Football.biz

Təqvim

<< | Mar 22 | Mar 23 | Mar 24 | Mar 25 | Mar 26 | >>
S 24/03 Wales - Slovakia
S 24/03 Kazakhstan - Russia
S 24/03 Hungary - Croatia
S 24/03 Israel - Austria
S 24/03 San Marino - Scotland
S 24/03 Northern Ireland - Belarus
S 24/03 Netherlands - Germany
S 24/03 Slovenia - FYR Macedonia
S 24/03 Poland - Latvia
S 24/03 Cyprus - Belgium
S 24/03 Central African Repu - Guinea
S 24/03 Benin - Togo
S 24/03 Tanzania - Uganda
S 24/03 Cape Verde - Lesotho
S 24/03 Chinese Taipei - Solomon Islands
S 24/03 Avangard - FK Krasnodar II
S 24/03 Chertanovo Moscow - Spartak Tambov
S 24/03 Luch Energiya - Tyumen
S 24/03 Tom Tomsk - Mordovya Saransk
S 24/03 FK Sochi - SKA Khabarovsk
S 24/03 Shinnik Yaroslavl - Torpedo Armavir
S 24/03 Spartak Moscow II - FK Nizhny Novgorod
S 24/03 Fakel - Baltika Kaliningrad
S 24/03 Khimki - Zenit-2 St.Petersbur
S 24/03 Rotor Volgograd - Sibir Novosibirsk
S 24/03 S.Urfaspor - Tarsus Idman Yurdu
S 24/03 Sivas Dort Eylul Bel - Kahramanmarasspor
S 24/03 Batman Petrolspor - Erzin Belediyespor
S 24/03 Adiyamanspor - Duzcespor
S 24/03 Ofspor - Tekirova Belediyespo
S 24/03 Osmaniyespor - Alibeykoy
S 24/03 Pazarspor - Karsiyaka
S 24/03 Yeni Orduspor - Sultanbeyli
S 24/03 Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen
S 24/03 Go Ahead Eagles - FC Twente Enschede
S 24/03 Roda JC - MVV Maastricht
S 24/03 Nicaragua U17 - Cayman Islands U17
S 24/03 Grenada U17 - US Virgin IslandsU17
S 24/03 Argentina U17 - Colombia U17
S 24/03 Brazil U17 - Uruguay U17
S 24/03 Kaiserslautern - VfL Osnabruck
S 24/03 Eintracht Nordersted - SV Drochtersen/Assel
S 24/03 VfL Oldenburg - SSV Jeddeloh
S 24/03 Ringkobing - Tarup Paarup IF
S 24/03 Sportfreunde Lotte - Eintracht Braunschwe
S 24/03 Estudiantes Caracas - Aragua FC
S 24/03 Estudiantes Merida F - Deportivo Metropolit
S 24/03 Mineros de Guayana - Zulia FC
S 24/03 Deportivo La Guaira - Llaneros de Guanare
S 24/03 Monagas SC - Caracas FC
S 24/03 Carabobo FC - Deportivo Tachira
S 24/03 New York Red Bulls B - Nashville
S 24/03 Sacramento Republic - OKC Energy FC
S 24/03 Bethlehem Steel - Memphis 901
S 24/03 Club Atletico Progre - Boston River
S 24/03 CA Juventud - Cerro Largo
S 24/03 Centro Atletico Feni - Danubio FC
S 24/03 Rampla Juniors FC - Liverpool URU
S 24/03 CA River Plate - Cerro Montevideo
S 24/03 Defensor Sporting Mo - Wanderers FC
S 24/03 Ahrobiznes TSK Romny - FC Sumy
S 24/03 Hirnyk-Sport - Gelios Kharkiv
S 24/03 Kolos Kovalyovka - Prykarpattya Ivano F
S 24/03 Metalist 1925 Kharki - Dnipro-1
S 24/03 MFK Mikolaiv - FC Inhulets Petrove
S 24/03 Rukh Vynnyky - Balkany Zorya
