Football.biz
F 07/09/19 USD Castellanzese1 0-1 US Folgore Caratese3
F 06/12/20 ACSD Saluzzo 0-0 Sanremese
F 06/12/20 Rieti 0-0 Atletico Porto Sante
F 06/12/20 Gavorrano 0-0 LAquila
F 31/10/20 Cjarlins Muzane 0-0 Luparense FC
F 11/10/20 Atletico Porto Sante 0-0 Cynthiabalonga
F 04/10/20 Arconatese 0-0 Sanremese
F 04/10/20 Rende 0-0 Cittanovese
F 04/10/20 Scandicci 0-0 Robur Siena S.S.D.
F 04/10/20 Chieri 0-0 Legnano
F 04/10/20 ASD Seravezza Calcio 0-0 SSD Marignanese
F 03/10/20 A.S.D. Bra 0-0 SC Caronnese
F 20/10/19 Savona 0-0 A.S.D. Bra
F 07/09/19 Cattolica SM Calcio 0-0 Atletico Porto Sante
F 24/08/19 Castrovillari 0-0 FC Francavilla
F 18/08/19 Gladiator 1924 0-0 ACD San Tommaso
F 13/01 ASD San Giorgio-Sedi3 2-2 Union Feltre Asd2
F 13/01 Derthona5 1-2 TSV Klausdorf3
F 10/01 ASD Grassina 2-2 ASD Cannara23
F 10/01 Legnano4 0-1 ASD Imperia15
F 10/01 ASD Lanusei1 2-0 Giugliano12
F 10/01 Nardo2 2-1 Team Altamura13
F 10/01 Citta di Fasano2 1-0 ASD Molfetta3
F 10/01 AC Este4 0-2 US Adriese2
F 10/01 GSD Ambrosiana2 2-1 Virtus Bolzano3
F 10/01 Belluno12 1-0 ASD Caldiero Terme1
F 10/01 USD Castellanzese1 3-2 A.S. Varese3
F 10/01 Aglianese3 2-2 Real Forte Querceta1
F 10/01 UC Sinalunghese 1-1 LAquila2
F 10/01 Azy based nano Bo14 2-2 APDC Chions2
F 10/01 Scanzorosciate4 1-0 Ponte San Pietro3
F 10/01 USD Casatese1 2-3 A.C. Crema 1908
F 10/01 Castelnuovo1 1-3 Vastogirardi4
F 10/01 Tiferno Lerchi5 2-1 ASD Lornano Badese3
F 10/01 As Casale Calcio3 1-1 Fossano Calcio11
F 10/01 FC Savoia 19084 1-0 USD Latte Dolce3
F 10/01 AS Ostia Mare2 3-0 San Donato Tavarnell4
F 10/01 FBC Gravina1 0-0 FC Francavilla4
F 10/01 Forli5 1-0 ASD Sasso Marconi3
F 10/01 Sassari Torres14 2-1 Gladiator4
F 10/01 FB Brindisi 19123 1-1 USD Bitonto14
F 10/01 ACSD Saluzzo1 0-0 Derthona14
F 10/01 ASD San Luca17 2-1 Citta Di S. Agata11
F 10/01 US Corticella14 2-1 Ghivizzano24
F 10/01 Latina2 3-0 Afragolese 19443
F 10/01 Franciacorta 2-1 Tritium
F 10/01 ASD Flaminia Civita 2 3-2 Gavorrano11
F 09/01 Union Feltre Asd1 3-5 Luparense FC3
F 06/01 Vastese1 2-2 Nuovo Campobasso2
F 06/01 A.S. Varese1 1-2 Arconatese13
F 19/11/17 Potenza13 3-3 FBC Gravina5
F 19/11/17 Team Altamura13 1-0 AZ Picerno ASD14
F 19/11/17 ACD Campodarsego4 4-2 Mantova4
F 19/11/17 Pro Sesto2 2-0 Pomigliano13
F 19/11/17 AS Ostia Mare1 0-0 Nuova Monterosi3
F 19/11/17 ASD Sasso Marconi1 4-0 Colligiana3
F 19/11/17 Cavese 1-0 Taranto Sport2
F 19/11/17 Tortoli4 3-0 Anzio Calcio 192412
F 19/11/17 Macedonian Neapolis5 0-1 Nardo1
F 19/11/17 USD Virtus Verona1 1-0 Montebelluna3
F 19/11/17 Scanzorosciate3 1-0 Dro Calcio3
F 19/11/17 Lumezzane2 3-1 Virtus Bergamo2
F 13/11/17 US Inveruno1 0-1 Como3
F 12/11/17 Lentigione12 0-0 US Pianese2
F 12/11/17 Trastevere Calcio 1-0 Budoni3
