Football.biz
F 27/10/19 Nigde Belediyespor - Sakaryaspor
F 27/10/19 Kahramanmarasspor - Tuzlaspor
F 27/10/19 Bodrumspor - Kirsehir Koyhizmetle
F 26/10/19 Asil Lysi - Karmiotissa Polemidi
F 26/10/19 Omonia Aradippou - Aris Limassol
F 26/10/19 Omonia Psevda - Dignis Yepsonas
F 26/10/19 Anagennisi FC Deryne - AE Zakakiou
F 26/10/19 Xylotympou - Akritas Chloraka
F 26/10/19 Onisilos Sotiras - Ermis Aradippou
F 26/10/19 Digenis Morphou - Othellos Athienou
F 07/09/19 Llandudno - Conwy Utd
F 07/09/19 Ruthin Town FC - Gresford
F 07/09/19 Penrhyncoch - Guilsfield
F 07/09/19 Llanrhaeadr - Rhyl FC
F 07/09/19 Llangefni town - Buckley Town
F 07/09/19 Flint Town - Porthmadog
F 31/08/19 Gottne IF 0-0 Skelleftea FF
F 31/08/19 Anundsjo IF 0-0 IFK Timra
F 31/08/19 IFO Bromolla IF 0-0 Asarums IF FK
F 31/08/19 Sandviks IK 0-0 Friska Viljor FC
F 29/11 LeeMan2 2-3 Eastern A.A Football3
F 29/11 Kitchee6 1-1 Happy Valley3
F 28/11 Tai Chung FC3 0-1 Sun Pegasus5
F 28/11 Southern District3 3-3 Biu Chun Rangers4
F 22/11 Kitchee4 2-2 LeeMan6
F 22/11 Biu Chun Rangers2 2-2 Happy Valley3
F 21/11 Sun Pegasus 0-4 Southern District1
F 21/11 Eastern A.A Football12 5-0 Tai Chung FC3
F 11/10 Southern District(N)13 0-4 LeeMan1
F 11/10 Eastern A.A Football3 0-0 R F15
F 11/10 Happy Valley 0-4 Kitchee
F 06/10 Eastern A.A Football 4-0 Happy Valley2
F 05/10 LeeMan2 0-1 R F3
F 04/10 Kitchee1 1-1 Southern District3
F 30/09 Southern District3 1-1 Happy Valley2
F 25/09 Happy Valley3 2-5 R F
F 24/09 Kitchee3 2-1 LeeMan4
F 23/09 Southern District1 0-1 Eastern A.A Football3
F 21/09 LeeMan1 2-0 Happy Valley1
F 20/09 R F11 2-2 Southern District13
F 19/09 Eastern A.A Football3 2-1 Kitchee2
F 20/10/19 Eastern A.A Football1 0-1 Southern District4
F 20/10/19 Happy Valley4 3-3 Sun Pegasus2
F 20/10/19 LeeMan2 1-0 Biu Chun Rangers3
F 19/10/19 Seongnam FC3 0-1 Incheon United2
F 19/10/19 Wofoo Tai Po 1-1 Kitchee3
F 19/10/19 Guangzhou R F U192 8-0 Yuen Long FC2
F 29/09/19 Eastern A.A Football3 3-3 Wofoo Tai Po2
F 29/09/19 Southern District3 1-1 Yuen Long FC2
F 28/09/19 Sun Pegasus1 1-2 Biu Chun Rangers5
F 20/11/17 Sun Pegasus2 3-2 Wofoo Tai Po1
F 19/11/17 Yuen Long FC3 0-3 Kitchee2
F 19/11/17 Hong Kong Sapling3 1-0 Biu Chun Rangers2
F 18/11/17 Guangzhou R F U192 1-0 LeeMan2
F 17/11/17 Eastern A.A Football1 1-0 Southern District15
F 05/11/17 Yuen Long FC2 0-3 Eastern A.A Football3
F 05/11/17 Guangzhou R F U195 2-1 Hong Kong Sapling2
F 04/11/17 Sun Pegasus2 1-3 Biu Chun Rangers4
F 04/11/17 Southern District3 0-1 Wofoo Tai Po2
F 08:00 Kitchee 4-1 LeeMan1
F 28/10/17 Yuen Long FC15 1-2 Guangzhou R F U192
S 15/10/17 LeeMan 0-0 Sun Pegasus
S 15/10/17 Eastern A.A Football 0-0 Hong Kong Sapling
S 15/10/17 Biu Chun Rangers 0-0 Guangzhou R F U19
F 14/10/17 Kitchee2 2-1 Wofoo Tai Po4
F 14/10/17 Southern District3 3-0 Yuen Long FC4
S 02/10/17 Guangzhou R F U19 0-0 Kitchee
