Football.biz
F 23/06 SV Wacker 09 Cottbus 0-0 Energie Cottbus
F 15/09/20 Nuneaton Borough 0-0 Notts County
F 24/07 KaPa3 2-1 PK Keski Uusimaa
F 24/07 Atlantis1 2-0 NJS1
F 24/07 JaPS2 3-1 Lahden Reipas
F 24/07 SC KuFu-981 1-0 Mypa2
F 24/07 PeKa2 2-0 MiPK Mikkeli3
F 23/07 Dinamo Moscow Youth3 1-4 CSKA Moscow (R)3
F 23/07 Krylya Sovetov Samar1 3-1 Konopliev Youth
F 23/07 Ufa Youth2 1-1 Strogino Youth3
F 23/07 FK Nizhny Novgorod Y 2-1 Rubin Kazan (R)
F 23/07 FK Ural Youth2 2-1 Spartak Moscow Youth
F 20/07 Sporting CP2 2-0 Angers1
F 20/07 AFC Kempston 1-3 Hemel Hempstead Town
F 20/07 Flint Union 3-1 Marine
F 20/07 Northwich Victoria 1-5 Chester FC
F 20/07 Rocester 1-3 Newcastle Town FC
F 20/07 Nuneaton Borough 2-2 AFC Telford United
F 20/07 Dorking 3-0 Horley Town
F 20/07 Kings Langley 1-3 Slough Town
F 20/07 Irlam 1-2 Ramsbottom United
F 20/07 St Albans City 1-1 Wealdstone FC1
F 20/07 Great Wakering Rover 0-2 Southend United
F 20/07 Hereford United 1-2 Shrewsbury Town
F 20/07 Salisbury FC 2-0 Havant Waterloovil
F 20/07 Kingstonian 2-0 AFC Wimbledon1
F 20/07 Stotfold FC 1-6 Peterborough Sports
F 20/07 Northampton Town 0-2 Nottingham Forest
F 20/07 Metropolitan Police 0-1 AFC Wimbledon
F 20/07 Haringey Borough 0-4 Sutton United
F 20/07 Takeley 1-2 Yorkshire Amateur
F 20/07 Deal Town 0-2 Dover Athletic
F 20/07 Carshalton Athletic 1-3 Dartford
F 20/07 Ware 5-1 Hendon
F 20/07 Bromley 5-0 Watford U23
F 20/07 Scunthorpe United 2-1 Burton Albion
F 20/07 AFC Fylde 0-1 Wigan Athletic
F 20/07 Wythenshawe Town 0-4 Rylands
F 20/07 Chorley FC 0-2 Carlisle United
F 20/07 Boreham Wood 0-2 Brentford
F 20/07 Guiseley2 1-2 Bradford City
F 20/07 Hemsworth Miners Wel 4-3 Stocksbridge Park St
F 20/07 Newry City 1-0 Warrenpoint Town
F 20/07 Bootle 1-1 Witton Albion
F 20/07 Leicester Road 1-1 Shepshed Dynamo1
F 20/07 Swindon Supermarine 3-3 Swindon Town
F 20/07 Weymouth 2-3 Exeter City
F 20/07 Oxford United 9-0 Hayes Yeading Unite
F 20/07 Stalybridge Celtic1 1-3 Tranmere Rovers
F 20/07 Union Mertert-Wasser2 0-7 Jeunesse Esch1
F 21/10/17 Valerenga B1 0-3 Ham-Kam4
F 21/10/17 Honefoss BK1 0-3 Nest Sotra2
F 21/10/17 Nardo FK2 4-2 Bryne
F 21/10/17 Egersunds IK12 1-2 Hodd
F 21/10/17 Vard Haugesund2 2-1 Fana2
F 21/10/17 KFUM Oslo1 2-0 Finnsnes1
F 21/10/17 Asker2 4-1 Kjelsas1
F 21/10/17 Byasen Toppfot3 0-1 Notodden FK1
F 21/10/17 Vindbjart3 2-5 Vidar14
F 21/10/17 Fram Larvik1 6-1 Odd Grenland 21
F 21/10/17 Baerum SK2 2-2 Follo1
