Football.biz
F 23/07 South Melbourne U21 - Dandenong City U21
F 23/07 Eastern Lions U21 - Oakleigh Cannons U21
F 23/07 Port Melbourne Shark - Heidelberg United U2
F 23/07 Bali United - Persib Bandung
F 23/07 Pusamania Borneo FC - Barito Putera
F 25/05 Olympique de Safi - Hassania Agadir
F 06/02 Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
F 29/10/19 Kings Lynn - Leamington
F 29/10/19 Gateshead - Curzon Ashton FC
F 22/07 Internacional RS1 1-0 Olimpia Asuncion1
F 21/07 Flamengo4 4-1 Defensa Y Justicia2
F 21/07 Argentinos juniors6 0-3 River Plate3
F 21/07 Barcelona SC(ECU)2 3-1 Velez Sarsfield6
F 21/07 Palmeiras5 1-0 Univ Catolica2
F 20/07 Racing Club1 1-3 Sao Paulo1
F 20/07 Atletico Mineiro3 0-1 Boca Juniors3
F 15/07 Olimpia Asuncion2 0-0 Internacional RS2
F 14/07 River Plate2 1-1 Argentinos juniors5
F 14/07 Defensa Y Justicia2 0-1 Flamengo3
F 14/07 Velez Sarsfield2 1-0 Barcelona SC(ECU)4
F 14/07 Univ Catolica3 0-1 Palmeiras3
F 13/07 Sao Paulo3 1-1 Racing Club4
F 13/07 Boca Juniors2 1-0 Atletico Mineiro4
F 13/07 Cerro Porteno1 0-2 Fluminense RJ
F 27/05 Liga Dep. Universita 5-2 Union La Calera
F 27/05 Flamengo3 0-0 Velez Sarsfield13
F 27/05 Palmeiras1 6-0 Universitario De Dep13
F 27/05 Defensa Y Justicia 1-1 Independiente Jose T1
F 26/05 Univ Catolica4 2-0 Atletico Nacional Me3
F 26/05 Nacional Montevideo2 2-0 Argentinos juniors2
F 26/05 Boca Juniors2 3-0 The Strongest1
F 26/05 Barcelona SC(ECU)2 3-1 Santos3
F 26/05 Olimpia Asuncion13 6-2 Deportivo Tachira24
F 26/05 Internacional RS1 0-0 Always Ready
F 25/05 Atletico Mineiro1 4-0 Deportivo La Guaira1
F 25/05 Cerro Porteno2 1-0 America de Cali2
F 25/05 Racing Club14 3-0 Rentistas1
F 25/05 Sao Paulo1 3-0 Sporting Cristal2
F 25/05 River Plate13 1-3 Fluminense RJ3
F 25/05 Independiente Santa 4 0-0 Atletico Junior Barr3
F 20/05 Argentinos juniors3 1-0 Atletico Nacional Me2
F 19/05 America de Cali1 3-1 Deportivo La Guaira3
F 19/05 Deportivo Tachira 7-2 Always Ready4
F 19/05 River Plate 2-1 Independiente Santa 3
F 19/05 Cerro Porteno3 0-1 Atletico Mineiro5
F 19/05 Flamengo12 2-2 Liga Dep. Universita2
F 19/05 Velez Sarsfield2 2-1 Union La Calera5
F 19/05 Sporting Cristal1 2-0 Rentistas2
F 18/05 Universitario De Dep2 3-2 Independiente Jose T3
F 18/05 Sao Paulo2 0-1 Racing Club3
F 01/11/17 Gremio (RS)2 0-1 Barcelona SC(ECU)4
F 31/10/17 Lanus3 4-2 River Plate14
F 25/10/17 Barcelona SC(ECU)1 0-3 Gremio (RS)1
F 24/10/17 River Plate1 1-0 Lanus1
F 21/09/17 Lanus4 2-0 San Lorenzo3
F 21/09/17 River Plate1 8-0 Jorge Wilstermann4
F 20/09/17 Santos12 0-1 Barcelona SC(ECU)24
F 20/09/17 Gremio (RS)4 1-0 Botafogo RJ5
F 14/09/17 Jorge Wilstermann4 3-0 River Plate3
F 13/09/17 Barcelona SC(ECU)3 1-1 Santos2
F 13/09/17 Botafogo RJ2 0-0 Gremio (RS)
F 13/09/17 San Lorenzo4 2-0 Lanus2
F 10/08/17 Santos 1-0 Atletico Paranaense1
F 10/08/17 San Lorenzo2 0-1 Club Sport Emelec13
F 10/08/17 Botafogo RJ14 2-0 Nacional Montevideo37
F 09/08/17 Atletico Mineiro1 0-0 Jorge Wilstermann3
