Football.biz
14/04 21:00 Philadelphia Union -:- Deportivo Saprissa
14/04 21:00 Club America -:- CD Olimpia
14/04 19:00 America MG -:- Ferroviario CE
14/04 19:00 Toronto FC -:- Club Leon
13/04 15:00 Salford City -:- Bolton Wanderers
13/04 15:00 Newport County -:- Carlisle United
13/04 15:00 Harrogate Town -:- Leyton Orient
13/04 15:00 Bradford City -:- Crawley Town
13/04 15:00 Barrow -:- Exeter City
13/04 15:00 Walsall -:- Tranmere Rovers
13/04 14:30 Morecambe -:- Scunthorpe United
F 01/03 Solothurn 0-0 Kriens
F 31/08/20 SC Schoftland 0-0 Sierre
F 31/08/20 Monthey 0-0 FC Black Stars Basel
F 31/08/20 Hartbruva 0-0 Vevey Sports
F 31/08/20 Aruva Monterey 0-0 FC Tuggen
F 31/08/20 Saviese 0-0 SC Balerna
F 31/08/20 FC Dubendorf 0-0 FC Schotz
F 31/08/20 Laufen 0-0 Solothurn
F 06/04 Aarau1 3-0 Winterthur3
F 10/03 Chiasso2 1-2 Luzern
F 27/02 Grasshopper 2-0 Lausanne Sports2
F 20/02 St. Gallen2 4-1 Young Boys3
F 20/02 Vevey Sports4 2-4 Servette1
F 19/02 Monthey1 0-3 Lugano1
F 11/02 Winterthur2 6-2 Basel1
F 10/02 Aarau15 2-2 FC Sion12
F 13/09/20 Chiasso4 3-2 FC Zurich4
F 13/09/20 Thun2 0-1 Luzern4
F 13/09/20 B93 Copenhagen13 1-2 Jammerbugt2
F 13/09/20 Neuchatel Xamax2 1-4 Kriens1
F 13/09/20 SC Schoftland 1-5 Solothurn
F 13:00 Vevey Sports5 3-0 Koniz3
F 12:30 Aarau2 0-0 FC Wil 19002
F 11:00 SC Balerna 1-2 Monthey
F 10:30 Stade Ouchy1 1-2 Grasshopper3
F 10:15 Stade Nyonnais13 1-3 Lausanne Sports4
F 10:00 FC Schotz 0-3 FC Sion
F 10:00 FC Tuggen 1-2 Winterthur
F 11/09/20 FC Pisek3 0-2 Benesov3
F 11/09/20 Schaffhausen 1-1 Lugano2
F 31/08/20 Durrenast 1-5 Koniz
F 30/08/20 Young Boys3 2-1 Basel4
F 30/08/20 Dooley Brooke 0-7 Stade Nyonnais
F 25/08/20 Basel1 6-1 Winterthur
F 09/08/20 Young Boys1 3-1 FC Sion13
F 06/08/20 Luzern 1-1 Young Boys2
F 06/08/20 FC Rapperswil-Jona 1-2 FC Sion1
F 05/08/20 Winterthur1 4-0 Bavois3
F 15/09/19 Aarau2 1-2 FC Sion2
F 26/10/17 Delemont1 1-2 St. Gallen
F 26/10/17 Echallens13 2-3 Luzern3
F 26/10/17 FC Schotz2 1-1 Lugano13
F 25/10/17 Lausanne Sports 0-1 Grasshopper2
F 25/10/17 FC Rapperswil-Jona2 1-2 Basel
F 25/10/17 FC Munsingen4 0-3 Young Boys2
F 25/10/17 Stade Nyonnais4 1-3 Thun3
F 24/10/17 Stade Ouchy3 1-4 FC Zurich3
F 17/09/17 Chiasso21 0-1 Basel1
S 17/09/17 Echallens - Neuchatel Xamax
F 17/09/17 Biel Bienne1 0-5 Grasshopper1
F 17/09/17 FC Wil 19002 0-3 Thun1
S 17/09/17 Old boys - Young Boys
F 17/09/17 Koniz 0-1 Lugano
