Football.biz
F 29/11 Bohemians1905 B 0-0 Chlumec nad Cidlinou
F 22/11 Chlumec nad Cidlinou 0-0 Slovan Liberec II
F 14/11 Slovan Velvary 0-0 Chlumec nad Cidlinou
F 08/11 Chlumec nad Cidlinou 0-0 Jiskra Usti nad Orli
F 31/10 Slovan Velvary 0-0 Sokol Brozany
F 31/10 Jiskra Usti nad Orli 0-0 Hradec Kralove B
F 31/10 Vysocina Jihlava B 0-0 Banik Ostrava B
F 31/10 Jablonec B 0-0 Zivanice
F 29/10 Slavia Prague B 0-0 SK Rakovnik
F 29/10 FK Pribram B 0-0 FK Banik Sokolov
F 29/10 Povltava FA 0-0 Domazlice
F 29/10 Sokol Hostoun 0-0 FK Kraluv Dvur
F 29/10 Sparta Praha B 0-0 Loko Vltavin
F 29/10 Karlovy Vary Dvory 0-0 Viktoria Plzen B
F 29/10 SK Motorlet Praha 0-0 Benesov
F 28/10 Slavia Kromeriz - Unicov
F 28/10 Dolni Benesov - Zlin B
F 28/10 Vrchovina - SC Znojmo
F 28/10 Vysocina Jihlava B - Uhersky Brod
F 28/10 Sigma Olomouc B - Odra Petrkovice
F 28/10 Otrokovice - Banik Ostrava B
F 28/10 Slovacko II - Slovan Rosice
F 28/10 Velke Mezirici - Frydek-Mistek
F 28/10 Vyskov - Hlucin
F 25/10 Hradec Kralove B 0-0 Chlumec nad Cidlinou
F 17/10 Slovan Velvary 0-0 SK Zapy
F 17/10 Jiskra Usti nad Orli 0-0 Pardubice B
F 11/10 Teplice B 0-0 Jablonec B
F 04/09 Frydek-Mistek - SC Znojmo
F 08/08 Frydek-Mistek 0-0 Sigma Olomouc B
F 28/10/19 Admira Praha - FK MAS Taborsko
F 27/10/19 BK Avarta - Skovshoved
F 27/10/19 Zlin B - Odra Petrkovice
F 27/10/19 Viktoria Plzen B - FC Pisek
F 27/10/19 Blansko - SC Znojmo
F 27/10/19 Banik Ostrava B - Frydek-Mistek
F 27/10/19 Chlumec nad Cidlinou - Jiskra Usti nad Orli
F 27/10/19 Unicov - Otrokovice
F 27/10/19 Velke Mezirici - Slovan Rosice
F 27/10/19 Hradec Kralove B - Slovan Velvary
F 27/10/19 Slavia Prague B - Sparta Praha B
F 27/10/19 Dukla Praha B - Bohemians1905 B
F 06/10/19 SC Znojmo - Uhersky Brod
F 21/11 Suzuka unlimited 2-2 Verspah Oita
F 11/10 Sokol Brozany2 3-1 Hradec Kralove B3
F 11/10 SK Zapy1 3-1 Jiskra Usti nad Orli1
F 11/10 Dukla Praha B1 0-4 Slovan Liberec II1
F 10/10 Zivanice13 2-2 Slovan Velvary2
F 10/10 FK Prepere2 4-1 Bohemians1905 B1
F 10/10 Pardubice B 0-1 Chlumec nad Cidlinou
F 18/11/17 Dobrovice1 2-0 Slavoj Vysehrad1
S 18/11/17 Odra Petrkovice 0-0 Mohelnice
S 18/11/17 HFK Olomouc 0-0 Otrokovice
F 18/11/17 Benatky Nad Jizerou 0-0 Jiskra Usti nad Orli1
F 18/11/17 FC Pisek2 5-0 SK Zapy12
F 18/11/17 Stechovice1 1-0 Domazlice2
S 17/11/17 Slavia Kromeriz 0-0 Unicov
S 17/11/17 Lisen 0-0 Spartak Hulin
F 17/11/17 Sokol Brozany3 1-3 Loko Vltavin
F 17/11/17 SK Prevysov 1-1 Litomerice
S 17/11/17 SK Prostejov 0-0 Rymarov
F 17/11/17 Sokol Cizova 0-2 FK Kraluv Dvur2
F 17/11/17 SK Polaban Nymburk1 0-3 Chrudim1
S 17/11/17 Velke Mezirici 0-0 Hlucin
S 17/11/17 Sardice 0-0 Uhersky Brod
