Football.biz
25/08 02:15 Box Hill United SC -:- Murray United FC
25/08 02:00 Hume City -:- Kingston City
25/08 02:00 Melbourne Victory FC -:- North Geelong Warrio
25/08 02:00 Dandenong Thunder -:- Melbourne Knights
25/08 02:00 South Melbourne -:- Heidelberg United
25/08 02:00 Oakleigh Cannons -:- Green Gully Cavalier
25/08 02:00 Altona Magic -:- Pascoe Vale SC
25/08 02:00 Bentleigh greens -:- Avondale FC
25/08 02:00 Port Melbourne -:- Dandenong City SC
25/08 01:30 Maitland -:- Newcastle Jets FC (Y
25/08 01:30 Weston Workers FC -:- Lake Macquarie
25/08 01:30 Valentine -:- Hamilton Olympic
25/08 01:30 Broadmeadow Magic -:- Charleston City Blue
25/08 01:30 Lambton Jarvis -:- Edgeworth Eagles FC
24/08 23:30 Fresno FC -:- Colorado Springs Swi
24/08 23:30 Las Vegas Lights -:- Portland Timbers Res
24/08 23:00 CSyD Dorados de Sina -:- Venados FC
24/08 23:00 Orange County Blues -:- Real Monarchs
24/08 22:00 OKC Energy FC -:- Austin Bold
24/08 21:30 Rio Grande Valley -:- El Paso Locomotive F
24/08 21:30 San Antonio -:- New Mexico United
24/08 21:30 Barcelona SC(ECU) -:- Sociedad Deportivo Q
24/08 21:00 CF Atlante -:- UAEM Potros
24/08 21:00 Swope Park Rangers -:- New York Red Bulls B
24/08 21:00 Nashville -:- Charleston Battery
24/08 20:30 Tampa Bay Rowdies -:- Memphis 901
24/08 18:00 Deportivo Pereira -:- Bogota FC
24/08 18:00 Hartford Athletic -:- Atlanta United FC II
24/08 18:00 Deportes Quindio -:- Real Santander
24/08 18:00 Llaneros FC -:- Deportivo Rionegro
24/08 18:00 Boyaca Chico -:- Cortulua
24/08 16:00 Louisville City FC -:- North Carolina
24/08 15:00 Inter de Limeira -:- AE Velo Clube SP
24/08 15:00 Sao Caetano -:- EC Sao Bernardo/SP
24/08 15:00 Ferroviaria SP -:- Batatais
24/08 15:00 CA Votuporanguense S -:- Linense(BRA)
24/08 15:00 Mirassol -:- Comercial-SP
24/08 15:00 XV de Piracicaba -:- Noroeste
24/08 15:00 Rio Claro -:- Atibaia
24/08 15:00 Corinthians Paulista -:- Desportivo Brasil SP
24/08 15:00 Taubate -:- Portuguesa Desportos
24/08 15:00 Juventus SP -:- Nacional SP
24/08 15:00 Ponte Preta B -:- Gremio Osasco
24/08 15:00 Ah so Santa SP -:- Santo Andre
24/08 15:00 Ottawa Fury -:- Saint Louis FC
F 17/08 Lothian Hutchison 5-0 Wigtown and Bladnoch
F 17/08 Auchinleck Talbot 6-1 Dundonald
F 10/08 Lochee United 7-0 Burntisland Shipyard
F 10/08 Linlithgow Rose 2-1 Preston Athletics
F 10/08 Kerr Weil Park 0-4 Whitehill Welfare
F 18/11/17 Airdrie United2 2-3 Cove Rangers3
F 18/11/17 Buckie Thistle FC 2-3 Brechin City2
F 18/11/17 Arbroath1 3-0 Berwick Rangers2
F 18/11/17 East Kilbride1 3-4 Albion Rovers
F 18/11/17 Queens Park 1-3 Dunfermline Athletic
F 18/11/17 Spartans 1-2 Fraserburgh1
F 18/11/17 Dumbarton3 1-0 Elgin City
F 18/11/17 Peterhead1 3-0 Raith Rovers2
F 18/11/17 Formartine United2 1-0 Forfar Athletic3
F 18/11/17 Stranraer2 0-1 Scottish Football Le2
