Football.biz
12/05 13:30 Grazer AK -:- Austria Lustenau
12/05 13:30 FC Superfund Paschin -:- FC Blau Weiss Linz
12/05 13:30 SKU Amstetten -:- FAC Team Fur Wien
12/05 13:30 SV Horn -:- Kapfenberg
12/05 13:10 Lafnitz -:- FC Wacker Innsbruck
F 03/11/19 Veertien Kuwana - Run Mel Aomori
F 02/11/19 Yokogawa Musashino - Honda Lock SC
F 05/05 Kashiwa Reysol1 3-3 Urawa Red Diamonds1
F 05/05 Vissel Kobe 0-0 FC Tokyo
F 05/05 Kashima Antlers 1-1 Avispa Fukuoka
F 05/05 Hiroshima Sanfrecce 1-1 Yokohama Marinos3
F 05/05 Shimizu S-Pulse 4-1 Vegalta Sendai1
F 05/05 Yokohama FC 1-1 Shonan Bellmare1
F 05/05 Oita Trinita 1-1 Tokushima Vortis
F 05/05 Consadole Sapporo1 2-1 Sagan Tosu2
F 21/04 Kashiwa Reysol 1-1 Shonan Bellmare2
F 21/04 Shimizu S-Pulse 0-0 Yokohama Marinos
F 21/04 Hiroshima Sanfrecce 0-1 Vegalta Sendai
F 21/04 Yokohama FC 1-2 Urawa Red Diamonds
F 21/04 Sagan Tosu 0-1 Avispa Fukuoka1
F 21/04 Oita Trinita 0-1 FC Tokyo4
F 21/04 FC Terek Groznyi You 2-0 Rubin Kazan (R)
F 21/04 Vissel Kobe 0-1 Tokushima Vortis
F 20/04 Kashima Antlers2 3-0 Consadole Sapporo1
F 28/03 FC Tokyo2 2-0 Vissel Kobe1
F 27/03 Avispa Fukuoka 1-5 Kashima Antlers
F 27/03 Shonan Bellmare1 1-0 Yokohama FC1
F 27/03 Urawa Red Diamonds2 0-1 Kashiwa Reysol1
F 27/03 Vegalta Sendai 0-1 Shimizu S-Pulse
F 27/03 Tokushima Vortis 0-1 Oita Trinita1
F 27/03 Yokohama Marinos1 5-0 Hiroshima Sanfrecce
F 27/03 Sagan Tosu2 1-5 Consadole Sapporo1
F 03/03 Bukaspor 3-0 Payasspor
F 03/03 Kashima Antlers1 3-0 Sagan Tosu1
F 03/03 Hiroshima Sanfrecce 0-0 Shimizu S-Pulse
F 03/03 FC Tokyo1 1-0 Tokushima Vortis1
F 03/03 Yokohama Marinos1 1-0 Vegalta Sendai
F 03/03 Kashiwa Reysol2 0-1 Yokohama FC
F 03/03 Avispa Fukuoka1 2-3 Consadole Sapporo2
F 28/02 Sanger 3-0 Tokatspor
F 04/01 Kashiwa Reysol 1-2 FC Tokyo
F 07/10/20 Kawasaki Frontale1 0-2 FC Tokyo1
F 07/10/20 Yokohama Marinos 1-1 Kashiwa Reysol1
F 02/09/20 FC Tokyo1 3-0 Nagoya Grampus3
F 02/09/20 Cerezo Osaka1 0-3 Kashiwa Reysol3
F 02/09/20 Consadole Sapporo2 1-1 Yokohama Marinos4
F 02/09/20 Vissel Kobe 0-6 Kawasaki Frontale
F 12/08/20 Vegalta Sendai 0-3 Cerezo Osaka
F 12/08/20 Kashiwa Reysol 3-1 Oita Trinita
F 12/08/20 Shonan Bellmare1 1-2 Gamba Osaka
F 04/11/17 Cerezo Osaka1 2-0 Kawasaki Frontale1
F 08/10/17 Kawasaki Frontale13 3-1 Vegalta Sendai
F 08/10/17 Gamba Osaka2 1-2 Cerezo Osaka4
F 04/10/17 Cerezo Osaka 2-2 Gamba Osaka
F 04/10/17 Vegalta Sendai13 3-2 Kawasaki Frontale2
F 03/09/17 FC Tokyo1 1-5 Kawasaki Frontale1
F 03/09/17 Gamba Osaka1 2-0 Vissel Kobe1
F 03/09/17 Urawa Red Diamonds 2-2 Cerezo Osaka3
F 03/09/17 Kashima Antlers2 3-2 Vegalta Sendai2
F 30/08/17 Kawasaki Frontale2 2-0 FC Tokyo
F 30/08/17 Vegalta Sendai1 3-1 Kashima Antlers25
F 30/08/17 Cerezo Osaka1 0-0 Urawa Red Diamonds3
F 30/08/17 Vissel Kobe1 0-0 Gamba Osaka
F 26/07/17 FC Tokyo1 1-0 Hiroshima Sanfrecce3
F 26/07/17 Cerezo Osaka 1-0 Consadole Sapporo
F 28/06/17 Consadole Sapporo1 0-2 Cerezo Osaka2
