Football.biz
F 21/09 Cavalry FC - Valour
F 21/09 Forge FC - HFX Wanderers FC
F 23/09/20 Ljuboten 0-0 Pelister Bitola
F 23/09/20 FK Teteks Tetovo 0-0 Sileks
F 30/10/19 FK Shkendija 79 - FC Vardar Skopje
F 30/10/19 FC Struga Trim Lum - Borec Veles
F 30/10/19 FK Ohrid 2004 - FK Labunishta
F 30/10/19 Renova Cepciste - FK Tikves Kavadarci
F 30/10/19 Rabotnicki Skopje - Pelister Bitola
F 30/10/19 Sileks - FK Shkupi
F 30/10/19 FK Makedonija Gjorce - Bregalnica Stip
F 30/10/19 FK Osogovo - Academy Pandev
F 10:00 KF Veleshta1 0-1 FK Shkupi1
F 10:00 Pehchevo 0-2 FK Shkendija 79
F 15/09 Kamenica-Sasa 0-2 FC Struga Trim Lum1
F 15/09 KF Besa Doberdoll1 1-1 FK Skopje1
F 15/09 FK Lokomotiva Gradsk 0-2 FK Ohrid 2004
F 15/09 FK Rinija Gostivar 0-4 Renova Cepciste
F 15/09 Ljuboten 0-9 Pelister Bitola
F 15/09 Korab Debar 1-2 Belasica Strumica
F 15/09 FK Sloga 1934 Vinica 0-3 Rabotnicki Skopje
F 15/09 FK Novaci 0-2 FK Tikves Kavadarci
F 15/09 Detonit Junior 0-3 FK Makedonija Gjorce
F 15/09 Voska Sport 0-1 Bregalnica Stip3
F 15/09 Pobeda Prilep12 1-1 FC Vardar Skopje4
F 15/09 FK New Stars 1-4 Borec Veles
F 19/05 Academy Pandev(N)4 0-0 Sileks3
F 07/04 FK Rostov Youth14 1-2 Zenit St.Petersburg 3
F 07/04 FC Struga Trim Lum14 0-1 Sileks4
F 07/04 FC Terek Groznyi You5 3-2 Strogino Youth3
F 06/04 FK Makedonija Gjorce14 1-3 Academy Pandev12
F 25/11/20 Dinamo Moscow Youth 11-3 Chertanovo Moscow Yo
F 25/11/20 Academy Pandev5 2-1 FK Shkupi
F 25/11/20 Sileks3 0-0 FK Shkendija 793
F 25/11/20 Belasica Strumica2 1-4 FK Makedonija Gjorce
F 25/11/20 FC Struga Trim Lum2 1-0 Renova Cepciste5
F 21/10/20 Academy Pandev1 1-0 FC Vardar Skopje1
F 21/10/20 FK Makedonija Gjorce 6-0 Kamenica-Sasa
F 21/10/20 Renova Cepciste1 2-2 Pelister Bitola2
F 21/10/20 FK Kozuv 1-3 Sileks
F 21/10/20 Bregalnica Stip 0-1 Belasica Strumica4
F 21/10/20 FC Struga Trim Lum3 0-0 Rabotnicki Skopje1
F 21/10/20 FK Shkupi 5-0 Pehchevo2
F 21/10/20 FK Shkendija 79 1-0 FK Rinija Gostivar
F 23/09/20 Pehchevo3 2-1 Olimpus Skopje Balas2
F 23/09/20 Pelister Bitola2 4-0 Ljuboten
F 23/09/20 Sileks2 3-0 FK Teteks Tetovo
F 23/09/20 Vlazrimi Kicevo 0-0 Rabotnicki Skopje
F 23/09/20 KF Veleshta14 1-2 FK Kozuv14
F 23/09/20 FK Sloga 1934 Vinica4 1-2 FK Shkupi4
S 08/11/17 FC Vardar Skopje 0-0 FK Korzo Prilep
F 08/11/17 Pelister Bitola2 5-2 Pobeda Prilep3
F 08/11/17 Renova Cepciste 2-0 Olimpus Skopje Balas
F 08/11/17 FK Teteks Tetovo 0-2 Academy Pandev1
S 18/10/17 FK Korzo Prilep 0-0 FC Vardar Skopje
F 18/10/17 Borec Veles1 1-3 Pelister Bitola
F 18/10/17 FK Shkendija 792 1-1 Rabotnicki Skopje5
F 18/10/17 FK Gorno Lisice 0-3 FK Skopje
F 18/10/17 Pobeda Prilep 5-1 Bregalnica Stip
F 18/10/17 Academy Pandev4 5-0 Sileks3
F 18/10/17 FC Struga Trim Lum1 2-2 Renova Cepciste2
F 17/10/17 FK Teteks Tetovo1 3-2 FK Kozuv1
F 13/09/17 Sileks3 1-0 Academy Pandev15
F 31/08/17 Lokomotiva Skopje1 1-4 FC Vardar Skopje1
F 30/08/17 FK Rinija 0-2 FK Shkendija 793
F 16/08/17 FK Teteks Tetovo4 2-1 Horizont Turnovo2
