Football.biz
19/05 13:20 Al-Baten -:- Al-Ettifaq
19/05 13:10 Al-Shabab(KSA) -:- Al-Ameade
F 10:00 Stavropolye-2009 0-0 Rotor Volgograd
F 02/09/20 Rodina Moskva - FK Kolomna
F 30/10/19 FK Nizhny Novgorod - Shinnik Yaroslavl
F 30/10/19 CSKA Moscow - FC Ufa
F 30/10/19 Terek Grozny - Luch Energiya M Vlad
F 30/10/19 Ural Sverdlovsk Obla - Arsenal Tula
F 12/05 Lokomotiv Moscow5 3-1 Krylya Sovetov1
F 21/04 Lokomotiv Moscow3 3-1 CSKA Moscow1
F 21/04 Terek Grozny5 0-0 Krylya Sovetov4
F 08/04 Arsenal Tula15 1-2 CSKA Moscow2
F 08/04 Krylya Sovetov4 2-0 Dynamo Moscow4
F 07/04 FK Sochi13 1-3 Lokomotiv Moscow3
F 07/04 Terek Grozny2 1-0 FC Ufa5
F 23/02 FC Krasnodar4 1-2 FK Sochi1
F 21/02 Lokomotiv Moscow 3-0 Tambov
F 21/02 CSKA Moscow 3-0 SKA Khabarovsk12
F 20/02 Dynamo Moscow3 2-0 Spartak Moscow14
F 20/02 Zenit St. Petersburg3 1-3 Arsenal Tula5
F 19/02 Rostov FK3 0-1 Terek Grozny15
F 19/02 Khimki15 0-4 Krylya Sovetov1
F 19/02 FC Ufa6 3-0 Ural Sverdlovsk Obla
F 04/11/20 SKA Khabarovsk14 1-0 Rubin Kazan4
F 21/10/20 Yenisey Krasnoyarsk3 1-0 Spartak Moscow2
F 21/10/20 Krylya Sovetov 3-0 Rotor Volgograd1
F 21/10/20 Gazovik Orenburg4 1-1 FK Sochi14
F 21/10/20 Dinamo Briansk 0-2 Spartak Tambov2
F 21/10/20 FK Nizhny Novgorod3 1-1 Khimki3
F 21/10/20 Veles2 1-3 Ural Sverdlovsk Obla3
F 21/10/20 Tekstilshchik Ivanov2 0-0 Arsenal Tula11
F 21/10/20 Chertanovo Moscow2 0-4 FC Ufa3
F 21/10/20 Shinnik Yaroslavl3 1-1 Terek Grozny5
F 01/10/20 FK Znamya Noginsk 3-0 Shinnik Yaroslavl
F 01/10/20 FK Leningradets2 0-0 Chertanovo Moscow3
F 30/09/20 Stavropolye-20091 1-4 Krylya Sovetov1
F 30/09/20 Chernomorets Novoros3 1-3 SKA Khabarovsk2
F 30/09/20 Salyut-Energia Belgo1 0-3 Tekstilshchik Ivanov2
F 30/09/20 Mashuk-KMV 1-0 Dinamo Briansk
F 30/09/20 Volga Ulyanovsk3 2-4 Veles3
F 30/09/20 Rodina Moskva1 3-0 Yenisey Krasnoyarsk
F 30/09/20 Zvezda Irkutsk2 0-0 FK Nizhny Novgorod1
F 17/09/20 FK Znamya Noginsk2 0-3 Terek Grozny1
F 11:59 Chernomorets Novoros1 2-4 Rubin Kazan1
F 11:59 Rodina Moskva1 1-5 Spartak Moscow
F 10:00 Zvezda Perm2 0-1 FK Sochi3
F 10:00 Salyut-Energia Belgo3 1-1 Arsenal Tula
F 10:00 Volga Ulyanovsk1 0-3 Ural Sverdlovsk Obla2
F 09:00 Mashuk-KMV 1-2 Spartak Tambov
F 06:00 FK Leningradets1 0-1 FC Ufa3
F 25/10/17 Spartak Moscow2 5-2 Spartak Nalchik2
F 25/10/17 Kryliya Sovetov 1-2 Rubin Kazan1
F 25/10/17 Tom Tomsk1 0-0 FK Ruan Tosno3
F 25/10/17 Rostov FK1 1-1 Amkar Perm1
F 25/10/17 Volga Olimpiets3 0-4 Shinnik Yaroslavl
F 25/10/17 Avangard3 0-2 Spartak Tambov2
F 25/10/17 Yenisey Krasnoyarsk2 2-1 Luch Energiya
S 25/10/17 Dinamo St Petersburg - SKA Khabarovsk
F 25/10/17 SKA Khabarovsk 2-0 Dinamo St Petersburg
F 21/09/17 Dinamo St Petersburg3 2-2 Zenit St. Petersburg11
F 21/09/17 Fakel1 0-4 Amkar Perm2
F 21/09/17 FC Ararat Moscow3 1-2 SKA Khabarovsk1
F 21/09/17 Kryliya Sovetov2 2-2 Lokomotiv Moscow2
F 21/09/17 Volga Olimpiets4 1-1 FC Ufa
F 21/09/17 Yenisey Krasnoyarsk1 3-0 Terek Grozny
F 20/09/17 Kuban Krasnodar4 0-2 Spartak Moscow
