Football.biz
F 16/03 Legion Dynamo1 1-0 FK Angusht Nazran4
F 15/03 Urozhay Krasnodar 1-0 SKA Rostov3
F 11/11/18 FK Chayka K-SR 1-0 Stavropolye-20091
F 11/11/18 Chernomorets Novoros 0-1 Legion Dynamo
F 11/11/18 SKA Rostov1 0-1 Druzhba Maykop5
F 11/11/18 Spartak Nalchik2 0-1 Akademiya Futbola1
F 11/11/18 Kazanka Moscow2 1-0 Luki Energiya1
F 11/11/18 FK Biolog 2-1 Mashuk-KMV3
F 11/11/18 Rotor Volgograd B1 5-2 FK Khimik Novomoskov2
F 10/11/18 Tekstilshchik Ivanov5 1-0 Dolgiye Prudy2
F 10/11/18 Torpedo moskva3 1-1 Sokol3
F 10/11/18 Torpedo Vladimir2 3-1 Chertanovo Moscow II2
F 10/11/18 Strogino Moscow2 1-0 FK Ryazan3
F 10/11/18 FK Leningradets5 2-1 FK Kolomna14
F 10/11/18 Dinamo Briansk1 1-1 Metallurg Lipetsk4
F 10/11/18 Saturn Moscow1 0-0 Kvant Obninsk2
F 10/11/18 Veles2 1-0 FC Murom1
F 07/11/18 Urozhay Krasnodar2 1-1 Krasnodar III2
F 06/11/18 Khimki (R)4 1-1 Salyut-Energia Belgo2
F 04/11/18 Alania Vladikavkaz 1-4 Chernomorets Novoros
F 04/11/18 Mashuk-KMV1 1-1 FK Angusht Nazran1
F 04/11/18 Neftekhimik Nizhneka 1-0 Volga Ulyanovsk1
F 04/11/18 Druzhba Maykop8 0-2 FK Chayka K-SR4
F 04/11/18 Nosta Novotroitsk3 1-0 Chelyabinsk3
F 04/11/18 KAMAZ Naberezhnye Ch1 2-2 Svard Da Boehm4
F 04/11/18 Stavropolye-20093 0-0 FK Biolog3
F 04/11/18 SKA Rostov3 2-1 Krasnodar III3
F 04/11/18 Akademiya Futbola4 0-1 Volgar Astrakhan1
F 04/11/18 Legion Dynamo1 0-0 Spartak Nalchik1
F 04/11/18 Ufa B13 0-1 Syzran2
F 04/11/18 FK Ural-23 3-1 FK Zenit Izhevsk2
F 03/11/18 FC Murom2 6-2 Tekstilshchik Ivanov3
F 03/11/18 FK Ryazan2 0-2 Torpedo moskva2
F 03/11/18 Sokol1 5-0 Saturn Moscow2
F 03/11/18 Chertanovo Moscow II3 0-3 Veles2
F 03/11/18 Metallurg Lipetsk2 2-1 Khimki (R)2
F 03/11/18 FK Kolomna 3-1 Dnepr Smolensk
F 03/11/18 Salyut-Energia Belgo3 0-1 Strogino Moscow2
F 03/11/18 FK Khimik Novomoskov3 0-2 Dinamo Briansk2
F 03/11/18 Kvant Obninsk 1-1 Zorkyi Krasnogorsk
F 03/11/18 FC Pskov 747 2-1 FK Leningradets
F 03/11/18 FK Kaluga3 2-1 Rotor Volgograd B2
F 03/11/18 Znamya Truda3 2-1 Kazanka Moscow1
F 02/11/18 Luki Energiya11 1-0 Torpedo Vladimir1
F 29/10/18 FC Lada Togliatti2 0-3 Nosta Novotroitsk
F 29/10/18 Rotor Volgograd B3 1-0 Kvant Obninsk1
F 29/10/18 FK Ural-23 2-3 KAMAZ Naberezhnye Ch
F 28/10/18 Volga Ulyanovsk2 0-0 Ufa B3
F 28/10/18 Syzran 1-0 FK Zenit Izhevsk
F 28/10/18 Kazanka Moscow 3-2 FK Kolomna4
F 19/11/17 Torpedo Armavir 3-1 Anzhi-II2
F 19/11/17 Kuban Krasnodar B 3-0 Druzhba Maykop5
F 18/11/17 Alania Vladikavkaz1 1-1 Chernomorets Novoros2
F 18/11/17 FK Biolog 1-1 Spartak Nalchik1
S 18/11/17 Legion Dynamo 0-0 FK Angusht Nazran
S 18/11/17 FC Akademia 0-0 Mashuk-KMV
S 18/11/17 Stavropolye-2009 0-0 FK Krasnodar II
S 18/11/17 FK Chayka K-SR 0-0 SKA Rostov
S 13/11/17 FK Krasnodar II 0-0 Kuban Krasnodar B
F 12/11/17 Druzhba Maykop3 1-0 FC Akademia
F 12/11/17 Chernomorets Novoros 1-3 FK Afips
F 12/11/17 Spartak Nalchik12 0-0 FK Chayka K-SR1
F 12/11/17 Torpedo moskva1 2-1 Rotor Volgograd B1
F 12/11/17 FK Angusht Nazran 1-1 FK Biolog
F 12/11/17 Alania Vladikavkaz2 0-1 Legion Dynamo