S 24/03 Volyn - FK Avanhard Kramator
S 24/03 Zirka Kirovohrad - Obolon Kiev
S 24/03 Ireland U21 - Luxembourg U21
S 24/03 Kayserispor U21 - Goztepe U21
S 24/03 Fatih Vatan Spor (w) - Trabzon Idmanocagi (
S 24/03 Besiktas (w) - Fatih Vatan Spor (w)
S 24/03 Konak BEL. (w) - Amedspor Women
S 24/03 Hakkarigucu SK Women - KDZ Ereglispor (w)
S 24/03 Trabzon Idmanocagi ( - Kirecburnu (w)
S 24/03 Atasehir Belediyesi - ALG Spor Women
S 24/03 Bodrumspor - Hacettepe SK
S 24/03 Inegolspor - Manisaspor
S 24/03 Kastamonuspor - Sariyer
S 24/03 Samsunspor - Nigde Belediyespor
S 24/03 Bandirmaspor - Anadolu Selcukluspor
S 24/03 Bugsasspor - Menemen Belediye Spo
S 24/03 Kirklarelispor - Tuzlaspor
S 24/03 Pendikspor - Karagumruk
S 24/03 Zonguldak - Fethiyespor
S 24/03 Sile Yildizspor - Nazillispor
S 24/03 Erbaaspor S - Artvin Hopaspor
S 24/03 Ergene Velimese - Kozan BLD.SPOR
S 24/03 Gebzespor - Tire 1922 Spor
S 24/03 Silivrispor - Nevsehirspor Genclik
S 24/03 Yeni Altindag BS - Kirsehir Koyhizmetle
S 24/03 Bergama Belediyespor - Belediye Vanspor
S 24/03 Kizilcabolukspor - Erokspor
S 24/03 Erzincanspor - Trabzon Karadenizspo
S 24/03 Diyarbakirspor - Bayburt Ozel Idare
S 24/03 Payas BS 1975 - Muglaspor
S 24/03 Korfez Bld. - Cizrespor
S 24/03 Serik Belediyespor - Bursa Niluferspor AS
S 24/03 Turgutluspor - Golcukspor
S 24/03 Fundacion Albacete ( - Real Sociedad (w)
S 24/03 Athletic Club Bibao - RCD Espanyol (w)
S 24/03 Sporting De Huelva ( - CDEF Logrono (w)
S 24/03 Madrid CFF (w) - Atleico Malaga (w)
S 24/03 Sevilla FC (w) - UD Granadilla Teneri
S 24/03 Levante UD (w) - Atletico de Madrid (
S 24/03 FC Cartagena - Villanovense
S 24/03 Real Balompedica Lin - UD Ibiza
S 24/03 Almeria B - UD Melilla
S 24/03 Don Benito - Badajoz
S 24/03 Granada CF B - Real Murcia
S 24/03 Jumilla - Sevilla Atletico
S 24/03 Malaga B - Recreativo Huelva
S 24/03 UD Marbella - C.D. San Fernando Is
S 24/03 UCAM Murcia - Atletico Sanluqueno
S 24/03 CF Talavera de la Re - Ejido
S 24/03 Aguila - Luis Angel Firpo
S 24/03 CD Audaz - Jocoro FC
S 24/03 CD FAS - CD Chalatenango
S 24/03 Municipal Limeno - Alianza San Salvador
S 24/03 Santa Tecla - A.D. Isidro Metapan
S 24/03 CD Sonsonate - CD Pasaquina
S 24/03 Tabor Sezana - NK Brezice
S 24/03 NK Fuzinar - NK Bilje
S 24/03 ASK Bravo Publikum - NK Rogaska
S 24/03 Ankaran Hrvatini Mas - Roltek Dob
S 24/03 Drava - NK Nafta
S 24/03 ND Beltinci - Krka
S 24/03 Brda - MNK FC Ljubljana
S 24/03 Jadran Dekani - Radomlje
S 24/03 ACS Sirineasa - CS Mioveni
S 24/03 Sportul Snagov - ACS Poli Timisoara
S 24/03 Chindia Targoviste - Juventus Bucuresti
