Football.biz

Başlamamış oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [01:50:57]
05:00 ASWH -:- Sparta Rotterdam Res
05:00 Pogon Siedlce -:- Motor Lublin
09:00 Angelholms FF -:- Vastra Frolunda
09:00 Le Havre (w) -:- Fleury 91 (wï
09:00 TuS Sachsenhausen -:- Mahdov FC
10:00 Nordvarmland FF -:- IK Gauthiod
10:00 Breitenrain -:- FC Black Stars Basel
11:00 IFK Amal -:- IK Oddevold
11:00 IFK Lidingo FK -:- Gamla Upsala SK
11:00 Fanna BK -:- IFK Osterakers Fk
11:00 Fagersta Sodra IK -:- FC Stockholm Interna
12:30 Francs Borains -:- RFCR Symphorinois
13:30 LUV graz (w) -:- ZNK Maribor (w)
F 07/08 Akron Togliatti 0-0 Shinnik Yaroslavl
F 07/08 Baltika Kaliningrad 0-0 Volgar Astrakhan
F 07/08 Chertanovo Moscow 0-0 Tom Tomsk
F 07/08 FK Chayka K-SR 0-0 Alania Vladikavkaz
F 07/08 FK Krasnodar II 0-0 Fakel
F 07/08 FK Nizhny Novgorod 0-0 Irtysh 1946 Omsk
F 07/08 Gazovik Orenburg 0-0 Neftekhimik Nizhneka
F 07/08 Spartak Moscow II 0-0 Torpedo moskva
F 07/08 Tekstilshchik Ivanov 0-0 SKA Khabarovsk
F 07/08 Veles 0-0 Krylya Sovetov
F 07/08 Yenisey Krasnoyarsk 0-0 Dinamo Briansk
09:00 BK Olympic -:- Vinbergs IF
09:00 IFK Malmo FK -:- KSF Prespa Birlik
09:00 Enskede IK -:- Kvarnsvedens IK
12:00 Gottne IF -:- Sandviks IK
12:00 IFK Umea -:- Moron BK
12:00 Taftea IK -:- Friska Viljor FC
06:00 Shimizu S-Pulse -:- Consadole Sapporo
06:00 Nagoya Grampus -:- Urawa Red Diamonds
06:30 Kashima Antlers -:- Sagan Tosu
07:00 Yokohama Marinos -:- Kashiwa Reysol
07:00 Vissel Kobe -:- Vegalta Sendai
07:00 Kawasaki Frontale -:- Oita Trinita
07:00 Gamba Osaka -:- Yokohama FC
19:00 Fortaleza -:- Atletico Paranaense
19:30 Coritiba PR -:- Internacional RS
21:00 Sport Club Recife PE -:- Ceara
05:00 Curtin University FC -:- Subiaco AFC (w)
03:00 FC Ashfield -:- Forrestfield United
03:00 Joondalup United -:- Swan United
03:00 Mandurah City -:- UWA-Nedlands FC
03:00 Olympic Kingsway SC -:- Fremantle City
03:00 Quinns FC -:- Subiaco AFC
03:00 Stirling Lions -:- Western Knights
04:00 Perth Glory (Youth) -:- Cockburn City
04:00 Armadale SC -:- Bayswater City
04:00 Floreat Athena -:- ECU Joondalup
04:00 Balcatta FC -:- Willip
04:00 Sorrento F.C. -:- Inglewood United
04:00 Rocking ham City -:- Perth SC
20:00 Charlotte Independen -:- Charleston Battery
20:00 Pittsburgh Riverhoun -:- New York Red Bulls B
20:30 Birmingham Legion -:- Atlanta United FC II
21:00 Louisville City FC -:- Indy Eleven
21:00 OKC Energy FC -:- San Antonio
21:00 Saint Louis FC -:- Tulsa Roughneck
21:30 Memphis 901 -:- North Carolina
22:00 Austin Bold -:- Rio Grande Valley
22:30 El Paso Locomotive F -:- Colorado Springs Swi
23:00 Portland Timbers Res -:- Sacramento Republic