F 12/11/17 Imolese5 5-2 Rimini3
F 12/11/17 As Casale Calcio3 0-0 Pro Sesto3
F 12/11/17 Virtus Francavilla15 1-2 Societa Sportiva Mat
F 12/11/17 Nerostellati Frattes2 0-2 Audace Cerignola2
F 12/11/17 Virtus Bergamo3 0-1 Caravaggio2
F 12/11/17 Savona3 0-1 Esperia Viareggio1
F 12/11/17 Pomigliano13 0-1 Team Altamura3
F 12/11/17 US Palmese14 2-4 ASD Troina13
F 12/11/17 Ercolanese 192412 1-1 Messina13
F 12/11/17 FBC Gravina23 2-3 Cavese14
F 12/11/17 Isola Capo Rizzuto12 0-1 Cittanovese1
F 12/11/17 Sarnese1 0-1 Aversa Normanna3
F 12/11/17 Pro Patria2 2-0 Bustese3
F 05/11/17 Aversa Normanna2 2-2 Pomigliano3
F 05/11/17 Gelbison4 1-1 ASD Sancataldese24
F 05/11/17 Cavese 3-0 Nardo4
F 05/11/17 Correggese Calcio1 0-0 ASD Romagna2
F 05/11/17 Taranto Sport3 3-0 SSDC Frattese2
F 05/11/17 ASD Sasso Marconi2 0-0 Vigor Carpaneto1
F 05/11/17 Macedonian Neapolis3 0-5 AZ Picerno ASD1
F 05/11/17 Gragnano2 2-0 Sporting Fulgor2
F 05/11/17 Acireale13 1-0 Isola Capo Rizzuto2
F 05/11/17 Rimini1 4-1 Mezzolara12
S 28/10/17 Colligiana 0-0 Montevarchi
F 25/10/17 Vibonese 5-0 Polisportiva Paceco1
S 22/10/17 FBC Gravina 0-0 Nardo
S 22/10/17 Ebolitana 0-0 Portici 1906
S 22/10/17 ASD Anziolavinio 0-0 Nuova Monterosi
S 22/10/17 Pro Patria 0-0 Caravaggio
F 22/10/17 As Casale Calcio14 0-0 Olginatese12
S 22/10/17 Chieri 0-0 Varesina Calcio
S 22/10/17 Aprilia 0-0 Nuorese
S 22/10/17 ASD Sancataldese 0-0 Nocerina
S 22/10/17 Massese 0-0 Unione Sanremo
S 22/10/17 AC Voghera 0-0 Pomigliano
S 22/10/17 Villabiagio 0-0 US Pianese
S 22/10/17 Legnago Salus 0-0 Este
S 22/10/17 Calvi Noale 0-0 Mantova
F 22/10/17 US Palmese4 3-3 Gela3
S 22/10/17 Mezzolara 0-0 ASD Romagna
S 22/10/17 Lecco 0-0 Bustese
F 22/10/17 Ercolanese 19241 2-1 Acireale13
S 22/10/17 A.S. Varese 0-0 SC Caronnese
S 22/10/17 Vis Pesaro 0-0 Montevarchi
S 22/10/17 FC Francavilla 0-0 Taranto Sport
S 22/10/17 Castelfidardo 0-0 Nuovo Campobasso
F 22/10/17 Sangiovannese1 0-1 US Fiorenzuola2
S 22/10/17 Rovigo Calcio 0-0 ACD Campodarsego
F 22/10/17 Seregno1 1-3 Pro Sesto2
S 22/10/17 FBC Finale 0-0 TSV Klausdorf
S 22/10/17 Tuttocuoio 0-0 ASD Sasso Marconi
S 22/10/17 Ciliverghe Mazzano 0-0 Trento
F 22/10/17 Messina2 2-2 ASD Troina12
S 22/10/17 Olympia Agnonese 0-0 Recanatese
S 22/10/17 Lentigione 0-0 Sansepolcro ASD
S 22/10/17 US Inveruno 0-0 A.S.D. Bra
S 22/10/17 Lupa Roma 0-0 Tortoli
S 22/10/17 Darfo Boario 0-0 Us Pergolettese
F 22/10/17 USD Virtus Verona2 5-1 GSD Ambrosiana13
F 22/10/17 Montebelluna1 2-2 Clodiense3
S 22/10/17 Real Forte Querceta 0-0 Esperia Viareggio
S 22/10/17 Ponsacco 0-0 ASD Seravezza Calcio
S 22/10/17 USD Grumellese 0-0 Lumezzane
S 22/10/17 A.C. Crema 1908 0-0 Virtus Bergamo
S 22/10/17 Albalonga 0-0 AS Ostia Mare