Football.biz

Təqvim

<< | Nov 19 | Nov 20 | Nov 21 | Nov 22 | Nov 23 | >>
F 21/11 Newcastle United2 0-2 Chelsea
F 21/11 Aston Villa2 1-2 Brighton Hove Albion13
F 21/11 Tottenham Hotspur2 2-1 Manchester City2
F 21/11 Manchester United1 1-0 West Bromwich(WBA)1
F 21/11 Arminia Bielefeld 1-2 Bayer Leverkusen1
F 21/11 Bayern Munchen1 1-1 Werder Bremen3
F 21/11 Borussia Monchenglad 1-1 Augsburg14
F 21/11 TSG Hoffenheim1 3-3 VfB Stuttgart1
F 21/11 Schalke 04 0-2 VfL Wolfsburg1
F 21/11 Eintracht Frankfurt3 1-1 RB Leipzig2
F 21/11 Hertha Berlin1 2-5 Borussia Dortmund1
F 21/11 Bournemouth AFC3 4-2 Reading1
F 21/11 Wycombe Wanderers4 0-0 Brentford2
F 21/11 Millwall3 1-1 Cardiff City
F 21/11 Swansea City1 1-0 Rotherham United1
F 21/11 Middlesbrough 0-1 Norwich City1
F 21/11 Bristol City1 1-0 Derby County1
F 21/11 Luton Town 1-1 Blackburn Rovers3
F 21/11 Queens Park Rangers 1 1-1 Watford2
F 21/11 Stoke City2 4-3 Huddersfield Town1
F 21/11 Preston North End 1-0 Sheffield Wednesday11
F 21/11 Barnsley 2-0 Nottingham Forest1
F 21/11 Stade Brestois1 4-1 Saint Etienne1
S 21/11 Marseille 0-0 Nice
F 21/11 FC Seoul3 1-2 Beijing Guoan
F 21/11 Ulsan Hyundai FC 3-1 Shanghai Shenhua2
F 21/11 Crotone3 0-2 Lazio4
F 21/11 Spezia3 0-1 Atalanta3
F 21/11 Juventus3 2-0 Cagliari2
F 21/11 Karagumruk4 1-1 Sivasspor3
F 21/11 Denizlispor2 0-1 Gaziantep Buyuksehir3
F 21/11 Genclerbirligi3 1-5 Fenerbahce1
F 21/11 Besiktas JK3 3-2 Istanbul Buyuksehir 15
F 21/11 Hayes Yeading Unite - Merthyr Town
S 21/11 Beaconsfield SYCOB 0-0 Salisbury FC
S 21/11 Dorchester Town 0-0 Chesham United
S 21/11 Farnborough Town 0-0 Metropolitan Police
S 21/11 Poole Town 0-0 Walton Casuals
S 21/11 Swindon Supermarine 0-0 Yate Town
S 21/11 Taunton Town 0-0 Hartley Wintney
S 21/11 Tiverton Town 0-0 Hendon
S 21/11 Weston Super Mare 0-0 Gosport Borough
S 21/11 Wimborne Town 0-0 Harrow Borough
F 21/11 Gillingham4 1-1 Charlton Athletic3
F 21/11 Rochdale 0-1 AFC Wimbledon2
F 21/11 Burton Albion2 1-3 Northampton Town1
F 21/11 Wigan Athletic2 1-2 Oxford United1
F 21/11 Fleetwood Town1 5-1 Plymouth Argyle14
F 21/11 Accrington Stanley1 0-0 Lincoln City2
F 21/11 Doncaster Rovers2 1-1 Sunderland A.F.C
F 21/11 Milton Keynes Dons 1-3 Hull City
F 21/11 Swindon Town3 1-0 Bristol Rovers2
F 21/11 Peterborough United3 1-2 Blackpool2
F 21/11 Portsmouth2 4-1 Crewe Alexandra1
F 21/11 Ipswich Town 2-1 Shrewsbury Town1
F 21/11 Brackley Town2 1-1 Chester FC11
F 21/11 Bradford Park Avenue 1-2 AFC Telford United12
F 21/11 Curzon Ashton FC12 0-3 Leamington1
F 21/11 Farsley Celtic5 2-2 Kidderminster Harrie3
F 21/11 Gateshead1 4-1 Southport FC1
F 21/11 Guiseley3 1-2 Gloucester City15
F 21/11 Hereford United 2-2 Chorley FC2
F 21/11 Alfreton Town1 0-2 Darlington1
S 21/11 Boston United 0-0 Spennymoor Town
S 21/11 Kettering Town 0-0 Blyth Spartans
S 21/11 York City 0-0 AFC Fylde
F 21/11 Angola U17 0-0 Swaziland U17
F 21/11 Zimbabw U17 0-0 South Africa U17
F 21/11 Posta Rangers1 0-0 Nairobi Star City2
F 21/11 Kamuzu Barracks 0-0 Silver Strikers
F 21/11 Union Touarga Sport 0-0 Maghreb Fez
F 21/11 Alania Vladikavkaz5 2-1 Gazovik Orenburg4
F 21/11 Akron Togliatti1 0-1 Torpedo moskva11
F 21/11 Baltika Kaliningrad1 0-0 Fakel4
F 21/11 Chertanovo Moscow12 0-1 Irtysh 1946 Omsk5
F 21/11 FK Chayka K-SR 1-3 Tekstilshchik Ivanov3
F 21/11 FK Nizhny Novgorod3 3-0 Dinamo Briansk3
F 21/11 SKA Khabarovsk5 1-2 Krylya Sovetov1
F 21/11 Spartak Moscow II12 1-2 Tom Tomsk4
F 21/11 Yenisey Krasnoyarsk2 1-0 Neftekhimik Nizhneka2
F 21/11 Veles1 1-0 Volgar Astrakhan2
F 21/11 Consadole Sapporo 5-1 Shimizu S-Pulse
F 21/11 Oita Trinita 1-0 Kawasaki Frontale1
F 21/11 Vegalta Sendai 1-3 Kashima Antlers1
F 21/11 Kashiwa Reysol2 1-2 Sagan Tosu
F 21/11 Cerezo Osaka2 0-1 Hiroshima Sanfrecce14
F 21/11 Nagoya Grampus 3-1 Shonan Bellmare1
F 21/11 Utsiktens BK 0-0 Lunds BK
F 21/11 FC Eindhoven3 2-4 NAC Breda1
F 21/11 Tvaakers IF3 2-1 Qviding FIF2
F 21/11 Almere City FC 3-0 Go Ahead Eagles1
S 21/11 Ashton United 0-0 Lancaster City
S 21/11 Atherton Collieries 0-0 Gainsborough Trinity
S 21/11 Bamber Bridge 0-0 Stalybridge Celtic
S 21/11 Basford Utd 0-0 Morpeth Town
S 21/11 Buxton FC 0-0 FC United of Manches
S 21/11 Hyde F.C. 0-0 Grantham Town
S 21/11 Mickleover Sports 0-0 Matlock Town
S 21/11 Radcliffe Borough 0-0 Nantwich Town
S 21/11 South Shields 0-0 Witton Albion
S 21/11 Stafford Rangers 0-0 Scarborough
S 21/11 Bowers Pitsea 0-0 Merstham
S 21/11 Enfield Town 0-0 Bognor Regis Town
S 21/11 Folkestone 0-0 Carshalton Athletic
S 21/11 Horsham 0-0 Haringey Borough
S 21/11 Kingstonian 0-0 Brightlingsea Regent
S 21/11 Leatherhead 0-0 Bishops Stortford
S 21/11 Lewes 0-0 Cheshunt
S 21/11 Margate 0-0 Corinthian Casuals
S 21/11 Potters Bar Town 0-0 Hornchurch
S 21/11 Wingate Finchley 0-0 East Thurrock United
S 21/11 Worthing 0-0 Cray Wanderers
F 21/11 Liverpool U231 0-0 Southampton U232
F 21/11 Leyton Orient2 3-0 Harrogate Town2
F 21/11 Scunthorpe United1 1-2 Morecambe1
F 21/11 Barrow1 2-2 Forest Green Rovers2
F 21/11 Newport County2 1-0 Port Vale12
F 21/11 Salford City1 3-0 Bradford City1
F 21/11 Exeter City2 1-2 Oldham Athletic2
F 21/11 Cheltenham Town1 3-0 Walsall4
F 21/11 Tranmere Rovers1 5-0 Grimsby Town2
F 21/11 Stevenage Borough2 1-2 Bolton Wanderers3
F 21/11 Crawley Town1 0-3 Carlisle United1
S 21/11 Southend United 0-0 Cambridge United
S 21/11 Dagenham Redbridge - Macclesfield Town
F 21/11 Chelmsford City3 0-2 Chippenham Town2
F 21/11 Concord Rangers1 1-3 Dorking2
