Football.biz
07/12 14:00 Bayern Munchen (Yout -:- Zwickau
06/12 09:00 SC Verl -:- Hallescher FC
06/12 08:00 SV Wehen Wiesbaden -:- Hansa Rostock
04/12 14:00 Hamburger SV (Youth) -:- ETSV Weiche Flensbur
04/12 14:00 Havelse -:- BSV Rehden
14:00 Hallescher FC -:- Unterhaching
14:00 Hansa Rostock -:- Te Cu Kukuh Atta Sei
F 28/11 FK Pirmasens 0-0 FC Giessen
F 21/11 Bergisch Gladbach 09 0-0 Bonner
F 14/11 Rot-Weiss Essen 0-0 SV Straelen
F 13/11 ETSV Weiche Flensbur - Heider SV
F 08/11 Monchengladbach AM. 0-0 Borussia Dortmund (Y
F 07/11 Wuppertaler 0-0 Alemannia Aachen
F 01/11 Eintracht Nordersted 0-0 Heider SV
F 01/11 Altona 93 0-0 SV Drochtersen/Assel
F 31/10 SV Atlas Delmenhorst 0-0 VfL Wolfsburg (Youth
F 31/10 Monchengladbach AM. 0-0 Bonner
F 31/10 BSV Rehden 0-0 SSV Jeddeloh
F 25/10 Borussia Dortmund (Y 0-0 Fortuna Dusseldorf (
F 24/10 FC 08 Hombrug 0-0 Vfr Aalen
F 24/10 SV Elversberg 0-0 Astoria Walldorf
F 26/09 FC Giessen 0-0 Astoria Walldorf
F 10:00 SpVgg Bayreuth - Viktoria Aschaffenbu
F 10:00 Te Cu Kukuh Atta Sei - SV Schalding Heining
F 10:00 Magdeburg - Hallescher FC
F 10:00 Eintracht Braunschwe - Ingolstadt
F 10:00 Nurnberg (Youth) - VfR Garching
F 10:00 Greuther Furth (Yout - TSV Rain Am Lech
F 10:00 FC Augsburg II - TSV Buchbach
F 10:00 Wacker Burghausen - TSV 1860 Rosenheim
F 10:00 Kaiserslautern - Wurzburger Kickers
F 10:00 TSV 1860 Munchen - Viktoria koln
F 10:00 SV Waldhof Mannheim - Unterhaching
F 10:00 TSV Aubstadt - Schweinfurt 05 FC
F 10:00 Preuben Munster - Chemnitzer
F 10:00 VfB Eichstatt - SV Heimstetten
F 09:00 Carl Zeiss Jena - Hansa Rostock
F 09:00 SV Meppen - Bayern Munchen (Yout
F 09:00 MSV Duisburg - Uerdingen KFC 05
F 01/11/19 Zwickau - SG Sonnenhof Grossas
F 01/11/19 Rot-Weiss Erfurt - Germania Halberstadt
F 01/11/19 Hertha BSC Berlin Yo - Lichtenberg 47
F 27/10/19 Eintracht Nordersted - SV Drochtersen/Assel
F 27/10/19 Nykopings BIS - Umea FC
F 27/10/19 SV Babelsberg 03 - Energie Cottbus
F 27/10/19 SG Sonnenhof Grossas - Eintracht Braunschwe
F 27/10/19 HSC Hannover - Holstein Kiel II
F 27/10/19 B 73 Slagelse - BK Frem
F 27/10/19 Chemnitzer - Kaiserslautern
F 26/10/19 Deportivo Capiata - Sportivo San Lorenzo
F 18/11/17 Karlsruher SC 1-0 Zwickau4
F 18/11/17 Chemnitzer1 0-3 Wurzburger Kickers1
F 18/11/17 Unterhaching1 0-3 SC Paderborn 073
F 18/11/17 SG Sonnenhof Grossas1 1-0 Rot-Weiss Erfurt1
F 18/11/17 Fortuna Koln2 1-2 Magdeburg2
F 18/11/17 Sportfreunde Lotte4 2-2 SV Meppen1
F 18/11/17 Carl Zeiss Jena2 2-1 Werder Bremen (Youth4
F 17/11/17 SV Wehen Wiesbaden1 0-1 Hansa Rostock12
F 17/11/17 VfL Osnabruck 4-1 Vfr Aalen1
F 17/11/17 Hallescher FC1 3-0 Preuben Munster2
F 05/11/17 Rot-Weiss Erfurt3 2-3 Sportfreunde Lotte2
F 05/11/17 Hansa Rostock13 0-3 Karlsruher SC2
F 04/11/17 SC Paderborn 073 3-0 VfL Osnabruck3
F 04/11/17 Magdeburg1 0-0 SV Wehen Wiesbaden1
F 04/11/17 SV Meppen 3-2 Chemnitzer5
F 04/11/17 Zwickau17 1-3 Unterhaching2
F 04/11/17 Vfr Aalen1 3-1 Carl Zeiss Jena1
