Football.biz
14/05 10:00 Kafr Qasim -:- Hapoel Umm Al Fahm
14/05 10:00 Hapoel Kfar Shalem -:- Hapoel Raanana
14/05 10:00 Hapoel Akko -:- Maccabi Ahi Nazareth
14/05 10:00 Hapoel Petah Tikva -:- Hapoel Afula
09/05 17:00 Deportivo La Guaira -:- Carabobo FC
08/05 11:00 Obolon Kiev -:- Metalist 1925 Kharki
11:00 Hirnyk-Sport -:- Alians Lypova Dolyna
11:00 FK Avanhard Kramator -:- Volyn
11:00 Vpk Agro Magdalinovk -:- Polissya Zhytomyr
11:00 Prykarpattya Ivano F -:- Ahrobiznes TSK Romny
11:00 Veres -:- Krystal
11:00 Kremin Kremenchuk -:- Nyva Ternopil
11:00 MFK Mikolaiv -:- Chernomorets Odessa
F 19/03 Obolon Kiev - Prykarpattya Ivano F
F 02/12/20 Samtredia - Dinamo Tbilisi
F 02/12/20 Chikhura Sachkhere - Fc Norchi Dinamoeli
F 02/12/20 Dila Gori - Dinamo Batumi
F 02/12/20 Lokomotiv Tbilisi - FC Telavi
F 02/12/20 Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo Tbilisi
F 10/11/20 MFK Mikolaiv - Vpk Agro Magdalinovk
F 31/10/20 Chernomorets Odessa 0-0 MFK Mikolaiv
F 31/10/20 Volyn 0-0 FK Avanhard Kramator
F 31/10/20 Alians Lypova Dolyna 0-0 Hirnyk-Sport
F 31/10/20 Ahrobiznes TSK Romny 0-0 Prykarpattya Ivano F
F 31/10/20 Nyva Ternopil 0-0 Kremin Kremenchuk
F 31/10/20 Metalist 1925 Kharki 0-0 Obolon Kiev
F 31/10/20 Polissya Zhytomyr 0-0 Vpk Agro Magdalinovk
F 31/10/20 Krystal 0-0 Veres
F 26/09/20 MFK Mikolaiv 0-0 Volyn
F 11/09/20 Prykarpattya Ivano F 0-0 Obolon Kiev
F 23/07/20 Metalurh Zaporizhya 0-0 FK Avanhard Kramator
F 23/07/20 Cherkashchyna-Akadem 0-0 FC Mynai
F 23/07/20 FC Inhulets Petrove 0-0 Chernomorets Odessa
F 02/11/19 Chernomorets Odessa - Cherkashchyna-Akadem
F 02/11/19 Prykarpattya Ivano F - FC Mynai
F 02/11/19 Volyn - FK Avanhard Kramator
F 02/11/19 MFK Mikolaiv - Hirnyk-Sport
F 02/11/19 FC Inhulets Petrove - Metalist 1925 Kharki
F 02/11/19 Rukh Vynnyky - Balkany Zorya
F 02/11/19 Metalurh Zaporizhya - Obolon Kiev
F 02/11/19 Kremin Kremenchuk - Ahrobiznes TSK Romny
F 26/10/19 Azzurri 90 - FC Martigny Sports
F 26/10/19 FC Inhulets Petrove - Balkany Zorya
F 26/10/19 FK Avanhard Kramator - Rukh Vynnyky
F 26/10/19 Kremin Kremenchuk - Metalist 1925 Kharki
F 26/10/19 Bulle - Young Boys U21
F 26/10/19 Prykarpattya Ivano F - Hirnyk-Sport
F 26/10/19 US Terre Sainte - Vevey Sports
F 26/10/19 Grand-Lancy - Meyrin
F 26/10/19 Lausanne SportsU21 - La Chaux-de-Fonds
F 18/11/17 MFK Mikolaiv 0-0 FC Sumy
F 18/11/17 Obolon Kiev1 1-2 Kremin Kremenchuk1
F 18/11/17 FK Poltava1 3-0 Zhemchuzhyna Odessa3
F 18/11/17 Kolos Kovalyovka 0-1 Desna Chernihiv
F 18/11/17 Gelios Kharkiv1 1-3 Cherkaskyi Dnipro3
F 17/11/17 Volyn2 1-3 Arsenal Kyiv2
F 17/11/17 Rukh Vynnyky3 2-0 FK Avanhard Kramator4
F 16/11/17 Hirnyk-Sport12 1-0 Balkany Zorya1
F 14/11/17 Zhemchuzhyna Odessa2 1-2 FC Inhulets Petrove2
F 11/11/17 Desna Chernihiv1 1-2 Hirnyk-Sport2
F 11/11/17 FK Avanhard Kramator4 2-0 FK Poltava4
F 11/11/17 FC Sumy 0-0 Obolon Kiev
F 11/11/17 Naftovik Ukrnafta6 1-0 MFK Mikolaiv3
F 11/11/17 Balkany Zorya1 1-1 Rukh Vynnyky3
F 11/11/17 Arsenal Kyiv3 3-1 Gelios Kharkiv3
