Football.biz
F 26/10/19 GKS Jastrzebie 1-0 Olimpia Grudziadz
04/10 12:59 Bukaspor -:- Dai Lin Jissbon
04/10 09:30 1877 Alemdagspor -:- Diyarbakirspor
04/10 09:30 Kizilcabolukspor -:- EdirnesporGenclik
04/10 09:30 Manisaspor -:- Utkoi
04/10 09:00 Nevsehirspor Genclik -:- Tekirova Belediyespo
04/10 08:30 Yesilyurt Belediyesp -:- Fatsa Belediyespor
04/10 08:30 Artvin Hopaspor -:- Ofspor
03/10 12:00 FK Zenit Izhevsk -:- Tyumen
03/10 12:00 Volga Ulyanovsk -:- Dinamo Barnaul
03/10 12:00 Krylia Sovetov II -:- FK Ural-2
03/10 12:00 FK Orenburg-2 -:- Lada SOK Dimitrovgra
03/10 12:00 FK Volna Nizhegorods -:- Sibir-M Novosibirsk
03/10 12:00 KAMAZ Naberezhnye Ch -:- Zvezda Perm
03/10 12:00 Nosta Novotroitsk -:- FC Lada Togliatti
30/09 14:00 GKS Belchatow -:- LKS Lodz
30/09 14:00 Radomiak Radom -:- Miedz Legnica
30/09 11:00 Resovia Rzeszow -:- Odra Opole
30/09 11:00 GKS Jastrzebie -:- Puszcza Niepolomice
30/09 11:00 Korona Kielce -:- LKS Nieciecza
30/09 11:00 Chrobry Glogow -:- Gornik Leczna
29/09 15:40 Arka Gdynia -:- GKS Tychy
F 19/09 SKA Rostov - FC Tuapse
F 16/09 Radomiak Radom - Chrobry Glogow
F 01/11/19 Al Ain - Al-Jazira(UAE)
F 01/11/19 Al Wehda(UAE) - Al-Dhafra
F 01/11/19 Khor Fakkan - Al Nasr Dubai
F 16:30 SV Sandhausen - SV Wehen Wiesbaden
F 27/10/19 Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko
F 27/10/19 Chrobry Glogow - Stal Mielec
F 26/10/19 GKS Tychy 0-0 Warta Poznan
F 26/10/19 Zaglebie Sosnowiec 0-0 Chojniczanka Chojnic
F 19/10/19 Chojniczanka Chojnic - Chrobry Glogow
F 14/09/19 GKS Belchatow - Chojniczanka Chojnic
F 31/08/19 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnic
F 21/08/19 Miedz Legnica - Chojniczanka Chojnic
F 26/09 OKS Stomil Olsztyn5 1-0 Zaglebie Sosnowiec1
F 26/09 Gornik Leczna1 2-1 Radomiak Radom4
F 26/09 LKS Nieciecza1 0-1 Arka Gdynia2
F 26/09 GKS Tychy3 2-1 Resovia Rzeszow
F 26/09 Odra Opole1 1-0 GKS Belchatow4
F 26/09 GKS Jastrzebie4 0-1 Widzew lodz
F 26/09 LKS Lodz 4-1 Sandecja Nowy Sacz5
F 26/09 Puszcza Niepolomice1 2-0 Chrobry Glogow3
F 26/09 Miedz Legnica3 1-1 Korona Kielce4
F 20/09 Korona Kielce2 0-2 Gornik Leczna2
F 19/09 LKS Nieciecza3 2-0 Resovia Rzeszow2
F 19/09 GKS Belchatow2 1-1 GKS Tychy1
F 19/09 Chrobry Glogow3 1-0 GKS Jastrzebie2
F 19/09 Zaglebie Sosnowiec2 1-2 LKS Lodz2
F 19/11/17 Miedz Legnica2 1-1 Rakow Czestochowa4
F 19/11/17 Gornik Leczna2 0-3 Odra Opole2
F 18/11/17 GKS Tychy2 0-3 Wigry Suwalki2
F 18/11/17 Pogon Siedlce5 1-1 GKS Katowice2
F 18/11/17 Chojniczanka Chojnic 1-1 Puszcza Niepolomice
F 18/11/17 Olimpia Grudziadz 0-1 Zaglebie Sosnowiec
F 17/11/17 Ruch Chorzow1 1-2 Stal Mielec1
F 17/11/17 Podbeskidzie Bielsko 1-0 Chrobry Glogow1
F 17/11/17 OKS Stomil Olsztyn1 0-1 Bytovia Bytow3
F 12/11/17 Miedz Legnica2 2-2 Puszcza Niepolomice2
F 12/11/17 Pogon Siedlce2 0-3 Rakow Czestochowa3
F 12/11/17 Bytovia Bytow3 0-3 Chojniczanka Chojnic14
F 12/11/17 OKS Stomil Olsztyn2 1-2 Chrobry Glogow4
S 12/11/17 Podbeskidzie Bielsko 0-0 Stal Mielec
F 12/11/17 GKS Tychy11 1-1 Zaglebie Sosnowiec4
F 12/11/17 Gornik Leczna1 1-3 GKS Katowice12
