Football.biz
F 26/02 Floreat Athena - Bayswater City
F 26/02 Perth Glory (Youth) - Cockburn City
F 26/02 Perth SC - Sorrento F.C.
F 12/02 Balcatta FC - Bayswater City
F 31/01 Perth SC 0-0 Bayswater City
F 31/01 Armadale SC 0-0 Floreat Athena
F 07/03 Perth SC3 4-2 ECU Joondalup6
F 07/03 Inglewood United5 1-1 Armadale SC1
F 03/03 Floreat Athena 4-1 Sorrento F.C.
F 03/03 Balcatta FC1 1-5 Perth SC1
F 03/03 Rocking ham City 3-4 Willip2
F 27/02 Maccabi Bnei Raina1 0-0 Hapoel Kaukab15
F 26/02 Hapoel Bnei Pardes 0-0 Hapoel Herzliya
F 26/02 Sorrento F.C.3 2-2 Perth SC2
F 26/02 Cockburn City4 1-1 Perth Glory (Youth)
F 26/02 Bayswater City2 6-6 Floreat Athena1
F 26/02 Braga U2315 0-0 Leixoes U2314
F 26/02 Inglewood United 1-0 Willip13
F 26/02 ECU Joondalup2 5-3 Rocking ham City3
F 26/02 Balcatta FC1 1-4 Armadale SC2
F 21/02 Floreat Athena 0-1 Balcatta FC3
F 21/02 ECU Joondalup 2-2 Inglewood United2
F 21/02 Bayswater City2 3-1 Sorrento F.C.3
F 21/02 Rocking ham City2 2-0 Cockburn City3
F 20/02 Armadale SC2 1-1 Perth SC1
F 20/02 Willip2 1-2 Perth Glory (Youth)
F 17/02 Bayswater City1 1-1 Perth SC3
F 17/02 Armadale SC2 2-0 Floreat Athena11
F 14/02 Sorrento F.C.2 1-4 Armadale SC1
F 14/02 Bayswater City1 4-1 Balcatta FC
F 14/02 Perth SC3 2-2 Floreat Athena13
F 12/02 Cockburn City1 2-2 Willip2
F 12/02 Inglewood United2 4-1 Rocking ham City2
F 12/02 Perth Glory (Youth)4 1-2 ECU Joondalup3
F 07/02 Bayswater City 4-0 Armadale SC
F 05/02 Inglewood United 1-6 Perth Glory (Youth)
F 05/02 ECU Joondalup1 1-0 Cockburn City
F 31/01 Sorrento F.C.3 1-1 Balcatta FC1
F 31/01 Willip 7-0 ECU Joondalup2
F 30/01 Cockburn City 1-5 Inglewood United
F 30/01 Perth Glory (Youth)3 1-2 Rocking ham City22
F 05/02/17 Bayswater City1 3-1 Sorrento F.C.3
F 05/02/17 Armadale SC 1-1 Mandurah City1
F 29/01/17 Sorrento F.C.1 3-0 Inglewood United1
F 29/01/17 Bayswater City5 2-0 ECU Joondalup3
F 28/02/16 Floreat Athena1 3-1 Subiaco AFC1
F 28/02/16 Inglewood United2 2-5 Perth Glory FC U212
F 27/02/16 Perth SC4 0-2 Balcatta FC2
F 27/02/16 Stirling Lions1 3-5 Armadale SC
F 27/02/16 Sorrento F.C.2 3-2 ECU Joondalup1
F 21/02/16 Stirling Lions 3-1 ECU Joondalup1
F 21/02/16 Bayswater City1 3-1 Floreat Athena1
F 21/02/16 Cockburn City2 2-2 Perth Glory FC U212
F 21/02/16 Armadale SC1 3-2 Balcatta FC
F 19/02/16 Inglewood United 3-1 Subiaco AFC1
F 19/02/16 Perth SC1 2-1 Sorrento F.C.1
F 14/02/16 Sorrento F.C.2 3-2 Balcatta FC7
F 14/02/16 ECU Joondalup3 1-4 Armadale SC3
F 13/02/16 Inglewood United1 1-0 Bayswater City2
F 13/02/16 Floreat Athena5 1-3 Cockburn City1
F 12/02/16 Stirling Lions2 3-0 Perth SC2
F 12/02/16 Subiaco AFC2 2-1 Perth Glory FC U212
F 07/02/16 Subiaco AFC1 0-3 Bayswater City
F 07/02/16 Stirling Lions1 2-1 Armadale SC2
F 06/02/16 Perth Glory2 0-1 Floreat Athena4
F 06/02/16 Cockburn City1 0-1 Inglewood United1
F 05/02/16 Sorrento F.C. 3-2 Armadale SC13
F 05/02/16 ECU Joondalup11 2-4 Perth SC1
F 31/01/16 Cockburn City 1-0 Subiaco AFC
F 31/01/16 Balcatta FC4 2-5 ECU Joondalup2
F 31/01/16 Sorrento F.C. 2-3 Stirling Lions
F 31/01/16 Bayswater City 1-2 Perth Glory
F 29/01/16 Inglewood United 1-2 Floreat Athena1
F 29/01/16 Pires 1-0 Armadale SC
F 21/03/15 Cockburn City 1-1 Floreat Athena
F 15/03/15 Cockburn City 2-1 Stirling Lions
F 15/03/15 Floreat Athena 3-1 Perth SC1
F 08/03/15 Inglewood United 0-2 ECU Joondalup
F 08/03/15 Floreat Athena 3-2 Balcatta FC
F 07/03/15 Armadale SC 0-4 Sorrento F.C.
F 07/03/15 Perth SC 2-4 Cockburn City
F 06/03/15 Bayswater City 1-1 Subiaco AFC1
F 06/03/15 Stirling Lions 5-4 Shamrock Rovers SC
F 01/03/15 Cockburn City 4-3 Sorrento F.C.
F 01/03/15 Armadale SC 0-1 ECU Joondalup
F 27/02/15 Floreat Athena1 1-4 Bayswater City
F 27/02/15 Inglewood United 2-3 Perth SC