Football.biz
30/04 15:25 Grazer AK -:- SV Horn
30/04 14:30 VV Alkmaar (w) -:- Zwolle (w)
30/04 14:30 SC Heerenveen (w) -:- Excelsior Barendrech
30/04 14:30 Ajax Amsterdam (w) -:- ADO Den Haag (w)
30/04 14:10 Austria Lustenau -:- SG Austria Klagenfur
30/04 14:10 Rapid Vienna (Youth) -:- FC Wacker Innsbruck
30/04 13:30 FC Superfund Paschin -:- SK Vorwarts Steyr
30/04 13:30 Fortuna Dusseldorf ( -:- Wuppertaler
30/04 13:30 Lafnitz -:- Austria Wien (Youth)
30/04 13:30 SKU Amstetten -:- Kapfenberg
30/04 13:30 FC Blau Weiss Linz -:- FAC Team Fur Wien
30/04 13:10 FC Liefering -:- FC Dornbirn 1913
25/04 05:30 SK Vorwarts Steyr -:- Lafnitz
24/04 09:30 FC Dornbirn 1913 -:- FC Superfund Paschin
15:25 FC Wacker Innsbruck -:- SG Austria Klagenfur
13:30 FAC Team Fur Wien -:- Austria Lustenau
13:30 SV Horn -:- FC Blau Weiss Linz
13:30 Austria Wien (Youth) -:- SKU Amstetten
13:30 Kapfenberg -:- FC Liefering
13:30 Grazer AK -:- Rapid Vienna (Youth)
F 06/03 Chrobry Glogow - Radomiak Radom
F 06/03 Gornik Leczna - Resovia Rzeszow
F 21/02 Nazillispor 0-0 Erzin Belediyespor
F 07/11/20 Viktoria Plzen B 0-0 FC Pisek
F 31/10/20 Karlovy Vary Dvory 0-0 Domazlice
F 27/10/19 FAC Team Fur Wien - SG Austria Klagenfur
F 25/10/19 SV Horn 0-0 FC Dornbirn 1913
F 17/04 FC Blau Weiss Linz 5-0 SK Vorwarts Steyr3
F 17/04 SKU Amstetten2 0-3 FC Liefering12
F 17/04 FC Superfund Paschin4 2-3 FAC Team Fur Wien1
F 17/04 Austria Wien (Youth)3 0-2 FC Wacker Innsbruck2
F 16/04 Lafnitz 8-0 FC Dornbirn 191312
F 16/04 SG Austria Klagenfur2 3-0 Grazer AK1
F 16/04 Rapid Vienna (Youth)1 1-0 SV Horn13
F 16/04 Austria Lustenau3 1-1 Kapfenberg6
F 14/04 Rapid Vienna (Youth)1 2-5 FC Blau Weiss Linz1
F 14/04 Grazer AK1 3-0 FC Superfund Paschin4
F 11/04 FC Blau Weiss Linz3 5-0 Grazer AK2
F 10/04 Lafnitz1 1-4 FC Liefering2
F 10/04 Austria Lustenau2 3-2 Rapid Vienna (Youth)2
F 09/04 FC Wacker Innsbruck3 1-0 FC Dornbirn 19131
F 09/04 Austria Wien (Youth)1 2-1 FAC Team Fur Wien3
F 09/04 SK Vorwarts Steyr6 3-1 SV Horn3
F 09/04 FC Superfund Paschin 4-0 SKU Amstetten4
F 09/04 SG Austria Klagenfur 5-0 Kapfenberg1
F 05/04 SKU Amstetten 1-4 Grazer AK3
F 05/04 FC Blau Weiss Linz3 2-1 FC Wacker Innsbruck14
F 05/04 SV Horn15 2-4 FC Dornbirn 19131
F 05/04 Austria Lustenau2 0-3 Austria Wien (Youth)3
F 05/04 SG Austria Klagenfur4 0-2 Lafnitz2
F 17/11/17 FC Liefering3 0-0 FC Magna Wiener Neus2
F 17/11/17 SV Ried 2-0 Kapfenberg3
F 17/11/17 FC Wacker Innsbruck1 3-0 FAC Team Fur Wien14
F 17/11/17 FC Blau Weiss Linz6 0-2 WSG Wattens4
F 17/11/17 TSV Hartberg2 0-0 Austria Lustenau14
F 03/11/17 WSG Wattens3 1-2 SV Ried
F 03/11/17 FAC Team Fur Wien4 0-0 FC Blau Weiss Linz4
F 03/11/17 Austria Lustenau2 2-4 FC Liefering2
F 03/11/17 FC Magna Wiener Neus3 0-1 FC Wacker Innsbruck3
F 03/11/17 Kapfenberg11 0-2 TSV Hartberg1
F 31/10/17 Kapfenberg1 4-1 FAC Team Fur Wien1
F 31/10/17 FC Blau Weiss Linz2 1-2 Austria Lustenau2
F 31/10/17 WSG Wattens2 0-1 FC Magna Wiener Neus3
F 31/10/17 SV Ried1 2-3 TSV Hartberg3
F 30/10/17 FC Liefering 1-0 FC Wacker Innsbruck2
F 20/10/17 FC Wacker Innsbruck4 1-1 SV Ried12
