Football.biz
F 17/04 Zvezda Irkutsk 0-0 Zenit-2 St.Petersbur
F 14/04 Tartu JK Maag Tammek 0-0 Flora Paide
F 13/04 Vaprus Parnu 0-0 Tallinna JK Legion
F 04/04 FC Flora Tallinn 0-0 FC Kuressaare
F 24/03 FC Flora Tallinn - Levadia Tallinn
F 22/03 FC Flora Tallinn 0-0 Vaprus Parnu
F 07/03 Levadia Tallinn 0-0 FC Kuressaare
F 06/03 Tartu JK Maag Tammek 0-0 Trans Narva
F 06/03 Nomme JK Kalju 0-0 Viljandi Tulevik
F 06/12/20 FC Flora Tallinn 0-0 Levadia Tallinn
F 31/10/20 JK Tallinna Kalev 0-0 Trans Narva
F 24/10/20 Tallinna JK Legion 0-0 JK Tallinna Kalev
F 02/11/19 Deutschlandsberger S - ATSV Wolfsberg
F 02/11/19 Santa Ana - WSC Hertha Wels
F 02/11/19 Union Gurten - SC Weiz
F 02/11/19 FC Wels - SC Gleisdorf
F 02/11/19 Wolfsberger AC Amate - TUS Bad Gleichenberg
F 02/11/19 Trans Narva - JK Tallinna Kalev
F 02/11/19 Viljandi Tulevik - FC Maardu
F 27/10/19 FC Flora Tallinn - Flora Paide
F 27/10/19 Legion Dynamo - Spartak Nalchik
F 27/10/19 FC Kuressaare - Nomme JK Kalju
F 31/08/19 Tartu JK Maag Tammek 0-0 Nomme JK Kalju
F 31/08/19 JK Tallinna Kalev 0-0 Trans Narva
F 27/07/19 FC Maardu 0-0 Trans Narva
F 21/04 Levadia Tallinn2 3-2 Trans Narva1
F 21/04 Flora Paide1 2-1 Nomme JK Kalju2
F 21/04 FC Kuressaare1 2-1 Vaprus Parnu4
F 20/04 Viljandi Tulevik5 3-3 FC Flora Tallinn3
F 20/04 Tartu JK Maag Tammek 0-1 Tallinna JK Legion15
F 18/04 Nomme JK Kalju13 0-1 Vaprus Parnu3
F 18/04 Levadia Tallinn13 0-4 Flora Paide2
F 17/04 FC Flora Tallinn1 5-0 Trans Narva2
F 17/04 FC Murom11 0-2 Dolgiye Prudy3
F 16/04 Tallinna JK Legion3 1-0 FC Kuressaare1
F 16/04 Tartu JK Maag Tammek3 1-1 Viljandi Tulevik2
F 11/04 Tallinna JK Legion5 1-2 FC Flora Tallinn1
F 11/04 Sancaktepe Belediye 1 3-1 Ergene Velimese
F 11/04 Zonguldak12 1-1 Gumushanespor14
F 11/04 S.Urfaspor5 1-0 Corum Belediyespor2
F 11/04 Usakspor13 1-1 Manisa BB Spor3
F 11/04 Amedspor2 0-1 Nigde Belediyespor16
F 11/04 Kahramanmarasspor11 0-1 Inegolspor12
F 11/04 Hekimoglu Trabzon1 0-0 Kocaelispor3
F 11/04 Hacettepe SK2 1-4 Sariyer
F 11/04 Nomme JK Kalju1 0-1 Levadia Tallinn1
F 11/04 Trans Narva2 6-2 Viljandi Tulevik11
F 11/04 Vaprus Parnu16 1-2 Tartu JK Maag Tammek2
F 10/04 Flora Paide1 1-0 FC Kuressaare3
F 07/04 FC Kuressaare 0-2 Nomme JK Kalju12
F 04/11/17 Flora Paide2 3-2 Vaprus Parnu
F 04/11/17 FCI Tallinn4 1-1 Tartu JK Maag Tammek2
F 04/11/17 JK Sillamae Kalev3 0-1 Viljandi Tulevik2
F 04/11/17 Nomme JK Kalju 8-1 Trans Narva2
F 04/11/17 Levadia Tallinn11 0-0 FC Flora Tallinn1
F 28/10/17 FC Flora Tallinn1 2-0 Tartu JK Maag Tammek1
F 28/10/17 Vaprus Parnu 1-4 FCI Tallinn2
F 28/10/17 JK Sillamae Kalev13 1-3 Flora Paide
F 28/10/17 Viljandi Tulevik3 1-3 Nomme JK Kalju2
F 27/10/17 Trans Narva4 0-0 Levadia Tallinn1
F 21/10/17 Tartu JK Maag Tammek4 2-1 Vaprus Parnu2
F 21/10/17 Levadia Tallinn 6-0 Viljandi Tulevik
F 21/10/17 Nomme JK Kalju1 2-2 Flora Paide1
F 21/10/17 JK Sillamae Kalev1 1-0 FCI Tallinn1
F 20/10/17 Trans Narva13 0-7 FC Flora Tallinn1
F 14/10/17 FC Flora Tallinn1 3-0 Vaprus Parnu1