F 21/10/17 Brumunddal1 0-3 Grorud1
F 21/10/17 Nybergsund IL Trysil 2-3 Raufoss
F 21/10/17 Alta 0-1 Skeid Oslo
F 14/10/17 Follo1 3-2 KFUM Oslo3
F 14/10/17 Finnsnes 2-2 Brumunddal
F 14/10/17 Odd Grenland 2 2-0 Vard Haugesund2
F 14/10/17 Grorud2 3-2 Asker
F 14/10/17 Kjelsas2 1-0 Valerenga B2
F 14/10/17 Ham-Kam 4-2 Nybergsund IL Trysil1
F 14/10/17 Nest Sotra 3-0 Byasen Toppfot1
F 14/10/17 Bryne3 2-2 Fram Larvik2
F 14/10/17 Fana3 0-1 Egersunds IK
F 14/10/17 Raufoss 0-0 Alta2
F 14/10/17 Notodden FK 2-0 Vindbjart
F 14/10/17 Skeid Oslo1 5-3 Baerum SK1
F 14/10/17 Vidar 3-1 Nardo FK1
F 14/10/17 Hodd 1-0 Honefoss BK
F 08/10/17 Asker1 2-2 Finnsnes1
F 08/10/17 Vindbjart2 1-1 Nest Sotra3
F 08/10/17 Alta 0-1 Ham-Kam
F 08/10/17 Byasen Toppfot1 1-1 Hodd1
F 07/10/17 Nybergsund IL Trysil 4-2 Kjelsas
F 07/10/17 Egersunds IK 2-2 Odd Grenland 2
F 07/10/17 Brumunddal3 1-0 KFUM Oslo2
F 07/10/17 Valerenga B1 2-0 Grorud2
F 07/10/17 Follo 5-2 Skeid Oslo
F 07/10/17 Baerum SK3 2-1 Raufoss1
F 07/10/17 Honefoss BK 5-0 Fana1
F 07/10/17 Vidar1 1-3 Notodden FK1
F 07/10/17 Fram Larvik 2-1 Nardo FK
F 11:59 Odd Grenland 2 1-0 Honefoss BK
F 10:00 Finnsnes 2-0 Valerenga B
F 01/10/17 Bryne2 1-6 Egersunds IK1
F 01/10/17 Hodd4 3-2 Vindbjart2
F 01/10/17 Raufoss 8-0 Follo
F 01/10/17 Nest Sotra 4-2 Vidar
F 30/09/17 Kjelsas 3-1 Alta2
F 30/09/17 Grorud1 0-1 Nybergsund IL Trysil
F 30/09/17 Brumunddal 1-2 Asker
F 30/09/17 Ham-Kam 2-0 Baerum SK
F 30/09/17 Nardo FK2 2-1 Notodden FK1
F 30/09/17 KFUM Oslo2 1-2 Skeid Oslo3
F 30/09/17 Fana2 2-0 Byasen Toppfot3
F 30/09/17 Fram Larvik2 1-2 Vard Haugesund1
F 27/09/17 Vard Haugesund 1-2 Bryne
F 26/09/17 Byasen Toppfot 0-3 Odd Grenland 2
F 25/09/17 Valerenga B2 3-1 Brumunddal
F 24/09/17 Honefoss BK 2-1 Bryne
F 24/09/17 Nybergsund IL Trysil 0-1 Finnsnes
F 24/09/17 Notodden FK 2-1 Nest Sotra1
F 24/09/17 Vidar3 0-3 Hodd
F 24/09/17 Alta 2-2 Grorud
F 24/09/17 Vindbjart 1-3 Fana1
F 24/09/17 Skeid Oslo 1-1 Raufoss2
F 24/09/17 Vard Haugesund 0-1 Nardo FK1
F 23/09/17 Follo 0-2 Ham-Kam
F 23/09/17 Baerum SK 1-0 Kjelsas
F 23/09/17 Egersunds IK 3-0 Fram Larvik
F 23/09/17 Asker 2-3 KFUM Oslo
F 18/09/17 Asker1 2-0 Valerenga B1
F 17/09/17 Bryne 5-0 Byasen Toppfot2
F 17/09/17 Nardo FK3 1-1 Nest Sotra1
F 17/09/17 Hodd 2-2 Notodden FK
S 16/09/17 Odd Grenland 2 - Vindbjart
F 16/09/17 Grorud 0-3 Baerum SK
F 16/09/17 KFUM Oslo12 0-1 Raufoss
F 16/09/17 Ham-Kam 2-1 Skeid Oslo
F 16/09/17 Kjelsas 3-1 Follo
F 16/09/17 Brumunddal 1-2 Nybergsund IL Trysil