F 18/11/17 Stenhousemuir1 1-2 Alloa Athletic1
F 18/11/17 Clyde12 0-2 East Fife2
F 18/11/17 Livingston1 2-0 Glenafton Athletic F1
F 18/11/17 Montrose 0-0 Queen of South
F 18/11/17 Banks o Dee11 2-6 Ayr United
F 18/11/17 Lothian Hutchison1 1-7 Saint Mirren
F 14/10/17 Spartans 5-0 Clachnacuddin
F 14/10/17 Montrose 4-1 Stirling University
F 14/10/17 Keith1 0-3 Clyde1
F 14/10/17 Peterhead 9-0 Kerr Weil Park3
F 14/10/17 Nairn County 1-2 Cove Rangers
F 14/10/17 Deveronvale 0-2 Glenafton Athletic F
F 14/10/17 Edinburgh University 0-2 Fraserburgh
F 14/10/17 Formartine United1 4-0 East Stirlingshire12
F 14/10/17 Buckie Thistle FC 6-2 BSC Glasgow1
F 14/10/17 Elgin City1 3-1 Yi Du Institute of P
F 14/10/17 Berwick Rangers 1-0 Annan Athletic
F 14/10/17 Banks o Dee 2-0 Selkirk
F 14/10/17 Civil Service Stroll 0-5 Brora Rangers
F 14/10/17 Stirling Albion 3-5 Lothian Hutchison
F 14/10/17 Cowdenbeath2 0-1 East Kilbride2
F 13/10/17 Edinburgh City12 0-1 Stenhousemuir4
S 30/09/17 Stirling University 0-0 Wick Academy
S 30/09/17 Rothes 0-0 Yi Du Institute of P
S 22/09/17 Spartans 0-0 Vale of Leithen
F 27/05/17 Aberdeen1 1-2 Celtic FC1
F 06/05/17 Airdrie United - Queens Park
F 06/05/17 Stranraer - East Fife
F 06/05/17 Peterhead - Alloa Athletic
F 06/05/17 Albion Rovers - Livingston
F 06/05/17 Stenhousemuir - Brechin City
F 29/04/17 Livingston - Peterhead
F 29/04/17 Brechin City - Albion Rovers
F 29/04/17 East Fife - Airdrie United
F 29/04/17 Queens Park - Stenhousemuir
F 29/04/17 Alloa Athletic - Stranraer
F 22/04/17 Hibernian - Aberdeen
F 22/04/17 Celtic FC - Glasgow Rangers
F 22/04/17 Albion Rovers - East Fife
F 22/04/17 Peterhead - Stenhousemuir
F 22/04/17 Livingston - Queens Park
F 22/04/17 Brechin City - Stranraer
F 22/04/17 Airdrie United - Alloa Athletic
F 15/04/17 Stenhousemuir - Livingston
F 15/04/17 Stranraer - Airdrie United
F 15/04/17 Alloa Athletic - Brechin City
F 15/04/17 Queens Park - Albion Rovers
F 15/04/17 East Fife - Peterhead
F 08/04/17 Stenhousemuir - East Fife
F 08/04/17 Queens Park - Peterhead
F 08/04/17 Livingston - Alloa Athletic
F 08/04/17 Albion Rovers - Stranraer
F 08/04/17 Airdrie United - Brechin City
F 01/04/17 Peterhead - Airdrie United
F 01/04/17 East Fife - Queens Park
F 01/04/17 Brechin City - Livingston
F 01/04/17 Alloa Athletic - Albion Rovers
F 01/04/17 Stranraer - Stenhousemuir
F 25/03/17 Alloa Athletic - Queens Park
F 25/03/17 Stenhousemuir - Albion Rovers
F 25/03/17 Peterhead - Stranraer
F 25/03/17 Livingston - Airdrie United
F 25/03/17 Brechin City - East Fife
F 18/03/17 Albion Rovers - Peterhead
F 18/03/17 Airdrie United - Stenhousemuir
F 18/03/17 Queens Park - Brechin City
F 18/03/17 East Fife - Alloa Athletic
F 18/03/17 Stranraer - Livingston
F 11/03/17 Peterhead - Brechin City
F 11/03/17 Livingston - East Fife