F 21/11 Dartford11 2-0 Slough Town2
F 21/11 Ebbsfleet United1 0-1 Tonbridge Angels4
F 21/11 Hampton Richmond Bor1 1-0 Bath City1
F 21/11 Hemel Hempstead Town4 1-1 Dulwich Hamlet14
F 21/11 Maidstone United2 1-1 Billericay Town1
F 21/11 Oxford City13 1-1 Eastbourne Borough2
F 21/11 St Albans City1 0-0 Hungerford Town1
S 21/11 Welling United 0-0 Havant Waterloovil
F 21/11 Atletico Paranaense 1-0 Santos2
F 21/11 Flamengo1 3-1 Coritiba PR3
F 21/11 Goias2 1-0 Palmeiras12
F 21/11 Boreham Wood2 0-1 Altrincham2
F 21/11 Chesterfield1 2-3 Notts County1
F 21/11 Halifax Town2 1-2 Torquay United1
F 21/11 Kings Lynn2 2-0 Dover Athletic1
F 21/11 Maidenhead United3 2-2 Bromley3
F 21/11 Woking12 4-1 Barnet
F 21/11 Wrexham 1-0 Aldershot Town2
F 21/11 Yeovil Town3 1-3 Hartlepool United4
F 21/11 Wealdstone FC4 3-3 Sutton United2
S 21/11 Solihull Moors 0-0 Weymouth
S 21/11 Stockport County 0-0 Eastleigh
F 21/11 Eintracht Braunschwe2 1-3 Karlsruher SC5
F 21/11 Fortuna Dusseldorf5 1-0 SV Sandhausen4
F 21/11 Holstein Kiel13 2-2 Heidenheimer1
F 21/11 SC Paderborn 071 2-0 St. Pauli2
F 21/11 Bergisch Gladbach 09 0-0 Bonner
F 21/11 Hallescher FC1 1-1 Kaiserslautern2
F 21/11 Zwickau2 0-0 SV Waldhof Mannheim4
F 21/11 Hansa Rostock1 1-3 Dynamo Dresden2
F 21/11 TSV 1860 Munchen12 0-0 Uerdingen KFC 053
F 21/11 Saarbrucken 3-3 SV Wehen Wiesbaden3
S 21/11 SV Meppen 0-0 Te Cu Kukuh Atta Sei
S 21/11 Vfr Aalen 0-0 FK Pirmasens
S 21/11 Bayern Alzenau 0-0 VfB Stuttgart II
S 21/11 Bahlinger 0-0 FSV Frankfurt
S 21/11 TSG Balingen 0-0 Hessen Kassel
S 21/11 SC Freiburg (Youth) 0-0 TSV Schott Mainz
S 21/11 SG Sonnenhof Grossas 0-0 Rot-Weiss Koblenz
S 21/11 TSG Hoffenheim (Yout 0-0 FC 08 Hombrug
S 21/11 FSV Mainz 05 (Youth) 0-0 Astoria Walldorf
S 21/11 Kickers Offenbach 0-0 SV Elversberg
S 21/11 TSV Steinbach 0-0 Eintracht Stadtallen
S 21/11 SSV Ulm 1846 0-0 FC Giessen
S 21/11 SV Atlas Delmenhorst 0-0 Werder Bremen (Youth
S 21/11 Heider SV 0-0 SV Drochtersen/Assel
S 21/11 FC Oberneuland 0-0 SSV Jeddeloh
S 21/11 Jammerbugt 0-0 Naesby
F 21/11 Indeni FC 0-0 Prison Leopards FC
F 21/11 Lusaka Dynamos 0-0 Lumwana Radiants
F 21/11 Nkwazi 0-0 Green Buffaloes
F 21/11 Red Arrows 0-0 Power Dynamos
F 21/11 ZESCO United Ndola 0-0 Kabwe Warriors
F 21/11 Carme Dawson 0-0 Phil diae Bolley
F 21/11 Signor Prestito CMB - Mantova C5 Futsal
F 21/11 Sandro Abate Avellin 5-3 CDM Genova Futsal
F 21/11 Catania Futsal 5-3 Pescara Futsal1
F 21/11 Pessah Lo Fano 3-2 Petrarca Padova C5 F
S 21/11 Acqua e Sapone C5 Fu 0-0 Royal Saint Giuseppe
S 21/11 Cybertel Aniene Futs 0-0 Lido Di Ostiav Meta
F 21/11 LSK Kvinner (w) 2-1 Sandviken (w)
F 21/11 Son La (w) 1-3 Than KSVN (w)
S 21/11 CLB TPHCM (w) B 0-0 CLB TPHCM (w)
S 21/11 Tromsdalen 0-0 Alta
F 21/11 Barry Town AFC4 0-0 Newtown AFC
F 21/11 UWIC Inter Cardiff3 0-1 The New Saints1
F 21/11 Haverfordwest County23 0-3 Flint Town13
S 21/11 Pen-y-Bont FC 0-0 Caernarfon
F 21/11 Miami Beach CF5 1-1 Miami FC3
F 21/11 Tulsa Athletic U201 6-1 Weatherford FC1
F 21/11 New York Contour Uni4 4-3 EFA Metro1
F 21/11 Miami United3 1-2 Florida Soccer Soldi4
F 21/11 Foro 360 Pro3 7-0 FC Bagos
F 21/11 Potros FC 1-2 Seas Jamaica FC2
F 21/11 GOSA Spurs1 3-0 Diaspora United
F 21/11 Nashville Knights FC2 3-2 Arkansas Wolves FC2
F 21/11 The Mix Sports Club2 1-4 OFC Barca3
F 21/11 AFC 615 4-1 Arkansas Wolves FC U1
S 21/11 Inter Orlando FC 0-0 FK Orlando
S 21/11 Palm Beach Stars 0-0 Adrestia FC
F 21/11 Korab Debar 0-0 FK Rinija Gostivar
F 21/11 FK Teteks Tetovo 0-0 KF Veleshta
F 21/11 Vardar Forino 0-0 Vlazrimi Kicevo
F 21/11 El Tanque Sisley U192 2-0 Platense U192
F 21/11 Racing Club de Monte12 0-1 Danubio U193
F 21/11 Los Halcones U191 0-1 Basanez U192
F 21/11 Zhitlobud-1 (w) 7-0 Nika Mykolaiv (w)2
F 21/11 Admira Praha - Sparta Praha B
F 21/11 Viktoria Plzen B - Slavia Prague B
F 21/11 FC Inhulets Petrove3 1-2 Dynamo Kyiv3
F 21/11 FC Shakhtar Donetsk13 1-1 PFC Oleksandria2
S 21/11 Olimpic Donetsk 0-0 Zorya
F 21/11 Al-Dhafra1 2-1 Khor Fakkan3
F 21/11 Al Wehda(UAE)3 3-0 Ajman12
F 21/11 Al Ahli(UAE)1 3-5 Al-Jazira(UAE)
F 21/11 Dubba Al-Husun 0-0 Al-Thaid
F 21/11 Al Taawon 0-0 Masfut
F 21/11 Inegolspor - Sancaktepe Belediye
F 21/11 Altinordu3 1-0 Istanbulspor3
F 21/11 Boluspor2 2-0 Osmanlispor FC1
F 21/11 Bursaspor1 1-0 Adanaspor3
F 21/11 Giresunspor3 0-0 Samsunspor2
S 21/11 Sifakesi 0-0 U.S.Monastir
S 21/11 C.A.Bizertin 0-0 ES du Sahel
S 21/11 Etoile Metlaoui 0-0 US Ben Guerdane
S 21/11 Esperance Sportive d 0-0 AS Slimane
F 21/11 Energetik Mary 2-7 FC Ahal
F 21/11 HTTU Asgabat 0-1 FC Altyn Asyr
F 21/11 Kopetdag Asgabat3 1-1 Sagadam FK4
F 21/11 Bangkok Glass2 2-1 Chonburi Shark FC11
F 21/11 Prachuap Khiri Khan2 1-1 Rayong FC2
F 21/11 Trat FC13 3-3 Bangkok United FC3
F 21/11 Surat Thani City2 1-2 Songkhla FC1
F 21/11 Ayutthaya FC1 4-0 Singha GB Kanchanabu2
F 21/11 Inter Bangkok2 2-3 Phram Bangkok FC1
F 21/11 Kasem Bundit Univers5 1-0 Muangnont Bankunmae 2
F 21/11 Muangkan Utd2 3-1 Assumption Thonburi1
F 21/11 Pattaya Discovery Un2 1-2 Chanthaburi FC2
F 21/11 Phitsanulok FC2 2-1 Watbot FC3
F 21/11 Royal Thai Army FC3 0-2 Nonthaburi United1
F 21/11 Samut Songkhram FC4 2-1 Thawiwatthana
F 21/11 Yasothon FC1 1-1 Udon United
F 21/11 Chaiyaphum United3 1-1 Surin FC
F 21/11 Maptaphut Rayong FC1 1-0 Banbueng FC2
F 21/11 Chachoengsao 4-0 Sa Kaeo City12
F 21/11 Customs Department F1 2-0 Navy FC4
F 21/11 Khonkaen United 1-2 Phrae United FC
F 21/11 Chainat FC1 4-1 Ranong FC14