17:00 Real Irving CD -:- NTX Rayados
18:00 Orlando Rovers FC -:- Macca Ballers FC
18:00 Manaus (AM) -:- Vila Nova
08:45 Rentistas -:- Liverpool URU
11:00 Cerro Montevideo -:- Plaza Colonia
13:30 Danubio FC -:- CA River Plate
16:30 Defensor Sporting Mo -:- Torque
19:00 Deportivo Maldonado -:- Cerro Largo
19:00 Centro Atletico Feni -:- Club Atletico Progre
16:00 Bayern Munchen -:- Chelsea
16:00 FC Barcelona -:- Napoli
01:00 Glenorchy Knights FC -:- Hobart Zebras
02:30 Devonport City Reser -:- Somerset
03:00 Umea IK (w) -:- Vittsjo GIK (w)
03:00 Pitea IF (w) -:- Kopparbergs Goteborg
04:00 Linkopings (w) -:- Kristianstads DFF (w
04:00 Eskilstuna United (w -:- Vaxjo (W)
04:00 Djurgardens (w) -:- Orebro (w)
09:00 Rynninge IK -:- Syrianska Eskilstuna
10:00 Atvidabergs -:- BK Forward
11:30 FC Gute -:- Trosa Vagnhärad S
12:30 Halmstads -:- GAIS
12:30 Dalkurd FF -:- Norrby IF
12:30 Jonkopings Sodra IF -:- Umea FC
09:00 Taby -:- Brommapojkarna
09:00 IK Frej Taby -:- Orebro Syrianska IF
09:00 Sollentuna United -:- Nykopings BIS
09:00 IF Sylvia -:- Haninge
09:00 Karlstad BK -:- Gefle IF
09:00 IFK Berga -:- Karlslunds IF HFK
09:00 JaPS -:- PK Keski Uusimaa
12:30 P-Iirot -:- PIF Parainen
05:00 Dukla Banska Bystric -:- FK Poprad U19
05:00 SCP RuzomberokU19 -:- FC Nitra U19
05:00 Spartak Trnava U19 -:- FK Zeleziarne Podbre
11:00 Cadca -:- Rimavska Sobota
11:30 Inter Bratislava -:- Lokomotiva Devinska
06:30 ZFK Zemun (w) -:- LASK Crvena Zvezda (
11:00 ZFK Masinac (w) -:- Vojvodina (w)
F 07/08 Tvaakers IF 0-0 Oskarshamns AIK
11:00 Hamilton Academical -:- Ross County
11:00 Motherwell -:- Dundee United
11:00 Livingston -:- Hibernian
F 07/08 IFK Varnamo 0-0 Qviding FIF
F 07/08 FC Trollhattan 0-0 Lunds BK
F 07/08 Motala AIF FK 0-0 Torns IF
09:00 Karlskrona AIF -:- Eskilsminne IF
10:00 Khimki -:- CSKA Moscow
10:00 EPS Espoo -:- Honka Akatemia
12:30 Spartak Tambov -:- Rostov FK
05:00 Mitchelton FC -:- Holland Park Hawks F
05:00 SWQ Thunder -:- Sunshine Coast FC
06:00 Southside Eagles -:- Western Pride
10:30 Umm Salal -:- Al-Ahli Doha
12:45 Al-Sadd -:- Al Duhail
06:00 KKPK Medyk Konin (w) -:- Katowice (w)
07:00 Czarni Sosnowiec (w) -:- MKS Olimpia Szczecin
07:30 UKS Lodz (w) -:- AZS UJ Krakow (w)
05:00 Jutrzenka Giebultow -:- Wisla Pulawy
06:00 Jagiellonia Bialysto -:- MLKS Znicz Biala Pis
06:00 Korona II Kielce -:- LKS Lagow
07:30 Zaglebie Lubin B -:- Miedz Legnica II
08:00 Gawin Sleza Wroclaw -:- GKS Pniowek Pawlowic
08:00 Wikielec -:- KS Wasilkow
09:00 IFK Stocksund -:- Hudiksvalls ABK
09:00 GKS Przodkowo -:- Unia Swarzedz
10:00 Olimpia Zambrow -:- Unia Skierniewice
10:00 KS Kutno -:- Polonia Warszawa
