gandzasar Kapan1 0-1 Alashkert2
F 06/05/17 Ararat Yerevan1 1-0 Banants3
F 06/05/17 FC Pyunik1 0-2 Shirak2
F 30/04/17 FC Pyunik2 0-0 Banants1
S 30/04/17 Stavropolye-2009 - Legion Dynamo
S 30/04/17 SKA Rostov - FK Krasnodar II
F 29/04/17 Gandzasar Kapan2 3-2 Shirak1
F 29/04/17 Alashkert1 3-1 Ararat Yerevan1
F 23/04/17 Shirak - Alashkert
F 23/04/17 FK Krasnodar II - Chernomorets Novoros
F 23/04/17 Torpedo Armavir - Alania Vladikavkaz
F 22/04/17 Banants - Gandzasar Kapan
F 21/04/17 Ararat Yerevan 0-0 FC Pyunik
F 16/04/17 FC Pyunik5 1-2 Gandzasar Kapan3
F 15/04/17 Shirak2 1-0 Ararat Yerevan11
F 14/04/17 Alashkert1 2-0 Banants12
S 09/04/17 Banants - Shirak
F 08/04/17 Gandzasar Kapan 2-1 Ararat Yerevan5
F 07/04/17 FC Pyunik1 0-3 Alashkert4
F 07/04/17 Shirak3 1-0 Banants1
F 05/03/17 Gandzasar Kapan1 2-0 FC Pyunik1
F 05/03/17 Ararat Yerevan3 0-1 Shirak2
F 04/03/17 Banants 1-2 Alashkert4
F 04/12/16 Alashkert2 0-0 FC Pyunik1
F 03/12/16 Ararat Yerevan1 0-1 Gandzasar Kapan4
F 03/12/16 Shirak3 1-0 Banants1
F 27/11/16 Ararat Yerevan2 1-1 Banants2