Football.biz
F 06/04 Slovan Bratislava 0-0 Michalovce
F 21/04 FK MAS Taborsko 0-0 Viktoria Zizkov
F 21/04 Hradec Kralove 0-0 Chrudim
F 21/04 SC Znojmo 0-0 Dynamo Ceske Budejov
F 21/04 SK Slovan Varnsdorf 0-0 Brno
F 20/04 Vitkovice 0-0 Usti nad Labem
F 17/04 Brno 3-1 Pardubice2
F 17/04 Usti nad Labem2 2-1 SC Znojmo4
F 17/04 Trinec4 2-0 SK Slovan Varnsdorf5
F 17/04 Chrudim3 1-2 Vitkovice1
F 17/04 Dynamo Ceske Budejov1 4-0 FK MAS Taborsko2
F 17/04 Viktoria Zizkov3 1-1 Hradec Kralove4
F 16/04 SK Prostejov3 2-1 FK Banik Sokolov2
F 16/04 FK Graffin Vlasim1 1-1 Vysocina jihlava
F 13/04 Slovan Velvary 0-1 Litomerice
F 13/04 FK Senica1 4-1 Nitra3
F 13/04 Sport Podbrezova13 0-0 Spartak Trnava1
F 13/04 Dobrovice 1-1 Vysehrad
F 13/04 Domazlice 1-1 Loko Vltavin
F 13/04 Trencin1 1-0 Zlate Moravce3
F 12/04 Hradec Kralove3 0-1 Vysocina jihlava3
F 12/04 SC Znojmo1 1-1 FK Graffin Vlasim2
F 12/04 Usti nad Labem1 2-1 SK Prostejov13
F 12/04 Vitkovice5 1-2 Dynamo Ceske Budejov1
F 07/04 Brno 0-0 Usti nad Labem
F 07/04 Viktoria Zizkov4 1-1 FK Banik Sokolov2
F 06/04 SKF Sered1 0-1 MFK Ruzomberok1
F 06/04 Zlate Moravce3 2-1 Sport Podbrezova6
F 06/04 Trencin2 2-3 FK Senica2
F 06/04 Spartak Trnava1 1-1 Nitra3
F 05/04 Vysocina jihlava2 3-1 SK Slovan Varnsdorf4
F 31/03 Brno2 1-0 SK Prostejov16
F 31/03 Hradec Kralove2 0-1 SK Slovan Varnsdorf1
F 31/03 FK MAS Taborsko 1-1 Trinec1
F 29/03 SC Znojmo 1-0 Viktoria Zizkov2
F 18/05 FK MAS Taborsko - FK Banik Sokolov
F 18/05 SK Prostejov - Chrudim
F 18/05 Brno - Trinec
F 18/05 Pardubice - Hradec Kralove
F 18/05 Usti nad Labem - Vysocina jihlava
F 18/05 Dynamo Ceske Budejov - SK Slovan Varnsdorf
F 18/05 Viktoria Zizkov - FK Graffin Vlasim
F 18/05 SC Znojmo - Vitkovice
F 27/04 Dynamo Ceske Budejov - FK Banik Sokolov
F 27/04 Usti nad Labem - Pardubice
F 27/04 SK Prostejov - FK MAS Taborsko
F 27/04 Nitra - Sport Podbrezova
F 27/04 FK Graffin Vlasim - Vitkovice
F 27/04 Viktoria Zizkov - SK Slovan Varnsdorf
F 27/04 Chrudim - Vysocina jihlava
F 07:30 FK Banik Sokolov3 1-0 Vitkovice2
F 04:15 Viktoria Zizkov3 0-1 FK Graffin Vlasim3
F 18/11/17 FK MAS Taborsko3 1-2 SK Slovan Varnsdorf4
F 18/11/17 Trinec2 1-1 Dynamo Ceske Budejov1
F 17/11/17 SC Znojmo4 2-1 Olymp.Hradec Kralove3
F 17/11/17 Usti nad Labem1 0-1 Frydek-Mistek3
F 17/11/17 Opava3 3-2 Hradec Kralove4
F 17/11/17 Pardubice3 1-2 Marila Pribram1
F 10/11/17 Vitkovice4 1-2 Opava2
F 05/11/17 Dynamo Ceske Budejov2 0-0 Pardubice
F 05/11/17 SK Slovan Varnsdorf2 3-0 SC Znojmo3
F 05/11/17 FK Graffin Vlasim1 2-3 Trinec2
F 05/11/17 Viktoria Zizkov1 0-2 FK MAS Taborsko1
F 04/11/17 Marila Pribram1 3-1 Opava1
F 04/11/17 Frydek-Mistek5 0-0 FK Banik Sokolov2
F 04/11/17 Hradec Kralove2 2-0 Vitkovice3
F 04/11/17 Olymp.Hradec Kralove4 1-3 Usti nad Labem3
F 31/10/17 SC Znojmo2 3-2 FK Graffin Vlasim4
F 29/10/17 FK Banik Sokolov 1-0 Marila Pribram4