S 24/03 FC Timisoara - Petrolul Ploiesti
S 24/03 Universitaea Cluj - SCM Argesul Pitesti
S 24/03 Ruch Chorzow - Rozwoj Katowice
S 24/03 Berliner AK 07 - VSG Altglienicke
S 24/03 FSV Union Furstenwal - ZFC Meuselwitz
S 24/03 Germania Halberstadt - FC Lokomotive Leipzi
S 24/03 Warta Poznan - GKS Tychy
S 24/03 Dep.San Martin - Carlos Manucci
S 24/03 Univ.Cesar Vallejo - Deportivo Union Come
S 24/03 Deportivo Municipal - Sport Boys
S 24/03 Real Atletico Garcil - EM Deportivo Binacio
S 24/03 FK Berane - KOM Podgorica
S 24/03 Bokelj Kotor - Decic Tuzi
S 24/03 OSK Igalo - Otrant
S 24/03 Jezero Plav - Arsenal Tivat
S 24/03 Mladost Ljeskopolje - Jedinstvo Bijelo Pol
S 24/03 Tarlan - FK Igilik
S 24/03 Akzhayik Oral - FK Kaspyi Aktau
S 24/03 Kataller Toyama - Thespa Kusatsu
S 24/03 Gamba Osaka U23 - Giravanz Kitakyushu
S 24/03 Montedio Yamagata - FC Ryukyu
S 24/03 JEF United Ichihara - Kyoto Sanga
S 24/03 Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
S 24/03 Renofa Yamaguchi - Tochigi SC
S 24/03 Res Roma (w) - Mozzanica (w)
S 24/03 US Siracusa - Matera
S 24/03 Reggina - Catania
S 24/03 Catanzaro - ASD Sicula Leonzio
S 24/03 Viterbese - Vibonese
S 24/03 SudTirol - Vicenza
S 24/03 Potenza - Bisceglie 1913
S 24/03 Paganese - US Casertana 1908
S 24/03 Rende - Cavese
S 24/03 Juve Stabia - Rieti
S 24/03 AC Monopoli - Francavilla
S 24/03 Maccabi Hadera (w) - AS Tel Aviv Universi
S 24/03 Maccabi Holon FC (w) - Ironi Ramat Hasharon
S 24/03 Platense - Honduras Progreso
S 24/03 Kwun Tong - Sham Shui Po
S 24/03 Yau Tsim Mong - Fu Moon FC
S 24/03 Athletic Union of Sp - Aittios Spata
S 24/03 Platanias FC - Volos NFC
S 24/03 Giorgos Karaiskakis - Iraklis
S 24/03 Irodotos - Trikala
S 24/03 Doxa Dramas - Apollon Larissas
S 24/03 Kerkyra - Ergotelis
S 24/03 Apollon Kalamarias - Panahaiki-2005
S 24/03 Aiginiakos FC - Kissamikos
S 24/03 SC Sand (w) - SG Essen-Schonebeck
S 24/03 Hoffenheim (w) - SC Freiburg (w)
S 24/03 Turbine Potsdam (w) - Werder Bremen (w)
S 24/03 FCR 2001 Duisburg (w - Bayer Leverkusen (w)
S 24/03 VfL Wolfsburg (w) - Monchengladbach (w)
S 24/03 FFC Frankfurt (w) - Bayern Munchen (w)
S 24/03 FSV Frankfurt - FC 08 Hombrug
S 24/03 VfB Auerbach - FSV Optik Rathenow
S 24/03 SV Babelsberg 03 - FC Oberlausitz
S 24/03 Berliner FC Dynamo - Hertha BSC Berlin Yo
S 24/03 Bischofswerdaer FV - BFC Viktoria 1889
S 24/03 Chemnitzer - Budissa Bautzen
S 24/03 Rot-Weiss Erfurt - Wacker Nordhausen
S 24/03 Arras - ASM Belfortaine
S 24/03 Bobigny A.C. - Sainte Genevieve Spo
S 24/03 Creteil - Schiltigheim
S 24/03 Fleury Merogis U.S. - Lens B