F 20/09/17 Spartak Nalchik1 0-0 Dynamo Moscow4
F 20/09/17 Volgar-Gazprom Astra1 0-2 Rostov FK2
F 20/09/17 Tyumen2 1-2 FK Ruan Tosno2
F 20/09/17 Avangard 0-0 CSKA Moscow1
F 20/09/17 Shinnik Yaroslavl2 3-0 Ural Sverdlovsk Obla3
F 20/09/17 Gazovik Orenburg 0-2 Rubin Kazan1
F 20/09/17 Tom Tomsk3 2-1 FC Krasnodar2
F 20/09/17 Spartak Tambov2 1-0 Arsenal Tula2
F 20/09/17 Luch Energiya1 2-0 Anzhi Makhachkala2
F 24/08/17 Smena Komsomolsk 0-0 Luch Energiya
F 23/08/17 Khimki5 0-2 Shinnik Yaroslavl1
F 23/08/17 FC Energomash Belgor2 0-1 Spartak Tambov1
F 23/08/17 Torpedo Armavir1 0-0 Kuban Krasnodar1
F 23/08/17 FC Ararat Moscow1 2-1 Baltika Kaliningrad2
F 23/08/17 Torpedo Vladimir 0-1 Volga Olimpiets
F 23/08/17 Spartak Nalchik1 0-0 Chernomorets Novoros
F 23/08/17 Dinamo Briansk1 0-1 Avangard
F 23/08/17 Syzran5 0-2 Kryliya Sovetov1
F 23/08/17 Sokol1 1-3 Gazovik Orenburg2
F 23/08/17 Rotor Volgograd1 0-2 Volgar-Gazprom Astra1
F 23/08/17 Tyumen1 2-1 Sibir Novosibirsk1
F 23/08/17 Chertanovo Moscow2 0-2 Dinamo St Petersburg4
F 23/08/17 Znamya Truda1 0-1 Fakel2
F 23/08/17 Irtysh 1946 Omsk 0-4 Tom Tomsk
F 10/08/17 Titan Klin2 0-3 Domodedovo3
F 08/08/17 Chernomorets Novoros5 0-0 FK Afips24
F 08/08/17 Torpedo Armavir2 4-0 Stavropolye-20091
F 08/08/17 FK Angusht Nazran1 2-2 Spartak Nalchik1
S 07/08/17 Saturn Moscow 0-0 FC Ararat Moscow
F 07/08/17 FC Ararat Moscow3 1-0 Saturn Moscow3
F 07/08/17 Dinamo Briansk2 2-0 FC Pskov 7472
S 07/08/17 Chertanovo Moscow 0-0 Torpedo moskva
F 07/08/17 Tekstilshchik Ivanov2 0-0 Torpedo Vladimir1
F 07/08/17 Torpedo moskva1 1-2 Chertanovo Moscow3
F 07/08/17 FK Kaluga1 1-2 FC Energomash Belgor
F 07/08/17 Sokol1 1-1 FK Zenit Izhevsk
S 07/08/17 Zorkyi Krasnogorsk 0-0 Znamya Truda
F 07/08/17 FK Volga Ulyanovsk 0-0 Syzran
F 07/08/17 Znamya Truda2 2-1 Zorkyi Krasnogorsk13
F 01/08/17 Irtysh 1946 Omsk2 3-2 Dinamo Barnaul1
F 01/08/17 Zvezda Irkutsk1 1-5 FK Chita3
F 01/08/17 Smena Komsomolsk 1-0 SY Sakhalinsk
F 24/07/17 Dinamo Kostroma 2-3 Torpedo Vladimir
F 24/07/17 Spartak Nalchik2 1-0 Mashuk-KMV
F 24/07/17 Druzhba Maykop11 2-4 Chernomorets Novoros
F 24/07/17 Zenit Volgograd1 0-1 Stavropolye-20091
F 24/07/17 SKA Rostov2 0-5 Torpedo Armavir1
F 24/07/17 FK Angusht Nazran 2-0 Legion Dynamo12
F 24/07/17 FK Chayka K-SR3 0-1 FK Afips2
F 23/07/17 FC Energomash Belgor2 1-0 Metallurg Lipetsk1
F 23/07/17 FC Lada Togliatti12 1-3 Sokol
F 23/07/17 Chertanovo Moscow2 2-1 Strogino Moscow3
F 23/07/17 FK Khimik Novomoskov2 0-3 FK Kaluga1
F 23/07/17 FK Kolomna2 0-1 Saturn Moscow1
F 23/07/17 Veles4 0-1 Torpedo moskva
F 23/07/17 Dolgiye Prudy2 1-3 FC Ararat Moscow1
F 23/07/17 FC Pskov 7471 2-0 Zvezda Sint Petersbu5
F 23/07/17 Syzran 4-2 FC Delin Izhevsk1
F 23/07/17 Dinamo Briansk3 2-1 Dnepr Smolensk2
F 23/07/17 Spartak Kostroma3 1-5 Tekstilshchik Ivanov2
F 23/07/17 KAMAZ Naberezhnye Ch1 1-1 Volga Ulyanovsk1
F 23/07/17 FK Metallurg Asha2 1-1 Zenit-Izhevsk
F 23/07/17 Zorkyi Krasnogorsk 2-0 FK Ryazan3
F 23/07/17 Znamya Truda 1-1 FC Murom1