F 21/11 Lampang FC2 1-0 Chiangmai FC1
F 21/11 Udon Thani14 1-1 Nong Bua Lamphu2
F 21/11 Polisi Tanzania FC 0-0 Ihefu SC2
F 21/11 Coastal Union1 0-7 Simba Sports Club
F 21/11 JKT Tanzania2 0-2 Gwambina FC2
F 21/11 KMC FC 1-0 Azam1
F 21/11 SKA Rostov - FK Biolog
F 21/11 Ha Ji lage1 0-0 Al-Sahel(SYR)1
F 21/11 FC Zurich Frauen (w)1 2-0 Basel (w)
S 21/11 Grasshopper (w) 0-0 Fcf Rapid Lugano (w)
F 21/11 Torns IF1 0-3 Karlskrona AIF
F 21/11 Oskarshamns AIK1 4-1 Skovde AIK
F 21/11 GIF Sundsvall 0-6 Halmstads
F 21/11 GAIS 0-1 Osters IF
F 21/11 AFC Eskilstuna3 2-0 Degerfors IF
F 21/11 Ljungskile 0-1 Jonkopings Sodra IF
F 21/11 Norrby IF2 6-0 Umea FC1
F 21/11 Dalkurd FF14 0-1 Trelleborgs FF4
F 21/11 Assyriska Turab IK J 2-1 Landskrona BoIS
F 21/11 Karlslunds IF HFK 0-0 Tegs SK
F 21/11 Holbaek1 3-1 Brabrand3
F 21/11 Sandvikens IF 3-0 Orebro Syrianska IF
F 21/11 IK Frej Taby2 0-1 Haninge1
F 21/11 IF Sylvia 3-1 Taby
F 21/11 Brommapojkarna 7-1 Nykopings BIS1
F 21/11 Sokol Dolna Zdana1 3-3 Spartak Trnava3
F 21/11 SKF Sered3 0-0 MFK Ruzomberok2
F 21/11 Michalovce1 0-1 FK Senica4
F 21/11 MSK Zilina 2-0 Trencin
F 21/11 Nitra2 0-1 Dunajska Streda3
F 21/11 FC Carlos Stein 1-3 EM Deportivo Binacio1
F 21/11 Luzern14 1-1 Vaduz3
F 21/11 Young Boys1 2-1 Basel2
F 21/11 Thun2 3-0 FC Wil 19001
S 21/11 SV Hongg 0-0 FC Paradiso
S 21/11 FC Wettswil Bonstett 0-0 FC Tuggen
S 21/11 FC Balzers 0-0 FC Red Star Zurich
S 21/11 Thalwil 0-0 FC St.Gallen U21
S 21/11 Azzurri 90 0-0 Bulle
S 21/11 Meyrin 0-0 Chenois
S 21/11 US Terre Sainte 0-0 FC Naters
F 21/11 Samanod 0-0 AD Siete Villas
F 21/11 Ribamontan Al Mar CF 0-0 CD Bezana
F 21/11 Ibiza Sant Rafel 0-0 Santanyi
F 21/11 Santa Catalina Atlet 0-0 Llosetense
F 21/11 Salamanca B 0-0 CD Penaranda
F 21/11 CD La Virgen Del Cam 0-0 CyDL Jupiter Leones
F 21/11 Comillas 0-0 CD Anguiano
F 21/11 Aurrera Ondarroa 0-0 SD Gernika
F 21/11 Atletico Astorga 0-0 CD Becerril
F 21/11 FC Vilafranca 0-0 CE Manresa
F 21/11 Atletico Saguntino 0-0 UD Paterna
F 21/11 CE Andratx 0-0 CD Manacor
F 21/11 UD Collerense 0-0 CD Cardassar
F 21/11 Urduliz FT 0-0 Suodu Pei
F 21/11 Santfeliuenc FC 0-0 Terrassa
F 21/11 CD Roda 0-0 CD Benicarlo
F 21/11 CD El Palo 0-0 Juventud Torremolino
F 21/11 Arucas CF2 0-1 Union Viera3
F 21/11 CD Genova2 0-3 Ibiza Islas Pitiusas12
S 21/11 Solothurn 0-0 SC Goldau
S 21/11 FC Luzern U21 0-0 Bassecourt
S 21/11 FC Schotz 0-0 Baden
S 21/11 SC Buochs 0-0 Wohlen
S 21/11 SV Muttenz 0-0 Grasshoppers U21
S 21/11 Delemont 0-0 Biel Bienne
S 21/11 Langenthal 0-0 Zug 94
S 21/11 SD Balmaseda FC 0-0 Sestao
F 21/11 EMF Fuensalida (W)2 1-1 CDE Olimpico De Madr
F 21/11 CE Europa U194 1-2 Espanyol U191
F 21/11 Lleida Esportiu U19 0-1 Unio FB Jabac Terras
F 21/11 CF Laguna U1911 3-0 Mensajero U192
F 21/11 CD Marino U191 1-0 CF Juventud Laguna U1
F 21/11 Arucas CF U192 2-1 CD Juventud Maritima3
F 21/11 Real Zaragoza U193 1-0 Sabadell U191
F 21/11 El Olivar U191 1-2 Stadium Casablanca U4
F 21/11 Hercules U192 0-5 CD Roda U191
F 21/11 Mostoles U192 3-1 Atletico de Pinto U12
F 21/11 Oyonesa U19 1-3 Valvanera CD U19
F 21/11 Badazous U196 1-0 UD La Cruz Villanove4
F 21/11 Extremadura U193 1-1 Aravaca CF U192
F 21/11 CF Damm U192 3-2 CD San Francisco U192
F 21/11 UD San Fernando U1912 0-3 CD Maspalomas U191
F 21/11 Ural CF U195 1-3 Conxo Santiago U193
S 21/11 Union Adarve U19 0-0 Los Yebenes SB U19
F 21/11 Inter Movistar Futsa - Vaidepenas Futsal
F 21/11 Antequera Futsal 2-2 EiPozo Murcia Turist
F 21/11 F.C.Barcelona Futsal 2-2 Paruro five foot
F 21/11 CD Burela FS Pescado 3-3 Jaen Paraiso Interio
F 21/11 Peinsa F.S. Cartagen1 5-3 Xota Navarra Futsal
F 21/11 Cordoba Futsal 2-0 DKV Seguros Zaragoza
F 21/11 Peniscola Futsal 3-3 Levante Futsal
F 21/11 Palma Futsal 1-2 Catgas Energia Futsa
F 21/11 Rios Renovables Ribe 0-0 Real Betis Futsal
F 21/11 Southern United Honi2 2-1 Real Kakamora13
F 21/11 Alianza FC San Salva1 3-0 Santa Tecla (w)1
F 21/11 Jocoro FC4 0-0 Aguila3
F 21/11 ASK Bravo Publikum4 1-2 Maribor16
F 21/11 NK Mura 051 0-1 NK Olimpija Ljubljan1
F 21/11 FC Koper2 1-1 ND Gorica3
F 21/11 Grosseto2 1-0 Livorno1
F 21/11 Hougang United FC - Albirex Niigata FC
F 21/11 Balestier Khalsa FC12 1-2 Young Lions5
F 21/11 Geylang United FC4 2-0 Hougang United FC
F 21/11 FK Radnicki Novi Bel3 1-2 FK Graficar Beograd 1
F 21/11 FK Trayal Krusevac U1 1-6 Partizan Belgrade U11
F 21/11 Borac Cacak3 1-2 Kolubara5
F 21/11 Dinamo Vranje4 1-0 FK Radnicki Sremska 3
F 21/11 FK Graficar Beograd 5-1 Sloga Kraljevo1
F 21/11 Kabel Novi Sad1 2-2 Jagodina3
F 21/11 Radnicki 1923 Kraguj1 2-0 FK Buducnost Dobanov2
F 21/11 Radnicki Pirot3 0-1 FK Zeleznicar Pancev5
F 21/11 FK Zarkovo5 1-0 FK Trajal Krusevac2
F 21/11 Zemun1 1-2 FK Loznica2
F 21/11 IMT Novi Beograd 3-1 FK Dubocica
F 21/11 Indjija12 1-0 Radnicki Nis1
F 21/11 FK Vozdovac Beograd1 1-1 Novi Pazar
F 21/11 Habitpharm Javor3 1-3 FK Spartak Zlatibor 1
F 21/11 Mladost Lucani2 1-1 Cukaricki Stankom
F 21/11 FK Napredak Krusevac3 2-1 Backa Topola2
F 21/11 Partizan Belgrade2 1-0 Proleter3
F 21/11 Radnik Surdulica2 3-0 Macva Sabac3
F 21/11 Vojvodina Novi Sad1 0-2 Crvena Zvezda2
F 21/11 Zlatibor Cajetina1 1-0 FK Backa Backa Palan4
S 21/11 FK Rad Beograd 0-0 Metalac Gornji Milan
F 21/11 Hibernian4 2-2 Celtic FC
F 21/11 Dundee United3 2-1 Hamilton Academical3
F 21/11 Livingston1 0-1 Saint Mirren1
F 21/11 Kilmarnock11 3-1 Ross County
F 21/11 Saint Johnstone3 1-1 Motherwell1
F 21/11 Edinburgh City6 0-1 Stranraer2
