Football.biz
F 26/08/20 Rymarov 0-0 SK Prostejov
20/05 12:00 FC Viktoria Plzen -:- Dynamo Ceske Budejov
F 11:00 FK Kolin 0-0 Viktoria Zizkov
F 11:00 SK Cesky Brod 0-0 Chlumec nad Cidlinou
F 11:00 SK Motorlet Praha 0-0 Chrudim
F 11:00 Benesov 0-0 Teplice
F 11:00 SC Znojmo 0-0 Lisen
F 11:00 Povltava FA 0-0 FK MAS Taborsko
F 11:00 Karlovy Vary Dvory 0-0 Vysehrad
F 11:00 Dukla Prague 0-0 Aritma Praha
F 11:00 Slovan Rosice 0-0 Brno
F 11:00 Hlucin 0-0 Trinec
F 11:00 Odra Petrkovice 0-0 Sigma Olomouc
F 11:00 Vyskov 0-0 Synot Slovacko
F 10:00 Povltava FA 0-0 FK MAS Taborsko
F 15/09/20 FK Olympie Brezova 0-0 Hradec Kralove
F 26/08/20 Hranice KUNZ 0-0 Blansko
F 05/05 Sparta Praha3 0-3 Slavia Praha1
F 28/04 FC Viktoria Plzen1 1-0 Teplice1
F 28/04 Afjet Afyonspor 2-1 Usakspor1
F 28/04 Ankarademirspor4 1-0 Kahramanmarasspor3
F 28/04 Inegolspor 1-1 S.Urfaspor
F 28/04 Manisa BB Spor 6-0 Gumushanespor
F 28/04 Ergene Velimese 2-1 Erzincanspor
F 28/04 Sancaktepe Belediye 0-2 Amedspor
F 28/04 Corum Belediyespor 1-0 Zonguldak
F 28/04 Nigde Belediyespor1 1-3 Hekimoglu Trabzon
F 28/04 Kocaelispor 4-1 Hacettepe SK
F 27/04 Sigma Olomouc2 0-3 Slavia Praha
F 07/04 FC Viktoria Plzen2 1-0 Slovan Liberec4
F 07/04 Sparta Praha 4-1 Baumit Jablonec2
F 07/04 Teplice 2-1 Mlada Boleslav2
F 26/03 Mlada Boleslav2 2-2 Synot Slovacko2
F 17/03 Sparta Praha2 1-1 Banik Ostrava14
F 09/03 Bohemians 19051 0-2 Sigma Olomouc2
F 03/03 Slovan Liberec2 1-0 Dynamo Ceske Budejov1
F 03/03 Slavia Praha1 10-3 Karlovy Vary Dvory3
F 03/03 FK Graffin Vlasim 2-3 Baumit Jablonec1
F 03/03 Teplice2 2-0 Brno1
F 02/03 FC Viktoria Plzen 3-1 Hradec Kralove
F 10/02 FC Viktoria Plzen1 7-0 FK Prepere1
F 10/02 Slovan Liberec1 1-1 Viktoria Zizkov
F 10/02 Sigma Olomouc2 3-1 Domazlice3
F 09/02 Banik Ostrava2 2-0 Trinec1
F 19/01 Slavia Praha 4-1 Dukla Prague2
F 09/10/20 Hradec Kralove4 1-1 Marila Pribram3
F 07/10/20 Brno4 1-0 Vysocina jihlava1
F 30/09/20 MFK Karvina2 2-3 FK Graffin Vlasim
F 30/09/20 FK MAS Taborsko 0-3 Bohemians 19052
F 30/09/20 Sparta Praha1 2-0 Blansko3
F 10/11/17 FC Viktoria Plzen2 2-2 Synot Slovacko
F 01/11/17 Slovan Liberec2 2-2 MFK Karvina6
F 25/10/17 Vysocina jihlava1 1-3 Slavia Praha1
F 25/10/17 Sparta Praha4 1-1 Banik Ostrava8
F 25/10/17 FK Graffin Vlasim 1-1 Tescoma Zlin1
F 25/10/17 Domazlice 2-4 Mlada Boleslav2
F 24/10/17 Teplice1 2-3 Hradec Kralove
F 24/10/17 Sigma Olomouc2 3-4 Baumit Jablonec3
F 05/10/17 FC Viktoria Plzen 4-1 Opava
F 04/10/17 Usti nad Labem2 0-2 Synot Slovacko1
F 04/10/17 FC Pisek 0-2 Tescoma Zlin
F 27/09/17 Valasske Mezirici 0-6 Banik Ostrava
F 20/09/17 Slavia Praha 5-1 Trinec2
F 20/09/17 SC Znojmo2 0-1 Sparta Praha4
F 20/09/17 Slavia Kromeriz3 0-4 MFK Karvina2