S 24/03 Haguenau - Feignies
S 24/03 Iris Club de Croix - Epinal
S 24/03 Lille B - St. Maur Lusi
S 24/03 Stade Reims II - Sedan
S 24/03 Boulogne-Billancourt - Bastia CA
S 24/03 Chartres FC - Stade Briochin
S 24/03 AS Furiani Agliani - Vannes
S 24/03 Granville - Lorient B
S 24/03 Mantes-la-Ville - Paris Saint Germain
S 24/03 FC Nantes B - Poissy As
S 24/03 Oissel - Saint Malo
S 24/03 Vitre - Le Havre B
S 24/03 Blois - Colomiers
S 24/03 Bordeaux B - Les Herbiers
S 24/03 Le Puy Foot 43 Auver - Nimes B
S 24/03 Yzeure AS - Romorantin
S 24/03 St Pryve St Hilaire - FC Bergerac
S 24/03 Saint-Etienne B - Sete FC
S 24/03 Mont-de-Marsan - Stade Bordelais
S 24/03 Trelissac - Andrezieux
S 24/03 Fylde LFC (w) - Middlesbrough (w)
S 24/03 Huddersfield (w) - Stoke City (w)
S 24/03 BK Avarta - Skovshoved
S 24/03 Fredericia - Nykobing FC
S 24/03 Herfolge Boldklub Ko - Hvidovre IF
S 24/03 Lyngby - Silkeborg
S 24/03 Naestved - Fremad Amager
S 24/03 Roskilde - Thisted FC
S 24/03 Viborg - Helsingor
S 24/03 Alma Juventus Fano - Feralpisalo
S 24/03 Fermana - Vis Pesaro
S 24/03 Giana - Teramo
S 24/03 Gubbio - Renate AC
S 24/03 Imolese - Monza
S 24/03 Ravenna - Albinoleffe
S 24/03 Ternana - Pordenone Calcio SSD
S 24/03 Triestina - Sambenedettese
S 24/03 USD Virtus Verona - Rimini
S 24/03 Horni Herspice Women - Hradec Kralove (w)
S 24/03 Sparta Praha (w) - Slovacko (w)
S 24/03 Sokol Brozany - Dobrovice
S 24/03 Stechovice - Karlovy Vary Dvory
S 24/03 SK Viktorie Jirny - SK Prevysov
S 24/03 Cartagines Deportiva - Deportivo Saprissa
S 24/03 AD Grecia - AD Carmelita
S 24/03 AD San Carlos - Santos De Guapiles
S 24/03 Limon FC - Guadalupe FC
S 24/03 Perez Zeledon - Universidad de Costa
S 24/03 Cortulua - Deportivo Pereira
S 24/03 Tigres Zipaquira - Atletico FC
S 24/03 Dep.Independiente Me - Envigado FC
S 24/03 Atletico Junior Barr - Atletico Huila
S 24/03 America de Cali - Jaguares de Cordoba
S 24/03 Parana PR - Cascavel CR
S 24/03 Independiente Santa - Deportiva Once Calda
S 24/03 San Marcos de Arica - Cobreloa
S 24/03 Deportes Recoleta - Union San Felipe
S 24/03 Lautaro de Buin - Melipilla
S 24/03 General VelAsquez - CD Magallanes
S 24/03 Colchagua CD - Deportes Santa Cruz
S 24/03 Independiente de Cau - Rangers Talca
S 24/03 D. Concepcion - Santiago Wanderers
S 24/03 Osorno - Puerto Montt
S 24/03 Club Deportivo Pilma - Huadiwei sub
S 24/03 Taizhou Yuanda - Qingdao Zhongneng
S 24/03 Juventus SP - Santo Andre
S 24/03 Penapolense - Nacional SP
S 24/03 AA Portuguesa Santis - Sao Bernardo
S 24/03 Portuguesa Desportos - CA Votuporanguense S
