Football.biz
F 09/10/20 Ask-bsc Bruck/leitha - SV Leobendorf
F 28/08/20 Dinamo Minsk 0-0 Krumkachy Minsk
F 21/04 BATE Borisov3 4-1 FC Torpedo Zhodino3
F 21/04 Shakhter Soligorsk1 1-0 FK Isloch Minsk1
F 07/04 Neman Grodno3 2-1 Shakhter Soligorsk1
F 07/04 FK Vitebsk 2-3 BATE Borisov2
F 06/04 FK Isloch Minsk12 0-0 Dinamo Minsk3
F 06/04 Arsenal Dzyarzhynsk4 0-0 FC Torpedo Zhodino2
F 06/04 FK Ryazan13 3-2 Kvant Obninsk3
F 07/03 Shakhter Soligorsk2 3-0 Neman Grodno12
F 07/03 BATE Borisov2 2-1 FK Vitebsk3
F 06/03 Dinamo Minsk13 1-1 FK Isloch Minsk1
F 06/03 FC Torpedo Zhodino2 3-0 Arsenal Dzyarzhynsk1
F 05/12/20 BATE Borisov2 4-2 Dinamo Brest2
F 04/10/20 FK Ryazan1 1-4 Saturn Moscow1
F 04/10/20 FK Khimik Novomoskov 0-3 FC Krasny Smolensk
F 04/10/20 Slavia Mozyr11 0-2 Neman Grodno3
F 04/10/20 Avangard2 1-1 FK Kaluga3
F 04/10/20 Energetik-BGU Minsk3 0-1 FK Vitebsk
F 03/10/20 FK Gorodeya2 0-3 Arsenal Dzyarzhynsk2
F 03/10/20 Dolgiye Prudy4 3-1 FC Murom3
F 03/10/20 Torpedo Vladimir1 2-0 Luki Energiya1
F 03/10/20 FC Rukh Brest1 0-3 FC Minsk2
F 03/10/20 Krumkachy Minsk2 0-4 FK Isloch Minsk2
F 02/10/20 Slutsksakhar Slutsk 1-4 Shakhter Soligorsk3
F 02/10/20 Sputnik Rechitsa1 1-4 FC Torpedo Zhodino12
F 01/09/20 Krumkachy Minsk1 2-0 Dinamo Minsk2
F 30/08/20 Meliorator Zhitkovic 0-3 Dinamo Brest
F 30/08/20 Kommunalnik Slonim 1-3 Neman Grodno2
F 30/08/20 Oshmyany FK1 0-5 FC Torpedo Zhodino
F 30/08/20 Ostrowitz 0-3 FC Minsk
F 30/08/20 Sputnik Rechitsa5 2-2 FC Belshina Babruisk5
F 29/08/20 Volna Pinsk 0-4 Slavia Mozyr
F 29/08/20 Granit Mikashevichi 0-5 BATE Borisov1
F 29/08/20 Lokomotiv Gomel12 0-2 Slutsksakhar Slutsk2
F 29/08/20 FC Baranovichi 0-6 FK Vitebsk1
F 29/08/20 Khimik Svetlogorsk3 0-3 FC Rukh Brest1
F 29/08/20 Avangard 3-2 Khimki (R)4
F 29/08/20 Saturn Moscow3 1-0 Metallurg Vidnoye2
F 29/08/20 Salyut-Energia Belgo 0-0 FC Krasny Smolensk3
F 29/08/20 FK Fakel Voronezh Yo1 0-2 FK Khimik Novomoskov
F 28/08/20 Dnepr Mogilev1 1-2 FK Isloch Minsk
F 28/08/20 Spartak Nalchik 0-2 FK Kuban Kholding
F 28/08/20 Stavropolye-20091 0-0 Legion Dynamo1
F 28/08/20 FC Tuapse6 1-2 Mashuk-KMV3
F 28/08/20 FK Orsha 1-6 Energetik-BGU Minsk2
F 28/08/20 Arsenal Dzyarzhynsk 1-1 Smolevichy-STI2
F 26/08/20 Dinamo Moscow B4 2-2 Kazanka Moscow2
F 15/08/20 FC Gomel2 1-4 Shakhter Soligorsk
F 15/08/20 Naftan Novopolock 1-2 FK Gorodeya
F 12/11/17 BATE Borisov1 1-1 FC Torpedo Zhodino2
F 23/07/17 Shakhter Soligorsk 6-0 FK Orsha1
F 23/07/17 Dinamo Brest 2-1 FC Gomel2
F 23/07/17 FK Vitebsk1 0-0 Slutsksakhar Slutsk
F 23/07/17 Dinamo Minsk 0-1 Dnepr Mogilev1
F 10:00 Neman Grodno 1-0 FC Torpedo Minsk
F 09:30 FK Isloch Minsk 1-1 FK Gorodeya1
F 09:00 Naftan Novopolock3 1-2 Krumkachy
F 09/07/17 Luch Minsk1 1-5 Shakhter Soligorsk3
F 09/07/17 FC Belshina Babruisk2 1-4 FK Isloch Minsk2
F 09/07/17 FC Chist 0-4 Dinamo Minsk
F 09/07/17 Kommunalnik Slonim 1-1 Dnepr Mogilev
F 08/07/17 Granit Mikashevichi1 0-2 FK Gorodeya
F 08/07/17 FC Molodechno3 0-3 Krumkachy
F 08/07/17 Zhitkovichi‎ 0-0 Slutsksakhar Slutsk