F 16/08/17 Zajazi Zajas 2-4 FK Korzo Prilep
F 16/08/17 Belasica Strumica1 1-3 Pelister Bitola2
F 17/05/17 Pelister Bitola2 0-0 FK Shkendija 793
F 19/04/17 Pelister Bitola1 1-0 Bregalnica Stip1
F 19/04/17 FK Shkendija 7917 0-1 FC Vardar Skopje13
F 01/03/17 Bregalnica Stip4 2-2 Pelister Bitola2
F 01/03/17 FC Vardar Skopje 1-3 FK Shkendija 79
F 07/12/16 Bregalnica Stip1 3-0 Pobeda Prilep1
F 07/12/16 Sileks2 1-2 Pelister Bitola1
F 07/12/16 FC Vardar Skopje 4-1 Metalurg Skopje
F 07/12/16 FK Shkendija 79 4-0 FK Korzo Prilep
F 23/11/16 FK Korzo Prilep2 0-0 FK Shkendija 791
F 23/11/16 Metalurg Skopje 1-4 FC Vardar Skopje
F 23/11/16 Pobeda Prilep1 2-2 Bregalnica Stip
F 23/11/16 Pelister Bitola5 1-0 Sileks3
F 19/10/16 FK Shkendija 791 0-0 Rabotnicki Skopje
F 19/10/16 Renova Cepciste3 3-1 Pelister Bitola2
F 19/10/16 FC Vardar Skopje1 2-0 Vlazrimi Kicevo1
F 12/10/16 Horizont Turnovo 3-3 Sileks1
F 21/09/16 Rabotnicki Skopje 0-2 FK Shkendija 79
F 21/09/16 Pelister Bitola2 2-0 Renova Cepciste2
F 21/09/16 Bregalnica Stip2 4-0 FK Teteks Tetovo2
F 21/09/16 Academy Pandev2 0-1 FK Korzo Prilep2
F 21/09/16 Sileks1 2-1 Horizont Turnovo4
F 21/09/16 KF Vellaznimi3 1-3 FC Vardar Skopje1
F 17/08/16 FK Novaci 2-1 FK Skopje1
F 17/08/16 FK Gorno Lisice 1-3 Renova Cepciste
F 16/05/16 FK Shkendija 79 2-0 Rabotnicki Skopje
F 13/04/16 FK Shkendija 791 2-1 Horizont Turnovo2
F 13/04/16 Rabotnicki Skopje2 3-0 Bregalnica Stip1
F 02/03/16 Horizont Turnovo2 0-2 FK Shkendija 792
F 02/03/16 Bregalnica Stip2 1-1 Rabotnicki Skopje1
F 02/12/15 FC Vardar Skopje2 1-2 FK Shkendija 792
F 02/12/15 Horizont Turnovo3 0-1 FK Makedonija4
F 02/12/15 Bregalnica Stip 4-1 Mladost Carev Dvor
F 02/12/15 Sileks15 1-2 Rabotnicki Skopje4
F 26/11/15 FK Shkendija 793 3-0 FC Vardar Skopje25
F 25/11/15 FK Makedonija 2-4 Horizont Turnovo
F 25/11/15 Mladost Carev Dvor 1-1 Bregalnica Stip
F 25/11/15 Rabotnicki Skopje 3-0 Sileks1
F 21/10/15 Pelister Bitola1 0-2 FC Vardar Skopje1
F 21/10/15 Rabotnicki Skopje3 4-0 FK Rinija
F 21/10/15 Sileks 3-1 Renova Cepciste2
F 21/10/15 FK Ljubanci3 0-0 FK Makedonija2
F 21/10/15 FK Korzo Prilep4 1-0 Bregalnica Stip1
F 21/10/15 FK Skopje2 2-2 Horizont Turnovo11
F 21/10/15 Mladost Carev Dvor 3-3 FK Vrapciste
F 21/10/15 Metalurg Skopje 0-5 FK Shkendija 791
F 30/09/15 FC Vardar Skopje 4-1 Pelister Bitola
F 30/09/15 Vlazrimi Kicevo1 2-4 Mladost Carev Dvor1
F 30/09/15 Horizont Turnovo3 3-1 FK Skopje
F 30/09/15 FK Shkendija 79 2-0 Metalurg Skopje2
F 30/09/15 FK Makedonija5 3-2 FK Ljubanci11
F 30/09/15 Renova Cepciste6 1-2 Sileks3
F 30/09/15 FK Rinija 0-4 Rabotnicki Skopje
F 30/09/15 Bregalnica Stip2 2-0 FK Korzo Prilep3
F 20/05/15 Rabotnicki Skopje3 2-1 FK Teteks Tetovo15
F 13/05/15 Rabotnicki Skopje 0-0 FK Teteks Tetovo
F 15/04/15 Horizont Turnovo2 2-1 FK Teteks Tetovo13
F 15/04/15 Renova Cepciste3 1-1 Rabotnicki Skopje5
F 18/03/15 FK Teteks Tetovo4 2-1 Horizont Turnovo4
F 18/03/15 Rabotnicki Skopje13 2-1 Renova Cepciste2
F 25/06/11 Kenya 1-2 Sudan
F 30/05/06 Tunisia1 3-0 Belarus