F 12/11/17 SKA Rostov1 4-1 Stavropolye-2009
F 12/11/17 Mashuk-KMV2 0-1 Torpedo Armavir5
F 11/11/17 Dolgiye Prudy2 4-0 FC Pskov 747
F 11/11/17 Zorkyi Krasnogorsk1 5-1 Sokol1
F 11/11/17 FC Ararat Moscow2 1-0 FC Energomash Belgor13
S 11/11/17 Lokomotiv Moscow B 0-0 Chertanovo Moscow
F 11/11/17 Dinamo Briansk4 0-2 Strogino Moscow
F 11/11/17 Spartak Kostroma 0-0 Luki Energiya
F 11/11/17 Zenit Penza1 2-5 FK Khimik Novomoskov2
F 11/11/17 Veles2 4-0 FK Kolomna4
F 11/11/17 FK Ryazan1 3-0 FK Kaluga2
F 11/11/17 Dinamo St Petersburg4 2-1 FC Murom
S 11/11/17 Saturn Moscow 0-0 Metallurg Lipetsk
S 10/11/17 Dnepr Smolensk 0-0 Tekstilshchik Ivanov
F 10/11/17 Znamya Truda2 0-6 Torpedo Vladimir1
F 08/11/17 Torpedo Armavir3 3-0 Druzhba Maykop3
F 08/11/17 FK Chayka K-SR1 3-1 FK Angusht Nazran3
F 08/11/17 FK Afips 6-1 Anzhi-II1
F 08/11/17 Stavropolye-2009 0-3 Spartak Nalchik13
F 08/11/17 SKA Rostov3 4-1 Kuban Krasnodar B2
F 08/11/17 FK Biolog6 1-2 Alania Vladikavkaz1
F 08/11/17 Legion Dynamo3 1-1 Chernomorets Novoros1
F 07/11/17 FC Akademia3 1-4 FK Krasnodar II1
F 05/11/17 Metallurg Lipetsk3 0-4 Zorkyi Krasnogorsk1
F 04/11/17 Volga Ulyanovsk 1-0 FK Ural-2
S 04/11/17 Chertanovo Moscow 0-0 Dolgiye Prudy
F 04/11/17 Strogino Moscow 2-2 Torpedo moskva4
F 04/11/17 Syzran 2-0 Zenit-Izhevsk
F 04/11/17 Chernomorets Novoros2 5-0 FK Biolog3
F 04/11/17 Spartak Nalchik2 3-0 FC Akademia1
F 04/11/17 FC Energomash Belgor4 2-1 Saturn Moscow1
F 04/11/17 Tekstilshchik Ivanov2 2-0 Spartak Kostroma1
F 04/11/17 Mashuk-KMV 2-0 Anzhi-II2
F 04/11/17 Luki Energiya 2-0 Znamya Truda
F 04/11/17 Druzhba Maykop3 0-2 FK Afips2
F 04/11/17 Torpedo Vladimir 1-0 Veles
F 04/11/17 Alania Vladikavkaz 3-0 Stavropolye-2009
F 04/11/17 Legion Dynamo 1-0 FK Chayka K-SR
F 04/11/17 FK Kolomna3 1-3 Lokomotiv Moscow B5
F 04/11/17 FC Pskov 747 3-0 Dinamo St Petersburg1
F 04/11/17 FK Khimik Novomoskov3 0-0 FC Ararat Moscow1
F 04/11/17 FK Kaluga1 0-0 Zenit Penza
F 04/11/17 Neftekhimik Nizhneka2 2-3 KAMAZ Naberezhnye Ch3
F 04/11/17 Nosta Novotroitsk2 5-0 Krylia Sovetov II1
F 04/11/17 Sokol2 1-0 Dinamo Briansk2
S 04/11/17 Chelyabinsk 0-0 Dynamo Kirov
F 04/11/17 FC Murom 0-1 Dnepr Smolensk
S 04/11/17 FK Angusht Nazran 0-0 Kuban Krasnodar B
F 04/11/17 Rotor Volgograd B 0-1 FK Ryazan
F 04/11/17 Anzhi Zelenodolsk Ju13 0-0 FK Orenburg-23
F 03/11/17 FC Lada Togliatti12 0-4 Mordovya Saransk
F 03/11/17 SKA Rostov1 1-1 Torpedo Armavir1
F 29/10/17 Torpedo Armavir1 2-0 Spartak Nalchik12
F 28/10/17 Tekstilshchik Ivanov2 0-0 FC Murom1
S 28/10/17 FK Afips 0-0 FK Krasnodar II
S 28/10/17 KAMAZ Naberezhnye Ch 0-0 Nosta Novotroitsk
F 28/10/17 Dolgiye Prudy 4-1 FK Kolomna
S 28/10/17 Syzran 0-0 Anzhi Zelenodolsk Ju
F 28/10/17 FK Ryazan1 0-1 Strogino Moscow2
S 28/10/17 Chernomorets Novoros 0-0 Mashuk-KMV
F 28/10/17 Mordovya Saransk3 3-0 Chelyabinsk2
F 28/10/17 FC Ararat Moscow 2-0 Saturn Moscow1
F 28/10/17 Veles1 2-1 Luki Energiya13
S 28/10/17 Dinamo Briansk 0-0 Metallurg Lipetsk
F 28/10/17 Kuban Krasnodar B1 3-0 Alania Vladikavkaz2