Football.biz
26/09 11:00 FC Wiltz 71 -:- Red Boys Differdange
26/09 11:00 Swift Hesperange -:- UNA Strassen
26/09 11:00 Jeunesse Esch -:- US Mondorf-les-Bains
26/09 11:00 Hamm RM Benfica FC -:- Victoria Rosport
26/09 11:00 F91 Dudelange -:- Etzella Ettelbruck
26/09 11:00 Rodange 91 -:- Fola Esch
26/09 11:00 Progres Niedercorn -:- Racing Union Luxembu
26/09 11:00 Dnepr Smolensk -:- Kairat Moskva
26/09 11:00 Hostert -:- CS Petange
23/09 09:00 FC Merani Tbilisi -:- FC Shevardeni
23/09 09:00 FC Metalurgi Rustavi -:- Baia Zugdidi
23/09 09:00 WIT Georgia Tbilisi -:- Merani Martvili
23/09 09:00 Chikhura Sachkhere -:- Gareji Sagarejo
23/09 09:00 FC Gagra -:- FC Sioni Bolnisi
F 11/09 Genesis Huracan 0-0 Broncos del Sur FC
F 30/04 Bucaneros FC 0-0 Olimpia Occidental
F 21/09 Lone FC5 2-2 Atletico Choloma1
F 18/09 CA Independiente Sig1 3-1 Parrillas One4
F 18/09 Juticalpa3 2-0 Estrella Roja4
F 16/09 Broncos del Sur FC13 2-1 CD Inter el Triunfo2
F 16/09 FC Alvarado 1-1 Yoro FC2
F 15/09 Gimnastico de Teguci13 2-0 Olancho FC13
F 15/09 FC Santa Rosa2 0-0 Nacional de El Pino2
F 15/09 Cedrito FC1 1-1 Genesis Huracan3
F 14/09 Parrillas One13 1-3 Lone FC2
F 13/09 CA Boca Juniors Toco12 3-1 Social Sol11
F 10/09 Atletico Choloma14 1-0 Parrillas One1
F 05/09 CD Inter el Triunfo2 1-2 Genesis Huracan6
F 04/09 Villanueva FC2 1-1 Atletico Choloma3
F 04/09 Olancho FC3 2-1 Estrella Roja5
F 03/09 Broncos del Sur FC15 1-0 Affi Academia6
F 03/09 Gimnastico de Teguci3 2-3 Juticalpa4
F 29/05 CD Victoria La Ceiba1 2-1 Genesis Huracan1
F 15/05 Deportivo La Guaira5 0-0 Gran Valencia FC2
F 15/05 CD Victoria La Ceiba3 4-1 Olancho FC12
F 01/05 FC Brasilia Rio Lind2 1-0 Broncos del Sur FC3
F 01/05 FC Brasilia Rio Lind2 1-0 Broncos del Sur FC3
F 25/04 CA Independiente Sig2 2-1 Olancho FC13
F 12/04 Bucaneros FC2 3-2 Yoro FC1
F 11/04 CD Victoria La Ceiba4 2-0 CA Boca Juniors Toco2
F 10/04 Alianza San Salvador2 3-1 Once Municipal1
F 10/04 Lone FC6 4-4 Atletico Choloma4
F 08/04 FC Santa Rosa1 0-2 Social Sol16
F 08/04 Lone FC3 0-3 CA Independiente Sig3
F 31/03 CA Independiente Sig1 2-2 Atletico Choloma1
F 31/03 Parrillas One4 2-2 Lone FC11
F 31/03 FC Brasilia Rio Lind2 4-1 Villanueva FC2
F 31/03 FC Santa Rosa La Mas13 3-1 Bucaneros FC12
F 28/03 CA Independiente Sig 3-2 Parrillas One3
F 28/03 Atletico Choloma14 2-3 Villanueva FC1