Football.biz
23/02 15:00 Chacarita juniors -:- Sarmiento Junin
23/02 15:00 Gimnasia Mendoza -:- CA Platense
23/02 15:00 Deportivo Moron -:- Quilmes
23/02 15:00 Atletico Mitre de Sa -:- CA Brown Adrogue
23/02 15:00 Villa Dalmine -:- Almagro
23/02 15:00 Gimnasia Jujuy -:- Olimpo Bahia Blanca
23/02 15:00 Agropecuario de Carl -:- Central Cordoba SDE
23/02 15:00 Santa Marina Tandil -:- Guillermo Brown
23/02 15:00 Temperley -:- Ferrol Carril Oeste
23/02 15:00 Instituto -:- Nueva Chicago
23/02 15:00 Defensores de Belgra -:- Atletico Rafaela
23/02 15:00 Arsenal de Sarandi -:- Los Andes
F 17/02 Olimpo Bahia Blanca2 0-1 Defensores de Belgra1
F 17/02 Independiente Rivada2 1-1 Deportivo Moron11
F 17/02 Guillermo Brown2 0-1 Gimnasia Jujuy4
F 17/02 Almagro1 0-0 Gimnasia Mendoza12
F 16/02 Atletico Rafaela2 0-0 Arsenal de Sarandi3
F 16/02 Sarmiento Junin4 1-0 Atletico Mitre de Sa4
F 16/02 Nueva Chicago1 0-1 Santa Marina Tandil4
F 16/02 CA Brown Adrogue3 0-1 Temperley2
F 16/02 Ferrol Carril Oeste3 1-1 Instituto3
F 16/02 Los Andes2 0-1 Agropecuario de Carl
F 15/02 Central Cordoba SDE4 1-0 Villa Dalmine1
F 10/02 Atletico Mitre de Sa 1-1 Quilmes2
F 10/02 Agropecuario de Carl2 2-0 Atletico Rafaela3
F 10/02 Instituto2 0-1 CA Brown Adrogue4
F 10/02 Temperley3 2-1 Sarmiento Junin2
F 10/02 Arsenal de Sarandi2 2-0 Olimpo Bahia Blanca1
F 10/02 CA Platense 3-1 Almagro3
F 10/02 Gimnasia Jujuy14 1-2 Nueva Chicago3
F 09/02 Chacarita juniors3 0-2 Independiente Rivada3
F 09/02 Gimnasia Mendoza1 2-0 Central Cordoba SDE13
F 09/02 Villa Dalmine2 1-0 Los Andes2
F 09/02 Defensores de Belgra13 1-0 Guillermo Brown2
F 08/02 Santa Marina Tandil3 3-1 Ferrol Carril Oeste4
F 04/02 Sarmiento Junin1 1-1 Instituto3
F 03/02 Olimpo Bahia Blanca 1-0 Agropecuario de Carl1
F 03/02 Independiente Rivada3 0-1 Atletico Mitre de Sa4
F 03/02 Guillermo Brown1 0-2 Arsenal de Sarandi3
F 02/02 Central Cordoba SDE2 1-0 CA Platense4
F 02/02 Quilmes 1-1 Temperley2
F 02/02 Deportivo Moron4 0-0 Chacarita juniors
F 02/02 CA Brown Adrogue12 1-1 Santa Marina Tandil1
F 02/02 Nueva Chicago3 0-0 Defensores de Belgra
F 02/02 Ferrol Carril Oeste1 1-2 Gimnasia Jujuy2
F 01/02 Atletico Rafaela11 0-1 Villa Dalmine4
F 01/02 Los Andes2 2-2 Gimnasia Mendoza4
F 12/12/18 Defensores de Belgra1 0-0 Temperley2
F 11/12/18 Santa Marina Tandil3 0-1 Sarmiento Junin4
F 10/12/18 Atletico Mitre de Sa3 1-0 Deportivo Moron3
F 20/11/17 Instituto2 0-0 Atletico Rafaela1
F 20/11/17 Deportivo Riestra3 0-1 Los Andes1
F 19/11/17 Estudiantes de San L1 0-0 Gimnasia Jujuy2
F 19/11/17 San Martin Tucuman3 1-1 Quilmes3
F 19/11/17 Almagro1 2-1 Boca Unidos4
F 19/11/17 CA Brown Adrogue 0-0 Independiente Rivada2
F 19/11/17 Guillermo Brown3 1-1 Aldosivi Mar del Pla
F 19/11/17 Flandria21 2-0 All Boys11
F 15:10 Nueva Chicago2 0-2 Sarmiento Junin5
F 15:00 Agropecuario de Carl1 2-0 Atletico Mitre de Sa3
F 16/11/17 Deportivo Moron2 0-1 Instituto3
F 12/11/17 Atletico Mitre de Sa12 0-0 Juventud U.Gualeguay1
F 12/11/17 Ferrol Carril Oeste2 2-2 CA Brown Adrogue3
F 12/11/17 Boca Unidos3 1-2 San Martin Tucuman1
F 12/11/17 Gimnasia Jujuy1 0-0 Deportivo Riestra1
F 12/11/17 Villa Dalmine 2-1 Estudiantes de San L2
