Football.biz
F 07/09/19 SK Celadna4 1-4 FK Krnov2
F 30/08/19 Boskovice 0-0 Bystrc Kninicky
09:30 Tatran Sedlcany -:- FC Rokycany
09:30 Polanka -:- Frenstat Pod Radhost
09:30 FC Prerov -:- SFK Holesov
09:30 Sokol Tasovice -:- Stara Rise
F 04:15 Velka Bites 0-0 Tj Sokol Lanzhot
F 04:15 Slavicin 0-0 Valasske Mezirici
F 04:15 MFK Karvina B 0-0 Hermanice
F 25/09 SK Mondi Steti 0-0 FK Olympie Brezova
F 11/09 SK Detmarovice 0-0 Novy Jicin
F 11/09 Spartak Sobeslav 0-0 FK Jindrichuv Hradec
F 11/09 Cesky Brod 0-0 Brandys Nad Labem
F 11/09 Frydlant Nad Ostravi 0-0 MFK Havirov
F 11/09 Tatran Rakovnik 0-0 Ceska Lipa
F 11/09 SK Kladno 0-0 FK Chomutov
F 05/09 Stara Rise 0-0 Bystrice Nad Pernste
F 04/09 Opava II 0-0 SK Detmarovice
F 29/08 Tatran Sedlcany 0-0 SK Otava Katovice
F 29/08 SK Poricany 0-0 Trutnov
F 29/08 Dvur Kralove nad Lab 0-0 SK Kosmonosy
F 29/08 Benatky Nad Jizerou 0-0 Hlinsko
F 29/08 FK Louny 0-0 SK Slany
F 29/08 SSK Bilovec 0-0 Rymarov
F 29/08 Polna 0-0 Stara Rise
F 29/08 Polanka 0-0 So Bruntal
F 29/08 Sardice 0-0 AFC Humpolec
F 29/08 SK Zdirec Nad Doubra 0-0 Havlickuv Brod
F 29/08 Meteor Praha 0-0 SK Mondi Steti
F 29/08 MFK Karvina B 0-0 MFK Havirov
F 29/08 Velka Bites 0-0 Zdar nad Sazavou
F 29/08 FC Strani 0-0 Bzenec
F 28/08 Banik Most Sous 0-0 Brandys Nad Labem
F 28/08 MFK Dobris 0-0 FK Chomutov
F 28/08 Vitkovice 0-0 Novy Jicin
F 28/08 SK Kladno 0-0 Ceska Lipa
F 28/08 CLU Beroun 0-0 TJ Klatovy
F 28/08 SK Petrin Plzen 0-0 Sokol Lom
F 28/08 Sokol Libis 0-0 FK Kolin
F 28/08 Sparta Kutna Hora 0-0 SK Tochovice
F 14/08 Banik Most Sous 0-0 Spolana Neratovice
F 14/08 FK Nove Sady 0-0 Slavicin
F 14/08 Bzenec 0-0 Hranice KUNZ
F 14/08 Tatran Rakovnik 0-0 FK Olympie Brezova
F 31/07 St. Johann 0-0 Bischofshofen
F 17/10/20 Povltava FA 0-0 Sparta Praha B
F 10/10/20 Ceske Budejovice B 0-0 FK Jindrichuv Hradec
F 10/10/20 Ceska Lipa 0-0 Cesky Brod
F 03/10/20 Sardice 0-0 Sokol Tasovice
F 03/10/20 TJ Start Brno 0-0 MSK Breclav
F 17/11/17 Tempo Praha2 1-3 Vrsovice2
S 17/11/17 Banik Sous 0-0 Hostoun
F 17/11/17 FK Zbuzany 19532 2-2 Dvur Kralove2
F 17/11/17 Stara Rise2 6-0 MSK Breclav1
F 17/11/17 Motorlet PR B 1-2 Admira Praha II
F 17/11/17 ABC Branik3 1-3 Sokol Kralovice13
F 17/11/17 Malse Roudne12 1-1 Marianske Lazne12
F 17/11/17 Uhelne Sklady1 4-2 FC Predni Kopanina1
F 17/11/17 Horni Mecholupy 4-1 CAFC Brno-Zidenice2
F 17/11/17 Aritma Praha2 2-1 TJ Klatovy2
F 17/11/17 SK Motorlet Praha3 1-1 Cesky Brod1
F 12/11/17 MFK Havirov4 2-1 FK Bohumin6
F 12/11/17 Jesenik1 0-2 Opava II3
F 05/11/17 Opava II1 1-2 TJ Sokol Usti1
F 03/11/17 FC Cheb1 1-1 TJ Lomnice Karlovy V4
F 22/10/17 Meteor Praha2 3-0 Jiska Novy Bor12