S 17/11/17 Valasske Mezirici 0-0 Vyskov
F 17/11/17 SK Viktorie Jirny 2-1 Benesov2
F 12/11/17 Sardice1 1-1 Spartak Hulin1
F 12/11/17 SK Zapy1 3-0 Sokol Cizova2
F 12/11/17 Valasske Mezirici2 2-1 Mohelnice3
F 12/11/17 Velke Mezirici12 1-2 Rymarov5
F 11/11/17 Slavia Kromeriz 1-2 Hlucin
F 11/11/17 Odra Petrkovice1 2-0 Uhersky Brod12
F 11/11/17 Domazlice 10-1 Sokol Brozany2
F 11/11/17 Vyskov1 0-0 HFK Olomouc1
F 11/11/17 Lisen3 2-2 Unicov5
F 11/11/17 Jiskra Usti nad Orli3 1-3 SK Prevysov3
F 11/11/17 SK Prostejov3 4-0 Otrokovice11
F 11/11/17 Benesov1 2-0 Dobrovice2
F 11/11/17 Litomerice1 2-1 SK Polaban Nymburk2
F 11/11/17 FK Kraluv Dvur1 2-3 Stechovice2
F 11/11/17 Chrudim1 2-0 FC Pisek1
F 11/11/17 Slavoj Vysehrad3 4-2 Benatky Nad Jizerou2
F 11/11/17 Loko Vltavin1 6-0 SK Viktorie Jirny1
F 08/11/17 Spartak Hulin 6-0 Velke Mezirici
S 08/11/17 Valasske Mezirici 0-0 Spartak Hulin
F 05/11/17 Stechovice 4-2 SK Zapy
F 05/11/17 Benatky Nad Jizerou 1-0 Benesov
F 05/11/17 SK Viktorie Jirny2 2-1 Domazlice2
F 05/11/17 SK Polaban Nymburk3 1-1 SK Prevysov4
F 05/11/17 Sokol Brozany 2-3 FK Kraluv Dvur2
F 05/11/17 Unicov1 2-2 Sardice
F 04/11/17 Hlucin 2-4 Lisen
F 04/11/17 Uhersky Brod 2-1 Valasske Mezirici1
F 04/11/17 Rymarov1 3-6 Slavia Kromeriz
F 04/11/17 HFK Olomouc11 1-4 SK Prostejov4
F 04/11/17 Spartak Hulin 3-1 Odra Petrkovice
F 04/11/17 Mohelnice 2-2 Vyskov
F 04/11/17 Dobrovice5 1-2 Loko Vltavin2
F 04/11/17 Sokol Cizova3 1-4 Chrudim1
F 04/11/17 Otrokovice4 2-0 Velke Mezirici15
F 04/11/17 Slavoj Vysehrad 2-0 Jiskra Usti nad Orli
F 04/11/17 FC Pisek2 0-1 Litomerice1
F 01/11/17 SK Prevysov 2-2 FC Pisek
F 29/10/17 SK Zapy 4-2 Sokol Brozany
F 29/10/17 Velke Mezirici4 1-2 SK Prostejov1
S 29/10/17 Valasske Mezirici 0-0 Spartak Hulin
F 28/10/17 Vyskov 4-0 Uhersky Brod
F 28/10/17 Domazlice 0-3 Dobrovice
F 28/10/17 Jiskra Usti nad Orli 2-1 SK Polaban Nymburk
F 28/10/17 Lisen 2-1 Rymarov
F 28/10/17 Odra Petrkovice 0-2 Unicov
F 28/10/17 Mohelnice 6-1 HFK Olomouc
F 28/10/17 Sardice 1-2 Hlucin
F 28/10/17 Litomerice11 0-3 Sokol Cizova
F 28/10/17 FK Kraluv Dvur1 1-1 SK Viktorie Jirny1
F 28/10/17 Benesov2 0-0 Slavoj Vysehrad4
F 28/10/17 Loko Vltavin1 2-2 Benatky Nad Jizerou14
F 28/10/17 Chrudim1 4-0 Stechovice2
F 27/10/17 Slavia Kromeriz2 3-2 Otrokovice2
F 25/10/17 Unicov 1-2 Valasske Mezirici
F 22/10/17 Benatky Nad Jizerou1 2-3 Domazlice
F 22/10/17 Stechovice2 1-2 Litomerice3
F 22/10/17 Sokol Brozany3 2-4 Chrudim2
F 21/10/17 SK Viktorie Jirny 1-3 SK Zapy
F 21/10/17 Dobrovice 2-3 FK Kraluv Dvur
F 21/10/17 Rymarov 3-2 Sardice
F 21/10/17 HFK Olomouc 1-3 Velke Mezirici
F 21/10/17 Spartak Hulin 2-1 Vyskov
F 21/10/17 Hlucin 2-1 Odra Petrkovice1