Football.biz
29/11 04:00 Gamba Osaka -:- Sagan Tosu
29/11 02:00 Cerezo Osaka -:- Yokohama FC
29/11 02:00 Kashima Antlers -:- Urawa Red Diamonds
29/11 01:00 Shimizu S-Pulse -:- Shonan Bellmare
28/11 01:00 Hiroshima Sanfrecce -:- Consadole Sapporo
28/11 01:00 Nagoya Grampus -:- Oita Trinita
F 31/10 Shanxi Longjin 0-0 Guangxi Baoyun FC
F 31/10 Yunnan Kunlu 0-0 Hunan Billows
F 24/10 Hubei Chufengheli FC 0-0 Zibo Sunday
F 24/10 Guangxi Baoyun FC 0-0 Wuhan three town
F 04/10 Loudoun United - North Carolina
F 06/09 Brisbane Knights - Grange Thistle SC
F 02/11/19 Zhejiang Greentown - Guangdong Southern T
F 02/11/19 Meizhou Hakka - Shanghai Shenxin
F 02/11/19 Heilongjiang Lava Sp - Changchun Yatai
F 02/11/19 Shijiazhuang YongCha - Xinjiang Tianshan Le
F 02/11/19 Inner Mongolia Zhong - Liaoning FC
F 02/11/19 Shanxi Chang An Athl - Sichuan Longfor
F 02/11/19 Beijing BeiKong - Guizhou Hengfeng Zhi
F 02/11/19 Qingdao Huanghai F.C - Nantong Zhiyun
F 02/11/19 Oita Trinita - FC Tokyo
F 02/11/19 Kawasaki Frontale - Hiroshima Sanfrecce
F 02/11/19 Cerezo Osaka - Matsumoto Yamaga FC
F 02/11/19 Shimizu S-Pulse - Jubilo Iwata
F 02/11/19 Sagan Tosu - Yokohama Marinos
F 02/11/19 Consadole Sapporo - Nagoya Grampus
F 02/11/19 Vissel Kobe - Vegalta Sendai
F 01/11/19 Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
F 07/09/19 Lierse Kempenzonen - Jeunesse Molenbeek
F 07/09/19 KSK Heist - Rupel Boom
F 07/09/19 FCV Dender EH - Patro Eisden
F 07/09/19 KMSK Deinze - RFC de Liege
F 25/11 Sagan Tosu 0-1 Vegalta Sendai1
F 25/11 Shonan Bellmare1 1-1 Hiroshima Sanfrecce
F 25/11 Yokohama FC 1-3 Shimizu S-Pulse
F 25/11 Oita Trinita 0-1 Cerezo Osaka
F 25/11 Kashima Antlers1 1-4 Kashiwa Reysol1
F 25/11 Kawasaki Frontale 5-0 Gamba Osaka
F 22/11 Zibo Sunday 2-0 Wuhan three town
F 22/11 Urawa Red Diamonds 1-2 Gamba Osaka
F 22/11 Yunnan Kunlu 0-1 Hubei Chufengheli FC
F 22/11 Guangxi Baoyun FC 2-2 Xian UKD
F 21/11 Nagoya Grampus 3-1 Shonan Bellmare1
F 21/11 Cerezo Osaka2 0-1 Hiroshima Sanfrecce14
F 21/11 Kashiwa Reysol2 1-2 Sagan Tosu
F 21/11 Vegalta Sendai 1-3 Kashima Antlers1
F 21/11 Consadole Sapporo 5-1 Shimizu S-Pulse
F 21/11 Oita Trinita 1-0 Kawasaki Frontale1
F 18/11 Kawasaki Frontale2 3-1 Yokohama Marinos14
F 18/11 Vegalta Sendai4 2-2 FC Tokyo2
F 18/11/17 Shimizu S-Pulse2 0-2 Consadole Sapporo3
F 18/11/17 Yokohama Marinos3 1-4 Cerezo Osaka
F 18/11/17 Albirex Niigata 1-0 Ventforet Kofu
F 18/11/17 Kawasaki Frontale 1-0 Gamba Osaka2
F 18/11/17 Kashiwa Reysol2 1-0 Jubilo Iwata2
F 18/11/17 Sagan Tosu1 2-1 FC Tokyo
F 18/11/17 Vissel Kobe2 1-2 Hiroshima Sanfrecce
F 18/11/17 Vegalta Sendai 3-0 Omiya Ardija13
F 05/11/17 Kashima Antlers4 1-0 Urawa Red Diamonds2
F 29/10/17 FC Tokyo 0-0 Shimizu S-Pulse1
F 29/10/17 Kashiwa Reysol 2-2 Kawasaki Frontale2
F 29/10/17 Hiroshima Sanfrecce 0-1 Urawa Red Diamonds1
F 29/10/17 Cerezo Osaka 2-1 Omiya Ardija1
F 29/10/17 Gamba Osaka1 1-1 Vegalta Sendai
F 29/10/17 Ventforet Kofu1 2-3 Vissel Kobe
F 29/10/17 Consadole Sapporo1 1-2 Kashima Antlers