F 09/08/17 Palmeiras2 1-0 Barcelona SC(ECU)3
F 09/08/17 Gremio (RS)14 2-1 Godoy Cruz Antonio T4
F 08/08/17 River Plate 1-1 Guarani CA5
F 08/08/17 Lanus2 1-0 The Strongest1
F 06/07/17 Nacional Montevideo3 0-1 Botafogo RJ2
F 06/07/17 Club Sport Emelec3 0-1 San Lorenzo4
F 06/07/17 The Strongest3 1-1 Lanus4
F 05/07/17 Jorge Wilstermann1 1-0 Atletico Mineiro2
F 05/07/17 Barcelona SC(ECU)4 1-0 Palmeiras3
F 05/07/17 Atletico Paranaense2 2-3 Santos
F 04/07/17 Guarani CA4 0-2 River Plate4
F 04/07/17 Godoy Cruz Antonio T4 0-1 Gremio (RS)1
F 25/05/17 Estudiantes La Plata1 1-0 Botafogo RJ4
F 25/05/17 Atletico Nacional Me3 3-1 Barcelona SC(ECU)2
F 25/05/17 Guarani CA2 0-0 Municipal Iquique2
F 25/05/17 Gremio (RS) 4-0 Zamora Barinas2
F 25/05/17 Club Sport Emelec 3-0 FBC Melgar3
F 25/05/17 River Plate4 1-2 Dep.Independiente Me2
F 24/05/17 CA Penarol12 2-0 Jorge Wilstermann2
F 24/05/17 Palmeiras1 3-1 Atletico Tucuman13
F 23/05/17 Independiente Santa 2 1-1 The Strongest3
F 23/05/17 Santos1 4-0 Sporting Cristal2
F 23/05/17 Chapecoense SC3 2-1 Zulia FC14
F 23/05/17 Nacional Montevideo3 0-1 Lanus3
F 18/05/17 Botafogo RJ1 1-0 Atletico Nacional Me1
F 18/05/17 FBC Melgar1 2-3 River Plate1
F 18/05/17 Barcelona SC(ECU)4 0-3 Estudiantes La Plata5
F 17/05/17 Lanus3 1-2 Chapecoense SC4
F 17/05/17 San Lorenzo2 2-1 Flamengo2
F 17/05/17 Univ Catolica3 2-3 Atletico Paranaense15
F 17/05/17 Sporting Cristal3 0-2 Independiente Santa 3
F 17/05/17 The Strongest3 1-1 Santos14
F 16/05/17 Dep.Independiente Me3 1-2 Club Sport Emelec3
F 16/05/17 Libertad3 1-1 Sport Boys Warnes3
F 16/05/17 Atletico Mineiro1 4-1 Godoy Cruz Antonio T3
F 16/05/17 Zulia FC14 0-0 Nacional Montevideo13
F 10/05/17 River Plate3 1-1 Club Sport Emelec1
F 04/05/17 Santos3 3-2 Independiente Santa 2
F 04/05/17 Zamora Barinas1 1-3 Guarani CA1
F 04/05/17 Godoy Cruz Antonio T12 1-1 Libertad2
F 04/05/17 The Strongest 5-1 Sporting Cristal13
F 03/05/17 Flamengo2 3-1 Univ Catolica3
F 03/05/17 Jorge Wilstermann4 3-2 Palmeiras
F 03/05/17 Atletico Paranaense1 0-3 San Lorenzo3
F 03/05/17 Sport Boys Warnes3 1-5 Atletico Mineiro2
F 03/05/17 Municipal Iquique1 2-1 Gremio (RS)16
F 19:45 Botafogo RJ3 0-2 Barcelona SC(ECU)3
F 19:00 Atletico Nacional Me2 4-1 Estudiantes La Plata2
F 17:30 Atletico Tucuman4 2-1 CA Penarol1
F 27/04/17 Gremio (RS) - Guarani CA
F 27/04/17 Sport Boys Warnes - Godoy Cruz Antonio T
F 27/04/17 Club Sport Emelec - River Plate
F 27/04/17 Zulia FC - Lanus
F 26/04/17 CA Penarol - Palmeiras
F 26/04/17 Atletico Paranaense - Flamengo
F 26/04/17 FBC Melgar - Dep.Independiente Me
F 26/04/17 Atletico Mineiro - Libertad
F 25/04/17 Nacional Montevideo - Chapecoense SC
F 25/04/17 San Lorenzo - Univ Catolica
F 25/04/17 Atletico Tucuman - Jorge Wilstermann
F 25/04/17 Municipal Iquique - Zamora Barinas
F 20/04/17 Barcelona SC(ECU)14 1-1 Botafogo RJ3
F 20/04/17 Dep.Independiente Me 2-0 FBC Melgar1
F 20/04/17 Godoy Cruz Antonio T2 2-0 Sport Boys Warnes3