10:00 Swit Nowy Dwor Mazow -:- Concordia Elblag
11:00 Blonianka Blonie -:- Ursus Warszawa
11:00 Baltyk Koszalin -:- Baltyk Gdynia
11:00 Jarota Jarocin -:- Kotwica Kolobrzeg
11:00 KS Mieszko Gniezno -:- Nielba Wagrowiec
11:00 Rekord Bielsko-Biala -:- Stal Brzeg
11:00 Flota Swinoujscie -:- Pogon Szczecin II
11:00 Gornik Konin -:- Gryf Wejherowo
11:00 Foto-Higiena Olawa -:- Ruch Chorzow
11:00 KSZO Ostrowiec -:- Orleta Radzyn Podlas
11:00 LKS Wolczanka Wolka -:- Sokol Sieniawa
11:00 Piast Zmigrod -:- LKS Goczalkowice Zdr
11:00 Podlasie Biala Podla -:- Cracovia II
11:00 Chelmianka Chelm -:- KS Wiazownica
11:00 Lewart Lubartow -:- Siarka Tarnobrzeg
11:00 Hetman Zamosc -:- Stal Krasnik
11:00 Sokol Kleczew -:- Pomorzanin Torun
11:30 Podhale Nowy -:- Avia Swidnik
11:30 Wisloka Debica -:- Wisla Sandomierz
11:59 Warta Gorzów Wiel -:- Polonia-Stal Swidnic
11:59 Polonia Nysa -:- KS Energetyk ROW
11:59 MKS Kluczbork -:- Gornik II Zabrze
06:00 Lech II Poznan -:- Elana Torun
07:00 Stargard Szczecinski -:- KS Legionovia Legion
11:00 Karpaty Krosno -:- Wislok Wisniowa
11:59 FC Carlos Stein -:- Real Atletico Garcil
14:15 Dep.San Martin -:- Deportivo Municipal
16:30 Deportivo Llacuabamb -:- Inti Gas Deportes
19:00 Sport Boys -:- Sporting Cristal
16:00 SC Paysandu Para -:- Santa Cruz PE
17:00 General Diaz -:- Olimpia Asuncion
19:30 Libertad -:- 12 de Octubre
10:00 Klepp (w) -:- Lyn (w)
10:00 Sandviken (w) -:- Rosenborg BK (w)
09:00 Hassleholms IF -:- FK Almeboda/Linneryd
09:00 Nosaby IF -:- IFK Karlshamn
09:00 IFO Bromolla IF -:- Dalstorps IF
09:00 IK Tord -:- Rappe GOIF
09:00 Asarums IF FK -:- Husqvarna FF
05:00 Stabaek (w) -:- Medkila (w)
06:00 KIL/Hemne (w) -:- Ovrevoll Hosle(W)
07:00 Fart (w) -:- Amazon Grimstad (w)
14:00 Aasane (w) -:- Floya (w)
21:00 Monterrey -:- Santos Laguna
21:00 CDSyC Cruz Azul -:- Club Leon
23:00 Chivas Guadalajara -:- Puebla
13:00 Raja Casablanca Atlh -:- Olympique de Safi
F 07/08 Lietava Jonava 0-0 FK Zalgiris Vilnius
F 07/08 Hegelmann Litauen 0-0 FK Kauno Zalgiris II
11:00 Baltija Panevezys -:- FK Riteriai
08:00 FK Ventspils -:- FK Spartaks Jurmala
14:00 Rigas Futbola skola -:- FK Liepaja
05:00 Lao Toyota FC -:- Ezra FC
05:00 Master 7 FC -:- Viengchan FC
05:00 Hwaseong FC -:- Gimhae City
05:00 Pyeongtaek Citizen -:- Gimpo FC
06:00 Daejeon Citizen -:- Gyeongnam FC
07:00 Ansan Greeners FC -:- FC Anyang
07:00 Ulsan Hyundai FC -:- Suwon Samsung Bluewi
07:00 Pohang Steelers -:- Gwangju Football Clu
08:00 Daegu FC -:- Jeonbuk Hyundai Moto
14:00 Nitra -:- Slovan Bratislava
14:00 Michalovce -:- Spartak Trnava
14:00 Zlate Moravce -:- Sokol Dolna Zdana
