Football.biz
F 27/07/19 Syrianska FC U192 1-3 Karlslunds IF HFK U1
F 27/07/19 Lokomotive Roggeli B 0-0 BSC Thun Beach
F 27/07/19 Taby IS U191 1-1 Orebro U19
F 05/08/20 FC Krasny Smolensk 0-0 Luki Energiya
F 26/10/19 PK-35 (W) 0-0 Merane (w)
F 27/07/19 Djurgardens U19 0-0 Hammarby U19
F 27/05 Maccabi Emekheifer 1-2 Maccabi Kiryat Gat (2
F 08/05 Tampines Rovers FC3 2-2 Albirex Niigata FC1
F 07/05 Kremin Kremenchuk 1-3 Nyva Ternopil1
F 07/05 MFK Mikolaiv3 1-1 Chernomorets Odessa2
F 07/05 FK Avanhard Kramator1 2-1 Volyn2
F 07/05 Vpk Agro Magdalinovk 0-0 Polissya Zhytomyr
F 07/05 Veres1 2-0 Krystal14
F 07/05 Hirnyk-Sport12 2-3 Alians Lypova Dolyna4
F 07/05 Prykarpattya Ivano F5 2-1 Ahrobiznes TSK Romny3
F 17:00 River Plate (PAR)3 1-3 Libertad1
F 03:15 Sunshine Coast Wande13 3-1 Moreton Bay United13
F 30/04 AS Ashdod8 2-1 Maccabi Kabilio Jaff2
F 30/04 Bnei Majd Kurum2 1-3 Maccabi Tzur Shalom1
F 28/04 NK Nafta3 0-1 NK Olimpija Ljubljan14
F 23/04 Alamein (w)3 1-1 Heidelberg United (w1
F 22/04 Jaragua EC2 2-0 Vila Nova2
F 22/04 Goias1 0-2 Ipora EC
F 22/04 Aparecidense GO 1-0 Goianesia GO12
F 14/04 Drava2 0-2 FC Koper
F 06:30 Southern District1 4-1 Tai Chung FC4
F 27/03 Kecskemeti TE U19 2-4 Diosgyor VTK U19
F 27/03 Puskas Akademia Fehe 0-1 UTE U19(HUN)
F 25/03 Ypiranga(RS)1 4-1 Sao Jose PoA RS3
F 25/03 Sao Luiz(RS)2 1-1 Esportivo RS2
F 24/03 Internacional RS4 2-0 Caxias RS13
F 18/03 Boa Esporte Clube1 1-2 Uberlandia MG3
F 15/03 Al Ahli(UAE)5 1-0 Al-Sharjah3
F 15/03 Khor Fakkan3 1-1 Hatta2
F 15/03 Al-Jazira(UAE)2 4-2 Ahli Al-Fujirah4
F 15/03 Al-Wasl2 4-2 Ajman1
F 14/03 Western United FC3 2-0 Brisbane Roar
F 14/03 Central Coast Marine2 2-2 Perth Glory2
F 11/03 KR Reykjavik3 1-1 Hafnarfjordur1
F 08/03 Helsingborg 6-1 Lunds BK
F 08/03 KTP Kotka 1-1 IFK Mariehamn
F 08/03 Sibir-M Novosibirsk 3-1 Avangard
F 04/03 KRIA3 3-3 Skautafelag Reykjavi3
F 04/03 Berserkir Reykjavik2 1-3 Stokkseyri1
F 04/03 Ferencvarosi TC U19 0-4 Astra Hungary U19 (
F 04/03 Sputnik Rechitsa3 1-1 FC Murom13
F 03/03 America JDE2 2-1 FC Yali2
F 03/03 Botafogo RJ 0-0 Boavista F.C2
F 03/03 Volta Redonda2 2-2 Madureira5
F 03/03 Macae1 0-1 Bangu2
F 19/11/17 SV Horn1 1-0 Stadlau2
F 19/11/17 Trenkwalder Admira (3 1-2 Austria Wien (Youth)
F 18/11/17 Parndorf2 1-2 Neusiedl4
F 18/11/17 Karabakh Vienna 1-2 SKU Amstetten11
F 17/11/17 SV Schwechat 0-4 ASK Ebreichsdorf
F 17/11/17 Traiskirchen 2-0 ASV Bruck
F 17/11/17 Rapid Vienna (Youth)13 1-2 St.Polten Amateure4
F 17/11/17 First Wien 18941 3-0 SC Mannsdorf
F 12/11/17 SV Horn 5-1 Austria Wien (Youth)11
F 12/11/17 Rapid Vienna (Youth)3 0-2 SKU Amstetten14
F 11/11/17 FC Dornbirn 1913 2-2 FC Wacker Innsbruck
F 11/11/17 SK Vorwarts Steyr 2-2 SC Gleisdorf
F 11/11/17 Worgl Obi SV3 2-2 SV Grodig2
F 11/11/17 ATSV Stadl Paura 0-0 TUS Bad Gleichenberg1
F 11/11/17 SC Weiz13 1-2 SG Austria Klagenfur2
F 11/11/17 Rheindorf Altach B 2-2 FC Kitzbuhel
F 11/11/17 Trenkwalder Admira ( 0-0 ASK Ebreichsdorf
