Football.biz
26/10 12:00 Excelsior Virton -:- Roeselare
26/10 12:00 Saint Gilloise -:- KVSK Lommel
26/10 12:00 Lokeren -:- KFCO Wilrijk
25/10 15:30 Oud Heverlee -:- Westerlo
20/10 11:00 KVSK Lommel -:- Oud Heverlee
15:30 Villa Dalmine -:- Defensores de Belgra
15:30 Sarmiento Junin -:- Club Atletico Tigre
15:30 San Martin Tucuman -:- Atletico Rafaela
15:30 Instituto -:- All Boys
15:30 Deportivo Riestra -:- CA Brown Adrogue
15:30 Chacarita juniors -:- Gimnasia Mendoza
15:30 CA Platense -:- Barracas Central
15:30 Almagro -:- Quilmes
15:30 Temperley -:- Deportivo Moron
15:30 Ferrol Carril Oeste -:- Estudiantes de Caser
15:30 Independiente Rivada -:- Agropecuario de Carl
15:30 Guillermo Brown -:- Atletico Mitre de Sa
15:30 Atletico Atlanta -:- San Martin San Juan
15:30 KFCO Wilrijk -:- Excelsior Virton
15:30 Santa Marina Tandil -:- Gimnasia Jujuy
12:00 Roeselare -:- Saint Gilloise
F 01/09 IFK Varnamo 0-0 IK Oddevold
F 31/08 Egersunds IK 0-0 Fredrikstad
F 18/10 Westerlo 2-0 Lokeren3
F 13/10 Lokeren1 1-1 Saint Gilloise14
F 13/10 Brattvag 6-4 Sola1
F 12/10 Excelsior Virton1 1-0 KVSK Lommel2
F 12/10 Roeselare 3-1 Oud Heverlee2
F 11/10 KFCO Wilrijk3 1-2 Westerlo
F 06/10 IFK Varnamo1 3-1 Lunds BK
F 05/10 Oud Heverlee1 2-3 Lokeren13
F 05/10 Saint Gilloise1 1-1 KFCO Wilrijk3
F 05/10 Westerlo2 0-1 Excelsior Virton5
F 04/10 KVSK Lommel4 2-1 Roeselare3
F 29/09 Ljungskile2 3-0 IFK Varnamo3
F 29/09 KVSK Lommel14 1-1 Lokeren5
F 29/09 Landskrona BoIS1 3-0 Torns IF2
F 28/09 KFCO Wilrijk2 1-2 Oud Heverlee14
F 28/09 Saint Gilloise2 2-1 Excelsior Virton3
F 27/09 Roeselare1 0-2 Westerlo
F 22/09 Oud Heverlee2 1-0 KVSK Lommel2
F 21/09 Westerlo2 1-2 Saint Gilloise
F 21/09 Atletico Atlanta3 2-1 Guillermo Brown3
F 21/09 All Boys1 2-1 Atletico Rafaela3
F 21/09 Almagro1 0-0 Chacarita juniors2
F 21/09 Villa Dalmine12 3-0 Deportivo Riestra1
F 21/09 Excelsior Virton 3-0 KFCO Wilrijk3
F 20/09 Lokeren2 2-0 Roeselare2
F 15/09 Landskrona BoIS11 1-0 IK Oddevold1
F 15/09 Ljungskile 1-0 Tvaakers IF13
F 10:00 Saint Gilloise1 1-1 Tubize1
F 18/11/17 KFCO Wilrijk2 1-2 Oud Heverlee2
F 18/11/17 Roeselare1 2-1 Westerlo3
F 17/11/17 Lierse2 1-0 Cercle Brugge3
F 12/11/17 Oud Heverlee4 1-1 Roeselare5
F 12/11/17 Cercle Brugge1 4-0 KFCO Wilrijk11
F 11/11/17 Westerlo2 0-1 Saint Gilloise6
F 11/11/17 Tubize1 1-2 Lierse1
F 05/11/17 Cercle Brugge2 3-1 Westerlo2
F 05/11/17 Lierse14 2-1 Oud Heverlee4
F 05/11/17 Roeselare2 1-0 Tubize2
F 05/11/17 Saint Gilloise2 0-3 KFCO Wilrijk2
F 29/10/17 Tubize1 1-1 Cercle Brugge1
F 28/10/17 Oud Heverlee4 1-0 Saint Gilloise4
F 28/10/17 Westerlo1 0-1 Lierse2
