Football.biz
F 26/03 Grom Warsaw 0-0 Przyszlosc Wlochy
F 02/10/20 Milan Milanowek 0-0 GLKS Nadarzyn
F 29/09/20 Coco Jambo Warsaw 0-0 KS Madziar Nieporet
F 31/10/20 Zaglebie Sosnowiec U 0-0 GKS Tychy U19
F 23/05 City Wilanow 0-0 Swit Warsaw
F 05/05 Legion Warszawa 0-0 Orly Zielonka
F 03/06 MKS Polonia Warsaw 0-0 Swit Warsaw
F 02/07 KS Gminy Psary 0-0 MKS Lazowianka Lazy
F 15/09 Karolina Jaworzyna S3 2-2 Victoria Swiebodzice2
F 09/09 Agrykola Warsaw U191 1-1 Polonia Warszawa U193
F 09/09 Wicher Domaslaw3 1-2 KS Strzelinianka1
F 05/09 City Wilanow 2-1 MKS Piaseczno II
F 05/09 Podgorze Krakow14 6-5 Strzelcy Krakow3
F 04/09 Krakus Swoszowice4 1-1 Gajowianka Gaj3
F 28/08 RKS Grodziec3 0-4 Zaglebie Sosnowiec (1
F 26/08 Victoria Ostrzeszow 0-7 Gornik Konin U19
F 05:00 Podgorze Krakow 4-0 Pradniczanka Krakow 1
F 21/08 LKS Zrodlo Kromolow 2-2 BKS Sarmacja Bedzin2
F 15/08 WKS Wilczyce1 2-5 Burza Bystrzyca1
F 14/08 KTS Weszlo1 5-0 Wicher Kobyłka3
F 26/06 Sokol Marcinkowice 2-4 Polonia Trzebnica1
F 26/06 LGKS 38 Podlesianka2 1-3 KS Cyklon Rogoznik3
F 24/06 Orzel Rostarzewo 4-2 Czantoria Goscieszyn
F 20/06 UWKS Legia Warszawa2 3-3 AP Eskadra3
F 18/06 Karolina Jaworzyna S 4-1 Skalki Stolec1
F 15/06 Gieksa Katowice II U1 2-2 GKS Grunwald Ruda Sl1
F 15/06 Zjednoczeni Pudliszk 2-3 Piast Nowy Belecin1
F 13/06 Jednosc Warszawa3 2-3 Targowek Warszawa1
F 12/06 KTS Weszlo 4-0 Lochow1
F 12/06 MKS Wladyslawowo4 5-3 Cartusia14
F 10/06 GKS Dabrowka 5-2 Blyskawica Warsaw1
F 10/06 Nefryt Jordanow Slas1 1-3 FMS Feniks Strzelin
F 10/06 AP Brychczy Warsaw2 0-1 UKS Talent Warsaw3
F 08/06 RKS Sarmata Warszawa2 1-3 Milan Milanowek6
F 08/06 Coco Jambo Warsaw 1-1 WKRA Pomiechowek
F 07/06 Przyszlosc Wlochy 1-6 KS Teresin1
F 06/06 UWKS Legia Warszawa1 15-0 Cuervos FC12
F 06/06 Blyskawica Warsaw1 1-2 Coco Jambo Warsaw
F 06/06 MKS Piaseczno II11 0-3 GKS Podolszyn3
F 05/06 AKS ZLY1 4-2 Promnik Laskarzew3
F 04/06 KS Halinow2 1-1 Radosc Warsaw1
F 04/06 Dobre Miasto1 3-0 GKS Cresovia Gorowo 1
F 03/06 Parasol Wroclaw1 0-3 WIWA Goszcz1
F 02/06 Victoria Sulejowek 21 2-6 Legionovia II
F 31/05 KS Nadstal Krzaki Cz2 3-4 CKS Celestynow2
F 30/05 Cuervos FC 1-6 AP Eskadra
F 30/05 KS Bednarska Warsaw13 4-3 GKS Dabrowka4
F 30/05 GKS Podolszyn1 1-2 Polonia Warszawa3
F 30/05 Drukarz Warsaw II13 2-0 City Wilanow1
F 29/05 GLKS Nadarzyn2 2-2 Ursus Warsaw II1