Football.biz
F 13/11/20 Sportist Svoge 0-0 Ludogorets Razgrad
F 26/09/19 Spartak Pleven 0-0 Septemvri Simitli
F 14/04 Ludogorets Razgrad15 1-2 CSKA Sofia29
F 13/04 Slavia Sofia1 0-1 Arda3
F 07/04 CSKA Sofia1 1-1 Ludogorets Razgrad13
F 06/04 Arda2 0-0 Slavia Sofia2
F 12:00 CSKA Sofia2 4-0 Botev Vratsa3
F 17/03 Slavia Sofia5 2-1 Levski Sofia2
F 17/03 CSKA 1948 Sofia1 0-1 Arda1
F 16/03 Ludogorets Razgrad3 1-1 Lokomotiv Plovdiv2
F 04/03 Slavia Sofia3 1-1 PFK Montana5
F 04/03 Botev Vratsa2 3-0 Chernomorets Balchik4
F 03/03 Levski Sofia5 3-1 Beroe Stara Zagora13
F 03/03 Tsarsko Selo2 1-2 Ludogorets Razgrad4
F 03/03 Botev Plovdiv2 1-1 CSKA 1948 Sofia5
F 02/03 CSKA Sofia3 3-1 Cherno More Varna2
F 02/03 Etar1 0-1 Arda3
F 01/03 Lokomotiv Plovdiv3 2-1 Belasitsa Petrich3
F 01/03 Al Ahli Benghzi 2-0 Al Sadaqa FC
F 11/02 Ludogorets Razgrad3 3-1 Sportist Svoge3
F 14/11/20 OFC Botev 1937 Ihtim 0-5 CSKA Sofia
F 04/11/20 Spartak Varna 1-2 Arda
F 03/11/20 FC Zagorets 2-2 Lokomotiv Plovdiv
F 22/10/20 Najeridado broslavis 1-2 Botev Vratsa
F 22/10/20 FC Sozopol4 0-0 Etar2
F 22/10/20 Chernomorets Balchik 1-0 Septemvri Sofia
F 22/10/20 Oboriste 0-4 Botev Plovdiv
F 21/10/20 Pirin Blagoevgrad2 3-4 Beroe Stara Zagora
F 21/10/20 Yantra Gabrovo 1-6 Cherno More Varna
F 21/10/20 FC Sevlievo 1-5 Slavia Sofia
F 21/10/20 FK Gigant Saedinie 1-2 PFK Montana
F 21/10/20 FK Drenovets 0-6 CSKA 1948 Sofia
F 21/10/20 Chevenberg Guerrilla 1-4 Levski Sofia
F 20/10/20 Kariana Erden3 0-1 Tsarsko Selo
F 26/09/19 Botev Galabovo2 2-1 Etar1
F 26/09/19 CSKA Sofia1 2-1 FC Dunav Ruse4
F 26/09/19 Chernomorets Balchik1 0-4 Vitosha Bistritsa2
F 26/09/19 Chernomorets Pomorie1 0-2 Beroe Stara Zagora
F 26/09/19 Balkan Botevgrad 0-3 Lokomotiv Plovdiv
F 26/09/19 FC Hebar Pazardzhik4 0-2 Arda2
F 26/09/19 Septemvri Simitli2 4-3 Spartak Pleven1
F 25/09/19 Litex Lovech1 3-0 PFK Montana3
F 25/09/19 Neff supporting Simi4 1-4 Ludogorets Razgrad1
F 25/09/19 FC Zagorets 0-4 Slavia Sofia
F 25/09/19 FC Dobrudzha 0-4 Botev Vratsa
F 25/09/19 Spartak Varna2 1-5 Levski Sofia1
F 25/09/19 Minyor Pernik 1-2 Botev Plovdiv
S 04/09/19 FC Maritsa 1921 0-0 Lokomotiv Plovdiv
F 26/10/17 Ludogorets Razgrad1 1-1 Beroe Stara Zagora4
F 26/10/17 Etar 2-1 Septemvri Sofia
F 25/10/17 PFK Montana 0-1 Levski Sofia1
F 25/10/17 Slavia Sofia1 1-1 Lokomotiv Plovdiv4
F 24/10/17 CSKA Sofia2 3-1 Botev Vratsa11
F 24/10/17 FC Dunav Ruse1 2-0 Strumska Slava
F 24/10/17 Litex Lovech3 1-0 Lokomotiv Sofia3
F 24/10/17 Tsarsko Selo4 2-2 Botev Plovdiv3
F 21/09/17 Lokomotiv Gorna Orya2 1-3 Botev Plovdiv1
F 21/09/17 FC Maritsa 19212 1-3 Lokomotiv Plovdiv1
F 21/09/17 Oboriste6 1-1 Ludogorets Razgrad11
F 20/09/17 Litex Lovech2 1-0 Vitosha Bistritsa4
F 20/09/17 Strumska Slava12 2-1 FC Sozopol1
F 20/09/17 Lokomotiv Sofia2 2-1 Vereya25
F 20/09/17 Chernomorets Pomorie4 2-2 Etar6