F 11/11/17 Kremin Kremenchuk4 0-1 Kolos Kovalyovka12
F 10/11/17 Cherkaskyi Dnipro1 0-2 FC Inhulets Petrove1
F 10/11/17 Zhemchuzhyna Odessa1 4-3 Volyn3
F 05/11/17 MFK Mikolaiv 3-0 Cherkaskyi Dnipro1
F 05/11/17 FK Poltava1 4-0 Balkany Zorya
F 04/11/17 Kolos Kovalyovka1 1-0 Hirnyk-Sport4
F 04/11/17 Kremin Kremenchuk3 0-2 FC Sumy4
F 04/11/17 Obolon Kiev 3-2 Naftovik Ukrnafta
F 04/11/17 Gelios Kharkiv 3-0 Zhemchuzhyna Odessa
F 03/11/17 FC Inhulets Petrove2 1-0 Arsenal Kyiv3
F 03/11/17 Volyn12 2-1 FK Avanhard Kramator3
F 03/11/17 Rukh Vynnyky4 2-1 Desna Chernihiv1
F 30/10/17 Desna Chernihiv11 1-2 FK Poltava5
F 30/10/17 Arsenal Kyiv1 3-0 MFK Mikolaiv1
S 29/10/17 Zhemchuzhyna Odessa 0-0 FC Inhulets Petrove
F 29/10/17 FK Avanhard Kramator 1-1 Gelios Kharkiv
F 29/10/17 Naftovik Ukrnafta2 1-2 Kremin Kremenchuk3
F 29/10/17 Balkany Zorya2 5-0 Volyn3
F 29/10/17 Hirnyk-Sport3 0-4 Rukh Vynnyky4
F 29/10/17 Cherkaskyi Dnipro2 0-2 Obolon Kiev2
F 29/10/17 FC Sumy3 0-2 Kolos Kovalyovka2
F 25/10/17 FC Inhulets Petrove 2-0 Naftovik Ukrnafta2
F 22/10/17 Gelios Kharkiv3 2-1 Balkany Zorya4
F 21/10/17 Obolon Kiev2 1-5 Arsenal Kyiv
F 21/10/17 MFK Mikolaiv2 4-1 Zhemchuzhyna Odessa5
F 21/10/17 FK Poltava1 4-0 Hirnyk-Sport2
F 21/10/17 Kremin Kremenchuk 1-0 Cherkaskyi Dnipro
F 21/10/17 Kolos Kovalyovka 2-1 Rukh Vynnyky2
F 21/10/17 FC Sumy4 1-0 Naftovik Ukrnafta4
F 20/10/17 Volyn14 0-2 Desna Chernihiv3
F 20/10/17 FC Inhulets Petrove3 0-0 FK Avanhard Kramator1
F 16/10/17 Volyn1 0-1 Hirnyk-Sport2
F 16/10/17 Gelios Kharkiv3 0-0 Desna Chernihiv1
F 16/10/17 FC Sumy12 3-2 Cherkaskyi Dnipro4
F 15/10/17 FC Inhulets Petrove 1-0 Balkany Zorya
F 15/10/17 Obolon Kiev 0-0 Zhemchuzhyna Odessa
F 15/10/17 MFK Mikolaiv5 2-2 FK Avanhard Kramator3
F 15/10/17 FK Poltava1 1-0 Rukh Vynnyky4
F 15/10/17 Naftovik Ukrnafta1 2-1 Kolos Kovalyovka4
F 15/10/17 Kremin Kremenchuk2 1-1 Arsenal Kyiv2
F 11/10/17 FK Avanhard Kramator2 0-1 Obolon Kiev1
F 11/10/17 Desna Chernihiv4 0-0 FC Inhulets Petrove2
F 11/10/17 Zhemchuzhyna Odessa 4-1 Kremin Kremenchuk1
F 11/10/17 Kolos Kovalyovka1 1-0 FK Poltava2
F 11/10/17 Balkany Zorya1 0-0 MFK Mikolaiv3
F 11/10/17 Hirnyk-Sport4 0-1 Gelios Kharkiv15
F 11/10/17 Rukh Vynnyky2 1-0 Volyn4
F 11/10/17 Arsenal Kyiv2 3-1 FC Sumy1
F 11/10/17 Cherkaskyi Dnipro 0-0 Naftovik Ukrnafta
F 11:00 MFK Mikolaiv3 1-8 Desna Chernihiv2
F 10:00 Obolon Kiev3 0-1 Balkany Zorya3
F 08:00 Kremin Kremenchuk2 0-3 FK Avanhard Kramator2
F 08:00 Naftovik Ukrnafta3 0-0 Arsenal Kyiv6
F 08:00 Cherkaskyi Dnipro1 0-1 Kolos Kovalyovka
F 06/10/17 Volyn15 2-0 FK Poltava5
F 06/10/17 FC Inhulets Petrove3 2-0 Hirnyk-Sport1
F 06/10/17 FC Sumy2 2-3 Zhemchuzhyna Odessa5
F 06/10/17 Gelios Kharkiv 0-0 Rukh Vynnyky2
F 01/10/17 Arsenal Kyiv2 1-0 Cherkaskyi Dnipro1
S 30/09/17 FK Avanhard Kramator 0-0 FC Sumy
S 30/09/17 Desna Chernihiv 0-0 Obolon Kiev
S 30/09/17 FK Poltava 0-0 Gelios Kharkiv
S 30/09/17 Zhemchuzhyna Odessa 0-0 Naftovik Ukrnafta
S 30/09/17 Hirnyk-Sport 0-0 MFK Mikolaiv
S 30/09/17 Kolos Kovalyovka 0-0 Volyn