14:00 MFK Ruzomberok -:- Trencin
14:00 FK Senica -:- MSK Zilina
06:00 FC Gifu -:- Grulla Morioka
06:00 Cerezo Osaka U23 -:- Yokohama SCC
06:00 Tokyo Verdy -:- FC Ryukyu
06:00 Albirex Niigata -:- Omiya Ardija
07:00 Avispa Fukuoka -:- Ventforet Kofu
07:00 Tokushima Vortis -:- V-Varen Nagasaki
07:00 Renofa Yamaguchi -:- Tochigi SC
07:00 Fagiano Okayama -:- Mito Hollyhock
07:00 Montedio Yamagata -:- Kyoto Sanga
07:00 Zweigen Kanazawa FC -:- Ehime FC
07:00 Jubilo Iwata -:- Matsumoto Yamaga FC
10:30 Mes Shahr-e Babak -:- Pas
09:30 Ballymun United -:- Crumlin United
09:30 Bangor Celtic -:- Booth Road Celtic
09:30 Portlaoise AFC -:- Ballyfermot United
09:30 Tek United -:- Newtown Rangers AFC
15:00 Cobh Ramblers -:- Salthill Devon Galwa
15:30 Longford Town -:- Athlone Town
05:00 Nopsa -:- JäPS/47
05:30 Liry -:- KyPa
07:15 TPS Turku II -:- Aland
08:00 LehPa Kontiolahti -:- PAVE
08:00 ToVe Pori -:- FC Inter II
08:00 Union Plaani -:- Edustus IPS
08:30 Savedalens IF -:- IFK Tidaholm
08:30 Assyriska BK -:- IF Limhamn Bunkeflo
12:00 Umea FC Academy -:- Pitea IF
06:00 Nurmiyervi (W) -:- RoPS (w)
F 07/08 JIPPO 0-0 Jyvaskyla JK
F 07/08 Jakobstads Bollklubb 0-0 Kiisto Vaasa
F 07/08 JS Hercules 0-0 PS Kemi Kings
11:00 AC Oulu -:- KTP Kotka
07:00 IF Gnistan U20 -:- FC Lahti U20
08:00 KuPS U20 -:- VJS Vantaa U20
09:00 FC Honka U20 -:- Atlantis U20
10:00 KaPa U20 -:- Ilves U20
04:30 Adelaide Reserve -:- White City Woodville
06:00 Adelaide Vipers -:- White City Woodville
08:00 FC Lootos Polva (W) -:- Vaprus Parnu (w)
08:00 Tammeka Tartu (W) -:- JK Tallinna Kalev (W
F 07/08 Elva 0-0 Vandra JK Vaprus
F 07/08 Kohtla Jarve JK Jarv 0-0 Flora Tallinn II
F 07/08 Tallinna FC Levadia 0-0 FC Maardu
07:00 Viljandi Tulevik -:- Tallinna JK Legion
07:00 Aalborg BK U19 -:- Randers Freja U19
07:00 Esbjerg U19 -:- Midtjylland U19
07:00 Lyngby Fodbold Club -:- Horsens U19
04:15 MFK Chrudim B -:- Pardubicky
04:30 MSK Breclav -:- Brno B
04:30 Mohelnice -:- TJ Medlov
10:30 FC Prerov -:- Kozlovice
10:30 Rymarov -:- MFK Havirov
11:00 SK Krumvir -:- Boskovice
11:00 SK Detmarovice -:- Novy Jicin
04:15 Frydek-Mistek -:- Sigma Olomouc B
11:00 Odra Petrkovice -:- Otrokovice
11:00 Uhersky Brod -:- Slavia Kromeriz
11:00 Vrchovina -:- Vyskov
11:45 PFK Montana -:- Arda
14:00 Botev Vratsa -:- Ludogorets Razgrad
15:30 Palmeiras -:- Corinthians Paulista
14:00 Sao Jose PoA RS -:- Sao Bento
15:00 Ituano SP -:- Tombense
16:00 Brusque FC -:- Ypiranga(RS)
F 07/08 Centro Sportivo Alag 0-0 Guarani SP
F 07/08 Ponte Preta 0-0 America MG
F 07/08 Avai FC SC 0-0 Nautico (PE)
10:00 Juventude -:- CRB AL
15:00 Operario Ferroviario -:- Figueirense
18:00 Vitoria BA -:- Sampaio Correa