F 08/07/17 Torpedo-MAZ Minsk1 0-0 FC Gomel1
F 08/07/17 FK Lokomotiv Gomel 0-1 FK Vitebsk1
F 08/07/17 FK Vigvam Smolevichy2 0-2 FC Torpedo Zhodino
F 08/07/17 FC Baranovichi 0-1 Naftan Novopolock
F 07/07/17 Neman Agro2 1-5 BATE Borisov1
F 07/07/17 Smorgon FC1 1-4 Dinamo Brest
F 06/07/17 FK Orsha 1-1 Slavia Mozyr14
F 05/07/17 Volna Pinsk 0-1 FC Torpedo Minsk
F 05/07/17 Sdushor-81 0-7 Neman Grodno
F 17/06/17 Sbornaya TF 1-2 Energosbyt BSATU
F 14/06/17 Sbornaya TF2 0-2 FK Lokomotiv Gomel1
F 14/06/17 FC Molodechno2 3-2 FK Zorka-BDU Minsk
F 14/06/17 SMI Autotrans1 0-6 Kommunalnik Slonim1
F 14/06/17 Uzda 1-2 Granit Mikashevichi2
F 14/06/17 Energosbyt BSATU 1-4 FC Baranovichi
F 14/06/17 FC Chist2 1-0 Khimik Svetlogorsk
F 14/06/17 Victoria Maryina Gor2 1-2 FC Belshina Babruisk12
F 14/06/17 Sdushor-81 1-0 Osipovichy2
F 14/06/17 Sdushor-32 0-8 FK Orsha2
F 26/04/17 BATE Borisov - Dinamo Brest
F 26/04/17 Shakhter Soligorsk - Slutsksakhar Slutsk
F 05/04/17 Dinamo Brest3 2-0 BATE Borisov2
F 05/04/17 Slutsksakhar Slutsk1 1-2 Shakhter Soligorsk1
F 21/09/16 Neman Grodno1 1-1 Shakhter Soligorsk3
F 21/09/16 BATE Borisov 4-2 FK Isloch Minsk
F 21/09/16 FC Torpedo Zhodino3 2-1 FK Vitebsk1
F 21/09/16 Dinamo Brest2 2-1 Naftan Novopolock2
F 21/09/16 FK Gorodeya1 0-0 Dinamo Minsk1
F 21/09/16 Gomelzheldortrans1 0-0 Slavia Mozyr1
F 21/09/16 Slutsksakhar Slutsk2 3-0 Smorgon FC1
F 14/09/16 Torpedo Mogilev 0-4 BATE Borisov1
F 06/09/16 FK Lida1 0-2 Shakhter Soligorsk2
F 01/09/16 FC Gomel3 0-1 Dinamo Minsk5
F 10/07/16 Tarpeda1 0-2 Slavia Mozyr13
F 09/07/16 Volna Pinsk 0-4 FC Torpedo Zhodino1
F 09/07/16 Gomelzheldortrans3 2-1 Krumkachy3
F 09/07/16 FC Baranovichi3 1-1 FC Belshina Babruisk3
F 09/07/16 Smorgon FC3 3-0 Granit Mikashevichi1
F 09/07/16 Khimik Svetlogorsk13 0-4 Slutsksakhar Slutsk11
F 09/07/16 FK Senno 0-1 Naftan Novopolock
F 08/07/16 FK Vigvam Smolevichy2 0-1 FK Vitebsk1
F 08/07/16 FK Zorka-BDU Minsk 0-0 FK Gorodeya1
F 06/07/16 Kommunalnik Slonim4 0-2 Dinamo Brest2
F 06/07/16 FK Orsha 0-4 FC Torpedo Minsk1
F 12/06/16 FK Pripyat 0-1 Torpedo Mogilev
F 11/06/16 FK Dyussh DSK2 0-4 Tarpeda2
F 11/06/16 Osipovichy1 1-1 Gomelzheldortrans
F 11/06/16 FC Molodechno3 0-2 FC Gomel2
F 11/06/16 Victoria Maryina Gor 0-5 Smorgon FC
F 11/06/16 FK Senno 3-0 Luch Minsk
F 11/06/16 Zabudova-20074 0-1 FK Lida1
F 11/06/16 MKK Dnepr 2-7 FC Baranovichi
F 11/06/16 Neman Agro 2-1 Oshmyany FK
F 11/06/16 YuA Stroy DYuSSh 0-7 FK Orsha
F 11/06/16 Gorki 1-5 Volna Pinsk
F 11/06/16 Vertikal Kalinkovich 2-1 Dnepr Mogilev
F 11/06/16 Klechesk Kletsk 1-5 Khimik Svetlogorsk
F 11/06/16 Montazhnik2 2-3 FK Vigvam Smolevichy2
F 21/05/16 BATE Borisov2 0-0 FC Torpedo Zhodino
F 04/05/16 BATE Borisov2 0-0 Naftan Novopolock1
F 04/05/16 FC Torpedo Minsk1 0-1 FC Torpedo Zhodino3
F 20/04/16 FC Torpedo Zhodino3 1-1 FC Torpedo Minsk1
F 20/04/16 Naftan Novopolock2 2-2 BATE Borisov3
F 06/04/16 FC Torpedo Zhodino1 1-0 Dinamo Minsk2
F 06/04/16 Shakhter Soligorsk 0-0 FC Torpedo Minsk