F 28/06/17 Hiroshima Sanfrecce 0-1 FC Tokyo3
F 31/05/17 Ventforet Kofu 2-3 Sagan Tosu1
F 31/05/17 Consadole Sapporo 2-1 Kashiwa Reysol
F 31/05/17 Jubilo Iwata3 1-2 Omiya Ardija11
F 31/05/17 Yokohama Marinos 1-2 Hiroshima Sanfrecce3
F 31/05/17 Albirex Niigata 0-1 Vissel Kobe
F 31/05/17 Shimizu S-Pulse2 2-1 FC Tokyo
F 24/05/17 Consadole Sapporo1 1-2 Vegalta Sendai
F 24/05/17 Omiya Ardija1 4-0 Shimizu S-Pulse3
F 24/05/17 Cerezo Osaka3 1-0 Vissel Kobe14
F 24/05/17 Albirex Niigata2 0-2 Ventforet Kofu
F 24/05/17 Sagan Tosu 1-2 Yokohama Marinos1
F 24/05/17 Kashiwa Reysol1 0-1 FC Tokyo3
F 10/05/17 FC Tokyo3 4-3 Omiya Ardija2
F 10/05/17 Vissel Kobe 2-1 Ventforet Kofu
F 10/05/17 Cerezo Osaka2 1-0 Albirex Niigata1
F 10/05/17 Shimizu S-Pulse1 2-4 Jubilo Iwata1
F 10/05/17 Vegalta Sendai 1-1 Kashiwa Reysol
F 10/05/17 Hiroshima Sanfrecce1 1-0 Sagan Tosu3
F 03/05/17 Vissel Kobe2 1-0 Sagan Tosu1
F 03/05/17 Kashiwa Reysol1 1-2 Jubilo Iwata
F 03/05/17 FC Tokyo 1-0 Consadole Sapporo2
F 03/05/17 Omiya Ardija2 1-2 Vegalta Sendai
F 03/05/17 Ventforet Kofu1 0-1 Yokohama Marinos
F 03/05/17 Hiroshima Sanfrecce1 0-1 Cerezo Osaka
F 26/04/17 Yokohama Marinos - Albirex Niigata
F 26/04/17 Sagan Tosu - Cerezo Osaka
F 26/04/17 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse
F 26/04/17 Jubilo Iwata - FC Tokyo
F 26/04/17 Vissel Kobe - Hiroshima Sanfrecce
F 26/04/17 Consadole Sapporo - Omiya Ardija
F 12/04/17 Yokohama Marinos 0-2 Vissel Kobe1
F 12/04/17 Albirex Niigata1 0-1 Hiroshima Sanfrecce
F 12/04/17 Omiya Ardija13 0-0 Kashiwa Reysol2
F 12/04/17 Vegalta Sendai 2-0 Jubilo Iwata
F 12/04/17 Shimizu S-Pulse2 0-1 Consadole Sapporo1
F 12/04/17 Ventforet Kofu 0-0 Cerezo Osaka
F 15/10/16 Urawa Red Diamonds1 1-1 Gamba Osaka3
F 09/10/16 Yokohama Marinos1 1-1 Gamba Osaka
F 09/10/16 Urawa Red Diamonds1 3-1 FC Tokyo2
F 05/10/16 FC Tokyo2 1-2 Urawa Red Diamonds1
F 05/10/16 Gamba Osaka3 0-0 Yokohama Marinos1
F 04/09/16 Gamba Osaka 6-3 Hiroshima Sanfrecce
F 04/09/16 Avispa Fukuoka3 0-2 FC Tokyo2
F 04/09/16 Urawa Red Diamonds1 4-0 Vissel Kobe2
F 04/09/16 Yokohama Marinos1 1-0 Omiya Ardija1
F 31/08/16 FC Tokyo1 1-1 Avispa Fukuoka3
F 31/08/16 Omiya Ardija1 2-1 Yokohama Marinos2
F 31/08/16 Vissel Kobe14 1-2 Urawa Red Diamonds1
F 31/08/16 Hiroshima Sanfrecce1 1-1 Gamba Osaka2
F 05/06/16 Avispa Fukuoka1 4-2 Albirex Niigata1
F 05/06/16 Vegalta Sendai1 0-2 Yokohama Marinos2
F 05/06/16 Jubilo Iwata 1-3 Nagoya Grampus1
F 05/06/16 Shonan Bellmare1 0-2 Vissel Kobe2
F 05/06/16 Omiya Ardija1 1-0 Kashima Antlers1
F 05/06/16 Sagan Tosu 1-1 Kashiwa Reysol2
F 25/05/16 Albirex Niigata 1-1 Yokohama Marinos2
F 25/05/16 Avispa Fukuoka15 1-1 Sagan Tosu2
F 25/05/16 Vissel Kobe1 4-0 Nagoya Grampus3
F 25/05/16 Ventforet Kofu 1-0 Shonan Bellmare3
F 25/05/16 Kawasaki Frontale1 2-1 Vegalta Sendai1
F 25/05/16 Kashima Antlers2 1-1 Jubilo Iwata1
F 18/05/16 Yokohama Marinos1 2-1 Avispa Fukuoka1
F 18/05/16 Kashiwa Reysol1 1-2 Albirex Niigata3