F 20/09/17 Chernomorets Balchik3 0-2 Slavia Sofia3
F 20/09/17 PFK Montana2 2-1 Cherno More Varna3
F 20/09/17 Botev Vratsa8 1-1 Pirin Blagoevgrad12
F 19/09/17 Botev Galabovo3 0-0 Levski Sofia2
F 19/09/17 Vihren Sandanski1 0-2 Septemvri Sofia1
F 19/09/17 Sokol Marco Wo 1-4 FC Dunav Ruse
F 19/09/17 PFC Nesebar1 1-4 CSKA Sofia1
F 19/09/17 Neff supporting Simi2 1-2 Tsarsko Selo3
F 19/09/17 FC Sevlievo1 0-2 Beroe Stara Zagora3
F 24/05/17 Ludogorets Razgrad2 1-2 Botev Plovdiv15
F 27/04/17 Litex Lovech - Ludogorets Razgrad
F 26/04/17 Botev Plovdiv - Vereya
F 19/04/17 Vereya2 0-1 Botev Plovdiv2
F 10:59 Ludogorets Razgrad 4-0 Litex Lovech
F 06/04/17 Vereya2 2-0 FC Dunav Ruse2
F 05/04/17 Lokomotiv Plovdiv2 0-4 Ludogorets Razgrad2
F 05/04/17 Litex Lovech3 1-1 Cherno More Varna1
F 04/04/17 Pirin Blagoevgrad2 0-1 Botev Plovdiv3
F 27/10/16 Botev Plovdiv 3-0 Neff supporting Simi2
F 27/10/16 Vereya 1-0 Chernomorets Pomorie
F 27/10/16 FC Sozopol1 0-1 Pirin Blagoevgrad
F 26/10/16 Levski Sofia2 2-2 Cherno More Varna2
F 26/10/16 Litex Lovech 1-1 Lokomotiv Sofia1
F 25/10/16 PFK Montana2 0-4 Ludogorets Razgrad
F 25/10/16 Lokomotiv Plovdiv 6-0 Oborishte
F 25/10/16 Septemvri Sofia 0-2 FC Dunav Ruse
F 01/10/16 Breidablik - Fjolnir
F 01/10/16 Stjarnan Gardabaer - Vikingur Olafsvik
F 01/10/16 Valur Reykjavik - Akranes
F 01/10/16 Throttur Reykjavik - Vikingur Reykjavik
F 01/10/16 KR Reykjavik - Fylkir
F 01/10/16 Hafnarfjordur - IBV Vestmannaeyjar
F 25/09/16 Vikingur Olafsvik - KR Reykjavik
F 25/09/16 Fylkir - Throttur Reykjavik
F 25/09/16 Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur
F 25/09/16 IBV Vestmannaeyjar - Valur Reykjavik
F 25/09/16 Akranes - Breidablik
F 25/09/16 Fjolnir - Stjarnan Gardabaer
F 22/09/16 Oborishte 2-0 Lokomotiv Gorna Orya
F 22/09/16 Tsarsko Selo1 0-2 Levski Sofia
F 21/09/16 Lokomotiv Sofia1 2-1 CSKA Sofia1
F 21/09/16 Septemvri Sofia 2-0 Beroe Stara Zagora
F 21/09/16 Vitosha Bistritsa 1-1 FC Dunav Ruse
F 20/09/16 Spartak Pleven 2-3 Pirin Blagoevgrad
F 20/09/16 Etar 1-1 Neff supporting Simi
F 20/09/16 Botev Galabovo 2-3 PFK Montana
F 20/09/16 Levski Karlovo 0-2 Vereya
F 20/09/16 Botev Vratsa 0-4 Ludogorets Razgrad
F 19/09/16 Throttur Reykjavik - Vikingur Olafsvik
F 19/09/16 Stjarnan Gardabaer - Akranes
F 10:00 Vikingur Reykjavik - Fylkir
F 10:00 Breidablik - IBV Vestmannaeyjar
F 10:00 KR Reykjavik - Fjolnir
F 08:00 Hafnarfjordur - Valur Reykjavik
F 15/09/16 Valur Reykjavik - Breidablik
F 15/09/16 IBV Vestmannaeyjar - Stjarnan Gardabaer
F 15/09/16 Fylkir - Hafnarfjordur
F 15/09/16 Fjolnir - Throttur Reykjavik
F 15/09/16 Akranes - KR Reykjavik
F 15/09/16 Vikingur Olafsvik - Vikingur Reykjavik
F 11/09/16 Stjarnan Gardabaer - Valur Reykjavik
F 11/09/16 Throttur Reykjavik - Akranes
F 11/09/16 Fylkir - Vikingur Olafsvik
F 11/09/16 Vikingur Reykjavik - Fjolnir
F 11/09/16 Hafnarfjordur - Breidablik