F 21/11 Queens Park 3-0 Brechin City1
F 21/11 Stenhousemuir1 1-2 Annan Athletic3
F 21/11 Stirling Albion2 1-2 Elgin City2
S 21/11 Cowdenbeath 0-0 Albion Rovers
F 21/11 Clyde1 3-2 Montrose2
F 21/11 Falkirk3 1-0 Cove Rangers1
F 21/11 Forfar Athletic 1-3 Airdrie United2
F 21/11 Partick Thistle1 2-0 East Fife5
F 21/11 Peterhead3 1-0 Dumbarton2
F 21/11 Arbroath2 0-0 Greenock Morton1
F 21/11 Ayr United2 3-0 Dundee2
F 21/11 Inverness1 2-0 Raith Rovers1
F 21/11 Queen of South3 2-0 Alloa Athletic2
F 21/11 Black Leopards 1-0 Maritzburg United
F 21/11 Lamontville Golden A2 2-2 Kaizer Chiefs1
F 21/11 Stellenbosch FC2 2-0 Chippa United1
F 21/11 Orlando Pirates1 2-1 Supersport United2
F 21/11 Moroka Swallows4 0-0 TS Galaxy1
S 21/11 SP Cosmos 0-0 Entai Ravi Tucci
S 21/11 SP Domagnano 0-0 S.S Pennarossa
S 21/11 Faetano 0-0 Cailungo
S 21/11 Murata 0-0 SP Libertas
S 21/11 San Giovanni 0-0 Fiorentino
S 21/11 Tre Fiori 0-0 AC Juvenes
S 21/11 Tre Penne 0-0 SP La Fiorita
F 21/11 Nebitchi - FC MERW
F 21/11 Rutsiro FC2 1-2 Gorilla FC2
S 21/11 Etoile de LEst 0-0 Vision FC
F 21/11 Khimki Youth5 1-1 Strogino Youth4
F 21/11 Konopliev Youth3 0-0 FK Ural Youth4
F 21/11 Arsenal Tula Youth2 1-3 Dinamo Moscow Youth13
F 21/11 Ufa Youth12 1-5 CSKA Moscow (R)2
F 21/11 UOR No5 Yegoryevsk U13 0-3 Lokomotiv Moscow You2
F 21/11 Zenit St.Petersburg 1-0 Rubin Kazan (R)2
F 21/11 FC Krasnodar16 1-1 Tambov16
F 21/11 Terek Grozny 2-2 Zenit St. Petersburg13
F 21/11 Spartak Moscow2 1-1 Dynamo Moscow2
F 21/11 Lokomotiv Moscow13 1-0 Arsenal Tula3
F 21/11 Inter Cherkessk 0-0 FK Makhachkala3
F 21/11 FC Tuapse2 2-4 Stavropolye-20091
F 21/11 Mashuk-KMV5 1-1 Anzhi Makhachkala7
F 21/11 FK Forte Taganrog3 0-0 Spartak Nalchik15
F 21/11 Druzhba Maykop 0-3 Chernomorets Novoros
F 21/11 Krasnodar III4 1-5 FK Kuban Kholding1
F 21/11 FK Csikszereda Mierc2 5-1 Universitaea Cluj U1
F 21/11 Unirea Bascov4 3-0 CS Sporting Rosiori4
F 21/11 CS Aerostar Bacau3 2-3 Rapid Bucuresti13
F 21/11 Concordia Chiajna 2-1 Dunarea Calarasi
F 21/11 Farul Constanta1 1-0 Scolar Resita2
F 21/11 Metaloglobus2 2-0 ACS Comuna Recea2
F 21/11 CS Mioveni4 1-1 FK Csikszereda Mierc11
F 21/11 Pandurii Targu-Jiu 2-1 CSS Islla Te Nagh
F 21/11 FC Timisoara4 1-0 Petrolul Ploiesti4
F 21/11 FC Unirea 2004 Slobo4 0-0 Universitatea Craiov2
F 21/11 Voin Tate Numa Glenn 0-0 Luceafarul Oradea
F 21/11 Politehnica Iasi15 1-1 SCM Argesul Pitesti4
F 21/11 FC Clinceni15 1-1 FC Viitorul Constant2
F 21/11 Dinamo Bucuresti2 3-0 CS Voluntari1
F 21/11 Botosani2 0-0 CS Universitatea Cra3
F 21/11 SWQ Thunder2 2-0 Mitchelton FC2
F 21/11 Logan Lightning3 1-1 Brisbane Wolves5
F 21/11 Umm Salal3 1-2 Al-Ahli Doha1
F 21/11 Qatar SC3 1-0 Al-Wakra2
F 21/11 Al Khor SC2 0-0 Al-Sailiya1
F 21/11 Rio Ave U23 0-0 Leixoes U23
F 21/11 Benfica U233 1-0 Portimonense U232
F 21/11 Braga U232 2-1 Boavista U231
F 21/11 Cova Piedade U231 1-3 Maritimo U2313
F 21/11 Estoril U232 1-0 Sporting Lisbon Sad 3
F 21/11 Vitoria Guimaraes U22 2-0 Famalicao U234
F 21/11 CA Ouriense (w)1 0-2 Estoril Praia (w)6
F 21/11 Sintrense17 2-1 Loures2
F 21/11 A-dos-Francos (w)3 0-3 SCU Torreense (w)2
F 21/11 Oriental Dragon3 0-0 Leixoes22
F 21/11 Oriental Lisboa2 0-3 FC Famalicao2
F 21/11 Montalegre4 2-3 Viseu12
F 21/11 Fabril Barreiro2 0-2 FC Porto1
F 21/11 Marinhense12 1-1 Cova Piedade1
F 21/11 FC Arouca4 0-0 Vitoria Guimaraes15
F 21/11 Clube Desportivo Tro13 1-2 Sporting Braga2
F 21/11 Paredes3 0-1 Benfica1
F 21/11 Zaglebie Lubin1 2-2 Stal Mielec3
F 21/11 Warta Poznan2 2-1 Wisla Krakow2
F 21/11 Zha Buse U19 0-0 Gornik Zabrze (Youth
F 21/11 Nowy Hutnik Youth 0-0 Legia Warszawa (Yout
F 21/11 Slask Wroclaw U21 0-0 Jagiellonia Bialysto
F 21/11 Wisla Krakow (Youth) 0-0 Escola Varsovia Wars
F 21/11 KS Raszyn 1-1 Escola Varsovia Wars
F 21/11 Jutrzenka Giebultow1 1-3 Stal Krasnik2
F 21/11 Swit Nowy Dwor Mazow3 0-1 Wikielec3
F 21/11 Bron Radom 2-2 Ruch Wysokie Mazowie
F 21/11 Korona II Kielce5 3-4 KS Wiazownica2
F 21/11 KS Wasilkow 3-0 Olimpia Zambrow
F 21/11 Legia Warszawa B 5-0 Huragan Morag
F 21/11 Ursus Warszawa2 3-1 RKS Radomsko4
F 21/11 Avia Swidnik3 1-1 Orleta Radzyn Podlas1
F 21/11 Blonianka Blonie14 1-2 Polonia Warszawa2
F 21/11 Foto-Higiena Olawa2 2-0 Rekord Bielsko-Biala11
F 21/11 GKS Pniowek Pawlowic 3-1 Warta Gorzów Wiel
F 21/11 Gwarek Tarnowskie Go1 0-0 Piast Zmigrod
F 21/11 KSZO Ostrowiec 1-0 Wisla Pulawy
F 21/11 Miedz Legnica II4 2-2 MKS Kluczbork3
F 21/11 MLKS Znicz Biala Pis 2-2 Unia Skierniewice
F 21/11 Concordia Elblag12 0-0 Lechia Tomaszow Mazo24
F 21/11 Radunia Stezyca3 2-1 Elana Torun4
F 21/11 KS Energetyk ROW4 0-2 Polonia Bytom1
F 21/11 Sokol Aleksandrow Lo1 0-2 KS Kutno3
F 21/11 Wisloka Debica2 1-1 Lewart Lubartow3
F 21/11 Unia Janikowo2 0-2 Pogon Szczecin II1
F 21/11 FK Ohrid 20044 5-0 FK Drita Bogovinje
F 21/11 FK Kadino1 0-1 FK Skopje1
F 21/11 Gornik II Zabrze3 3-2 Polonia-Stal Swidnic2
F 21/11 Baltyk Gdynia2 1-1 KP Starogard Gdanski3
F 21/11 Chojniczanka Chojnic2 2-1 Stal Rzeszow2
F 21/11 KP Calisia Kalisz 2-0 Lech II Poznan
S 21/11 Pogon Grodzisk Mazow 0-0 Pelikan Lowicz
S 21/11 Grom Nowy Staw 0-0 Lechia Gdansk II
S 21/11 Flota Swinoujscie 0-0 Gwardia Koszalin
S 21/11 Hodd 0-0 Kvik Halden
F 21/11 GKS Belchatow1 0-1 Korona Kielce5
F 21/11 Resovia Rzeszow3 1-2 Arka Gdynia2
F 21/11 LKS Lodz12 4-4 Puszcza Niepolomice3
F 21/11 GKS Tychy3 0-2 Miedz Legnica2
F 21/11 OKS Stomil Olsztyn3 0-1 GKS Jastrzebie2
F 21/11 Zaglebie Sosnowiec 1-2 Chrobry Glogow
