Football.biz
06/12 11:59 UE Llagostera -:- Barcelona B
06/12 11:59 Atzeneta UE -:- CF La Nucia
06/12 11:59 Zamora CF -:- CF Salmantino
06/12 11:59 Leioa -:- SD Amorebieta
06/12 11:59 Barakaldo CF -:- Portugalete
06/12 11:59 SD Tarazona -:- CD Ebro
06/12 11:59 Valencia CF Mestalla -:- UD Levante B
06/12 11:59 Sporting de Gijon B -:- Real Oviedo B
06/12 11:59 Real Sociedad B -:- Racing Santander
06/12 11:59 SD Laredo -:- Athletic Bilbao B
06/12 11:59 C.D. San Fernando Is -:- Real Balompedica Lin
06/12 11:59 Pontevedra -:- Deportivo La Coruna
06/12 11:59 Real Betis B -:- Sevilla Atletico
06/12 11:59 Andorra CF -:- CF Badalona
06/12 11:59 RCD Espanyol B -:- UE Cornella
06/12 11:59 LHospitalet -:- UE Olot
06/12 11:59 Recreativo Huelva -:- Marino
06/12 11:59 Las Palmas Atletico -:- UD Marbella
06/12 11:59 Lleida -:- Gimnastic Tarragona
06/12 11:59 Atletico Sanluqueno -:- UD Tamaraceite
06/12 11:59 LASK Linz -:- SV Ried
06/12 11:59 Hercules -:- Villarreal B
06/12 11:59 CD Izarra -:- CD Tudelano
06/12 11:59 Orihuela CF -:- Ibiza Eivissa
06/12 11:59 Racing de Ferrol -:- Coruxo FC
06/12 11:59 Union Langreo -:- Cultural Leonesa
06/12 11:59 Ejido -:- CD Linares Deportivo
06/12 11:59 Algeciras -:- Cadiz B
06/12 11:59 Real Murcia -:- Cordoba
06/12 11:59 SCR Pena Deportiva -:- CD Alcoyano
06/12 11:59 Lorca Deportiva FC -:- Granada CF B
06/12 11:59 Real Union Irun -:- Arenas Club de Getxo
06/12 11:59 Celta vigo b -:- Compostela
06/12 11:59 Yeclano Deportivo -:- UCAM Murcia
06/12 11:59 SD Logrones -:- Osasuna B
06/12 11:59 CD Covadonga -:- Marino luanco
06/12 11:59 Real Valladol B -:- CD Lealtad
06/12 11:59 Calahorra -:- SD Ejea
06/12 11:59 Unionistas de Salama -:- CD Guijuelo
06/12 11:59 UD Mutilve -:- Haro Deportivo
06/12 11:59 Burgos CF -:- Numancia
06/12 09:30 WSG Wattens -:- Wolfsberger AC
06/12 09:30 TSV Hartberg -:- Rapid Wien
F 24/10 Gobelins 0-0 Haguenau
F 24/10 St. Maur Lusi 0-0 Lens B
F 24/10 Saint-Priest 0-0 Louhans-Cuiseaux
F 02/11/19 Mattersburg - Red Bull Salzburg
F 02/11/19 Rapid Wien - St.Polten
F 02/11/19 Sturm Graz - Wolfsberger AC
F 27/10/19 Red Bull Salzburg - Rapid Wien
F 19/11/17 Red Bull Salzburg3 5-0 Sturm Graz13
F 18/11/17 SKN St. Polten3 0-0 Wolfsberger AC1
F 18/11/17 Mattersburg3 1-0 Rheindorf Altach2
F 18/11/17 Austria Wien 2-3 Trenkwalder Admira W3
F 18/11/17 LASK Linz2 1-2 Rapid Wien3
F 05/11/17 SKN St. Polten3 1-3 Red Bull Salzburg2
F 05/11/17 Austria Wien4 1-3 Mattersburg1
F 04/11/17 Trenkwalder Admira W1 0-0 Wolfsberger AC2
F 04/11/17 Rheindorf Altach3 2-4 LASK Linz2
F 04/11/17 Sturm Graz1 0-0 Rapid Wien1
F 29/10/17 Wolfsberger AC3 0-2 Sturm Graz2
F 28/10/17 Red Bull Salzburg1 2-0 Rheindorf Altach3
F 28/10/17 Mattersburg4 1-1 SKN St. Polten5
F 28/10/17 LASK Linz3 2-2 Austria Wien3
F 28/10/17 Rapid Wien1 1-0 Trenkwalder Admira W2
F 22/10/17 Austria Wien5 0-1 Rapid Wien13
F 22/10/17 Trenkwalder Admira W 1-1 Red Bull Salzburg1