F 01/10/17 Hong Kong Sapling2 4-2 Southern District3
F 01/10/17 Biu Chun Rangers4 0-1 Yuen Long FC3
F 30/09/17 Sun Pegasus 1-0 Eastern A.A Football1
F 30/09/17 LeeMan1 2-2 Wofoo Tai Po1
F 17/09/17 Sun Pegasus1 1-1 Kitchee
F 17/09/17 Biu Chun Rangers1 0-3 Wofoo Tai Po3
F 16/09/17 Yuen Long FC5 1-3 Hong Kong Sapling2
F 16/09/17 Southern District1 3-1 Guangzhou R F U1911
F 15/09/17 LeeMan2 3-2 Eastern A.A Football3
F 10/09/17 Kitchee1 7-0 Hong Kong Sapling2
F 10/09/17 Yuen Long FC2 1-0 LeeMan3
S 09/09/17 Bollnas GIF FF - IFK Ostersund
F 09/09/17 Eastern A.A Football12 1-3 Wofoo Tai Po1
F 09/09/17 Sun Pegasus1 3-2 Guangzhou R F U19
F 09/09/17 Southern District5 2-1 Biu Chun Rangers3
S 27/08/17 Yuen Long FC 0-0 Guangzhou R F U19
S 27/08/17 Biu Chun Rangers 0-0 LeeMan
F 26/08/17 Hong Kong Sapling3 1-1 Wofoo Tai Po12
F 26/08/17 Southern District24 0-1 Sun Pegasus6
F 25/08/17 Kitchee3 1-0 Eastern A.A Football4
F 27/05/17 Eastern A.A Football 3-0 Southern District2
F 21/05/17 Yuen Long FC5 1-3 Southern District3
F 20/05/17 South China AA13 1-6 Eastern A.A Football
F 06/05/17 Guangzhou R F U194 0-3 Biu Chun Rangers1
F 06/05/17 Yuen Long FC1 0-1 South China AA1
F 06/05/17 Hong Kong Sapling2 3-3 Wofoo Tai Po2
F 06/05/17 Eastern A.A Football7 1-4 Kitchee3
F 06/05/17 Southern District2 4-3 Sun Pegasus2
F 23/04/17 Biu Chun Rangers - Hong Kong Sapling
F 22/04/17 Sun Pegasus - Hong Kong FC
F 22/04/17 IFK Berga - Asarums IF FK
F 22/04/17 Lunds BK - Hassleholms IF
F 22/04/17 IFK Malmo FK - Lindsdals IF
F 22/04/17 Räppe GOIF - Osterlen FF
F 22/04/17 Kvarnby IK - KSF Prespa Birlik
F 22/04/17 IFK Hassleholm - Torns IF
F 22/04/17 South China AA - Kitchee
F 22/04/17 Yuen Long FC - Guangzhou R F U19
F 21/04/17 Eastern A.A Football1 2-1 Southern District
F 21/04/17 Hapoel Kafr Kanna - Ironi Tiberias
F 21/04/17 Moadon Sport Tira - Hapoel Hadera
F 17/04/17 Kitchee1 2-0 Sun Pegasus2
S 09/04/17 Tekirova Belediyespo - Batman Petrolspor
S 09/04/17 Syrianska IF Kerbura - IFK Lidingo FK
S 09/04/17 Yomraspor - Silivrispor
F 09/04/17 Yuen Long FC11 0-0 Sun Pegasus2
S 08/04/17 IFK Malmo FK - Torns IF
F 08/04/17 Biu Chun Rangers2 3-3 Eastern A.A Football2
S 08/04/17 Lunds BK - KSF Prespa Birlik
S 08/04/17 IFK Hassleholm - Asarums IF FK
S 08/04/17 IFK Berga - Osterlen FF
F 08/04/17 South China AA1 1-4 Wofoo Tai Po2
F 08/04/17 Guangzhou R F U19 0-0 Hong Kong Sapling2
F 07/04/17 Kitchee 10-0 Hong Kong FC13
F 04/04/17 Southern District3 3-3 Biu Chun Rangers1
F 02/04/17 Yuen Long FC3 0-2 Wofoo Tai Po
F 08/03/17 South China AA1 4-0 Hong Kong FC3
F 05/03/17 Guangzhou R F U191 0-4 Eastern A.A Football2
F 05/03/17 Wofoo Tai Po 1-2 Hong Kong FC1
F 05/03/17 Biu Chun Rangers1 1-1 Southern District1
F 04/03/17 Yuen Long FC4 1-4 Kitchee1
F 07:00 Sun Pegasus2 2-1 Hong Kong Sapling2
F 26/02/17 Yuen Long FC13 0-0 Southern District3