F 14/10/17 Flora Paide3 0-4 Levadia Tallinn1
F 14/10/17 Viljandi Tulevik2 0-1 Trans Narva3
F 14/10/17 JK Sillamae Kalev3 1-2 Tartu JK Maag Tammek2
F 13/10/17 Nomme JK Kalju12 2-4 FCI Tallinn14
F 30/09/17 Vaprus Parnu1 2-7 JK Sillamae Kalev
F 30/09/17 Levadia Tallinn2 3-2 FCI Tallinn2
F 30/09/17 Trans Narva3 0-1 Flora Paide2
F 30/09/17 Viljandi Tulevik5 2-2 FC Flora Tallinn2
F 29/09/17 Tartu JK Maag Tammek1 0-3 Nomme JK Kalju
F 09:00 Nomme JK Kalju2 6-0 Vaprus Parnu
F 09:00 JK Sillamae Kalev2 1-2 FC Flora Tallinn
F 06:00 Levadia Tallinn 3-1 Tartu JK Maag Tammek1
F 06:00 Flora Paide1 4-2 Viljandi Tulevik11
S 05:00 FK Orenburg-2 - Neftekhimik Nizhneka
F 22/09/17 FCI Tallinn1 1-3 Trans Narva1
F 16/09/17 Trans Narva2 3-1 Tartu JK Maag Tammek
F 16/09/17 JK Sillamae Kalev2 0-0 Nomme JK Kalju
F 16/09/17 Viljandi Tulevik1 1-1 FCI Tallinn1
F 16/09/17 Flora Paide6 1-2 FC Flora Tallinn2
F 15/09/17 Vaprus Parnu 0-4 Levadia Tallinn
F 12/09/17 FC Flora Tallinn12 0-4 Nomme JK Kalju1
F 12/09/17 FCI Tallinn 6-1 Flora Paide
F 12/09/17 Trans Narva1 3-1 Vaprus Parnu
F 12/09/17 Levadia Tallinn1 5-0 JK Sillamae Kalev1
F 11/09/17 Tartu JK Maag Tammek2 1-1 Viljandi Tulevik3
F 09/09/17 FCI Tallinn3 1-3 FC Flora Tallinn3
F 09/09/17 JK Sillamae Kalev4 3-1 Trans Narva
F 08/09/17 Nomme JK Kalju1 1-1 Levadia Tallinn1
F 08/09/17 Tartu JK Maag Tammek1 1-1 Flora Paide5
F 08/09/17 Vaprus Parnu13 2-3 Viljandi Tulevik11
S 26/08/17 Levadia Tallinn - Nomme JK Kalju
S 26/08/17 Mersin Idman Yurdu - Amedspor
S 26/08/17 Bucaspor - Keciorengucu
S 26/08/17 Tuzlaspor - Inegolspor
S 26/08/17 Trans Narva - JK Sillamae Kalev
S 26/08/17 Bodrumspor - Sariyer
F 25/08/17 FC Flora Tallinn2 2-4 FCI Tallinn1
F 25/08/17 Flora Paide2 1-1 Tartu JK Maag Tammek1
F 25/08/17 Viljandi Tulevik 4-1 Vaprus Parnu4
F 22/08/17 Nomme JK Kalju1 0-1 FC Flora Tallinn2
F 22/08/17 Tartu JK Maag Tammek 2-1 Viljandi Tulevik2
F 22/08/17 JK Sillamae Kalev 0-9 Levadia Tallinn2
F 22/08/17 Vaprus Parnu1 0-1 Trans Narva1
F 21/08/17 Flora Paide1 1-3 FCI Tallinn2
F 19/08/17 Tartu JK Maag Tammek1 0-2 Trans Narva3
F 19/08/17 Levadia Tallinn 3-0 Vaprus Parnu1
F 18/08/17 FC Flora Tallinn1 3-0 Flora Paide1
F 18/08/17 FCI Tallinn 7-0 Viljandi Tulevik
F 18/08/17 JK Sillamae Kalev3 1-2 Nomme JK Kalju2
F 15/08/17 Tartu JK Maag Tammek3 1-4 Levadia Tallinn4
F 15/08/17 Trans Narva5 1-3 FCI Tallinn3
F 15/08/17 Vaprus Parnu14 1-6 Nomme JK Kalju
F 15/08/17 JK Sillamae Kalev2 0-3 FC Flora Tallinn
F 14/08/17 Viljandi Tulevik12 1-4 Flora Paide
F 12/08/17 Nomme JK Kalju1 1-0 Tartu JK Maag Tammek1
F 12/08/17 JK Sillamae Kalev1 9-0 Vaprus Parnu
S 12/08/17 Taftea IK - IFK Ostersund
S 12/08/17 Bodens BK - Hudiksvalls ABK
F 11/08/17 Flora Paide2 3-1 Trans Narva2
F 11/08/17 FCI Tallinn12 2-1 Levadia Tallinn1
F 11/08/17 FC Flora Tallinn2 3-2 Viljandi Tulevik2
F 05/08/17 Vaprus Parnu 1-8 FC Flora Tallinn
F 05/08/17 Levadia Tallinn1 8-0 Flora Paide
F 04/08/17 FCI Tallinn1 1-2 Nomme JK Kalju