S 24/03 Rio Claro - XV de Piracicaba
S 24/03 Campinense - Treze Campina Grande
S 24/03 Palmeira RN - America FC Natal RN
S 24/03 Bahia BA - Salgueiros AC
S 24/03 Botafogo PB - Sampaio Correa
S 24/03 CSA-AL - Sergipe Se
S 24/03 Avai FC SC - Marcilio Dias SC
S 24/03 Brusque FC - Criciuma
S 24/03 Chapecoense SC - Atletico Tubarao SC
S 24/03 Joinville SC - Hercilio Luz SC
S 24/03 Metropolitano SC - Figueirense
S 24/03 Gold Coast United - Brisbane Olympic Uni
S 24/03 Sunshine Coast FC - Western Pride
S 24/03 Sydney Olympic - Blacktown City Demon
S 24/03 Rockdale City Suns - Hake Ya Dong in Sydn
S 24/03 Sydney United - South Coast Wolves
S 24/03 Moggill FC - Mount Gravatt Hawks
S 24/03 Acacia Ridge - Caboolture FC
S 24/03 Toowong - The Gap BPL
S 24/03 Newells Old Boys - Villa Mitre
S 24/03 JS Saoura - CS Constantine
S 24/03 Kuwait U23 - Syria U23
S 24/03 Saudi Arabia U23 - Lebanon U23
S 24/03 CF Rayo Majadahonda - Numancia
S 24/03 Rapido de Bouzas - Deportivo La Coruna
S 24/03 Unionistas de Salama - Fuenlabrada
S 24/03 Cultural de Durango - Calahorra
S 24/03 CD Ebro - Barcelona B
S 24/03 RCD Espanyol B - Baleares
S 24/03 Extremadura - CF Reus Deportiu
S 24/03 Atletico de Madrid B - Burgos CF
S 24/03 Coruxo FC - UD San Sebastian Rey
S 24/03 Las Palmas Atletico - CF Salmantino
S 24/03 Cultural Leonesa - Celta vigo b
S 24/03 CD Artistico Navalca - CF Internacional De
S 24/03 Pontevedra - CD Guijuelo
S 24/03 Real Madrid Castilla - Ponferradina
S 24/03 Real Valladol B - AD Union Adarve
S 24/03 Barakaldo CF - Sporting de Gijon B
S 24/03 CD Izarra - Athletic Bilbao B
S 24/03 Mirandes - Gimnastica Torrelave
S 24/03 Real Oviedo B - SD Gernika
S 24/03 Real Sociedad B - SD Amorebieta
S 24/03 Racing Santander - Real Union Irun
S 24/03 UD Logrones - Leioa
S 24/03 CF Badalona - CD Alcoyano
S 24/03 UE Cornella - CF Peralada
S 24/03 Hercules - UE Olot
S 24/03 UD Levante B - Sabadell
S 24/03 Lleida - Castellon
S 24/03 Teruel - UB Conquense
S 24/03 Valencia CF Mestalla - SD Ejea
S 24/03 Villarreal B - Ontinyent CF
S 24/03 Gimnastic Tarragona - Malaga
S 24/03 Cuneo - Alessandria
S 24/03 Gozzano - Novara
S 24/03 Arzachena - Pontedera
S 24/03 JuventusU23 - Pro Vercelli
S 24/03 Pistoiese - Olbia
S 24/03 Pro Piacenza - ASD Albissola
S 24/03 Cadiz - Cordoba
S 24/03 Granada CF - CF Reus Deportiu
S 24/03 Granada CF - Las Palmas
S 24/03 Operario MS - Gremio Metropolitano
S 24/03 Toledo Colonia Work - Londrina PR
S 24/03 Cianorte PR - Cascavel PR
S 24/03 Coritiba PR - Rio Branco PR
S 24/03 Sporting Gijon - Real Oviedo
S 24/03 New England Revoluti - FC Cincinnati