F 21/11 Univ.Cesar Vallejo2 0-1 Deportivo Municipal1
F 21/11 Dep.San Martin2 1-1 UTC Cajamarca2
F 21/11 Alianza Universidad2 1-1 Academia Deportiva C2
F 21/11 Deportivo Llacuabamb1 0-6 FBC Melgar
F 21/11 Inti Gas Deportes13 3-1 Cusco FC3
F 21/11 Alianza Lima2 0-2 Sport Boys2
F 21/11 Carlos Manucci4 2-2 Sport Huancayo1
F 21/11 Sporting Cristal2 2-2 Universitario De Dep1
F 21/11 12 de Octubre 1-0 Guarani CA2
F 21/11 Shabab Al-Amaari 1-0 Hilal AL Quds
F 21/11 Trujillanos1 0-2 Deportivo La Guaira4
F 21/11 CD Sonsonate3 1-1 A.D. Isidro Metapan14
F 21/11 Hamilton Wanderers 2-0 Auckland City
F 21/11 Eastern Suburbs AFC2 3-1 Canterbury United
F 21/11 Bryne2 2-1 Egersunds IK2
F 21/11 Vard Haugesund13 1-1 FK Arendal3
S 21/11 Sotra 0-0 Flekkeroy
S 21/11 Dalum 0-0 Thisted FC
F 21/11 Strommen1 3-1 Ullensaker/Kisa IL2
F 21/11 Kongsvinger5 3-2 Stjordals Blink4
F 21/11 Ranheim IL1 1-1 Ham-Kam2
F 21/11 Sogndal1 2-1 Grorud1
F 21/11 Oygarden FK2 2-1 Sandnes Ulf
S 21/11 Jerv 0-0 Asane Fotball
F 21/11 Ballymena United 2-0 Warrenpoint Town1
F 21/11 Crusaders1 3-1 Dungannon Swifts1
F 21/11 Larne FC2 1-0 Cliftonville2
F 21/11 Linfield FC2 2-0 Glenavon Lurgan4
S 21/11 Carrick Rangers 0-0 Coleraine
F 21/11 FC Tighina 0-0 Drochia
F 21/11 CSF Baliti 0-0 FC Sucleia
F 21/11 FC Cahul-2005 0-0 Iskra Stal Ribnita
F 21/11 CSF Sparta 1-0 Victoria Bardar
F 21/11 Parnu JK1 2-0 Tallinna FC Levadia 2
F 21/11 FC Sfintul Gheorghe 0-2 Sheriff Tiraspol
F 21/11 Speranta Nisporeni4 2-2 Zimbru Chisinau2
F 21/11 Codru Lozova3 0-0 FC Sfintul Gheorghe2
F 21/11 Jezero Plav 0-0 FK Podgorica
F 21/11 FK Zeta 0-0 FK Sutjeska Niksic
F 21/11 FK Iskra Danilovgrad 0-0 OFK Titograd
F 21/11 FK Rudar Pljevlja 0-0 Decic Tuzi
F 21/11 FK Buducnost Podgori3 2-1 OFK Petrovac1
F 21/11 Pehchevo 0-0 FK Roseman
F 21/11 FK Sloga 1934 Vinica 0-0 FC Plackovica
F 21/11 Pobeda Prilep 0-0 Kamenica-Sasa
F 21/11 Bregalnica Stip 3-0 FK Kozuv
F 21/11 FK Tikves Kavadarci 3-1 FK Osogovo4
F 21/11 FC Vardar Skopje - Academy Pandev
F 21/11 Puskas Akademia Fehe - Ferencvarosi U19
F 21/11 Estudiantes Tecos2 0-2 CD Alacranes de Dura2
F 21/11 Chivas Guadalajara2 1-0 Necaxa5
F 21/11 Monterrey1 2-2 Puebla1
F 21/11 Santos Laguna 0-3 Pachuca1
F 21/11 Tigres UANL14 2-1 Toluca3
F 21/11 Tevragh Zeina2 1-0 Kaedi FC5
F 21/11 Capital FF (w) 0-0 WaiBOP FF (w)
F 21/11 Fgura United1 1-3 Vittoriosa Stars
F 21/11 Marsa2 3-0 San Gwann3
F 21/11 Gzira United3 3-2 Sliema Wanderers FC3
F 21/11 Gudja United2 0-0 Valletta FC1
F 21/11 Hibernians FC13 2-2 Hamrun Spartans2
S 21/11 Birkirkara FC 0-0 Tarxien Rainbows F.C
F 21/11 Chao Pak Kei 0-0 Windsor Arch Ka I
F 21/11 Hang Sai 0-0 Sporting de Macau
S 21/11 Shabab El-Bourj 0-0 Al Bourj
S 21/11 Shabab Al Ghazieh 0-0 Al-Safa
S 21/11 Al-Ansar (LIB) 0-0 Salam Zgharta
F 21/11 Al-Zlfe 0-0 Al-Taqdom
F 21/11 Al-Sadd FC(SA) 0-0 Al-Ansar
F 21/11 Al Qaisoma 0-0 Al-Jndal
F 21/11 Kumait 0-0 Bisha FC
F 21/11 Al-Arabi(KSA) 0-0 Al-Akhdoud
F 21/11 Al Liwaa 0-0 Hercue
F 21/11 KF Feronikeli 0-0 KF Arberia
F 21/11 Gjilani 0-0 KF Drenica Skenderaj
F 21/11 KF Besa Pec 0-0 KF Drita Gjilan
F 21/11 Gyeongnam FC3 1-0 Daejeon Citizen2
F 21/11 Seoul E-Land FC 1-2 Jeonnam Dragons
S 21/11 Mathare United 0-0 Kakamega Homeboyz
F 21/11 JFA Academy Fukushim 3-0 Niigata University H
F 21/11 Tsukuba FC (w) 0-4 Shizuoka Sangyo Univ
F 21/11 Kibi International U 1-2 Okayama Yunogo Belle
F 21/11 FC Gifu 2-1 Fujieda MYFC1
F 21/11 Zhejiang Yiteng FC 0-0 China U19
F 21/11 Hunan Billows 0-0 Shanxi Longjin
F 21/11 Ventforet Kofu 1-1 Jubilo Iwata1
F 21/11 Zweigen Kanazawa FC 1-2 Albirex Niigata
F 21/11 Avispa Fukuoka1 1-1 Montedio Yamagata
F 21/11 Ehime FC 0-1 Thespa Kusatsu1
F 21/11 Omiya Ardija1 0-0 Machida Zelvia
F 21/11 JEF United Ichihara 2 0-1 V-Varen Nagasaki2
F 21/11 Kyoto Sanga1 2-0 Tokushima Vortis
F 21/11 Matsumoto Yamaga FC1 1-0 Fagiano Okayama1
F 21/11 FC Ryukyu2 1-1 Giravanz Kitakyushu
F 21/11 Tochigi SC1 1-3 Mito Hollyhock2
F 21/11 Al Faisaly 1-3 Shabab AlOrdon
F 21/11 AL Salt 0-0 Al Wihdat Amman
F 21/11 Fuchu Athletic FC Fu 0-0 Peace Does Machida F
F 21/11 Fimauto Valpolicella 0-0 Empoli (w)
F 21/11 Sampdoria U19 - Bologna U20
S 21/11 AC Milan U20 0-0 Spal U19
S 21/11 AS Roma U20 0-0 Torino U20
S 21/11 Cagliari U19 0-0 Ascoli U20
S 21/11 Empoli U20 0-0 Genoa U20
S 21/11 Fiorentina U20 0-0 Inter Milan U20
S 21/11 Juventus U20 0-0 Lazio U20
S 21/11 Sassuolo U20 0-0 Atalanta U20
F 21/11 ASD Manzanese1 2-0 GSD Ambrosiana4
F 21/11 Azy based nano Bo2 1-1 Virtus Bolzano1
F 21/11 Juve Stabia2 2-0 Viterbese4
F 21/11 Ashdod MS4 2-0 Hapoel Beer Sheva1
F 21/11 Hapoel Tel Aviv13 0-0 Maccabi Petah Tikva 2
F 21/11 Hapoel Kiryat Shmona14 2-1 Bnei Yehuda Tel Aviv3
F 21/11 Hapoel Kfar Saba5 0-1 Hapoel Bnei Sakhnin 5
F 21/11 Hapoel Haifa3 2-1 Maccabi Haifa3
F 21/11 Hapoel Bnei Pardes 0-0 Hapoel Bnei Zalfa
F 21/11 Northeast United2 1-0 Mumbai City12
F 21/11 Peamount Utd (w) 0-0 Shelbourne (w)
F 21/11 Ferencvarosi TC (w) 0-0 Gyori Dozsa (w)
F 21/11 MTK Hungaria FC (w) 8-0 Viktoria FC Szombath
F 21/11 Szetomeharry (w 3-0 Kelen SC (w)
F 21/11 FC Tambov Youth 0-0 Spartak Moscow Youth
F 21/11 Debrecin VSC U19 2-1 NergihasaU19
F 21/11 Budapest Honved U192 5-0 Paksi SEU192
F 21/11 Illes Akademia Halad 4-3 Diosgyor VTK U19
S 21/11 Vasas U19 0-0 MTK Budapest U19
S 21/11 Fehervar Videoton U1 0-0 Gyori ETO U19
S 21/11 Loko Vltavin 0-0 Povltava FA
S 21/11 Benesov 0-0 FK Pribram B
S 21/11 FK Banik Sokolov 0-0 Karlovy Vary Dvory
