Football.biz
F 30/10/19 Widzew lodz - Legia Warszawa
F 30/10/19 Pogon Siedlce - Piast Gliwice
F 30/10/19 Legia Warszawa B - Odra Opole
F 30/10/19 Olimpia Elblag - Rakow Czestochowa
F 30/10/19 Stal Mielec - Pogon Szczecin
F 30/10/19 Chelmianka Chelm - Lechia Gdansk
F 30/10/19 Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
F 29/10/19 LKS Lodz - Gornik Zabrze
F 29/10/19 Miedz Legnica - GKS Jastrzebie
F 07/08/19 Stargard Szczecinski 0-0 Rozwoj Katowice
F 26/09/19 Zaglebie Sosnowiec2 0-3 LKS Lodz1
F 26/09/19 Odra Opole 1-0 Arka Gdynia2
F 25/09/19 Puszcza Niepolomice 0-2 Legia Warszawa2
F 25/09/19 Chojniczanka Chojnic4 0-1 Rakow Czestochowa1
F 25/09/19 Olimpia Grudziadz13 0-3 Stal Mielec
F 25/09/19 GKS Katowice3 0-0 Warta Poznan1
F 25/09/19 GKS Belchatow2 0-2 GKS Tychy1
F 25/09/19 Pogon Siedlce1 1-0 Podbeskidzie Bielsko2
F 25/09/19 GKS Jastrzebie4 1-0 LKS Nieciecza3
F 25/09/19 Cracovia Krakow3 4-2 Jagiellonia Bialysto3
F 25/09/19 Srodka2 0-6 Gornik Zabrze
F 25/09/19 Widzew lodz1 2-0 Slask Wroclaw12
F 25/09/19 Chemik Bydgoszcz 0-1 Wisla Plock
F 25/09/19 Stargard Szczecinski3 2-1 Wisla Krakow3
F 25/09/19 Rekord Bielsko-Biala1 2-1 Concordia Elblag34
F 25/09/19 Gryf Slupsk2 1-3 Gornik Leczna1
F 25/09/19 Elana Torun 1-2 Radomiak Radom
F 25/09/19 Unia Skierniewice1 1-1 Piast Gliwice3
F 25/09/19 Chemik Police2 0-4 Stal Stalowa Wola4
F 25/09/19 Hutnik Krakow12 1-1 Resovia Rzeszow6
F 25/09/19 Chelmianka Chelm 1-1 Znicz Pruszkow
F 25/09/19 Stal Rzeszow 0-1 Pogon Szczecin1
F 25/09/19 Garbarnia Krakow2 1-2 Bytovia Bytow3
F 24/09/19 KSZO Ostrowiec 1-3 Sandecja Nowy Sacz2
F 24/09/19 Korona Kielce1 0-1 Zaglebie Lubin3
F 24/09/19 Chrobry Glogow4 0-2 Lech Poznan1
F 24/09/19 Legia Warszawa B3 2-0 Wigry Suwalki
F 24/09/19 Ruch Chorzow8 2-2 OKS Stomil Olsztyn3
F 24/09/19 GKP Gorzow3 5-1 Olimpia Zambrow4
F 24/09/19 Zaglebie Lubin B3 2-2 Miedz Legnica2
F 24/09/19 Leon U204 0-3 Atlas U202
F 24/09/19 Stal Brzeg4 1-2 Olimpia Elblag13
F 24/09/19 Gryf Wejherowo1 2-3 Lechia Gdansk
F 07/08/19 Gryf Wejherowo6 3-2 Siarka Tarnobrzeg5
F 07/08/19 Skra Czestochowa 1-2 Ruch Chorzow
F 06/08/19 Olimpia Elblag2 2-1 KS Energetyk ROW11
S 15/11/17 Gornik Zabrze 0-0 Chojniczanka Chojnic
S 15/11/17 Arka Gdynia 0-0 Chrobry Glogow
S 15/11/17 Korona Kielce 0-0 Zaglebie Lubin
S 15/11/17 Legia Warszawa 0-0 Bytovia Bytow
F 26/10/17 Zaglebie Lubin14 0-1 Korona Kielce3
F 25/10/17 Bytovia Bytow1 1-3 Legia Warszawa
F 25/10/17 Chrobry Glogow1 0-2 Arka Gdynia3
F 24/10/17 Chojniczanka Chojnic3 1-3 Gornik Zabrze2
F 27/09/17 Chojniczanka Chojnic1 2-1 LKS Nieciecza3
F 26/09/17 Chrobry Glogow1 2-1 Piast Gliwice
F 21/09/17 Cracovia Krakow14 0-3 Zaglebie Lubin1
F 21/09/17 Ruch Zdzieszowice 0-4 Legia Warszawa
F 20/09/17 Korona Kielce16 0-0 Wisla Krakow3
F 20/09/17 Gornik Zabrze2 2-2 Sandecja Nowy Sacz1
F 19/09/17 Podbeskidzie Bielsko7 1-1 Arka Gdynia4
F 19/09/17 Bytovia Bytow2 0-0 Pogon Szczecin25