F 04/11/17 Wurzburger Kickers12 1-0 Hallescher FC2
F 03/11/17 Werder Bremen (Youth23 0-5 SG Sonnenhof Grossas2
F 03/11/17 Preuben Munster14 1-1 Fortuna Koln1
F 29/10/17 Karlsruher SC3 1-0 Magdeburg2
F 29/10/17 SV Wehen Wiesbaden4 6-2 Preuben Munster2
F 28/10/17 Carl Zeiss Jena3 3-1 SC Paderborn 072
F 28/10/17 Fortuna Koln2 2-1 Wurzburger Kickers3
F 28/10/17 VfL Osnabruck1 4-0 Zwickau3
F 28/10/17 Vfr Aalen1 1-0 Werder Bremen (Youth
F 28/10/17 Hallescher FC2 2-0 SV Meppen1
F 28/10/17 Sportfreunde Lotte3 0-2 SG Sonnenhof Grossas2
F 27/10/17 Chemnitzer2 1-0 Rot-Weiss Erfurt4
F 27/10/17 Unterhaching2 0-3 Hansa Rostock
F 22/10/17 Zwickau3 2-1 Carl Zeiss Jena4
F 21/10/17 Preuben Munster2 1-1 Karlsruher SC2
F 21/10/17 SV Meppen2 1-0 Fortuna Koln2
F 21/10/17 Rot-Weiss Erfurt2 1-1 Hallescher FC2
F 21/10/17 Magdeburg2 0-3 Unterhaching
F 21/10/17 Wurzburger Kickers1 0-5 SV Wehen Wiesbaden3
S 21/10/17 VfR Garching - Schweinfurt 05 FC
F 21/10/17 SC Paderborn 07 3-0 Vfr Aalen
F 21/10/17 Werder Bremen (Youth1 1-1 Sportfreunde Lotte1
F 20/10/17 Hansa Rostock2 2-0 VfL Osnabruck2
F 20/10/17 SG Sonnenhof Grossas1 3-1 Chemnitzer3
F 14/10/17 Carl Zeiss Jena13 1-0 Hansa Rostock
F 14/10/17 Karlsruher SC2 2-0 Wurzburger Kickers
F 14/10/17 Unterhaching 1-0 Preuben Munster1
F 14/10/17 SC Paderborn 07 7-1 Werder Bremen (Youth2
F 14/10/17 SV Wehen Wiesbaden2 0-1 SV Meppen4
F 14/10/17 Vfr Aalen2 2-2 Zwickau2
F 14/10/17 Chemnitzer 3-1 Sportfreunde Lotte3
F 13/10/17 Hallescher FC2 3-0 SG Sonnenhof Grossas2
F 13/10/17 Fortuna Koln1 2-0 Rot-Weiss Erfurt13
F 13/10/17 VfL Osnabruck3 0-2 Magdeburg1
F 08/10/17 Carl Zeiss Jena4 2-1 Rot-Weiss Erfurt3
F 01/10/17 SV Meppen1 2-0 Karlsruher SC
F 01/10/17 Magdeburg 2-0 Carl Zeiss Jena
F 01/10/17 Zwickau4 1-3 SC Paderborn 074
F 30/09/17 Wurzburger Kickers2 0-2 Unterhaching
F 30/09/17 SG Sonnenhof Grossas1 1-3 Fortuna Koln4
F 30/09/17 Rot-Weiss Erfurt3 1-3 SV Wehen Wiesbaden14
F 30/09/17 Hansa Rostock3 1-0 Vfr Aalen1
F 30/09/17 Preuben Munster1 4-1 VfL Osnabruck5
F 30/09/17 Werder Bremen (Youth2 1-1 Chemnitzer2
F 29/09/17 Sportfreunde Lotte2 2-1 Hallescher FC3
F 24/09/17 Vfr Aalen1 0-1 Magdeburg3
F 24/09/17 Karlsruher SC1 2-0 Rot-Weiss Erfurt2
F 23/09/17 Carl Zeiss Jena3 2-0 Preuben Munster2
F 23/09/17 SV Wehen Wiesbaden2 5-0 SG Sonnenhof Grossas13
F 23/09/17 Zwickau2 1-0 Werder Bremen (Youth1
F 23/09/17 Hallescher FC1 0-3 Chemnitzer3
F 23/09/17 Fortuna Koln1 0-3 Sportfreunde Lotte2
F 23/09/17 Unterhaching 4-0 SV Meppen3
F 23/09/17 VfL Osnabruck5 1-1 Wurzburger Kickers2
F 22/09/17 SC Paderborn 071 2-1 Hansa Rostock22
F 20/09/17 Wurzburger Kickers3 2-2 Carl Zeiss Jena3
F 20/09/17 Rot-Weiss Erfurt3 0-2 Unterhaching1
F 20/09/17 Chemnitzer3 1-2 Fortuna Koln15
F 20/09/17 Preuben Munster2 1-1 Vfr Aalen1
F 20/09/17 SV Meppen3 1-0 VfL Osnabruck2
F 19/09/17 Hansa Rostock2 1-1 Zwickau3
F 19/09/17 SG Sonnenhof Grossas1 1-0 Karlsruher SC2
F 19/09/17 Magdeburg3 1-0 SC Paderborn 071