Football.biz
30/01 13:00 Royal Antwerp -:- LaLouviere
30/01 13:00 Charleroi -:- Westerlo
30/01 11:59 RFC de Liege -:- Anderlecht
30/01 11:00 Saint Gilloise -:- Mouscron Peruwelz
30/01 10:00 Rupel Boom -:- KAS Eupen
30/01 10:00 Mechelen -:- Jeunesse Molenbeek
29/01 15:00 KVSK Lommel -:- Kortrijk
29/01 15:00 Red Star Waasland -:- Oostende
F 19/01 Olympic Charleroi 0-0 Zulte-Waregem
F 19/01 Dessel Sport 0-0 Germinal Beerschot A
F 19/01 Thes Sport 0-0 Racing Genk
F 19/01 Oud Heverlee 0-0 Cercle Brugge
F 12/01 Club Brugge 0-0 Olsa Brakel
F 12/01 KAA Gent 0-0 Tongeren
F 09/01 Seraing United 0-0 Standard Liege
F 09/01 Rockluntmsey 0-0 Sint-Truidense
F 17/08/19 Royal Knokke 0-0 Waltwilder
F 17/08/19 FCV Dender EH 0-0 Seraing
F 17/08/19 La Louviere Centre 0-0 KFC De Kempen
F 17/08/19 Dessel Sport 0-0 FC Brussels
F 11/10/20 KVSK Lommel1 3-2 Zelzate2
F 11/10/20 Seraing United 6-1 Blankenberge1
F 11/10/20 Saint Gilloise3 4-0 KSK Heist3
F 11/10/20 URS Lixhe-Lanaye1 1-1 Dessel Sport4
F 11/10/20 Olsa Brakel4 2-0 FCV Dender EH3
F 11/10/20 LaLouviere 2-0 Jette
F 11/10/20 Warnant 0-1 RFC de Liege
F 11/10/20 Westerlo 5-1 Hades2
F 11/10/20 Tongeren1 3-0 RUS Saint-Ghislain-T1
F 11/10/20 Royal Knokke1 0-2 Oud Heverlee2
F 11/10/20 Olympic Charleroi 1-1 Eendracht Aalst
F 10/10/20 KSC City Pirates3 1-2 Rupel Boom14
F 10/10/20 Jong Lede 1-2 Rockluntmsey1
F 10/10/20 SC Lokeren-Temse12 2-1 KVC Jong Lede3
F 10/10/20 Thes Sport4 1-1 KMSK Deinze2
F 10/10/20 Red Star Waasland2 3-0 Sparta Petegem1
F 10/10/20 Rochefort3 1-8 Jeunesse Molenbeek2
F 23/09/20 Olympic Charleroi3 2-1 Lierse Kempenzonen3
F 20/09/20 Francs Borains 2-3 Zelzate
F 20/09/20 Waltwilder 1-2 Rochefort
F 20/09/20 Jette 2-0 Braine
F 20/09/20 Blankenberge 1-1 Gent Zeehaven
F 20/09/20 URS Lixhe-Lanaye 2-1 La Louviere Centre
F 20/09/20 Rupel Boom 4-0 Olympia Wijgmaal
F 20/09/20 Jong Lede 2-1 Patro Eisden
F 20/09/20 Warnant 5-2 Entite Manageoise
F 19/09/20 RUS Rebecquoise 0-5 Sparta Petegem
F 19/09/20 RES Durbuy 0-2 Hades
F 19/09/20 KSK Heist 4-0 SK Lochristi
F 19/09/20 Rockluntmsey 3-0 Wielsbeke
F 21/09/17 Charleroi 4-0 La Louviere Centre3
S 21/09/17 La Louviere Centre 0-0 Charleroi
F 20/09/17 KSK Heist4 0-4 Standard Liege13
F 20/09/17 Westerlo2 0-1 Anderlecht1
F 20/09/17 Lokeren2 2-0 KFCO Wilrijk2
F 20/09/17 Roeselare1 1-5 Club Brugge
F 20/09/17 ASV Geel12 2-3 KAA Gent
F 20/09/17 KAS Eupen2 3-2 Rupel Boom4
F 20/09/17 Cercle Brugge 0-1 Racing Genk1
F 20/09/17 Mechelen 3-0 Bocholter VV
F 20/09/17 Oostende 3-1 Saint Gilloise4
F 20/09/17 Mouscron Peruwelz 3-1 Tubize
F 20/09/17 RFC de Liege12 2-3 Zulte-Waregem2
F 20/09/17 KVSK Lommel5 1-2 Red Star Waasland12