F 20/10/17 Austria Lustenau 2-0 WSG Wattens5
F 20/10/17 FAC Team Fur Wien3 2-2 FC Liefering2
F 20/10/17 TSV Hartberg 2-0 FC Blau Weiss Linz2
F 20/10/17 FC Magna Wiener Neus3 4-2 Kapfenberg2
F 13/10/17 FC Wacker Innsbruck4 1-0 WSG Wattens1
F 13/10/17 Kapfenberg15 0-1 Austria Lustenau1
F 13/10/17 SV Ried1 2-1 FC Blau Weiss Linz16
F 13/10/17 FC Liefering3 3-1 TSV Hartberg1
F 13/10/17 FC Magna Wiener Neus1 1-2 FAC Team Fur Wien2
F 29/09/17 Austria Lustenau2 0-4 FC Wacker Innsbruck2
F 29/09/17 SV Ried 6-1 FC Liefering11
F 29/09/17 WSG Wattens2 5-1 FAC Team Fur Wien2
F 29/09/17 TSV Hartberg1 0-1 FC Magna Wiener Neus1
F 29/09/17 FC Blau Weiss Linz4 0-2 Kapfenberg3
F 22/09/17 FAC Team Fur Wien3 1-4 SV Ried3
F 22/09/17 Kapfenberg14 1-1 WSG Wattens3
F 22/09/17 FC Magna Wiener Neus3 1-1 Austria Lustenau11
F 22/09/17 FC Liefering1 3-0 FC Blau Weiss Linz2
F 22/09/17 FC Wacker Innsbruck1 0-0 TSV Hartberg4
F 15/09/17 FC Blau Weiss Linz 1-1 FC Magna Wiener Neus2
F 15/09/17 SV Ried1 3-1 Austria Lustenau13
F 15/09/17 FAC Team Fur Wien4 2-0 TSV Hartberg1
F 15/09/17 WSG Wattens1 3-2 FC Liefering1
F 15/09/17 Kapfenberg2 2-1 FC Wacker Innsbruck2
F 12/09/17 TSV Hartberg1 2-1 WSG Wattens4
F 12/09/17 FC Liefering1 2-1 Kapfenberg13
F 12/09/17 FC Wacker Innsbruck1 3-0 FC Blau Weiss Linz
F 12/09/17 Austria Lustenau 5-0 FAC Team Fur Wien1
F 11/09/17 FC Magna Wiener Neus2 0-3 SV Ried3
F 08/09/17 Kapfenberg1 2-1 SV Ried4
F 08/09/17 WSG Wattens3 2-2 FC Blau Weiss Linz1
F 08/09/17 FAC Team Fur Wien1 1-1 FC Wacker Innsbruck12
F 08/09/17 FC Magna Wiener Neus2 2-0 FC Liefering3
F 08/09/17 Austria Lustenau1 1-2 TSV Hartberg2
F 25/08/17 TSV Hartberg 4-0 Kapfenberg
F 25/08/17 SV Ried2 4-0 WSG Wattens
F 25/08/17 FC Blau Weiss Linz 4-0 FAC Team Fur Wien2
F 25/08/17 FC Wacker Innsbruck1 3-0 FC Magna Wiener Neus2
F 25/08/17 FC Liefering13 0-0 Austria Lustenau1
F 21/08/17 TSV Hartberg 3-1 FC Wacker Innsbruck4
F 18/08/17 FC Wacker Innsbruck1 1-0 FC Liefering1
F 18/08/17 TSV Hartberg4 2-2 SV Ried3
F 18/08/17 FC Magna Wiener Neus3 2-1 WSG Wattens3
F 18/08/17 FAC Team Fur Wien3 0-3 Kapfenberg3
F 18/08/17 Austria Lustenau 1-1 FC Blau Weiss Linz2
F 15/08/17 WSG Wattens13 1-2 Austria Lustenau2
F 15/08/17 FC Blau Weiss Linz 1-1 TSV Hartberg1
F 15/08/17 FC Liefering2 3-1 FAC Team Fur Wien1
F 15/08/17 Kapfenberg2 0-0 FC Magna Wiener Neus2
S 15/08/17 SKU Amstetten - SV Horn
F 14/08/17 SV Ried 4-1 FC Wacker Innsbruck4
F 11/08/17 WSG Wattens2 1-3 FC Wacker Innsbruck5
F 11/08/17 TSV Hartberg3 2-2 FC Liefering14
F 11/08/17 FC Blau Weiss Linz13 1-1 SV Ried2
F 11/08/17 FAC Team Fur Wien2 0-3 FC Magna Wiener Neus2
F 11/08/17 Austria Lustenau1 1-2 Kapfenberg4
F 08/08/17 FC Wacker Innsbruck4 3-2 Austria Lustenau12
F 08/08/17 FAC Team Fur Wien3 1-0 WSG Wattens2
F 08/08/17 Kapfenberg3 0-1 FC Blau Weiss Linz2
F 08/08/17 FC Magna Wiener Neus 1-0 TSV Hartberg1
F 07/08/17 FC Liefering2 4-0 SV Ried2
S 04/08/17 TSV Hartberg 2-0 FC Wacker Innsbruck1
F 04/08/17 FC Blau Weiss Linz2 2-3 FC Liefering
F 04/08/17 Austria Lustenau1 2-3 FC Magna Wiener Neus5