F 27/10/17 KFCO Wilrijk1 5-0 Roeselare4
F 23/10/17 Saint Gilloise1 1-2 Tubize3
F 22/10/17 KFCO Wilrijk4 2-2 Oud Heverlee3
F 21/10/17 Roeselare3 0-0 Westerlo1
F 21/10/17 Lierse 3-2 Cercle Brugge2
F 16/10/17 Saint Gilloise2 3-2 Lierse4
F 15/10/17 Westerlo4 0-0 KFCO Wilrijk1
F 14/10/17 Cercle Brugge1 1-1 Roeselare2
F 13/10/17 Tubize3 1-2 Oud Heverlee1
F 08/10/17 Oud Heverlee1 2-1 Westerlo2
F 08/10/17 Lierse 1-1 Tubize3
F 08/10/17 Roeselare1 1-0 Saint Gilloise2
F 07/10/17 KFCO Wilrijk2 0-3 Cercle Brugge4
F 05/10/17 Roeselare1 2-0 Lierse2
F 04/10/17 Tubize11 0-1 KFCO Wilrijk2
F 04/10/17 Westerlo3 0-3 Saint Gilloise2
F 03/10/17 Cercle Brugge2 0-3 Oud Heverlee1
F 01/10/17 KFCO Wilrijk 4-0 Lierse4
F 30/09/17 Tubize13 1-2 Westerlo2
F 30/09/17 Oud Heverlee 2-0 Roeselare3
F 29/09/17 Saint Gilloise1 1-2 Cercle Brugge2
F 24/09/17 Westerlo1 4-0 Roeselare13
F 24/09/17 Oud Heverlee3 1-1 KFCO Wilrijk14
F 23/09/17 Lierse1 2-1 Saint Gilloise3
F 23/09/17 Cercle Brugge1 4-0 Tubize4
F 17/09/17 Roeselare4 2-1 Cercle Brugge3
F 16/09/17 Tubize 2-0 Lierse
F 16/09/17 KFCO Wilrijk12 2-2 Westerlo2
F 15/09/17 Saint Gilloise2 0-0 Oud Heverlee2
F 10/09/17 Cercle Brugge1 0-1 KFCO Wilrijk3
F 09/09/17 Saint Gilloise1 4-0 Roeselare
F 09/09/17 Lierse4 2-2 Westerlo12
F 08/09/17 Oud Heverlee 2-0 Tubize4
F 03/09/17 Tubize13 0-0 Saint Gilloise2
F 02/09/17 Cercle Brugge1 2-0 Lierse14
F 02/09/17 Westerlo15 2-2 Oud Heverlee11
F 01/09/17 Roeselare1 0-4 KFCO Wilrijk3
F 20/08/17 KFCO Wilrijk 1-0 Tubize14
F 13:30 Oud Heverlee1 7-1 Cercle Brugge14
F 10:00 Saint Gilloise2 3-0 Westerlo3
F 18/08/17 Lierse3 2-2 Roeselare3
F 13/08/17 Lierse3 2-2 KFCO Wilrijk5
F 12/08/17 Westerlo11 1-1 Tubize4
F 12/08/17 Roeselare12 3-1 Oud Heverlee2
F 11/08/17 Cercle Brugge3 2-0 Saint Gilloise3
F 06/08/17 Westerlo12 1-2 Cercle Brugge2
F 05/08/17 Oud Heverlee2 2-2 Lierse3
F 05/08/17 Tubize 1-3 Roeselare1
F 04/08/17 KFCO Wilrijk 3-0 Saint Gilloise3
F 26/05/17 Neusiedl - SKU Amstetten
F 26/05/17 Rapid Vienna (Youth) - Traiskirchen
F 26/05/17 SV Schwechat - Parndorf
F 26/05/17 First Wien 1894 - Stadlau
F 26/05/17 ASK Ebreichsdorf - SC Mannsdorf
F 26/05/17 St.Polten Amateure - SC Ritzing
F 26/05/17 Trenkwalder Admira ( - Austria Wien (Youth)
F 11:30 Austria Wien (Youth) - First Wien 1894
F 11:30 SC Ritzing - SV Schwechat
F 11:30 Traiskirchen - St.Polten Amateure
F 11:30 Neusiedl - ASK Ebreichsdorf
F 11:30 SC Mannsdorf - Trenkwalder Admira (
F 11:30 Wiener SC - Rapid Vienna (Youth)
F 11:30 SKU Amstetten - Parndorf
F 12/05/17 Parndorf - SC Ritzing
F 12/05/17 Rapid Vienna (Youth) - Stadlau