Football.biz
F 08/08 Dandenong Thunder 0-0 Hume City
F 08/08 Eastern Lions SC - Heidelberg United
F 07/08 Dandenong City SC 0-0 Green Gully Cavalier
F 07/08 Port Melbourne 0-0 Avondale FC
F 07/08 Melbourne Knights 0-0 Altona Magic
F 07/08 South Melbourne 0-0 St Albans Saints
F 01/08 Avondale FC 0-0 Eastern Lions SC
F 24/07 St Albans Saints 0-0 Avondale FC
F 24/07 Green Gully Cavalier 0-0 Bentleigh greens
F 24/07 Dandenong City SC 0-0 Melbourne Knights
F 24/07 Oakleigh Cannons 0-0 Port Melbourne
F 24/07 Hume City 0-0 South Melbourne
F 24/07 Altona Magic 0-0 Eastern Lions SC
F 24/07 Heidelberg United 0-0 Dandenong Thunder
F 14/09/19 Dandenong Thunder2 1-0 FC Bulleen Lions
F 07/09/19 Heidelberg United3 1-2 Bentleigh greens4
F 07/09/19 Avondale FC4 2-0 Oakleigh Cannons14
F 31/08/19 Oakleigh Cannons2 2-0 Hume City2
F 31/08/19 Green Gully Cavalier11 0-1 Bentleigh greens12
F 25/08/19 Dandenong Thunder 4-1 Melbourne Knights1
F 25/08/19 Hume City3 1-5 Kingston City1
F 25/08/19 South Melbourne2 0-3 Heidelberg United
F 25/08/19 Oakleigh Cannons2 3-0 Green Gully Cavalier12
F 25/08/19 Altona Magic1 1-2 Pascoe Vale SC1
F 25/08/19 Bentleigh greens1 0-3 Avondale FC3
F 25/08/19 Port Melbourne1 2-3 Dandenong City SC1
F 19/08/19 Kingston City1 1-3 Dandenong City SC
F 18/08/19 South Melbourne 2-0 Altona Magic2
F 18/08/19 Melbourne Knights1 1-2 Hume City
F 17/08/19 Port Melbourne2 1-1 Bentleigh greens3
F 17/08/19 Avondale FC4 2-3 Heidelberg United4
F 17/08/19 Green Gully Cavalier1 6-2 Dandenong Thunder13
F 16/08/19 Pascoe Vale SC2 1-2 Oakleigh Cannons
F 06:00 Heidelberg United1 0-0 Oakleigh Cannons2
F 05/08/19 Kingston City 2-0 Melbourne Knights12
F 03/08/19 Dandenong Thunder4 2-1 Pascoe Vale SC12
F 03/08/19 Port Melbourne11 0-1 Heidelberg United2
F 03/08/19 Altona Magic3 0-2 Avondale FC3
F 03/08/19 Hume City 1-3 Green Gully Cavalier1
F 02/08/19 Oakleigh Cannons1 4-1 Port Melbourne2
F 02/08/19 Dandenong City SC1 3-2 Bentleigh greens1
F 28/07/19 South Melbourne1 3-0 Dandenong Thunder4
F 27/07/19 Green Gully Cavalier2 1-1 Melbourne Knights2
F 27/07/19 Oakleigh Cannons1 4-3 Avondale FC3
F 27/07/19 Port Melbourne3 4-4 Altona Magic1
F 26/07/19 Dandenong City SC3 2-3 Heidelberg United2
F 26/07/19 Bentleigh greens2 2-2 Kingston City1
F 26/07/19 Pascoe Vale SC2 2-2 Hume City3
F 20/07/19 Dandenong Thunder 1-1 Avondale FC
F 20/07/19 Altona Magic2 1-2 Dandenong City SC2
F 10/09/17 Heidelberg United 1-1 Bentleigh greens1
F 01/09/17 Heidelberg United 2-0 Oakleigh Cannons1
F 01/09/17 South Melbourne3 2-2 Bentleigh greens1
F 26/08/17 Avondale Heights2 1-1 Oakleigh Cannons3
F 25/08/17 Bentleigh greens2 4-0 Green Gully Cavalier
F 20/08/17 Port Melbourne1 0-1 Avondale Heights
F 20/08/17 South Melbourne 2-3 Kingston City1
F 20/08/17 Bentleigh greens 0-0 Oakleigh Cannons
F 20/08/17 Green Gully Cavalier12 1-2 Pascoe Vale SC13
F 20/08/17 Melbourne Knights2 3-1 St Albans Saints
F 20/08/17 FC Bulleen Lions13 3-5 Heidelberg United3
F 20/08/17 Hume City1 2-1 North Geelong Warrio
F 13/08/17 South Melbourne2 2-0 Bentleigh greens3
F 13/08/17 St Albans Saints 1-0 Port Melbourne2
F 13/08/17 Heidelberg United2 4-0 Kingston City13
F 12/08/17 Green Gully Cavalier1 1-0 Hume City1