F 29/10/17 Jubilo Iwata2 2-1 Yokohama Marinos
F 29/10/17 Albirex Niigata1 1-0 Sagan Tosu
F 22/10/17 Urawa Red Diamonds 3-3 Gamba Osaka2
F 21/10/17 Yokohama Marinos 3-2 Kashima Antlers3
F 21/10/17 FC Tokyo 1-2 Consadole Sapporo2
F 21/10/17 Jubilo Iwata2 2-2 Albirex Niigata1
F 21/10/17 Vissel Kobe2 1-2 Sagan Tosu2
F 21/10/17 Omiya Ardija3 1-1 Kashiwa Reysol1
F 21/10/17 Cerezo Osaka2 2-0 Ventforet Kofu1
F 21/10/17 Hiroshima Sanfrecce1 0-3 Kawasaki Frontale2
F 21/10/17 Vegalta Sendai 0-0 Shimizu S-Pulse3
F 15/10/17 Sagan Tosu 1-2 Cerezo Osaka2
F 15/10/17 Ventforet Kofu2 1-1 FC Tokyo1
F 14/10/17 Urawa Red Diamonds 1-1 Vissel Kobe2
F 14/10/17 Kashima Antlers3 2-0 Hiroshima Sanfrecce1
F 14/10/17 Kawasaki Frontale14 3-2 Vegalta Sendai2
F 14/10/17 Yokohama Marinos1 1-1 Omiya Ardija14
F 14/10/17 Gamba Osaka 0-1 Albirex Niigata1
F 14/10/17 Shimizu S-Pulse11 0-3 Jubilo Iwata1
F 14/10/17 Consadole Sapporo 3-0 Kashiwa Reysol1
F 01/10/17 Vegalta Sendai 2-3 Urawa Red Diamonds4
F 30/09/17 Omiya Ardija1 0-0 Shimizu S-Pulse3
F 30/09/17 Gamba Osaka3 1-2 Yokohama Marinos2
F 30/09/17 Kawasaki Frontale 5-1 Cerezo Osaka
F 30/09/17 Kashiwa Reysol2 0-1 Ventforet Kofu1
F 30/09/17 Hiroshima Sanfrecce2 1-1 Consadole Sapporo2
F 30/09/17 FC Tokyo 0-0 Jubilo Iwata1
F 30/09/17 Albirex Niigata1 0-2 Vissel Kobe1
F 30/09/17 Sagan Tosu 1-0 Kashima Antlers2
F 23/09/17 Cerezo Osaka3 1-4 Vegalta Sendai1
F 23/09/17 Vissel Kobe5 0-0 Kawasaki Frontale2
F 23/09/17 Kashima Antlers1 2-1 Gamba Osaka3
F 23/09/17 Ventforet Kofu1 3-2 Yokohama Marinos1
F 23/09/17 Kashiwa Reysol2 4-1 FC Tokyo2
F 23/09/17 Jubilo Iwata2 2-1 Omiya Ardija2
F 23/09/17 Urawa Red Diamonds 2-2 Sagan Tosu1
F 23/09/17 Shimizu S-Pulse1 1-3 Hiroshima Sanfrecce1
F 23/09/17 Consadole Sapporo 2-2 Albirex Niigata4
F 17/09/17 Jubilo Iwata 1-1 Urawa Red Diamonds2
F 16/09/17 Vissel Kobe 2-0 Consadole Sapporo1
F 16/09/17 Sagan Tosu4 2-1 Ventforet Kofu13
F 16/09/17 FC Tokyo1 1-0 Vegalta Sendai2
F 16/09/17 Yokohama Marinos2 1-1 Kashiwa Reysol
F 16/09/17 Hiroshima Sanfrecce 1-0 Cerezo Osaka1
F 16/09/17 Shimizu S-Pulse1 0-3 Kawasaki Frontale
F 16/09/17 Omiya Ardija 2-2 Gamba Osaka
F 16/09/17 Albirex Niigata3 2-4 Kashima Antlers1
F 10/09/17 Vegalta Sendai 4-1 Sagan Tosu1
F 09/09/17 Gamba Osaka1 1-2 Vissel Kobe
F 09/09/17 FC Tokyo2 1-4 Cerezo Osaka1
F 09/09/17 Kawasaki Frontale 3-0 Yokohama Marinos
F 09/09/17 Albirex Niigata1 0-0 Hiroshima Sanfrecce1
F 09/09/17 Urawa Red Diamonds 1-2 Kashiwa Reysol2
F 09/09/17 Kashima Antlers1 1-0 Omiya Ardija1
F 09/09/17 Ventforet Kofu1 0-1 Shimizu S-Pulse3
F 08/09/17 Consadole Sapporo 2-1 Jubilo Iwata
F 27/08/17 Ventforet Kofu1 2-2 Kawasaki Frontale1
F 27/08/17 Shimizu S-Pulse4 1-2 Urawa Red Diamonds1
F 05:00 Cerezo Osaka2 0-1 Kashima Antlers2
F 05:00 Sagan Tosu 1-3 Gamba Osaka
F 05:00 Kashiwa Reysol13 1-1 Albirex Niigata3
F 05:00 Omiya Ardija2 1-1 Hiroshima Sanfrecce1
F 05:00 Jubilo Iwata2 2-1 Vissel Kobe11
F 05:00 Yokohama Marinos1 1-0 FC Tokyo1