F 21/11 Videoton Puskas Akad2 3-0 Dafuji cloth MTE
F 21/11 Mezokovesd Zsory1 0-1 MTK Hungaria4
F 21/11 Budapest Honved2 0-1 Ferencvarosi TC
S 21/11 Union Sportive Saint 0-0 Cavaly AS
F 21/11 CD Motagua2 2-1 C.D. Real de Minas3
F 21/11 Lobos UPNFM13 0-1 Honduras Progreso13
F 21/11 CD Vida5 2-2 Real Espana4
F 21/11 Marathon3 3-0 Platense23
F 21/11 CD Olimpia2 5-0 Real Sociedad Tocoa
S 21/11 AFC 0-0 Kozakken Boys
S 21/11 Excelsior Maassluis 0-0 Jong Sparta Rotterda
S 21/11 IJsselmeervogels 0-0 Scheveningen
S 21/11 GVVV Veenendaal 0-0 Katwijk
S 21/11 HHC Hardenberg 0-0 ASWH
S 21/11 Quick Boys 0-0 Noordwijk
S 21/11 Rijnsburgse Boys 0-0 Koninklijke HFC
S 21/11 Volendam (Youth) 0-0 TEC
S 21/11 De Treffers 0-0 Spakenburg
F 21/11 Willem II2 3-1 VVV Venlo1
F 21/11 Groningen2 1-1 Vitesse Arnhem1
F 21/11 PEC Zwolle3 2-1 FC Utrecht3
F 21/11 Eastern A.A Football12 5-0 Tai Chung FC3
F 21/11 Sun Pegasus 0-4 Southern District1
F 21/11 Siquinala FC 0-0 Club Aurora
F 21/11 Quiche FC 0-0 Deportivo Xinabajul
F 21/11 Nueva Concepcion 0-0 Puerto San Jose
F 21/11 Deportivo Mixco 0-0 CD Zacapa
F 21/11 CD Puerto de Iztapa 4-1 Deportivo Sanarate3
F 21/11 Santa Lucia Cotzumal 2-0 CSyD Sacachispas1
F 21/11 Xelaju MC5 0-0 Coban Imperial4
F 21/11 C.S.D. Comunicacione 2-1 CSD Municipal
F 21/11 Independiente1 0-0 Central Cordoba SDE3
F 21/11 Lamia3 2-2 Asteras Tripolis4
F 21/11 Atromitos Athens4 2-2 Apollon Smirnis4
F 21/11 Olympiakos Piraeus3 1-0 Panathinaikos4
F 21/11 Grazies Union 0-0 Europa Point
F 21/11 St Josephs FC 0-0 Manchester 62 FC
F 21/11 Bechem United 1-0 WAFA
F 21/11 Accra Hearts of Oak3 2-2 Ashanti Gold1
F 21/11 FCR 2001 Duisburg ï 0-0 SG Essen-Schonebeck
F 21/11 Hertha BSC Berlin U1 - Viktoria Berlin U17
F 21/11 Hannover 96 U17 - Werder Bremen U17
F 21/11 Holstein Kiel U17 - VfL Wolfsburg U17
F 21/11 Hertha Zehlendorf U1 - Hallescher FC U17
F 21/11 Eintr. BraunschweigU - St. PauliU17
F 21/11 Union Berlin U17 - Hamburger SV U17
F 21/11 RasenBallsport Leipz - Chemnitzer(U17)
F 21/11 Dynamo DresdenU17 - Energie Cottbus U17
F 21/11 Greuther Furth U17 - FSV Mainz 05 U17
F 21/11 Stuttgarter Kickers - SV Wehen Wiesbaden U
F 21/11 Kaiserslautern U17 - TSV 1860 Munchen U17
F 21/11 SpVgg Unterhaching U - FSV Frankfurt U17
F 21/11 FC Heidenheim U17 - SC Freiburg U17
F 21/11 Hoffenheim U17 - Eintracht Frankfurt
F 21/11 Bayern Munchen U17 - SV Darmstadt U17
F 21/11 Augsburg U17 - VfB Stuttgart U17
F 21/11 Nurnberg U17 - Karlsruher SC U17
S 21/11 RB LeipzigU19 0-0 Chemnitzer U19
S 21/11 St. Pauli U19 0-0 Hamburger SV U19
S 21/11 VfL Osnabruck U19 0-0 MagdeburgU19
S 21/11 FC Viktoria 1889 Ber 0-0 Eimsbutteler TV U19
S 21/11 VfL Wolfsburg U19 0-0 Holstein Kiel U19
S 21/11 Monchengladbach U19 0-0 Koln U19
S 21/11 VfL Bochum U19 0-0 Alemannia Aachen U19
S 21/11 MSV Duisburg U19 0-0 Paderborn U19
S 21/11 Bayer Leverkusen U19 0-0 Fortuna Dusseldorf U
S 21/11 Rot-Weiss Essen U19 0-0 Fortuna Koln U19
S 21/11 Schalke 04 U19 0-0 Preuben Munster U19
S 21/11 Viktoria koln U19 0-0 Wuppertaler SV Borus
S 21/11 Hannover 96 U19 0-0 Werder Bremen U19
S 21/11 Dynamo Dresden U19 0-0 Union Berlin U19
S 21/11 Hertha Berlin U19 0-0 Energie Cottbus U19
S 21/11 Arminia Bielefeld U1 0-0 RW Oberhausen U19
F 21/11 SG Unterrath U17 - Monchengladbach U17
F 21/11 Preussen Munster U17 - Dortmund U17
F 21/11 Fortuna Dusseldorf U - RW Essen U17
F 21/11 SV Lippstadt U17 - SC Paderborn 07 U17
F 21/11 Koln U17 - Fortuna Koln U17
F 21/11 FC Schalke 04 U17 - Arminia Bielefeld U1
F 21/11 Wuppertaler SV Borus - FC Hennef 05 U17
F 21/11 Bayer Leverkusen U17 - Aachen U17
F 21/11 Lindome GIF 1-1 IFK Varnamo1
F 21/11 Alemannia Aachen4 0-0 Koln (Youth)1
F 21/11 Monchengladbach AM.1 0-0 SV Lippstadt
F 21/11 Fortuna Koln4 2-2 Wegberg-Beeck2
F 21/11 VFB Homberg 0-4 Rot-Weiss Essen
F 21/11 Rot-Weiss Oberhausen 1-1 Rot-Weiss Ahlen3
F 21/11 Preuben Munster 2-1 Fortuna Dusseldorf (
F 21/11 Schalke 04 (Youth)2 1-5 Borussia Dortmund (Y2
F 21/11 SV Straelen 0-4 Wiedenbruck
F 21/11 Wuppertaler 2-0 Sportfreunde Lotte6
S 21/11 Domazlice 0-0 Sokol Hostoun
S 21/11 BSG Chemie Leipzig 0-0 FSV Optik Rathenow
S 21/11 Energie Cottbus 0-0 Chemnitzer
S 21/11 ZFC Meuselwitz 0-0 Berliner AK 07
F 21/11 ASJ Soyaux (w) 0-0 Reims (w)
F 21/11 Fleury 91 (wï 2-1 Dijon w
F 21/11 Issy FF (w)2 1-6 Guingamp (w)1
F 21/11 Montpellier (w)2 3-1 Le Havre (w)2
F 21/11 Yomraspor - Kutahyaspor
F 21/11 Darica Genclerbirlig - Nazillispor
F 21/11 Tepecik Bld - Halide Edip Adivarsp
F 21/11 VIFK Vaasa (w)1 0-6 JyPK (w)2
F 21/11 Suva FC1 4-1 Navua FC1
F 21/11 Labasa FC 0-4 Rewa FC
F 21/11 Voru JK2 5-1 Rakvere FC Flora11
F 21/11 Keila JK 3-3 Nomme JK Kalju II
F 21/11 FC Maardu2 3-5 Flora Tallinn II11
F 21/11 Elva2 0-0 Vaprus Parnu3
F 21/11 JK Tallinna Kalev2 0-2 Tallinna JK Legion2
F 21/11 FC Kuressaare1 0-3 Trans Narva
S 21/11 Alvechurch 0-0 Banbury United
S 21/11 Barwell 0-0 Stourbridge
S 21/11 Biggleswade Town 0-0 Rushall Olympic
S 21/11 Leiston FC 0-0 Stratford Town
S 21/11 Lowestoft Town 0-0 Rushden Diamonds
S 21/11 Needham Market 0-0 Kings Langley
S 21/11 Nuneaton Borough 0-0 Hitchin Town
S 21/11 Peterborough Sports 0-0 Hednesford Town
S 21/11 Redditch United 0-0 Royston Town
S 21/11 St Ives Town 0-0 Bromsgrove Sporting
S 21/11 Tamworth 0-0 Coalville
F 21/11 EL Ahly2 2-1 Abo Qair Semads12
F 21/11 Zamalek12 1-1 FC Masr12
F 21/11 Independiente Jose T5 1-0 Tecnico Universitari2
F 21/11 Guayaquil City1 1-1 Liga Dep. Universita3
F 21/11 Thisted FC (w) - Nordsjaelland (w)