F 12/08/17 Avondale Heights2 0-0 FC Bulleen Lions
F 12/08/17 North Geelong Warrio1 1-4 Melbourne Knights
F 11/08/17 Oakleigh Cannons1 1-0 Pascoe Vale SC3
F 05/08/17 Avondale Heights2 1-0 Kingston City1
F 04/08/17 Oakleigh Cannons1 5-1 Heidelberg United3
F 02/08/17 South Melbourne1 0-2 Avondale Heights2
F 31/07/17 FC Bulleen Lions4 3-1 Port Melbourne
S 30/07/17 Oakleigh Cannons - Pascoe Vale SC
S 30/07/17 Green Gully Cavalier - Hume City
S 30/07/17 North Geelong Warrio - Melbourne Knights
S 30/07/17 Avondale Heights - FC Bulleen Lions
F 30/07/17 St Albans Saints2 1-1 North Geelong Warrio5
F 29/07/17 Pascoe Vale SC1 2-0 South Melbourne
F 28/07/17 Oakleigh Cannons2 1-1 Hume City
F 28/07/17 Melbourne Knights1 1-2 Green Gully Cavalier4
F 28/07/17 Kingston City 0-1 Avondale Heights3
F 28/07/17 Bentleigh greens11 2-4 Heidelberg United2
F 24/07/17 FC Bulleen Lions 1-1 St Albans Saints2
F 23/07/17 Heidelberg United2 1-0 Pascoe Vale SC
F 22/07/17 Hume City1 1-2 South Melbourne1
F 22/07/17 Avondale Heights2 1-3 Bentleigh greens1
F 22/07/17 North Geelong Warrio1 1-5 Green Gully Cavalier1
F 21/07/17 Oakleigh Cannons2 1-0 Melbourne Knights3
F 21/07/17 Port Melbourne1 0-4 Kingston City1
F 17/07/17 Kingston City1 2-0 FC Bulleen Lions3
F 15/07/17 Hume City2 1-0 Heidelberg United2
F 15/07/17 Green Gully Cavalier 4-0 St Albans Saints2
F 14/07/17 Melbourne Knights1 0-2 South Melbourne1
F 14/07/17 Oakleigh Cannons1 4-0 North Geelong Warrio2
F 14/07/17 Pascoe Vale SC2 1-0 Avondale Heights3
F 14/07/17 Bentleigh greens 3-2 Port Melbourne
F 10/07/17 FC Bulleen Lions1 0-2 Bentleigh greens1
F 00:05 St Albans Saints1 2-0 Kingston City3
F 00:05 Heidelberg United2 1-0 Melbourne Knights2
F 08/07/17 Avondale Heights1 0-0 Hume City1
F 08/07/17 North Geelong Warrio2 1-5 South Melbourne
F 07/07/17 Oakleigh Cannons2 1-1 Green Gully Cavalier1
F 07/07/17 Port Melbourne12 1-3 Pascoe Vale SC1
F 02/07/17 South Melbourne2 1-2 Green Gully Cavalier2
S 01/07/17 FC Bulleen Lions - Bentleigh greens
F 01/07/17 Hume City3 1-3 Port Melbourne2
F 01/07/17 North Geelong Warrio2 0-4 Heidelberg United
F 30/06/17 Oakleigh Cannons1 4-1 St Albans Saints12
F 30/06/17 Melbourne Knights3 1-1 Avondale Heights1
F 30/06/17 Bentleigh greens11 3-0 Kingston City3
F 30/06/17 Pascoe Vale SC 3-1 FC Bulleen Lions3
F 26/06/17 Kingston City1 2-1 Pascoe Vale SC
F 25/06/17 South Melbourne2 1-0 Oakleigh Cannons1
F 25/06/17 St Albans Saints2 2-2 Bentleigh greens1
F 25/06/17 Heidelberg United 2-0 Green Gully Cavalier
F 24/06/17 FC Bulleen Lions1 2-1 Hume City1
F 24/06/17 Avondale Heights1 3-1 North Geelong Warrio
F 23/06/17 Port Melbourne2 4-1 Melbourne Knights1
F 18/06/17 South Melbourne2 8-1 St Albans Saints2
F 18/06/17 Heidelberg United4 0-2 Oakleigh Cannons2
F 17/06/17 Hume City2 3-0 Kingston City13
F 17/06/17 Port Melbourne3 2-1 North Geelong Warrio2
F 17/06/17 Green Gully Cavalier2 3-0 Avondale Heights2
F 16/06/17 Melbourne Knights3 0-5 FC Bulleen Lions1
F 16/06/17 Pascoe Vale SC4 1-0 Bentleigh greens12
F 12/06/17 Kingston City1 1-1 Melbourne Knights
F 11/06/17 South Melbourne2 3-0 Heidelberg United3
F 10/06/17 Green Gully Cavalier1 1-1 Port Melbourne1
F 10/06/17 FC Bulleen Lions3 3-1 North Geelong Warrio12