18:00 Cruzeiro (MG) -:- Botafogo SP
12:00 FK Tuzla City -:- FK Krupa
12:00 Olimpik Sarajevo -:- NK Siroki Brijeg
12:00 FK Velez Mostar -:- HSK Zrinjski Mostar
12:00 Mladost Doboj Kakanj -:- Sarajevo
12:59 SV Kuchl -:- Salzburger AK 1914
14:00 SV Wals-Grunau -:- FC Pinzgau Saalfelde
08:00 Ahlafors IF -:- Stenungsunds IF
08:00 Onsala BK -:- IS Halmia
08:45 FC Minsk -:- Slavia Mozyr
10:45 Energetik-BGU Minsk -:- Neman Grodno
12:00 Stöde IF -:- Skelleftea FF
12:45 FC Rukh Brest -:- FC Torpedo Zhodino
14:00 BATE Borisov -:- FK Gorodeya
05:00 Paro FC -:- Transport United FC
11:59 Busaiteen -:- East Riffa
11:59 Al-Najma -:- Al-Shabbab
11:30 Club Brugge -:- Charleroi
13:00 Royal Antwerp -:- Mouscron Peruwelz
14:00 Standard Liege -:- Cercle Brugge
04:00 Souths United SC (w) -:- The Gap NPL (w)
04:30 Eastern Suburbs SC ( -:- Dare southwest Queen
04:00 Annerley FC (w) -:- Peninsula Power BPL
05:00 Queensland Universit -:- Robina City FC Women
05:30 Adelaide Olympic -:- Cumberland United FC
05:00 Brisbane City -:- Gold Coast Knights
05:00 Queensland Lions SC -:- Eastern Suburbs Bris
05:45 Capalaba Bulldogs -:- Moreton Bay United
06:00 Redlands United FC -:- Peninsula Power
06:00 Ted Reiter Mountain -:- Blacktown City Demon
10:00 SC Gofis -:- SC Fussach
11:00 ATUS Ferach -:- SK Maria Saal
11:30 SC Landskron -:- SGA Sirnitz
11:30 SVG Bleiburg -:- St Jakob/Rosental
11:59 Union Innsbruck -:- SV Fugen
13:00 SV Dellach Gail -:- KAC 1909
02:00 Coomera -:- Southport Warriors
03:00 Pacific Pines Green -:- Kingscliff FC
04:00 Palm Beach -:- Surfers Paradise
02:30 Hellenic AC -:- Darwin Hearts
06:30 Mindil Aces -:- Casuarina FC
11:00 SVG Reichenau -:- Kufstein
03:00 Perth Glory -:- Melbourne Victory
02:00 Bayside United FC Re -:- Albany Creek Reserve
03:00 North Star Reserve -:- Brisbane Knights Res
F 07/08 New Farm 0-0 Annerley FC
F 07/08 Western Spirit 0-0 The Lakes
F 07/08 AC Carina 0-0 Ipswich City
F 07/08 Mount Gravatt Hawks 0-0 Samford Ranges
F 07/08 Acacia Ridge 0-0 St George Willawong
04:00 Bayside United FC -:- Albany Creek
05:00 North Star -:- Brisbane Knights
02:00 SWQ Thunder U20 -:- Sunshine Coast U20
02:00 Mitchelton FC U20 -:- Holland Park Hawks U
21:45 Queensland Lions SC -:- Eastern Suburbs U20
04:00 Bonnyrigg White Eagl -:- St George City FA
05:00 Hills Brumbies -:- Newcastle Jets FC (Y
05:00 Spirit FC -:- SD Raiders FC
05:00 Dunbar Rovers FC -:- Sydney University
02:30 GHFA Spirit FC U20 -:- Ryder U20
02:30 North West Sydney U2 -:- SD Raiders U20
09:00 Waterford United -:- Cork City
11:59 Sligo Rovers -:- Shelbourne
12:59 Valerenga -:- Bodo Glimt
15:00 Chievo -:- Spezia