S 17/09/17 Delemont - Winterthur
F 17/09/17 FC Linth 04 1-1 St. Gallen11
S 17/09/17 Greve (w) - Osterbro IF (w)
F 16/09/17 Locarno4 1-4 Stade Nyonnais3
F 16/09/17 Servette4 0-1 Luzern2
F 16/09/17 FC Kosova Zurich 1-3 FC Rapperswil-Jona3
F 16/09/17 FC Munsingen3 1-0 Schaffhausen12
F 16/09/17 YF Juventus Zurich2 1-3 Lausanne Sports1
F 16/09/17 Bassersdorf 0-3 FC Zurich
F 16/09/17 Stade Ouchy 1-1 FC Sion
S 20/08/17 Gan BA rono hole dho - Winterthur
F 13/08/17 FC Gambarogno Conton2 1-6 Winterthur1
F 13/08/17 Baden 3-8 St. Gallen
F 13/08/17 FC Beroche Gorgier2 1-1 FC Kosova Zurich
F 13/08/17 Lohmann Toth1 0-10 Grasshopper
F 13/08/17 FC Wettswil Bonstett3 0-2 Basel
F 13/08/17 FC Munsingen 5-1 Dudingen1
F 13/08/17 Klotz forest root1 3-4 FC Rapperswil-Jona2
F 13/08/17 Grey Ni Sing2 1-9 FC Sion
S 12:30 Merlins 0-0 Lausanne Sports
S 11:30 Bassecourt 0-0 Lugano
F 10:45 Kriens 0-1 Luzern
S 10:00 Art Dov 0-0 Servette
F 10:00 Breitenrain1 0-3 Young Boys
F 09:30 Bruhl SG 0-0 Chiasso
S 09:30 Payerne Arena 0-0 Thun
F 25/05/17 Basel3 3-0 FC Sion2
F 05/04/17 FC Sion1 0-0 Luzern15
F 05/04/17 Winterthur2 1-3 Basel1
F 02/03/17 Basel13 3-1 FC Zurich4
F 02/03/17 FC Sion 5-1 Kriens1
F 01/03/17 Aarau1 3-5 Luzern1
F 01/03/17 Young Boys 2-2 Winterthur5
F 02/11/16 Schaffhausen3 1-1 FC Sion
F 27/10/16 FC Zurich2 2-1 St. Gallen1
F 27/10/16 Koniz2 1-1 Luzern1
F 26/10/16 Young Boys 5-0 Grasshopper2
F 26/10/16 Winterthur3 2-1 Chiasso1
F 26/10/16 Kriens 2-2 Bruhl SG2
F 26/10/16 Aarau2 2-0 Lugano3
F 26/10/16 FC Tuggen3 1-4 Basel
F 18/09/16 Neuchatel Xamax4 3-4 FC Sion3
F 18/09/16 Bellinzona 0-2 FC Zurich3
F 18/09/16 Zug 9412 0-1 Basel
F 18/09/16 Payerne1 1-4 Schaffhausen
F 18/09/16 Bazenheid2 1-7 Young Boys1
F 17/09/16 Le Mont LS4 0-1 St. Gallen15
F 17/09/16 Soica Beh1 1-4 Grasshopper1
F 17/09/16 Team Ticino U212 0-3 Luzern1
F 17/09/16 Gunzwil 1-4 Lugano11
F 17/09/16 Stade Ouchy1 0-3 Winterthur4
F 17/09/16 Chiasso2 1-0 Wohlen3
F 16/09/16 Breitenrain1 0-1 Aarau1
F 16/09/16 Koniz2 3-1 Lausanne Sports3
F 29/05/16 Lugano4 0-1 FC Zurich4
F 02/03/16 FC Sion5 0-3 FC Zurich2
F 02/03/16 Luzern3 1-2 Lugano14
F 13/12/15 FC Sion3 2-2 Basel4
F 13/12/15 Lugano2 0-0 Koniz2
F 12:30 Thun1 1-4 FC Zurich1
F 12:00 Aarau 3-4 Luzern3
F 11:30 Alessandria2 2-1 SudTirol1
F 11:30 Pavia15 0-2 Lumezzane1
F 11:30 Giana1 1-2 Padova3
F 08:30 Aviron Bayonnais (U1 1-1 Nantes U19
F 08:30 Troyes U19 0-0 Evian Thonon Gaillar