F 19/09/17 Sint-Truidense2 1-1 Oud Heverlee25
F 19/09/17 Royal Antwerp2 2-0 Lierse1
F 19/09/17 Kortrijk1 5-3 RES Durbuy
S 27/08/17 Tilleur-Saint-Gilles 0-0 Saint Gilloise
F 27/08/17 Oud Heverlee 8-0 KV Turnhout2
F 27/08/17 Eendracht Aalst 1-2 RFC de Liege
F 27/08/17 ASV Geel 3-0 KFC Duffel
F 27/08/17 Royal Knokke2 2-5 KSK Heist1
S 26/08/17 KVSK Lommel 0-0 Dessel Sport
F 01/02/17 KAS Eupen 0-2 Zulte-Waregem2
F 31/01/17 Racing Genk2 0-1 Oostende2
F 18/01/17 Zulte-Waregem1 1-0 KAS Eupen2
F 17/01/17 Oostende1 1-1 Racing Genk3
F 14/12/16 Oostende1 1-0 KAA Gent14
F 14/12/16 Charleroi1 1-1 Racing Genk2
F 14/12/16 Zulte-Waregem 2-0 Sint-Truidense
F 13/12/16 KAS Eupen2 4-0 Kortrijk3
F 01/12/16 Charleroi1 2-2 Anderlecht2
F 30/11/16 KAA Gent 1-0 Lokeren2
F 30/11/16 ASV Geel11 1-1 Zulte-Waregem1
F 30/11/16 Tubize1 3-3 Oostende13
F 30/11/16 Red Star Waasland1 1-3 Racing Genk
F 30/11/16 Kortrijk1 1-0 Mouscron Peruwelz2
F 29/11/16 Sint-Truidense12 2-2 Mechelen2
F 29/11/16 KAS Eupen2 3-2 Club Brugge5
F 16/10/16 Helsingborgs IF Akad - Dalstorps IF
F 16/10/16 Lindome GIF - Tenhults IF
F 16/10/16 IFK Aspudden-Tellus - Konyaspor KIF
F 16/10/16 Torslanda IK - Laholms FK
F 16/10/16 Varmbols FC - Karlslunds IF HFK
F 16/10/16 Eskilsminne IF - Vinbergs IF
F 16/10/16 Ullared - Hogaborgs BK
F 16/10/16 Savedalens IF - IS Halmia
F 16/10/16 Assyriska IF i Norrk - Huddinge IF
F 16/10/16 Hoganas BK - Assyriska BK
F 16/10/16 Syrianska Botkyrka I - Smedby AIS
F 16/10/16 Vimmerby IF - IF Sylvia
F 16/10/16 Motala AIF FK - FC Linkoping City
F 16/10/16 Eskilstuna City FK - Sodertalje
F 15/10/16 Nacka FF - Vasteras IK
F 15/10/16 Orebro Syrianska IF - IK Gauthiod
F 15/10/16 Habo FF - Karlbergs BK
F 15/10/16 Kvarnsvedens IK - Sollentuna United
F 15/10/16 Syrianska IF Kerbura - FC Gute
F 15/10/16 FC Rosengard - Torns IF
F 15/10/16 Stromsbergs IF - Soderhamns FF
F 15/10/16 Varmdo IF - IK Franke
F 15/10/16 Skelleftea FF - Valbo FF
F 15/10/16 Sandvikens IF - IFK Timra
F 15/10/16 Anundsjo IF - ANGE IF
F 15/10/16 Gallivare Malmberget - Hudiksvalls ABK
F 15/10/16 Lindsdals IF - Lunds BK
F 15/10/16 Stenungsunds IF - Kumla
F 15/10/16 IFK Harnosand - Moron BK
F 15/10/16 Sundbybergs - Gamla Upsala SK
F 15/10/16 IFK Malmo FK - Asarums IF FK
F 15/10/16 Karlstad BK - Vanersborg
F 15/10/16 Nybro If - Hassleholms IF
F 15/10/16 Skiljebo SK - BKV Norrtalje
F 15/10/16 Lidkopings FK - Gunnilse IS
F 15/10/16 Rynninge IK - Kortedala IF
F 15/10/16 IFK Uddevalla - Skovde AIK
F 15/10/16 Skoftebyns IF - Grebbestads IF
F 15/10/16 Bodens BK - Friska Viljor FC
F 15/10/16 BW 90 IF - Karlskrona AIF
F 15/10/16 IFK Hassleholm - Kvarnby IK