Football.biz
19/08 12:00 Banik VeLky Krtis -:- TJD Pribelce
19/08 12:00 Fomat Martin -:- Poprad
19/08 12:00 Market Sveta -:- Partizan Bardejov
19/08 12:00 FK Velke Revistia -:- MFK Vranov nad Topou
19/08 12:00 Hajnacka -:- Rimavska Sobota
19/08 12:00 OSK Svosov -:- Slavia Staskov
19/08 12:00 MFK Kezmarok -:- Rudnany
19/08 12:00 Slovan Sabinov -:- Tatran Presov
19/08 12:00 Velka Lomnica -:- Slavoj Spiska Bela
19/08 12:00 Pokrok SEZ Krompachy -:- Spisske Podhradie
19/08 12:00 Kosicka Nova Ves -:- Slavia
19/08 12:00 FK Brezno -:- Slovenske Darmoty
19/08 12:00 Kysucke Nove Mesto -:- Tatran Krasno nad Ky
19/08 12:00 Mladost Kalsa -:- Michalovce
19/08 12:00 TJ Visnove -:- Liptovsky Mikulas
19/08 12:00 Strazske -:- Pavlovce nad Uhom
19/08 12:00 Namestovo -:- MSK Zilina
19/08 12:00 Podkonice -:- Zlate Moravce
19/08 12:00 TJ Jasenov -:- TeslaStropkov
19/08 12:00 Lokomotiva Kosice -:- Cana
19/08 12:00 Gerlachov -:- Sokol Lubotice
19/08 12:00 MFK Lokomotiva Zvole -:- Nitra
19/08 12:00 Gelnica -:- Slavoj Trebisov
19/08 12:00 Nizna -:- Besenova
18/08 12:30 Dunajska Luzna -:- Sokol Dolna Zdana
18/08 12:00 Dolny Kubin -:- MSK Puchov
18/08 12:00 Lipany -:- MFK Ruzomberok
18/08 12:00 Blava Jaslovske Bohu -:- Galanta
18/08 12:00 Tatran VLM -:- Dukla Banska Bystric
F 12/08 Oravan1 0-6 SK Bela
F 05/08 SK Sasova 1-1 Salkova
F 05/08 SK Cierne1 0-3 Jawornik malkoff1
F 02/08 TJ Slovan Zemianske 1 1-3 Dolne Vestenice
F 02/08 OSK Slovensky Grob 0-8 TJ Rovinka
F 02/08 FK Kolarovo1 3-1 FK Nove Zamky1
F 02/08 TJ Lokomotiva Banov2 0-3 MSK Hurbanovo2
F 02/08 TJ Plevnik-Drienove 1-2 Povazska Bystrica
F 02/08 SK Svaty Jur3 2-2 PSC Pezinok
F 02/08 TJ Druzstevnik Besen1 1-1 TJ Druzstevnik Vraku2
F 02/08 Slovan Brvniste2 1-6 FK Belusa1
F 02/08 Solcany1 0-2 OFK Tovarniky2
F 02/08 MFK Vrbove 0-0 Nove Mesto
F 02/08 Slovan Zahorska Byst 0-4 Devinska Nova Ves2
F 02/08 TJ Druzstevnik Rybky1 0-6 OFK Malzenice
F 02/08 TJ Nafta Gbely1 3-0 TJ Iskra Holic1
F 02/08 Jednota Sokol Chocho 1-1 OK castkovce2
F 01/08 Slovan Vinicne 2-5 FK Raca Bratislava1
F 01/08 FK Voderady2 0-11 SK Soporna2
F 01/08 NSK 1922 Bratislava2 1-0 SDM Domino Bratislav3
F 01/08 Kmetovo1 2-3 Velke Lovce4
F 18/10/17 MFK Skalica1 0-1 MFK Ruzomberok
F 18/10/17 Slovan Bratislava2 3-1 Nitra4
F 18/10/17 Spartak Trnava 3-0 Spisska Nova Ves2
F 18/10/17 MSK Zilina3 3-0 Sport Podbrezova2
F 18/10/17 MFK Spartak Medzev2 1-5 Dunajska Streda1
F 18/10/17 TJ Iskra Borcice1 2-0 Michalovce1
F 18/10/17 Tatran LM1 2-0 MFK Lokomotiva Zvole2
F 17/10/17 Poprad6 1-0 Inter Bratislava2
F 04/10/17 MFK Snina3 1-1 Michalovce2
F 04/10/17 FK Sol1 0-1 Sport Podbrezova2
F 27/09/17 TJ Spartak Myjava 0-1 Slovan Bratislava
F 27/09/17 Vydrany1 1-2 Spisska Nova Ves
F 27/09/17 Novohrad Lucenec2 0-3 Nitra
F 27/09/17 FC Artmedia Petrzalk2 0-3 Poprad2
F 27/09/17 Slovan Simonovany 1-1 Inter Bratislava