F 11/11/17 Olimpia Grudziadz3 0-2 Odra Opole1
S 10/11/17 Ruch Chorzow 0-0 Wigry Suwalki
F 05/11/17 Chrobry Glogow3 0-0 Bytovia Bytow1
F 04/11/17 GKS Katowice3 2-0 Olimpia Grudziadz2
F 04/11/17 Chojniczanka Chojnic4 0-0 Miedz Legnica1
F 04/11/17 Wigry Suwalki3 3-0 Podbeskidzie Bielsko4
F 04/11/17 Rakow Czestochowa1 3-1 Gornik Leczna3
F 04/11/17 Puszcza Niepolomice1 2-3 Pogon Siedlce2
F 04/11/17 Odra Opole1 1-0 GKS Tychy3
F 03/11/17 Zaglebie Sosnowiec 2-1 Ruch Chorzow3
F 03/11/17 Stal Mielec 1-3 OKS Stomil Olsztyn2
F 29/10/17 Ruch Chorzow1 3-1 Odra Opole11
F 29/10/17 Chrobry Glogow2 0-0 Chojniczanka Chojnic
F 11:59 Olimpia Grudziadz 1-2 Rakow Czestochowa2
F 11:59 Bytovia Bytow3 0-0 Stal Mielec1
F 11:45 GKS Tychy13 1-0 GKS Katowice2
F 11:00 Pogon Siedlce5 2-3 Miedz Legnica5
S 10:00 OKS Stomil Olsztyn 0-0 Wigry Suwalki
F 07:00 Gornik Leczna1 0-1 Puszcza Niepolomice2
F 27/10/17 Podbeskidzie Bielsko3 0-0 Zaglebie Sosnowiec4
F 22/10/17 GKS Katowice1 1-2 Ruch Chorzow4
F 22/10/17 Zaglebie Sosnowiec4 5-1 OKS Stomil Olsztyn1
F 22/10/17 Puszcza Niepolomice4 2-1 Olimpia Grudziadz2
F 21/10/17 Miedz Legnica 0-0 Gornik Leczna2
F 21/10/17 Stal Mielec1 3-0 Chrobry Glogow4
F 21/10/17 Chojniczanka Chojnic 0-2 Pogon Siedlce
F 21/10/17 Wigry Suwalki5 2-2 Bytovia Bytow6
F 21/10/17 Odra Opole3 2-2 Podbeskidzie Bielsko2
F 21/10/17 Rakow Czestochowa3 2-2 GKS Tychy3
F 18/10/17 GKS Katowice3 3-1 OKS Stomil Olsztyn1
F 18/10/17 Pogon Siedlce3 1-1 Olimpia Grudziadz3
F 18/10/17 Zaglebie Sosnowiec4 2-1 Chrobry Glogow1
F 18/10/17 Puszcza Niepolomice2 2-1 Ruch Chorzow
F 18/10/17 Rakow Czestochowa4 1-1 Podbeskidzie Bielsko1
F 14/10/17 Olimpia Grudziadz3 0-1 Miedz Legnica13
F 14/10/17 Bytovia Bytow13 2-2 Zaglebie Sosnowiec3
F 14/10/17 Podbeskidzie Bielsko1 1-2 GKS Katowice1
F 14/10/17 OKS Stomil Olsztyn 2-0 Odra Opole
F 14/10/17 GKS Tychy1 1-1 Puszcza Niepolomice
F 14/10/17 Chrobry Glogow13 3-3 Wigry Suwalki5
F 14/10/17 Gornik Leczna2 1-1 Pogon Siedlce14
F 13/10/17 Stal Mielec12 1-2 Chojniczanka Chojnic4
F 13/10/17 Ruch Chorzow 1-0 Rakow Czestochowa2
S 07/10/17 GKS Katowice 0-0 OKS Stomil Olsztyn
S 07/10/17 Pogon Siedlce 0-0 Olimpia Grudziadz
F 07/10/17 Wigry Suwalki1 2-0 Stal Mielec3
F 07/10/17 Chojniczanka Chojnic2 0-0 Gornik Leczna1
F 07/10/17 Odra Opole4 1-0 Bytovia Bytow3
F 06/10/17 Miedz Legnica1 2-1 GKS Tychy5
F 01/10/17 Olimpia Grudziadz2 1-0 Gornik Leczna13
F 01/10/17 Wigry Suwalki2 0-2 Chojniczanka Chojnic4
F 30/09/17 Chrobry Glogow4 2-0 Odra Opole11
F 30/09/17 GKS Tychy4 2-3 Pogon Siedlce4
F 30/09/17 Podbeskidzie Bielsko3 2-1 Puszcza Niepolomice3
F 30/09/17 Stal Mielec2 1-1 Zaglebie Sosnowiec3
F 30/09/17 Bytovia Bytow 1-2 GKS Katowice
F 30/09/17 OKS Stomil Olsztyn 1-3 Rakow Czestochowa
F 29/09/17 Ruch Chorzow1 1-0 Miedz Legnica4
F 27/09/17 Wigry Suwalki2 0-3 Rakow Czestochowa3
F 24/09/17 Pogon Siedlce3 1-3 Ruch Chorzow4
F 23/09/17 Miedz Legnica1 0-2 Podbeskidzie Bielsko3
F 23/09/17 Zaglebie Sosnowiec3 0-1 Wigry Suwalki2
F 23/09/17 Chojniczanka Chojnic3 0-0 Olimpia Grudziadz1
F 23/09/17 Gornik Leczna1 1-0 GKS Tychy13