F 20/09/17 Vysocina jihlava2 1-0 FK Banik Sokolov1
F 20/09/17 Baumit Jablonec 2-1 Viktoria Zizkov1
F 20/09/17 Mlada Boleslav 3-0 Marila Pribram1
F 20/09/17 Zivanice1 0-8 Sigma Olomouc
F 20/09/17 Sardice2 0-0 Slovan Liberec1
F 20/09/17 HFK Olomouc 1-8 Hradec Kralove
F 20/09/17 Domazlice3 3-2 Dukla Prague2
F 19/09/17 Bohemians 19052 1-1 FK Graffin Vlasim3
F 19/09/17 FK MAS Taborsko1 3-4 Teplice
F 10:59 Vyskov3 1-4 Vysocina jihlava1
F 15/08/17 SK Prostejov5 1-3 Opava
F 09/08/17 Dobris1 0-3 Slovan Liberec
F 09/08/17 Stechovice1 1-3 Marila Pribram2
F 09/08/17 Valasske Mezirici2 3-1 Lisen1
F 09/08/17 Sokol Brozany2 0-4 Viktoria Zizkov1
F 09/08/17 Jiskra Usti nad Orli1 1-1 Synot Slovacko2
F 09/08/17 SK Prevysov2 0-2 Dukla Prague2
F 09/08/17 Slavicin1 0-2 MFK Karvina1
F 09/08/17 Zdirec nad Doubravou 0-4 Trinec2
F 09/08/17 Loko Vltavin2 2-3 Teplice
F 09/08/17 Spartak Hulin2 0-5 Banik Ostrava
F 09/08/17 Jiskra Mseno1 1-4 Baumit Jablonec
F 09/08/17 Kozlovice4 0-2 Slavia Kromeriz2
F 09/08/17 Zivanice3 1-0 SK Slovan Varnsdorf1
F 09/08/17 FC Pisek1 1-1 Pardubice
F 09/08/17 FK Kraluv Dvur 1-2 FK MAS Taborsko3
F 09/08/17 SK Zapy5 2-4 FK Banik Sokolov1
F 08/08/17 HFK Olomouc2 2-1 Brno
F 08/08/17 Benesov4 1-5 Bohemians 19051
F 08/08/17 Sardice1 1-0 Vitkovice1
F 08/08/17 Odra Petrkovice5 1-1 SC Znojmo1
F 08/08/17 Hlucin2 1-1 Sigma Olomouc2
F 08/08/17 FK Pencin Turnov 1-3 Usti nad Labem2
F 08/08/17 Slovan Velvary1 0-1 Hradec Kralove
F 02/08/17 Slavoj Vysehrad13 1-1 FK Graffin Vlasim4
F 25/07/17 SK Vysoke Myto 1-2 Pardubice
F 23/07/17 Sokol Tasovice1 1-4 Sardice1
F 23/07/17 Cerveny Kostelec1 1-7 Hradec Kralove
F 23/07/17 FK Chomutov12 1-2 Slavoj Vysehrad4
F 23/07/17 Stara Rise2 0-3 Lisen1
F 22/07/17 Cechie Vykan2 0-4 Usti nad Labem
F 22/07/17 SK Cesky Brod1 3-4 Loko Vltavin
F 22/07/17 FK Louny 0-7 FK Banik Sokolov
F 22/07/17 Zivanice2 2-2 Olymp.Hradec Kralove
F 22/07/17 Slovan Velvary1 1-0 Dynamo Ceske Budejov
F 22/07/17 Polna1 0-3 SC Znojmo1
F 22/07/17 Spolana Neratovice1 0-2 SK Prevysov2
F 22/07/17 Slavicin2 6-0 Otrokovice12
F 22/07/17 Bohumin4 0-4 Odra Petrkovice2
F 22/07/17 HFK Olomouc2 2-0 Frydek-Mistek2
F 22/07/17 Kozlovice1 3-0 Unicov1
F 22/07/17 Meteor Praha1 1-4 FK Graffin Vlasim3
F 19/07/17 Marianske Lazne 1-4 Viktoria Zizkov
F 19/07/17 Jesenik1 2-4 Opava
F 10:00 Dobris2 5-2 SK Kladno
F 10:00 FK Nejdek2 1-3 FK Chomutov2
F 10:00 Sumperk2 1-3 HFK Olomouc2
F 10:00 Stresovice1 1-3 Banik Sous1
F 10:00 FK Louny3 4-1 SK Motorlet Praha4
F 10:00 Spolana Neratovice3 2-1 Admira Praha
F 10:00 Provodov1 2-2 Slavicin2
F 10:00 Bohumin3 4-2 Dolni Benesov1
F 10:00 AFK Tisnov1 3-3 Slovan Rosice2
F 10:00 Strani1 2-1 Bzenec3
F 10:00 FC Vsetin2 1-2 Brumov4