F 27/09/17 Jednota Banova2 0-1 MFK Lokomotiva Zvole3
F 27/09/17 TJ Iskra Borcice2 3-1 Lokomotiva Kosice5
F 27/09/17 OFK Heluosuvigny 1-3 Dunajska Streda
F 27/09/17 Lipany 1-2 MSK Zilina
F 27/09/17 Namestovo 0-1 Spartak Trnava
F 27/09/17 MFK Spartak Medzev2 1-0 Trencin11
F 27/09/17 MFK Dubnica nad Vaho4 1-2 Tatran LM
F 27/09/17 Malzenice4 0-0 MFK Skalica1
F 27/09/17 TJ Druzstevnik Bela 0-7 MFK Ruzomberok
F 14/09/17 Dunajska Luzna3 1-2 FC Artmedia Petrzalk2
F 13/09/17 FC Pata1 0-3 MFK Lokomotiva Zvole1
F 13/09/17 MFK Spartak Medzev2 1-1 FK Senica4
F 13/09/17 TJ Druzstevnik Vraku2 1-2 Inter Bratislava2
F 13/09/17 MSK Slovan Trencians2 0-7 Nitra1
F 13/09/17 Ora Waka1 1-1 Namestovo
F 13/09/17 Poltar 0-4 Michalovce2
S 13/09/17 Bela Dulice - Mesta Tornala
F 13/09/17 TJ Spartak Myjava1 2-0 SKM Puchov1
S 13/09/17 Svaty Peter - Spartak Trnava
F 13/09/17 FK Levoca1 1-9 MFK Ruzomberok
F 13/09/17 TJ SV And Kysucou1 0-5 Poprad1
S 13/09/17 Pavlovce nad Uhom - MFK Snina
F 13/09/17 Poruba 0-11 MSK Zilina
S 13/09/17 FK Slovan Most pri B - MFK Skalica
F 13/09/17 TJ Iskra Borcice1 5-1 FC STK 1914 Samorin1
S 13/09/17 Hrusovany - Lachabadisilahua
F 13/09/17 Lokomotiv Devinska 0-3 Dunajska Streda
F 13/09/17 Vydrany1 1-0 Sokol Dolna Zdana3
F 12/09/17 Malacky1 1-5 Slovan Bratislava1
F 12/09/17 Mladost Kalsa 0-3 Sport Podbrezova
F 12/09/17 Hajnacka1 1-5 Tatran LM1
F 12/09/17 FK Sol1 1-1 Partizan Bardejov3
F 12/09/17 Pokrok SEZ Krompachy2 0-1 Lokomotiva Kosice
F 12/09/17 MFK Dubnica nad Vaho1 3-1 Tatran Presov3
F 12/09/17 Harichovce 1-4 Spisska Nova Ves2
F 12/09/17 Lipany1 3-0 Slavoj Trebisov14
F 12/09/17 Jednota Banova1 4-2 FC Banik Horna Nitra2
F 06/09/17 TJ Banik Stiavnicke 1-7 Novohrad Lucenec
F 06/09/17 Malzenice1 1-1 SKF Sered1
F 31/08/17 Slovan Simonovany12 1-1 Zlate Moravce2
F 16/08/17 Bones2 0-2 FK Slovan Most pri B
F 16/08/17 Dobra Niva1 0-7 MSK Zilina
F 16/08/17 FK Belusa 2-4 Zlate Moravce1
F 10:00 MFK Bytca2 1-8 Nitra1
F 09/08/17 SK Senkvice 0-4 Lokomotiv Devinska1
F 09/08/17 Slovan Simonovany1 3-1 OSK Rosina2
F 09/08/17 FC Rohoznik 0-4 MFK Skalica
F 09/08/17 Lachabadisilahua1 2-0 PSC Pezinok3
F 09/08/17 Tomasov 0-6 FC Artmedia Petrzalk
F 09/08/17 TJ Partizan Domaniza1 2-3 Inter Bratislava
F 09/08/17 TJ druzstevnik Jacov 0-10 Spartak Trnava
F 09/08/17 TJ Spartak Myjava1 3-1 Tatran Krasno nad Ky
F 09/08/17 FK Slovan Ivanka pri2 1-3 Dunajska Streda2
F 09/08/17 Slovan Sahy1 1-2 TJ Iskra Borcice1
F 09/08/17 Cana1 1-2 Lipany
F 09/08/17 Tatran VLM1 0-5 SKM Liptovsky Hradok
F 09/08/17 Ora Waka2 2-0 Ladomerska Vieska4
F 09/08/17 FK Levoca1 6-2 FK GECA2
F 09/08/17 TJ Tatran Chlebnice2 0-5 Trencin
F 09/08/17 FK Sol1 2-1 Vysne Opatske
F 09/08/17 Velka Lomnica 0-10 MFK Ruzomberok
F 09/08/17 SKM Puchov 5-0 Cadca
F 09/08/17 Namestovo1 4-1 MFK Kosice12
F 09/08/17 MFK Roznava 0-4 FK Senica1
F 09/08/17 Terchova1 0-2 Tatran Presov5