Football.biz
F 16/03 Heidelberg United U22 3-1 Dandenong Thunder U21
F 16/03 Altona Magic U204 1-1 Oakleigh Cannons U203
F 15/03 Avondale FC U201 0-1 Pascoe Vale SC U202
F 15/03 Dandenong City U203 1-1 Melbourne Knights U22
F 15/03 Port Melbourne Shark1 2-0 Green Gully Cavalier2
F 15/03 Bentleigh greens U20 1-1 Hume City U202
F 11/03 Kingston CityU203 3-0 Oakleigh Cannons U201
F 09/03 Melbourne Knights U21 5-1 Bentleigh greens U203
F 09/03 Hume City U202 0-1 Heidelberg United U22
F 09/03 Dandenong Thunder U21 3-2 Altona Magic U20
F 08/03 Green Gully Cavalier1 0-3 Dandenong City U202
F 08/03 Avondale FC U202 0-3 South Melbourne U202
F 08/03 Pascoe Vale SC U201 3-1 Port Melbourne Shark13
F 01/03 Avondale FC U2011 0-2 Kingston CityU202
F 01/03 Dandenong City U2012 0-3 Pascoe Vale SC U20
F 01/03 Oakleigh Cannons U203 0-2 Dandenong Thunder U23
F 01/03 Bentleigh greens U203 2-1 Green Gully Cavalier3
F 25/02 Kingston CityU202 3-0 Dandenong Thunder U21
F 23/02 Hume City U203 3-3 Oakleigh Cannons U202
F 23/02 Melbourne Knights U2 4-1 Altona Magic U20
F 22/02 Green Gully Cavalier3 3-0 Heidelberg United U21
F 22/02 Avondale FC U203 2-1 Port Melbourne Shark2
F 22/02 Pascoe Vale SC U202 1-1 Bentleigh greens U201
F 22/02 South Melbourne U201 4-0 Dandenong City U2014
F 16/02 Dandenong Thunder U212 4-4 Hume City U202
F 16/02 Port Melbourne Shark1 2-0 Kingston CityU204
F 15/02 Altona Magic U202 4-0 Green Gully Cavalier11
F 15/02 Heidelberg United U22 0-2 Pascoe Vale SC U204
F 15/02 Dandenong City U202 1-1 Avondale FC U203
F 15/02 Bentleigh greens U202 1-2 South Melbourne U201
F 15/02 Oakleigh Cannons U202 2-1 Melbourne Knights U21
F 26/03/18 Kingston CityU212 1-0 Dandenong Thunder U23
F 24/03/18 Northcote City U21 2-0 South Melbourne U211
F 23/03/18 Port Melbourne Shark1 2-1 Hume City U213
F 23/03/18 Green Gully Cavalier2 1-0 Oakleigh Cannons U213
F 23/03/18 Bentleigh greens U21 2-3 Melbourne Knights U22
F 23/03/18 Pascoe Vale SC U211 0-2 Heidelberg United U23
F 23/03/18 Avondale FC U21 1-0 FC Bulleen Lions U211
F 02:00 FC Bulleen Lions U21 3-2 Kingston CityU21
F 17/03/18 Dandenong Thunder U22 3-2 Green Gully Cavalier1
F 17/03/18 Hume City U211 4-0 Melbourne Knights U2
F 17/03/18 Port Melbourne Shark2 3-3 Avondale FC U212
F 16/03/18 Oakleigh Cannons U212 3-1 Heidelberg United U212
F 16/03/18 Bentleigh greens U211 0-1 Northcote City U212
F 16/03/18 Pascoe Vale SC U212 0-0 South Melbourne U21
F 12/03/18 Kingston CityU211 5-2 Port Melbourne Shark3
F 12/03/18 Northcote City U211 2-1 Melbourne Knights U23
F 09/03/18 Green Gully Cavalier2 2-1 FC Bulleen Lions U21
F 09/03/18 Bentleigh greens U21 6-2 Pascoe Vale SC U212
F 09/03/18 Oakleigh Cannons U211 2-2 South Melbourne U212
F 19/08/17 Green Gully Cavalier 0-1 Pascoe Vale SC U211
F 19/08/17 Bentleigh greens U21 8-0 Oakleigh Cannons U21
F 19/08/17 FC Bulleen Lions U21 0-4 Heidelberg United U2
F 19/08/17 Port Melbourne Shark1 2-2 Avondale FC U212
F 19/08/17 South Melbourne U2112 1-0 Kingston CityU211
F 19/08/17 Melbourne Knights U22 5-0 St Albans Saints U21
F 19/08/17 Hume City U211 1-1 North Geelong Warrio1
F 12/08/17 Heidelberg United U21 1-3 Kingston CityU213
F 12/08/17 St Albans Saints U212 2-4 Port Melbourne Shark1
F 12/08/17 South Melbourne U2111 2-1 Bentleigh greens U212
F 11/08/17 Green Gully Cavalier2 0-2 Hume City U211
F 11/08/17 Avondale FC U211 3-0 FC Bulleen Lions U211
F 11/08/17 North Geelong Warrio1 2-2 Melbourne Knights U2
F 11/08/17 Oakleigh Cannons U211 2-1 Pascoe Vale SC U212
F 04/08/17 Oakleigh Cannons U213 2-5 Heidelberg United U21
S 02/08/17 South Melbourne U211 2-0 Avondale FC U211