F 21/11 ASA Aarhus (w) 0-0 Brondby IF (w)
F 21/11 HB Koge (w) - Fortuna Hjorring (w)
F 21/11 Atletico San Cristob 0-3 UniversidadO M1
F 21/11 FA 20001 1-1 KFUM Roskilde11
F 21/11 Hillerod Fodbold3 1-4 Vanlose3
F 21/11 Bronshoj2 3-3 Naestved2
F 21/11 Middelfart G og12 3-4 Aarhus Fremad1
F 21/11 SfB Oure2 3-5 BK Frem4
F 21/11 VSK Arhus3 3-1 B93 Copenhagen
F 21/11 Silkeborg4 3-3 Helsingor2
F 21/11 Hvidovre IF2 2-0 Vendsyssel14
F 21/11 Silkeborg U19 - BrondbyU19
F 21/11 BrondbyU19 0-0 Silkeborg U19
F 21/11 Nordsjaelland U19 0-0 Horsens U19
F 21/11 Aarhus AGF U19 0-0 FC Kobenhavn U19
F 21/11 Randers Freja U192 1-0 Midtjylland U19
F 21/11 Vejle U1912 1-2 Lyngby Fodbold Club 3
F 21/11 Sonderjyske U193 1-2 Odense BK U192
F 21/11 Aalborg BK U191 2-0 Esbjerg U192
F 21/11 Brondby IFU17 0-0 Silkeborg IF U17
F 21/11 Randers FC U17 0-0 Midtjylland U17
F 21/11 Sonderjyske U17 0-0 Odense BK U17
F 21/11 VejleU17 0-0 LYNGBY FODBOLD CLUB
F 21/11 AalborgU17 0-0 Esbjerg FB U17
F 21/11 Nordsjaelland U17 0-0 Horsens U17
F 21/11 Silkeborg IF U17 - Brondby IFU17
F 21/11 AGF Viby U17 0-0 FC Kobenhavn U17
S 21/11 SC Freiburg U19 0-0 Augsburg U19
S 21/11 Banik Ostrava U19 0-0 Dynamo Ceske Budejov
S 21/11 Ingolstadt U19 0-0 Bayern Munchen U19
S 21/11 Kaiserslautern U19 0-0 Eintracht Frankfurt
S 21/11 FSV Mainz 05 U19 0-0 FC Heidenheim U19
S 21/11 Nurnberg U19 0-0 Saarbrucken U19
S 21/11 VfB Stuttgart U19 0-0 SSV Ulm U19
S 21/11 FC Astoria Walldorf 0-0 Kickers Offenbach U1
S 21/11 Pardubice U19 0-0 Brno U19
S 21/11 Hradec Kralove U19 0-0 Sigma Olomouc U19
S 21/11 Opava U19 0-0 MFK Karvina U19
S 21/11 Sparta Praha U19 0-0 Slavia Praha U19
S 21/11 SV Darmstadt U19 0-0 Karlsruher SC U19
S 21/11 Hoffenheim U19 0-0 Greuther Furth U19
F 21/11 Opava2 0-6 Slavia Praha1
S 21/11 FK Zbuzany 1953 0-0 Dukla Praha B
S 21/11 FK Kraluv Dvur 0-0 SK Motorlet Praha
S 21/11 Jiskra Usti nad Orli 0-0 Slovan Velvary
S 21/11 Zivanice 0-0 FK Prepere
S 21/11 Alki Oroklini 0-0 Ahironas Liopetriou
S 21/11 Asil Lysi 0-0 Anagennisi FC Deryne
S 21/11 Agia Napa 0-0 Akritas Chloraka
S 21/11 Kouris Erimi 0-0 Xylotympou
S 21/11 Omonia Aradippou 0-0 Othellos Athienou
S 21/11 PAEEK 0-0 Onisilos Sotiras
S 21/11 AE Zakakiou 0-0 Aris Limassol
F 21/11 Doxa Katokopias2 0-0 Ermis Aradippou3
F 21/11 APOEL Nicosia5 0-1 Olympiakos Nicosia F
F 21/11 Slaven Belupo U194 0-1 Zagreb locomotive U11
F 21/11 NK Rudes U191 0-2 ZNK Osijek U19
F 21/11 NK Istra 1961 U192 3-1 Inter Zapresic U192
S 21/11 Hajduk Split U19 0-0 Rijeka U19
F 21/11 HNK Vukovar 911 1-0 NK Bedem Ivankovo4
F 21/11 NK Lucko1 2-0 NK Tresnjevka4
F 21/11 NK Jarun2 4-0 NK Maksimir2
F 21/11 NK Udarnik Kurilovec1 1-1 Bistra2
F 21/11 Tehnicar 19741 3-0 Podravina1
F 21/11 NK Uskok3 2-1 NK Vodice3
F 21/11 NK Vrapce2 2-1 NK Vrbovec
F 21/11 NK Split2 1-0 Zmaj Makarska
F 21/11 NK Uljanik12 3-2 NK Grobnican3
F 21/11 Virovitica 7-0 NK Granicar Djurdjev12
S 21/11 NK Polet Sv Martin 0-0 Bjelovar
F 21/11 NK Dugopolje3 1-0 Hajduk Split II3
F 21/11 Kustosija 2-1 NK Opatija1
S 21/11 NK Junak 0-0 Radnik Sesvete
F 21/11 ZNK Osijek2 2-0 Dinamo Zagreb4
F 21/11 Slaven Koprivnica2 0-2 Hajduk Split2
F 21/11 Cienciano13 1-0 Atletico Grau5
S 21/11 Istra 1961 Pula 0-0 Rijeka
F 21/11 AD Guanacasteca 0-0 AD Cofutpa11
F 21/11 AD Escazucena2 1-0 Futbol Consultants M1
F 21/11 Llaneros FC1 1-2 Union Magdalena3
F 21/11 La Equidad 1-1 Deportivo Cali1
F 21/11 America de Cali12 1-2 Atletico Nacional Me1
F 21/11 Cobreloa 0-0 Barnechea
S 21/11 Deportes Valdivia 0-0 San Marcos de Arica
F 21/11 Coquimbo Unido4 1-2 Union La Calera1
F 21/11 Inner Mongolia Caosh 0-0 Qingdao Zhongchuang
F 21/11 Xi An FC 0-0 Qingdao Red Lions
F 21/11 Jiangsu Yancheng 0-0 Qingdao Zhongneng
F 21/11 Beijing Renhe4 1-1 Jiangxi Liansheng13
F 21/11 Mali U20 0-2 Guinea Bissau U20
F 21/11 Guinea U203 1-0 Mauritania U201
F 21/11 FK Barocco (w)1 6-0 Enko Plovdiv (w)
F 21/11 Lokomotiv Plovdiv (w1 3-0 LP Super Sport Sofia
F 21/11 Pirin Blagoevgrad (w2 8-1 Rial Kovachevci (w)1
F 21/11 FC Hebar Pazardzhik2 2-0 Minyor Pernik12
F 21/11 Septemvri Simitli 1-2 Neff supporting Simi
F 21/11 FC Sozopol2 3-3 Lokomotiv Gorna Orya4
F 21/11 Strumska Slava2 3-3 Litex Lovech3
S 21/11 Vitosha Bistritsa 0-0 Kariana Erden
F 21/11 Slavia Sofia1 0-0 Etar4
S 21/11 CSKA Sofia 0-0 Levski Sofia
S 21/11 Ludogorets Razgrad 0-0 Botev Plovdiv
F 21/11 Anpaao11 0-1 Maua FC3
F 21/11 Andradina4 0-4 Santacruzense SP2
F 21/11 Rio Branco(SP)4 1-0 Francana2
F 21/11 SKA Brasil21 1-3 Manthiqueira/SP3
F 21/11 Nacional AC MG 0-0 Betim FC
F 21/11 Campo Grande CE3 1-3 AA Carapebus17
F 21/11 Angra Dos Reis RJ3 0-1 Nova Cidade3
F 21/11 Bonsucesso 0-2 Goncalense
F 21/11 Campos RJ3 3-4 CFRJ Marica RJ4
F 21/11 Goytacaz RJ3 3-1 Duque de Caxias RJ3
F 21/11 Nova Iguacu3 4-1 Serrano BA3
F 21/11 Sao Goncalo4 1-0 Audax Rio RJ4
F 21/11 Sampaio Correa (RJ)3 2-2 Sao Paulo RJ7
F 21/11 Cruzeiro (Youth)12 2-2 Sport Club Recife (Y5
F 21/11 Athletico Paranaense2 1-3 EC Bahia (w)12
F 21/11 Fluminense RJ (w)1 1-0 Fortaleza (w)4
F 21/11 AA Portuguesa Santis2 1-1 EC Sao Bernardo/SP12
F 21/11 Marilia Ac1 3-0 Gremio Novorizontin3
F 21/11 EC Pelotas(RS)3 4-3 Gremio Novorizontin1
F 21/11 Portuguesa RJ13 0-0 Ferroviaria SP7
F 21/11 Atletico Tubarao SC6 1-1 Caxias RS1
F 21/11 Nacional PR1 1-4 Toledo Colonia Work 2
F 21/11 Aparecidense GO7 4-2 Vitoria ES3
F 21/11 Brasiliense1 3-0 SE do Gama4
F 21/11 Tupynambas13 1-0 Palmas2
F 21/11 Uniao Rondonopolis M 1-2 Goiania