F 21/10/17 Rheindorf Altach 3-2 Wolfsberger AC1
F 21/10/17 SKN St. Polten3 0-1 LASK Linz2
F 21/10/17 Sturm Graz1 3-2 Mattersburg2
F 15/10/17 Sturm Graz3 3-0 Austria Wien13
F 14/10/17 Rapid Wien1 1-0 SKN St. Polten2
F 14/10/17 Wolfsberger AC2 2-2 Mattersburg2
F 14/10/17 Rheindorf Altach2 2-2 Trenkwalder Admira W1
F 14/10/17 LASK Linz2 1-3 Red Bull Salzburg4
F 01/10/17 Red Bull Salzburg2 2-1 Wolfsberger AC3
F 01/10/17 Austria Wien3 2-0 Rheindorf Altach11
F 30/09/17 Trenkwalder Admira W 4-2 LASK Linz1
F 30/09/17 Mattersburg3 0-1 Rapid Wien
F 30/09/17 SKN St. Polten2 0-3 Sturm Graz1
F 24/09/17 Red Bull Salzburg2 0-0 Austria Wien3
F 23/09/17 Sturm Graz15 0-0 Rheindorf Altach3
F 23/09/17 LASK Linz4 2-2 Mattersburg5
F 23/09/17 SKN St. Polten1 1-1 Trenkwalder Admira W13
F 23/09/17 Rapid Wien 4-2 Wolfsberger AC2
F 17/09/17 Austria Wien1 5-1 SKN St. Polten25
F 17/09/17 Mattersburg3 1-2 Red Bull Salzburg3
F 16/09/17 Wolfsberger AC2 0-0 LASK Linz2
F 16/09/17 Trenkwalder Admira W1 2-1 Sturm Graz2
F 16/09/17 Rheindorf Altach2 2-2 Rapid Wien2
F 10/09/17 Red Bull Salzburg4 2-2 Rapid Wien14
F 09/09/17 Mattersburg12 0-5 Trenkwalder Admira W3
F 09/09/17 SKN St. Polten1 1-2 Rheindorf Altach3
F 09/09/17 Austria Wien 2-2 Wolfsberger AC5
F 09/09/17 LASK Linz 2-1 Sturm Graz1
F 27/08/17 Trenkwalder Admira W 1-3 Austria Wien
F 27/08/17 Rheindorf Altach2 1-0 Mattersburg2
F 27/08/17 Sturm Graz3 1-0 Red Bull Salzburg4
F 26/08/17 Rapid Wien4 1-0 LASK Linz2
F 26/08/17 Wolfsberger AC1 2-1 SKN St. Polten4
F 20/08/17 Mattersburg11 1-3 Austria Wien3
F 20/08/17 LASK Linz3 0-0 Rheindorf Altach2
F 20/08/17 Red Bull Salzburg1 5-1 SKN St. Polten2
F 19/08/17 Wolfsberger AC1 2-0 Trenkwalder Admira W25
F 19/08/17 Rapid Wien2 1-2 Sturm Graz3
F 13/08/17 Trenkwalder Admira W12 3-1 Rapid Wien5
F 12/08/17 Sturm Graz 2-1 Wolfsberger AC2
F 12/08/17 SKN St. Polten4 0-0 Mattersburg2
F 12/08/17 Austria Wien2 2-0 LASK Linz3
F 12/08/17 Rheindorf Altach1 0-1 Red Bull Salzburg1
F 06/08/17 Mattersburg4 2-3 Sturm Graz3
F 06/08/17 Wolfsberger AC13 1-0 Rheindorf Altach2
F 06/08/17 Rapid Wien14 2-2 Austria Wien3
F 05/08/17 Red Bull Salzburg2 5-1 Trenkwalder Admira W4
F 05/08/17 LASK Linz2 2-0 SKN St. Polten4
F 30/07/17 Trenkwalder Admira W2 4-1 Rheindorf Altach2
F 30/07/17 Austria Wien4 2-3 Sturm Graz4
F 29/07/17 Mattersburg3 1-0 Wolfsberger AC15
F 29/07/17 SKN St. Polten1 1-4 Rapid Wien1
F 29/07/17 Red Bull Salzburg2 1-1 LASK Linz
F 23/07/17 Sturm Graz1 3-2 SKN St. Polten2
F 23/07/17 Rheindorf Altach1 3-0 Austria Wien4
F 22/07/17 LASK Linz1 3-0 Trenkwalder Admira W1
F 22/07/17 Wolfsberger AC2 0-2 Red Bull Salzburg2
F 22/07/17 Rapid Wien11 2-2 Mattersburg2
F 28/05/17 Red Bull Salzburg1 1-0 Rheindorf Altach3
F 28/05/17 Rapid Wien2 2-1 SKN St. Polten1
F 28/05/17 Wolfsberger AC1 1-0 Sturm Graz15
F 28/05/17 Trenkwalder Admira W4 1-6 Austria Wien1
F 28/05/17 SV Ried1 2-3 Mattersburg3