F 31/07/17 FC Bulleen Lions U21 3-1 Port Melbourne Shark13
F 29/07/17 St Albans Saints U211 0-3 North Geelong Warrio1
F 29/07/17 Pascoe Vale SC U211 2-1 South Melbourne U211
F 28/07/17 Kingston CityU21 0-1 Avondale FC U212
F 28/07/17 Melbourne Knights U21 2-3 Green Gully Cavalier13
F 28/07/17 Bentleigh greens U212 0-1 Heidelberg United U21
F 28/07/17 Oakleigh Cannons U211 2-1 Hume City U211
F 25/07/17 Melbourne Knights U23 2-1 Oakleigh Cannons U2111
F 24/07/17 FC Bulleen Lions U21 2-0 St Albans Saints U214
F 22/07/17 Heidelberg United U2 0-2 Pascoe Vale SC U212
F 22/07/17 Hume City U213 0-1 South Melbourne U211
F 21/07/17 Avondale FC U212 0-1 Bentleigh greens U212
F 21/07/17 North Geelong Warrio 4-0 Green Gully Cavalier1
F 21/07/17 Port Melbourne Shark1 4-5 Kingston CityU21
F 21/07/17 Oakleigh Cannons U211 1-2 Melbourne Knights U2
F 17/07/17 Kingston CityU2111 1-0 FC Bulleen Lions U212
F 15/07/17 Hume City U212 2-1 Heidelberg United U22
F 14/07/17 Green Gully Cavalier 4-1 St Albans Saints U21
F 14/07/17 Pascoe Vale SC U211 1-1 Avondale FC U21
F 14/07/17 Bentleigh greens U213 4-0 Port Melbourne Shark1
F 14/07/17 Oakleigh Cannons U211 0-2 North Geelong Warrio
F 14/07/17 Melbourne Knights U211 1-2 South Melbourne U2111
F 10/07/17 FC Bulleen Lions U211 3-1 Bentleigh greens U21
F 08/07/17 Heidelberg United U2 2-6 Melbourne Knights U2
F 08/07/17 St Albans Saints U214 2-6 Kingston CityU2112
F 07/07/17 Avondale FC U214 2-1 Hume City U2112
F 07/07/17 North Geelong Warrio2 2-4 South Melbourne U21
F 07/07/17 Port Melbourne Shark2 0-3 Pascoe Vale SC U212
F 07/07/17 Oakleigh Cannons U211 4-1 Green Gully Cavalier3
F 01/07/17 South Melbourne U21 6-0 Green Gully Cavalier2
F 01/07/17 Hume City U211 1-4 Port Melbourne Shark
F 30/06/17 North Geelong Warrio1 6-3 Heidelberg United U212
F 30/06/17 Melbourne Knights U2 3-1 Avondale FC U21
F 30/06/17 Bentleigh greens U211 1-2 Kingston CityU211
F 30/06/17 Oakleigh Cannons U21 4-0 St Albans Saints U213
F 30/06/17 Pascoe Vale SC U21 2-1 FC Bulleen Lions U211
F 26/06/17 Kingston CityU21 1-2 Pascoe Vale SC U21
F 24/06/17 Heidelberg United U2 1-1 Green Gully Cavalier2
F 24/06/17 St Albans Saints U2112 1-3 Bentleigh greens U212
F 24/06/17 South Melbourne U214 5-1 Oakleigh Cannons U211
F 23/06/17 FC Bulleen Lions U2112 1-0 Hume City U212
F 23/06/17 Avondale FC U214 3-2 North Geelong Warrio2
F 23/06/17 Port Melbourne Shark1 3-3 Melbourne Knights U22
F 17/06/17 South Melbourne U211 4-0 St Albans Saints U211
F 17/06/17 Heidelberg United U23 2-0 Oakleigh Cannons U212
F 17/06/17 Port Melbourne Shark2 1-3 North Geelong Warrio1
F 17/06/17 Hume City U212 3-0 Kingston CityU211
F 17/06/17 Green Gully Cavalier1 1-4 Avondale FC U211
F 16/06/17 Pascoe Vale SC U211 6-2 Bentleigh greens U21
F 16/06/17 Melbourne Knights U21 3-1 FC Bulleen Lions U21
F 12/06/17 Kingston CityU211 4-0 Melbourne Knights U21
F 10/06/17 South Melbourne U211 1-5 Heidelberg United U212
F 09/06/17 Green Gully Cavalier1 1-1 Port Melbourne Shark
F 09/06/17 FC Bulleen Lions U211 1-3 North Geelong Warrio1
F 09/06/17 Avondale FC U211 2-3 Oakleigh Cannons U21
F 09/06/17 Pascoe Vale SC U21 4-0 St Albans Saints U21
F 09/06/17 Bentleigh greens U21 0-3 Hume City U211
F 03/06/17 St Albans Saints U213 1-3 Heidelberg United U23
F 03/06/17 Hume City U211 0-0 Pascoe Vale SC U211
F 02/06/17 Green Gully Cavalier 0-1 FC Bulleen Lions U212
F 02/06/17 North Geelong Warrio1 2-1 Kingston CityU212
F 02/06/17 Oakleigh Cannons U21 7-0 Port Melbourne Shark
F 02/06/17 Melbourne Knights U23 0-2 Bentleigh greens U212
S 02/06/17 South Melbourne U21 - Avondale FC U21