F 21/11 Joinville SC24 2-1 Marcilio Dias SC14
F 21/11 Galvez AC 7-1 Independente PA4
F 21/11 Academia Puerto Cabe4 0-1 Deportivo Lara5
F 21/11 Afogados da Ingazeir8 2-1 Campinense3
F 21/11 CD Universitario 1-4 Tauro FC
F 21/11 Sporting San Migueli1 0-1 Plaza Amador2
F 21/11 Santa Cruz PE4 1-2 Manaus (AM)2
F 21/11 Ji-Parana FC1 1-0 Vilhenense RO
F 21/11 Atletico Alagoinhas1 1-0 Caldense MG22
S 21/11 Real Noroeste1 0-0 EC Aguia Negra
S 21/11 Jacyoba AC 0-0 ABC RN
S 21/11 Sao Caetano 0-0 Sao Luiz(RS)
F 21/11 Ituano SP3 4-3 Boa Esporte Clube4
F 21/11 Tombense 2-0 Brusque FC2
F 21/11 Colon de Santa Fe3 2-0 Defensa Y Justicia1
F 21/11 Operario Ferroviario11 0-1 America MG2
F 21/11 Oeste2 2-1 Brasil de Pelotas12
F 21/11 Cortulua3 3-2 Bogota FC3
F 21/11 Cuiaba3 0-1 Centro Sportivo Alag4
F 21/11 CRB AL2 2-1 Nautico (PE)2
F 21/11 Barreiros PE U202 6-1 Cabense U201
F 21/11 Botafogo RJ U202 1-0 Volta Redonda U201
F 21/11 Nautico PE (Youth)1 3-1 Central Youth3
F 21/11 Retro FC Brasil U202 1-0 Ipojuca AC U2014
F 21/11 CE Uniao1 1-0 Icasa CE1
F 21/11 Maranguape CE3 0-0 Crato CE2
F 21/11 Metropolitano SC2 0-3 EC Prospera
F 21/11 Camboriu SC 0-1 Barra FC
F 21/11 Club Brugge (w)1 0-4 Oud Heverlee Leuven 2
F 21/11 Zulte Waregem VV ï 1-3 Racing Genk (w)1
F 21/11 Sarajevo2 2-0 Olimpik Sarajevo2
F 21/11 FK Krupa5 1-1 FK Velez Mostar4
F 21/11 NK Siroki Brijeg 5-0 Radnik Bijeljina3
F 21/11 FK Tuzla City3 1-0 Mladost Doboj Kakanj3
F 21/11 FK Zeljeznicar1 2-2 Sloboda3
F 21/11 HSK Zrinjski Mostar2 2-1 Borac Banja Luka
F 21/11 Bandari - Kericho
F 21/11 Tusker - Gor Mahia
F 21/11 Kariobangi Sharks - Wazito FC
F 21/11 Chaco Petrolero13 0-1 Deportivo FATIC12
F 21/11 Independiente Petrol5 2-1 Fancesa3
F 21/11 Oruro Royal4 2-2 Club Deportivo Sur C3
S 21/11 EM Huanuni 0-0 AMDECAR
S 21/11 Atletico Palmaflor V 0-0 San Jose
S 21/11 The Strongest 0-0 Blooming
F 21/11 Bate Borisov Reserve 0-0 Belshina Babruisk Re
F 21/11 FK Gorodeya Reserves 0-0 Dinamo Brest Reserve
F 21/11 Neman Grodno Reserve 0-0 FC Slutsk Reserves
F 21/11 Smolevichi Reserves 0-0 Slavia Mozyr Reserve
F 21/11 Torpedo Zhodino Rese 0-0 FC Isloch Reserves
F 21/11 Energetik-BGU Minsk 0-2 Dinamo Minsk Reserve
F 21/11 FC Minsk Reserves 2-0 FC Vitebsk Reserves
F 21/11 Rukh Brest Reserves14 2-2 Shakhter Soligorsk R2
F 21/11 FC Baranovichi 0-0 Osipovichy
F 21/11 Shakhter Soligorsk I 0-0 Stenles Pinsk
F 21/11 Arsenal Dzyarzhynsk 0-0 Smorgon FC
F 21/11 Volna Pinsk 0-0 FK Lida
F 21/11 Khimik Svetlogorsk1 0-1 FC Gomel
F 21/11 Krumkachy Minsk 1-0 Oshmyany FK
F 21/11 Lokomotiv Gomel 4-0 Granit Mikashevichi
F 21/11 Naftan Novopolock 3-0 FK Orsha
F 21/11 Sputnik Rechitsa 3-0 Kommunalnik Slonim
F 21/11 Jamalpur Kacharipara 2-1 Kumilla Utd (w)
F 21/11 ASF Bobo1 0-0 US Ouagadougou2
F 21/11 AS Sonabel4 1-0 Majestic FC2
F 21/11 SG-Tertre-Hautrage ( - Kontich FC (wï
F 21/11 KVK Tienen (w) - Oud Heverlee Leuven
F 21/11 Moldavo (w) - KSKV Zwevezele (w)
F 21/11 Wuustwezel (w) - ASE de Chastre (W)
F 21/11 Ladies Genk B ( - Standard Liege B (W)
F 21/11 Famkes Merkem (w) - Anderlecht II (w)
F 21/11 Gent B (w) - Massenhoven VC (w)
F 21/11 Royal FC Liege (W) - KV Mechelen (w
S 21/11 Dessel Sport 0-0 RFC de Liege
S 21/11 FCV Dender EH 0-0 Thes Sport
S 21/11 KSK Heist 0-0 La Louviere Centre
S 21/11 KFC Mandel United 0-0 Francs Borains
S 21/11 Patro Eisden 0-0 Royal Knokke
S 21/11 Roeselare 0-0 Olympic Charleroi
F 21/11 KMSK Deinze13 1-1 KVSK Lommel2
F 21/11 Imperatriz(MA)4 1-3 Vila Nova1
F 21/11 Standard Liege11 2-3 KAS Eupen
F 21/11 Oostende1 1-1 Royal Antwerp1
F 21/11 Red Star Waasland14 1-2 Cercle Brugge3
F 21/11 Club Brugge1 1-0 Kortrijk3
F 21/11 Qarabag 6-1 Standard Sumgayit4
F 21/11 Sabah FK Baku2 2-1 Sabail1
F 21/11 FC Superfund Paschin2 0-3 FC Dornbirn 19131
F 21/11 Gold Coast city (w)3 0-1 Logan Lightning (w)2
F 21/11 Queensland Lionsï¼ 2-1 Capalaba (w)1
F 21/11 Peninsula Power24 1-4 Queensland Lions SC2
F 21/11 Shirak Gjumri B 2-2 Urartu II
S 21/11 Noravank 0-0 FC West Armenia
F 21/11 Alashkert3 1-2 Ararat Yerevan12
F 21/11 FC Pyunik 0-0 FK Van3
F 21/11 KS Dinamo Tirana 0-0 KF Oriku
F 21/11 Burreli 0-0 FK Partizani B
F 21/11 Lushnja KS 0-0 Tomori berat
F 21/11 KS Korabi Peshkopi 0-0 FK Vora
F 21/11 Erzeni 0-0 KS Veleciku Koplik
F 21/11 Pogradeci 0-0 Egnatia
F 21/11 Turbina Cerrik 0-0 Luftetari
F 21/11 CA Huracan5 1-2 Velez Sarsfield3
F 21/11 Red Bull Salzburg1 1-3 Sturm Graz3
F 21/11 TSV Hartberg1 1-1 LASK Linz2
F 21/11 Rheindorf Altach2 0-2 Wolfsberger AC
F 21/11 Levante1 1-1 Elche4
F 21/11 Brescia1 2-2 Venezia3
F 21/11 Cittadella1 2-2 Empoli11
F 21/11 Lecce2 7-1 Reggio Audace FC1
F 21/11 Pordenone Calcio SSD1 1-1 Monza1
F 21/11 Spal4 2-0 Pescara2
F 21/11 Malaga2 1-2 Leganes3
F 21/11 Le Havre2 1-2 Caen3
F 21/11 Mirandes3 4-1 FC Cartagena12
F 21/11 Stabaek 0-3 Molde1
F 21/11 Villarreal1 1-1 Real Madrid2
F 21/11 Aalesund FK3 1-1 Valerenga
F 21/11 Orlando City15 1-2 New York City Footba3
F 21/11 Rayo Vallecano1 2-1 Castellon5
F 21/11 Sevilla2 4-2 Celta Vigo2
F 21/11 Amiens1 1-1 Clermont2
F 21/11 Chambly FC1 1-1 Toulouse4
F 21/11 Chateauroux2 2-1 Sochaux1
F 21/11 Chamois Niortais2 1-2 USL Dunkerque1
F 21/11 Paris FC4 0-3 AJ Auxerre1
F 21/11 Pau FC3 0-2 Grenoble2
F 21/11 Valenciennes1 1-1 Rodez Aveyron
F 21/11 Real Oviedo12 1-1 Fuenlabrada1
F 21/11 Perugia2 0-0 Gubbio3
F 21/11 Atletico Madrid4 1-0 FC Barcelona
F 21/11 Columbus Crew 3-2 New York Red Bulls3
S 21/11 Vicenza 0-0 Chievo
S 21/11 Nancy 0-0 Troyes