F 12/11/17 All Boys2 4-0 Agropecuario de Carl1
F 11/11/17 Sarmiento Junin4 3-3 Santa Marina Tandil1
F 11/11/17 Quilmes2 1-1 Nueva Chicago2
F 11/11/17 Aldosivi Mar del Pla2 2-2 Flandria4
F 10/11/17 Independiente Rivada3 0-0 Guillermo Brown2
F 10/11/17 Atletico Rafaela2 1-1 Almagro26
F 06/11/17 Juventud U.Gualeguay2 3-1 All Boys4
F 06/11/17 Deportivo Riestra15 1-1 Villa Dalmine1
F 05/11/17 Flandria12 2-2 Independiente Rivada2
F 05/11/17 Almagro2 2-2 Deportivo Moron4
F 05/11/17 Guillermo Brown 3-0 Ferrol Carril Oeste3
F 04/11/17 Santa Marina Tandil1 3-2 Quilmes3
F 04/11/17 Instituto4 0-0 Atletico Mitre de Sa1
F 04/11/17 Estudiantes de San L1 1-1 Sarmiento Junin3
F 04/11/17 Agropecuario de Carl1 2-0 Aldosivi Mar del Pla13
F 04/11/17 Nueva Chicago3 1-1 Boca Unidos3
F 03/11/17 San Martin Tucuman2 0-2 Atletico Rafaela4
F 03/11/17 Los Andes4 1-1 Gimnasia Jujuy15
F 30/10/17 Aldosivi Mar del Pla3 2-0 Juventud U.Gualeguay3
F 29/10/17 Boca Unidos2 1-1 Santa Marina Tandil3
F 28/10/17 Deportivo Moron1 1-1 San Martin Tucuman3
F 28/10/17 All Boys1 1-0 Instituto12
F 28/10/17 CA Brown Adrogue2 1-2 Guillermo Brown1
F 28/10/17 Villa Dalmine2 2-0 Los Andes4
F 28/10/17 Quilmes2 0-0 Estudiantes de San L13
F 27/10/17 Club Atletico Guemes1 1-0 Almagro13
F 27/10/17 Independiente Rivada3 0-3 Agropecuario de Carl1
F 27/10/17 Atletico Rafaela11 0-0 Nueva Chicago1
F 27/10/17 Sarmiento Junin14 1-0 Deportivo Riestra4
F 27/10/17 Ferrol Carril Oeste2 2-0 Flandria1
S 21/10/17 Aldosivi Mar del Pla 0-0 Juventud U.Gualeguay
S 21/10/17 Boca Unidos 0-0 Santa Marina Tandil
F 20/10/17 Deportivo Riestra 2-1 Atletico Mitre de Sa1
F 20/10/17 Deportivo Riestra 2-1 Mitre SdE1
F 16/10/17 Los Andes2 1-0 Sarmiento Junin2
F 16/10/17 San Martin Tucuman5 1-1 Club Atletico Guemes1
F 15/10/17 Almagro2 2-0 All Boys11
F 15/10/17 Gimnasia Jujuy4 0-1 Villa Dalmine4
F 15/10/17 Estudiantes de San L12 2-0 Boca Unidos14
F 15/10/17 Juventud U.Gualeguay4 1-0 Independiente Rivada4
F 15/10/17 Flandria3 0-0 CA Brown Adrogue2
F 15/10/17 Nueva Chicago2 1-1 Deportivo Moron3
F 14/10/17 Santa Marina Tandil1 1-0 Atletico Rafaela1
F 14/10/17 Instituto2 1-1 Aldosivi Mar del Pla2
F 14/10/17 Deportivo Riestra3 0-1 Quilmes4
F 14/10/17 Agropecuario de Carl1 2-0 Ferrol Carril Oeste1
F 09/10/17 Sarmiento Junin2 0-0 Gimnasia Jujuy3
F 09/10/17 Atletico Rafaela2 2-0 Estudiantes de San L3
F 08/10/17 Deportivo Moron2 1-0 Santa Marina Tandil4
F 08/10/17 Club Atletico Guemes13 0-1 Nueva Chicago2
F 08/10/17 Guillermo Brown2 3-0 Flandria13
F 07/10/17 All Boys4 1-1 San Martin Tucuman14
F 07/10/17 Ferrol Carril Oeste2 0-1 Juventud U.Gualeguay1
F 07/10/17 Aldosivi Mar del Pla11 1-3 Almagro5
F 07/10/17 CA Brown Adrogue 3-1 Agropecuario de Carl13
F 07/10/17 Quilmes3 1-0 Los Andes13
F 06/10/17 Independiente Rivada3 2-0 Instituto2
F 06/10/17 Boca Unidos3 1-1 Deportivo Riestra2
F 02/10/17 Nueva Chicago3 2-0 All Boys2
F 01/10/17 Gimnasia Jujuy3 2-0 Quilmes13
F 01/10/17 San Martin Tucuman4 0-0 Aldosivi Mar del Pla3
F 01/10/17 Juventud U.Gualeguay 1-1 CA Brown Adrogue1
F 30/09/17 Santa Marina Tandil12 1-1 Club Atletico Guemes
F 30/09/17 Instituto2 3-1 Ferrol Carril Oeste3