F 28/10/17 Opava 5-1 Olymp.Hradec Kralove2
F 28/10/17 FK MAS Taborsko 0-0 Dynamo Ceske Budejov2
F 28/10/17 Pardubice13 3-2 SK Slovan Varnsdorf
F 28/10/17 Trinec1 1-0 Viktoria Zizkov
F 27/10/17 Usti nad Labem3 1-1 Hradec Kralove2
F 27/10/17 Vitkovice3 5-0 Frydek-Mistek2
F 22/10/17 FK Graffin Vlasim1 2-2 FK MAS Taborsko13
F 22/10/17 SK Slovan Varnsdorf2 1-0 Frydek-Mistek2
F 22/10/17 Viktoria Zizkov2 2-1 SC Znojmo
F 21/10/17 Dynamo Ceske Budejov2 2-1 Opava1
F 21/10/17 Hradec Kralove1 0-1 FK Banik Sokolov2
F 21/10/17 Marila Pribram2 4-0 Usti nad Labem1
F 21/10/17 Olymp.Hradec Kralove4 0-2 Vitkovice3
F 21/10/17 Trinec2 1-0 Pardubice1
F 18/10/17 Olymp.Hradec Kralove7 1-1 Hradec Kralove3
F 15/10/17 FK Banik Sokolov4 1-3 Olymp.Hradec Kralove15
F 15/10/17 SC Znojmo3 1-1 Dynamo Ceske Budejov14
F 14/10/17 Opava2 3-3 SK Slovan Varnsdorf5
F 14/10/17 FK MAS Taborsko 1-0 Trinec1
F 14/10/17 Frydek-Mistek12 0-0 Hradec Kralove13
F 14/10/17 Pardubice3 2-0 FK Graffin Vlasim4
F 13/10/17 Usti nad Labem1 0-3 Viktoria Zizkov3
F 13/10/17 Vitkovice2 1-0 Marila Pribram2
F 09/10/17 Frydek-Mistek4 1-2 Olymp.Hradec Kralove2
S 04/10/17 Olymp.Hradec Kralove 0-0 Hradec Kralove
F 01/10/17 Dynamo Ceske Budejov 6-0 Vitkovice
F 01/10/17 FK Graffin Vlasim2 2-1 Usti nad Labem2
F 01/10/17 SK Slovan Varnsdorf2 0-1 FK Banik Sokolov2
F 30/09/17 Marila Pribram3 2-1 Frydek-Mistek14
F 30/09/17 FK MAS Taborsko1 0-3 Pardubice
F 30/09/17 Trinec1 2-1 SC Znojmo2
F 28/09/17 Viktoria Zizkov2 1-5 Opava2
F 27/09/17 Olymp.Hradec Kralove2 2-2 SK Slovan Varnsdorf14
F 25/09/17 Hradec Kralove2 0-2 Marila Pribram2
F 24/09/17 SC Znojmo1 2-1 FK MAS Taborsko2
F 24/09/17 FK Banik Sokolov1 0-1 Dynamo Ceske Budejov4
F 23/09/17 Opava4 3-1 FK Graffin Vlasim3
F 23/09/17 Vitkovice2 2-3 Trinec1
S 23/09/17 Frydek-Mistek 0-0 Olymp.Hradec Kralove
F 23/09/17 Pardubice1 3-1 Viktoria Zizkov3
F 22/09/17 Usti nad Labem13 1-1 SK Slovan Varnsdorf15
S 17/09/17 SK Polaban Nymburk - Dobrovice
S 17/09/17 SK Zapy - Loko Vltavin
F 17/09/17 Dynamo Ceske Budejov2 1-1 Frydek-Mistek1
F 17/09/17 Viktoria Zizkov11 1-2 FK Banik Sokolov5
F 16/09/17 SK Slovan Varnsdorf13 1-1 Hradec Kralove13
F 16/09/17 FK MAS Taborsko3 2-1 Usti nad Labem12
F 16/09/17 Marila Pribram6 1-3 Olymp.Hradec Kralove16
F 16/09/17 Trinec2 3-3 Opava1
F 16/09/17 Pardubice1 0-1 SC Znojmo
F 15/09/17 FK Graffin Vlasim2 3-1 Vitkovice4
F 11/09/17 Vitkovice2 1-1 FK MAS Taborsko
F 11/09/17 Marila Pribram 1-0 Dynamo Ceske Budejov2
F 10/09/17 FK Banik Sokolov1 2-3 SC Znojmo3
F 09/09/17 Opava4 1-0 Pardubice4
F 09/09/17 Frydek-Mistek2 0-2 Viktoria Zizkov3
F 08/09/17 Hradec Kralove2 2-1 FK Graffin Vlasim3
F 08/09/17 Usti nad Labem11 0-3 Trinec2
S 05/09/17 Olymp.Hradec Kralove 0-0 SK Slovan Varnsdorf
F 28/08/17 FK MAS Taborsko1 3-0 Frydek-Mistek1
F 27/08/17 SC Znojmo4 2-1 Opava