F 11/11/17 FC Pinzgau Saalfelde2 2-1 VfB Hohenems4
F 11/11/17 Karabakh Vienna4 1-1 Neusiedl2
F 11/11/17 FC Alberschwende 1-3 St. Johann
F 11/11/17 Union Gurten2 4-0 Union St.Florian12
F 11/11/17 USK Anif2 3-3 SV Wals-Grunau
F 11/11/17 Viessmann SC Hard 1-1 SV Seekirchen
F 10/11/17 SV Schwechat15 4-2 Wiener SC3
F 10/11/17 Traiskirchen2 3-2 St.Polten Amateure1
F 10/11/17 Deutschlandsberger S4 1-1 Lafnitz2
F 10/11/17 Parndorf1 3-1 Stadlau14
F 10/11/17 First Wien 1894 2-2 ASV Bruck2
F 10/11/17 SC Schwaz 1-1 Kufstein14
F 10/11/17 Sturm Graz (Youth)3 1-1 SC Kalsdorf3
F 10/11/17 Allerheiligen2 5-0 Vocklamarkt
S 10/11/17 Lafnitz - Deutschlandsberger S
F 10/11/17 FC Superfund Paschin2 3-2 Wolfsberger AC Amate3
F 04/11/17 SV Grodig 0-1 FC Dornbirn 1913
F 04/11/17 Kufstein 2-3 USK Anif
F 04/11/17 VfB Hohenems 0-0 SC Schwaz
F 04/11/17 SV Wals-Grunau2 1-1 Rheindorf Altach B
F 04/11/17 FC Alberschwende 1-1 Worgl Obi SV
F 04/11/17 FC Wacker Innsbruck 2 3-0 Viessmann SC Hard14
F 04/11/17 Stadlau1 2-3 Karabakh Vienna3
F 04/11/17 St.Polten Amateure 1-1 First Wien 1894
F 03/11/17 SKU Amstetten 2-1 Traiskirchen2
F 03/11/17 ASK Ebreichsdorf2 1-1 SV Horn3
F 03/11/17 Wiener SC2 2-2 Trenkwalder Admira (2
F 03/11/17 TUS Bad Gleichenberg6 1-1 Union Gurten2
F 03/11/17 Wolfsberger AC Amate1 0-3 SK Vorwarts Steyr
F 03/11/17 Austria Wien (Youth)3 3-0 Parndorf2
F 03/11/17 SC Gleisdorf2 2-2 Allerheiligen1
F 03/11/17 Union St.Florian2 0-0 FC Superfund Paschin1
F 03/11/17 Deutschlandsberger S13 2-0 Sturm Graz (Youth)5
F 03/11/17 SG Austria Klagenfur2 2-2 Lafnitz1
S 03/11/17 Neusiedl 0-0 Rapid Vienna (Youth)
F 03/11/17 Vocklamarkt1 2-1 SC Weiz2
F 03/11/17 ASV Bruck2 2-2 SC Mannsdorf3
F 03/11/17 SC Kalsdorf24 0-0 ATSV Stadl Paura2
F 03/11/17 Rapid Vienna (Youth) 2-1 Neusiedl
F 03/11/17 St. Johann2 2-2 FC Kitzbuhel4
F 03/11/17 SV Seekirchen3 2-3 FC Pinzgau Saalfelde3
F 31/10/17 SV Horn1 3-0 Wiener SC2
F 31/10/17 FC Superfund Paschin 2-0 TUS Bad Gleichenberg
F 31/10/17 Worgl Obi SV 2-0 St. Johann
F 31/10/17 Traiskirchen3 2-1 Neusiedl1
F 31/10/17 SC Mannsdorf2 3-2 St.Polten Amateure2
F 31/10/17 FC Kitzbuhel 0-0 SV Wals-Grunau
F 31/10/17 Parndorf2 0-2 ASK Ebreichsdorf2
F 31/10/17 Allerheiligen 4-0 Wolfsberger AC Amate
F 29/10/17 Rapid Vienna (Youth)2 2-1 Stadlau2
F 29/10/17 Trenkwalder Admira (2 4-1 SV Schwechat1
F 29/10/17 SG Austria Klagenfur3 0-0 Vocklamarkt1
F 29/10/17 Rheindorf Altach B1 2-1 Kufstein3
F 29/10/17 SC Schwaz1 2-1 SV Seekirchen12
S 28/10/17 ATSV Stadl Paura 0-0 Deutschlandsberger S
S 28/10/17 Union Gurten 0-0 SC Kalsdorf
F 28/10/17 Karabakh Vienna12 1-3 Austria Wien (Youth)2
F 28/10/17 First Wien 18942 0-0 SKU Amstetten
S 28/10/17 FC Dornbirn 1913 0-0 FC Alberschwende
F 28/10/17 USK Anif1 6-0 VfB Hohenems4
F 28/10/17 Viessmann SC Hard 1-1 SV Grodig12
F 28/10/17 FC Pinzgau Saalfelde12 1-4 FC Wacker Innsbruck 1
F 27/10/17 Lafnitz2 4-0 Sturm Graz (Youth)1