F 22/10/17 Opava II 8-0 Brumov
F 22/10/17 Slavicin2 3-0 MFK Havirov14
F 22/10/17 Slovan Cernovir2 3-2 Dolany
F 22/10/17 HFK Olomouc B 0-1 Rapotin1
F 20/10/17 FC Cheb 6-0 FK Nejdek
F 20/10/17 SK Batov2 3-1 FK Chropyne4
F 11/10/17 Haj ve Slezsku1 2-1 SK Detmarovice3
F 08/10/17 FK Louny1 6-0 Jiska Novy Bor2
F 08/10/17 Opava II1 1-0 Sternberk1
F 08/10/17 Slavicin1 0-0 FK Nove Sady2
F 08/10/17 HFK Olomouc B1 3-1 Hnevotin3
F 06/10/17 FC Cheb1 1-1 Frantiskovy Lazne2
F 04/10/17 FC Sparta Brno1 1-1 Boskovice2
F 01/10/17 Dukla Banska Bystric1 3-2 MFK Detva2
F 01/10/17 MFK Havirov1 5-1 Dolni Benesov
S 01/10/17 TJ Sokol Usti 0-0 Jesenik
F 28/09/17 Mutenice1 1-1 Bosonohy4
F 28/09/17 FC Ivancice2 4-1 FC Svratka Brno12
F 28/09/17 Veseli 1-4 Tj Sokol Lanzhot
F 28/09/17 FC Moravsky Krumlov2 2-5 TJ Tatran Bohunice5
F 28/09/17 Pusta Polom1 2-0 FK Krnov
F 28/09/17 Aritma Praha1 5-0 Spartak Sobeslav1
F 28/09/17 Spolana Neratovice14 3-3 FK Chomutov2
F 27/09/17 SK Batov2 0-0 Roznov PR1
F 27/09/17 Haj ve Slezsku3 4-2 Orlova4
S 24/09/17 Opava II 0-0 FC Vsetin
S 24/09/17 Jesenik 0-0 MFK Havirov
F 24/09/17 HFK Olomouc B 2-0 Dolany1
F 23/09/17 SK Motorlet Praha2 2-1 FK Chomutov14
F 22/09/17 Banik Kralovske Pori 2-2 SK Rejsice3
F 19/09/17 FK Chomutov14 0-2 Slovan Velvary2
F 17/09/17 MFK Havirov1 2-2 TJ Sokol Usti2
F 16/09/17 Aritma Praha 2-1 MFK Dobris
F 10/09/17 Meteor Praha1 0-3 FK Chomutov1
F 10/09/17 Opava II1 9-1 Hranice KUNZ2
F 10/09/17 Slovan Cernovir2 2-4 Tj Sigma Lutin1
F 09/09/17 Slavoj Cesky Krumlov 0-0 Malse Roudne
F 09/09/17 SK Kladno3 0-2 Ostra2
F 03/09/17 FK Bohumin2 0-0 Kozlovice1
F 03/09/17 Brumov2 1-5 MFK Havirov3
F 03/09/17 Admira Praha1 2-1 Spartak Chrastava2
F 02/09/17 SK Motorlet Praha1 5-0 Meteor Praha1
F 02/09/17 Aritma Praha2 2-3 Marianske Lazne2
F 02/09/17 Tatran Rakovnik1 0-0 SK Kladno4
F 01/09/17 SK Batov 1-1 TJ Jurinka1
F 01/09/17 FC Cheb4 4-2 Chodov2
S 01/09/17 Boskovice 0-0 MS Brno
F 01/09/17 Zivanice1 3-1 Pardubice B2
F 30/08/17 SSK Bilovec3 6-1 FK Krnov3
F 30/08/17 SK Detmarovice2 6-2 FK Stara Bela1
F 30/08/17 Polanka1 2-0 FC Irp Cesky Tesin
F 30/08/17 Hermanice4 5-2 FC Vratimov3
F 27/08/17 Jaromer 0-0 FK Kostelec Nad Orli3
F 27/08/17 Polanka2 1-3 Hermanice1
F 27/08/17 SK Lhota2 3-0 SK Poricany4
F 27/08/17 Bystrc Kninicky1 3-3 Bosonohy11
F 27/08/17 Frydlant Nad Ostravi1 0-1 Brumov1
S 27/08/17 Kozlovice2 2-1 Hranice KUNZ4
F 27/08/17 Jesenik3 0-2 Lokomotiva Petrovice4
F 27/08/17 MFK Havirov 2-1 FK Nove Sady2
F 27/08/17 Meteor Praha3 0-2 Banik Sous2
F 27/08/17 Slovan Cernovir 3-0 SK Sulko Zabreh1
F 25/08/17 Banik Kralovske Pori 3-2 SK Hvozdnice3
F 23/08/17 FC Svratka Brno2 6-0 FC Sparta Brno2