F 10/08/17 Arka Gdynia3 2-2 Slask Wroclaw5
F 10/08/17 Zaglebie Sosnowiec13 0-0 Korona Kielce2
F 09/08/17 Zaglebie Lubin2 2-1 Jagiellonia Bialysto13
F 09/08/17 Pogon Szczecin14 3-0 Lech Poznan3
F 09/08/17 GKS Tychy13 1-1 Cracovia Krakow1
F 09/08/17 Sokol Ostroda2 1-3 Gornik Zabrze2
F 09/08/17 GKS Belchatow4 0-3 Chojniczanka Chojnic2
F 09/08/17 Miedz Legnica16 1-2 Sandecja Nowy Sacz13
F 09/08/17 Bytovia Bytow3 1-0 Lechia Gdansk3
F 08/08/17 Wisla Krakow5 2-1 Wisla Plock15
F 08/08/17 Swit Nowy Dwor Mazow1 1-3 Podbeskidzie Bielsko2
F 08/08/17 Ruch Chorzow 1-3 Chrobry Glogow3
F 08/08/17 Stal Mielec13 0-2 Piast Gliwice
F 08/08/17 Wisla Pulawy2 1-4 Legia Warszawa
F 08/08/17 Siarka Tarnobrzeg2 1-1 LKS Nieciecza2
F 08/08/17 Ruch Zdzieszowice2 2-1 Gornik Leczna3
F 26/07/17 KS Energetyk ROW2 0-2 Gornik Zabrze
F 26/07/17 Sieradz2 1-5 Helena Nowy Sacz
F 23/07/17 Sokol Ostroda4 1-1 Stal Stalowa Wola2
F 22/07/17 GKS Belchatow2 2-1 Wigry Suwalki4
F 22/07/17 Puszcza Niepolomice4 0-1 GKS Tychy1
F 22/07/17 MKS Kluczbork1 0-3 Chrobry Glogow12
F 22/07/17 Stal Rzeszow1 1-3 Miedz Legnica3
F 22/07/17 Chelmianka Chelm 0-3 Zaglebie Sosnowiec
F 22/07/17 Siarka Tarnobrzeg2 1-0 GKS Katowice2
F 22/07/17 Ruch Zdzieszowice4 2-1 Gryf Wejherowo3
F 22/07/17 Stargard Szczecinski 1-2 Bytovia Bytow
F 22/07/17 Radomiak Radom13 1-1 Podbeskidzie Bielsko2
F 22/07/17 Wisla Pulawy3 1-1 Pogon Siedlce2
F 22/07/17 KSZO Ostrowiec 0-1 Stal Mielec
F 22/07/17 KS Legionovia Legion1 1-4 Chojniczanka Chojnic4
F 22/07/17 Swit Nowy Dwor Mazow 2-2 Olimpia Grudziadz
F 18/07/17 Sokol Ostroda 2-0 Polonia Warszawa
F 18/07/17 KSZO Ostrowiec3 1-1 Warta Poznan3
F 04:00 Zaglebie Lubin B1 0-1 Gryf Wejherowo3
F 15/07/17 Wda Swiecie3 1-3 Radomiak Radom13
F 15/07/17 Gryf Slupsk1 2-4 MKS Kluczbork4
F 15/07/17 Wisla Pulawy2 3-2 Rakow Czestochowa
F 15/07/17 Swit Nowy Dwor Mazow3 5-0 Odra Opole1
F 15/07/17 Ruch Zdzieszowice4 3-3 Olimpia Elblag2
F 14/07/17 Polonia Sroda 1-2 KS Energetyk ROW1
F 02/05/17 Lech Poznan1 0-0 Arka Gdynia4
F 05/04/17 Pogon Szczecin3 0-1 Lech Poznan
F 04/04/17 Arka Gdynia4 2-4 Wigry Suwalki2
F 01/03/17 Lech Poznan 3-0 Pogon Szczecin1
F 28/02/17 Wigry Suwalki1 0-3 Arka Gdynia1
F 30/11/16 Wisla Krakow15 2-4 Lech Poznan2
F 30/11/16 Wigry Suwalki 1-1 GKS Jastrzebie4
F 29/11/16 Arka Gdynia2 1-0 Bytovia Bytow2
F 29/11/16 Pogon Szczecin 2-0 Puszcza Niepolomice1
F 26/10/16 Puszcza Niepolomice1 1-2 Pogon Szczecin
F 25/10/16 Lech Poznan1 1-1 Wisla Krakow2
F 25/10/16 Bytovia Bytow 2-1 Arka Gdynia2
F 25/10/16 GKS Jastrzebie3 1-2 Wigry Suwalki15
F 01/10/16 JS Hercules - MuSa
F 01/10/16 Narpes Kraft - OPS-jp
F 01/10/16 GBK Kokkola - VIFK
F 01/10/16 MP MIKELI - FC Vaajakoski
F 01/10/16 JaPS - Sudet
F 01/10/16 FC Santa Claus - YPA Ylivieska
F 01/10/16 PEPO - Lahti Akatemia
F 01/10/16 MPS Helsinki - KaPa
F 01/10/16 Virkia - AC Kajaani
F 01/10/16 Gnistan Helsinki - Kultsu Lappeenranta